Полезные материалы

Скейтбординг в Москві: скейтпарки міста

Фото: ІТАР-ТАСС

Останнім часом чоловік на дошці, який показує "фігури вищого пілотажу" - обов'язковий атрибут міських парків. Лаври Тоні Хоука не дають спокою скейтерам, в тому числі і московським. Здавалося б, кататися можна всюди, де є асфальт і хоча б мінімальну кількість перешкод, але, все ж, краще всього це робити в скейтпарках, де встановлені рампи і спеціальні перешкоди. M24.ru розповість початківцям скейтерам, де можна покататися в Москві.

Для того, щоб покататися - ніякі парки не потрібні. Будь-скейтер буде себе комфортно почувати і на асфальтовій вулиці. Більш того, останнім часом все більшої популярності набуває саме вуличне катання, яке називають "стріт", коли в ролі перешкод виступають сходи, поручні і бордюри.

У сучасному скейтбордингу існує п'ять стилів катання. Основною відмінністю є якраз місце для катання. Крім згаданого вище "стріту", існують також "флетленд" (катання на рівній поверхні без перешкод, з цього починають новачки), "фрістайл" (катання з трюками, всі вони виконуються на площині), а також "верт" (трюки на рампі ) і "парк" (трюки виконуються в спеціально побудованих скейтпарках).

Посилання по темі

Для послідовників двох останніх напрямків, до речі сказати, вельми поширених, необхідні спеціальні майданчики.

2013 рік оголошено в Москві роком ськейтпарков, заявив глава столичного департаменту культури Сергій Капков . У місті планують організувати 7 таких місць, обладнаних за останнім словом техніки - в "Сокольниках", Північному Тушино, парку "Філі". Нові парки обладнають штучним освітленням.

Фото: ІТАР-ТАСС

Де катаються зараз?

У Москві існує досить велика кількість ськейтпарков. Деякі з них представляють собою самотню рампу, на якій відточували свою майстерність незліченні покоління скейтерів, інші - величезні криті майданчики, пристосовані для скейтерів, ролерів та любителів трюків на BMX. Перерахуємо найвідоміші скейтпарки столиці.

1. Парк на Воробйових горах

Мабуть, найбільш популярне місце для збору скейтерів в Москві. Чи не тому що найзручніше, а здебільшого за рахунок довгожительства. Більшість критих парків столиці - "Адреналін", Street Hall - існували досить недовго. А ВГ - як його називають скейтери, існує вже досить давно і закриватися явно не збирається. Крім того, парк є критим, оскільки розташовується під естакадою біля метро "Воробйови гори".

2. Скейтпарк в парку Горького

Також дуже відвідуване місце. Побудували його два роки тому. Площа скейтпарку становить 900 квадратних метрів, одночасно можуть кататися до 40 осіб. Встановлено досить велику кількість фігур для виконання трюків, присутні рампи, разгонки, радіуси і інші фігури.

3. Скейтпарк на Таганці

Вельми популярний скейтпарк. Обладнаний мінірампи, чотирма разгонка, трампліном, сходами і набором приставних радіусів.

Знаходиться в 10 хвилинах пішки від станції метро "Пролетарська".

4. Скейтпарк на Красній Пресні

Нещодавно відкритий скейтпарк в парку культури і відпочинку "Червона Пресня". Обладнаний міні-рампою, Бенк, трьома радіусами і іншими фігурами для виконання трюків. У парку встановлено шість трамплінів. Вхід безкоштовний.

Найближча станція метро - "Виставковий".

Фото: ІТАР-ТАСС

5. Навчально-тренувальний центр Москомспорта

Критий майданчик, яка базується "під крилом" Москомспорта, в його Навчально-тренувальному центрі. Працює цілий рік. У приміщенні встановлені рампа, ейр бокс і поролонова яма. Катання платне - від 50 до 70 рублів за годину.

6. Міні-парк KickScooter Shop

Відкрився недавно на території однойменного магазину. Для відвідування скейтерами доступний ввечері і вночі. Знаходиться недалеко від станції метро "Павелецька".

сюжет: теми