Полезные материалы

«Твоя мати - повія, а брат - пидорас». Дуже стриманий анекдот від Газзаєва

  1. І як на нього відреагували?
  2. Газзаєв тоді часто дозволяв собі грубі висловлювання
  3. А як сам матч пройшов?

Ось він.

«Дочка запитує у тата:

- Яка різниця між реальністю і віртуальністю ?.

- А ти запитай у мами з братом, віддалися б вони за мільйон доларів, - відповідає батько.

Дочка запитує і в обох випадках отримує ствердну відповідь. Переказує це батькові.

- Ось бачиш, - каже він, - віртуально у нашій сім'ї є два мільйони доларів. А реально: твоя мати - повія, а брат - пидорас ».

Так Валерій Газзаєв відповів на слова Арсена Венгера про несправедливість результатів протистояння з ЦСКА в 2006-му (1: 0 в Москві, 0: 0 в Лондоні). Арсен скаржився на нереалізовані моменти в обох матчах і на суддів, особливо згадуючи незарахований гол Анрі на стадіоні «Локомотив».

Арсен скаржився на нереалізовані моменти в обох матчах і на суддів, особливо згадуючи незарахований гол Анрі на стадіоні «Локомотив»

І як на нього відреагували?

Літературний рівень російських спортивних медіа 12 років тому був таким, що в публікаціях замість слова «пидорас» було слово «блакитний».

Перекладач Газзаєва в Лондоні, болгарин за походженням, розгубився і жарт перевів погано. Вийшло неясне поєднання слів, що змусило англійську публіку вщухнути. Російськомовна ж частина залу мало не луснула від сміху.

Питання, що спровокував анекдот, поставив Ігор Рабинер: «Арсен Венгер після матчу в Москві сказав, що для нього матч закінчився 1: 1. Що ви скажете на це? ». Журналіст «Спорт-Експресу» ще до гри підходив до Газзаєва з цим питанням, але тренер ЦСКА лише відмахнувся. Правда, помітивши Рабінера відразу після матчу, попросив поставити запитання прямо на прес-конференції. Через кілька років у своїй книзі «Життя чудових тренерів. Секрети футбольних маестро »футбольний оглядач напише, що анекдот Газзаєв спланував заздалегідь.

Після прес-конференції до журналіста «Советского Спорта» Вадиму щічки звернувся журналіст PA Sport Джим ван Війк:

«Перекладач був поганим, і спочатку я не зрозумів, про що сказав ваш тренер. Пізніше мені перевели толково. Я посміхнувся. Тільки мені здається, що цей анекдот суперечить нормам етикету ».

Грав тоді в «Арсеналі» Олександр Глєб висловився категоричніше.

«Я, коли почув, був в шоці. Дурість якась ... Що тут можна сказати? Подібні речі показують рівень вихованості людини ».

Правда, Ігор Рабинер вважає це нормальним. «Чим більше таких неформальних відповідей - тим краще і вболівальникам, і журналістам».

Газзаєв тоді часто дозволяв собі грубі висловлювання

Вересень 2006-го, за два місяці до лондонського анекдоту: «Суддя - клоун, який приїхав веселити Росію», - реакція на суддівство Лорана Дюамеля, який, на думку Валерія Георгійовича, вкрав перемогу у ЦСКА в дербі з «Спартаком».

Жовтень 2006-го: «Якби таку гру показав російський тренер, його б вже точно змішали з брудом», - це вже про тренерства Гуса Хіддінка на чолі збірної Росії.

Але тоді до Газзаєва практично не було претензій: ЦСКА тільки що виграв Кубок УЄФА, а після другого матчу з «Арсеналом» лідирував в лігочемпіонський групі. Особливо помітними були перфоманси оборони і Ігоря Акінфєєва - 4 поспіль сухих туру.

А як сам матч пройшов?

А як сам матч пройшов

Складно. Проблеми почалися за добу до початку, коли рейс з гравцями ЦСКА затримали в Москві на чотири години. Потім - кілька годин в страшних лондонських заторах. Команда втомилася.

12 років тому «Арсенал» Венгера ще не була звинувачена в плюшевих. Ця команда поєднувала сувору цинічність і повітряні мережива. Програвши перший матч, Венгер хотів перемогти. Ресурси дозволяли, адже в складі були всі найсильніші: Анрі, Гліб, Леманн, Жілберто Сілва, Ван Персі і зовсім юний Сеск.

У першому таймі Фабрегас з семи метрів не влучив у порожні ворота. Через кілька хвилин той же самий виконав Росіцкі.

Артобстріл російського воротаря тривав весь матч. «Арсенал» 24 рази бив по чужих воротах, тільки 7 - у ворота. Акінфєєв провів фантастичний матч - і саме він став останнім сухим на наступні 11 років .

«Звичайний результат для таких матчів - 7: 0. Ну, може бути, 7: 1, - зазначив після гри французький фахівець. - Шкода, що тренер не може навчити гравця потрапляти у ворота з кількох метрів ».

«Те судді винні, то поле. Окуляри потрібно набирати в реальності, а не ділити їх віртуально, як робить Венгер », - парирував Газзаєв.

Його анекдот Арсен тоді не зрозумів, але Валерія Георгійовича запам'ятав добре. Знову вони перетнулися в 2007-му - на семінарі УЄФА.

«Він, на мій погляд, кращий учень в нашій групі. Хотів би у нього перейняти оптимізм. Втім, я теж не з песимістів, тому, напевно, ми добре один одного розуміємо », - повідав француз.

Газзаєв на тому ж семінарі розповів гучний анекдот вже особисто Венгеру: «Він так сміявся! І погодився зі мною ».

фото: REUTERS / Pascal Deschamps PD / JS / SA, Stephen Hird; Gettyimages.ru / Phil Cole; globallookpress.com / Alexander Chernykh / Russian Look

І як на нього відреагували?
І як на нього відреагували?
1. Що ви скажете на це?
Що тут можна сказати?
А як сам матч пройшов?