Футбол. Хорватія - Англія. Рахунок, огляд матчу від 11.07.2018, відео голів, результати.

Хорватія і Англія зіграли в матчі 1/2 фіналу чемпіонату світу 2018.

Матч Хорватія - Англія почався о 21:00. Основний час гри завершився внічию 1: 1, а в овертаймі перемогу збірної Хорватії приніс Манджукич.

Команда Саутгейта блискуче розпочала поєдинок, відкривши рахунок уже на 5-й хвилині. Модріч необережно збив Справі Аллі перед штрафним Хорватії, а Тріпп'єр блискуче виконав стандарт, пробивши прямо в дев'ятку воріт. Субашич не мав ніяких шнсів, щоб врятувати свою команду.

Після забитого м'яча Англія повністю контролювала гру. Стерлінг, Лингард і Аллі регулярно тримали в напрузі оборону хорватів швидкими рейдами, а ось балканцям в перші 30 хвилин дуже не вистачало свіжості та гостроти.

До перерви британці ще двічі серйозно потурбували володіння Субашич. Спочатку Кейн, прийнявши м'яч на лівому краю воротарського, не зміг завдати удару з-за великого скупчення суперників, а потім класний момент упустив Лингард. Справі Аллі викотив сферу вінгера МЮ на лінію штрафного, а той без опіки пробив поруч з дальньою стійкою. Хорватія відповіла тільки напівмоменти від Ракитича. Хавбек Барселони, прийнявши м'яч в штрафній «трьох левів», відверто затягнув з ударом.

Хорватія активізувалася з перших хвилин другого тайму, однак, як і раніше зовсім не створювала по-справжньому небезпечних моментів. А ось Англія досить боляче «вколола» балканців на 56-й хвилині, коли триходівка Кейн-Стерлінг-Лингард завершується ударом останнього з лінії штрафного над поперечиною.

І ось коли команда Саутгейта впевнено контролювала гру, хорвати несподівано зрівняли рахунок. Врсалько виконав навісну передачу з правого флангу, а Перішич, випередивши Уокера, в акробатичному стрибку зрівняв рахунок. Здавалося, що хорватський хавбек при ударі порушував правила, піднявши ногу на рівень голови захисника збірної Англії, проте Чакир небезпечної гри не помітив.

Окрилені успіхом, підопічні Даліча влаштували справжній штурм воріт Пікфорда і вже через кілька хвилин Перішич міг форміти дубль. Увірвавшись на дриблінгу в штрафну англійців вінгер Інтера пробив у дальню від Пікфорда штангу.

Гра збірної Англії після пропущеного гола повністю розвалилася. Майже кожна атака хорватів закінчувалася пожежею біля воріт Пікфорда. Занервував і сам голкіпер «трьох левів», який ледь не привіз собі гол на рівному місці, подарувавши сферу Перішич. На щастя для британців, хорват перекинув не тільки Пікфорда, а й ворота.

Хорватія, класно провівши кінцівку, могла вирвати перемогу, але англійці вистояли і перевели гру в овертайм.

У першому екстра-таймі дуже близьким до голу був Стоунз, проте його удар головою з лінії воріт виніс Врсалько. А ось після невеликої перерви забили хорвати. Перішич скинув м'яч на Манджукич, а той з лівого кута штрафного вистрілив під дальню штангу. Потім потужно здалеку вистрілив вже сам Перішич, але Пікфорд з другої спроби таки забрав м'яч.

Хорватія в підсумку зуміла втримати перемогу і вийшла у фінал ЧС-2018. Неймовірний подвиг, як для країни з населенням в 4 мільйони.

Голи: Перішич, 68, Манджукич, 109 - Тріпп'єр, 5