ЧС в Росії - Туніс і Марокко завоювали путівки до фінальної частини

1. Орфографічна помилка в тексті:

11 листопада 2017, 21:56 Переглядів: 11 листопада 2017, 21:56 Переглядів:   Фото AFP

Фото AFP.

Добігає кінця відбірковий турнір в Африці за право поїхати на чемпіонат світу 2018 року, який відбудеться в Росії наступного літа.

У суботу, 11 листопада завершилися матчі в трьох групах африканської зони. За підсумками цих зустрічей визначилися переможці квартетів А і С.

ДР Конго обіграв Гвінею з рахунком 3: 1, але цього не вистачило, щоб обійти в турнірній таблиці Туніс, який розгорнув суху нічию з аутсайдером групи Лівією - 0: 0.

Таким чином Туніс вперше з 2006 року зіграє у фінальній частині мундіалю. Тоді, нагадаємо, африканська команда грала в одній групі з Україною і поступилася нашій збірній - 0: 1.

Переможцем групи С стала збірна Марокко, яка в останньому матчі групового етапу обіграла свого прямого конкурента за перше місце Кот-д'Івуар - 2: 0. Майже весь матч на полі в складі марокканців провів екс-динамівець Юнес Беланда. Раніше Габон і Малі з цієї ж групи зіграли внічию - 0: 0.

Марокко грала на мундіалі рівно 10 років тому - в 1998 голу у Франції. Тоді вони посіли третє місце в групі.

Івуарійці вперше пропустять фінальну частину чемпіонату світу, вперше з 2006 року.

Ще три путівки на ЧС-2018 від Африки раніше завоювали Сенегал, Нігерія та Єгипет. Нагадаємо, що крім Росії на чемпіонаті світу виступлять команди Бразилії, Ірану, Японії, Мексики, Бельгії, Південній Кореї, Саудівської Аравії, Німеччини, Англії, Іспанії, Нігерії, Коста-Ріки, Польщі, Єгипту, Ісландії, Сербії, Португалії, Франції, Уругваю, Аргентини, Колумбії та Панами. Жеребкування групової стадії чемпіонату світу-2018 відбудеться 1 грудня в Москві .

Ще чотири учасники мундіалю визначаться після стикових матчів представників Європи.

Нагадаємо, що в першому стиковому матчі ЧС-2018 в європейській зоні збірна Хорватії на своєму полі розгромила команду Греції - 4: 1 . У складі переможців відзначилися Лука Модріч (13-а хвилина, з пенальті), Нікола Калинич (19), Іван Перішич (33) і Андрій Крамаріч (49). У греків гол забив Сократіс Папастатопулос (30).

А збірна Швейцарії на виїзді обіграла команду Північної Ірландії - 1: 0. Єдиний гол в матчі на 58-й хвилині забив Рікардо Родрігес, реалізувавши сумнівний пенальті.

Збірна Швеції обіграла Італію (1: 0) завдяки голу Якоба Юханссона на 61-й хвилині, коли м'яч після його удару влучив у суперника, дезорієнтував Буффона і влетів в кут.