Житлобуд-1 - Лінчепінг 1: 6 огляд матчу 1/16 фіналу Ліги чемпіонів

1. Орфографічна помилка в тексті:

12 вересня 2018, 19:49 Переглядів: 12 вересня 2018, 19:49 Переглядів:   Футболістки Житлобуду-1

Футболістки "Житлобуду-1". Фото gs1football.com.ua.

Сьогодні в Харкові пройшов перший матч 1/16 фіналу жіночої Ліги чемпіонів з футболу. Місцевий клуб "Житлобуд-1" приймав шведський "Лінчепінг". На жаль, наші дівчата практично втратили шанси на вихід в наступний раунд змагань, крупно програвши - 1: 6. Поєдинок у відповідь відбудеться в Швеції 26 вересня.

У плей-офф турніру "Житлобуд-1" пробився з групового раунду, де зайняв перше місце, випередивши "Олімпію" (Румунія), "Кардіфф" (Уельс) і "Біркіркару" (Мальта).

Нагадаємо, що фіналістка Ліги чемпіонів Дарина Апанащенко розповіла нам про об'єднання з чоловіками, звичайної зарплати і ефекті київського фіналу. "Чоловіки такі, люблять поплакати" , - заявила Апанащенко.

Раніше ми повідомляли, що жіночі команди влаштували масову бійку через пенальті в чемпіонаті Аргентини . Чотирьох футболісток довелося госпіталізувати через отримані травми.

А зарубіжні ЗМІ порівняли жорсткий нокаут в жіночому футболі і симуляцію Неймара в матчі ЧС-2018 . Дівчина повела себе набагато мужній футболіста збірної Бразилії, якого звинувачували в частій симуляції на чемпіонаті світу.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Житлобуд-1 "програв в першому матчі 1/16 фіналу Ліги чемпіонів". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"