Полезные материалы

В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць - Новини України - Багато українців вже отримують в мережі більше, ніж раніше в "реалі". | СЬОГОДНІ

  1. В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць переглядів: Фото А. Іскрицької. Інтернет проник...
  2. Орфографічна помилка в тексті:
  3. В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць
  4. АВТОР:
  5. Орфографічна помилка в тексті:
  6. В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць
  7. АВТОР:
  8. Орфографічна помилка в тексті:
  9. В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць
  10. АВТОР:
  11. Орфографічна помилка в тексті:
  12. В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць
  13. АВТОР:
  14. Орфографічна помилка в тексті:
  15. В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць
  16. АВТОР:
  17. Орфографічна помилка в тексті:
  18. В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць
  19. АВТОР:
  20. Орфографічна помилка в тексті:

В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць

переглядів:

переглядів:

Фото А. Іскрицької.

Інтернет проник практично в усі сфери нашого життя - в ньому спілкуються, купують і продають, дивляться фільми і слухають музику. Але в глобальній павутині можна також працювати і заробляти цілком пристойні гроші за віртуальну роботу.

У мережі течуть річки грошей - за приблизними підрахунками, дохід від інтернет-бізнесу в минулому році склав більше 700 млрд. Доларів. Виявляється, невеликий струмочок від такого потоку можна направити і до себе - чимало наших співвітчизників вже "ходять" в мережу як на роботу, вважаючи за краще працювати на себе у відповідний час, без офісів і начальників. Як показує їх практика, запрацювати вже через кілька місяців можна близько 400 доларів. Приваблює багатьох також те, що для початку не треба абсолютно ніяких вкладень коштів, а для роботи знадобиться мінімум "інструментів" - всього лише комп'ютер з хорошим доступом в інтернет і вільний час.

Особливо актуальним такий заробіток може стати під час кризи, коли роботи в реальності немає або ж її стало набагато менше. "Сегодня" дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників.

Сегодня дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників

ПИСАТИ НА ПРОДАЖ

Для тих, хто вміє складно писати і кому це цікаво, є в мережі і такий підробітків. Тексти на найрізноманітніші теми (від ландшафтного дизайну до бойових мистецтв та полювання з риболовлею) купують, наприклад, на сайті www.textsale.ru . За тисячу знаків там заробляють від півтора до трьох доларів. "За освітою я юрист, а тепер в декреті, тому читаю масу літератури про виховання дитини. Накопичилося багато знань з цих питань, ось перший матеріал я і написала - як привчити дитину до горщика. Здавалося б, хто такий текст купить? І сама не чекала, а його взяли за півтора долара за тисячу знаків через три дні! " - розповідає одна з авторів сайту Ельвіра, що отримала гроші на свій рахунок.

Писати можна дійсно про що завгодно, причому для цього, як видно, не потрібно бути дипломованим фахівцем в цій сфері. Багато пишуть про свої спостереження і враження під час подорожей, діляться кулінарними секретами, радять на теми любові і відносин або ж надають консультації в тій сфері, в якій вони професійно працюють. Можна писати тексти і під замовлення - для цього на сайті можна розмістити адресу своєї електронної пошти і сфери, в яких ви пишете.

ПРОДАВАТИ РЕКЛАМУ на своїй сторінці

У день створюється близько мільйона блогів (щоденників). Багато блогерів непогано на цьому заробляють. Перший спосіб - писати статті про певні послуги та продуктах і розміщувати їх у себе на сторінці, за умови, що вона досить популярна. На такому можна заробити близько $ 10 за 1000 знаків. Можна розміщувати у себе в щоденнику і рекламні оголошення. Блогер отримує винагороду за переходи з його сайту по оголошеннях. Заробити так пропонують пошукові системи Google, Yandex та інші. Правда, скільки заробляють на цьому - відомі блогери не визнаються.

Створити свій блог або персональну сторінку в інтернеті можна безкоштовно. Для блогів можна вибрати сайти www.livejournal.com , www.wordpress.com , www.blogosphere.com.ua . Треба залучити на свою сторінку якомога більше відвідувачів - для цього бажано писати на тему, яка може зацікавити багатьох користувачів (мода, дієти, спорт, подорожі). Коли до вас регулярно заходитиме велика кількість користувачів, можна переходити до етапу продажу рекламних місць на сторінці.

Ще один популярний спосіб заробити на блозі - збирати ... пожертвування. "Так як я пишу дуже корисні статті, які ви читаєте, прошу віддячити мене на такий-то номер мого інтернет-гаманця", - такий напис нерідко можна побачити на блогах і особистих сторінках в мережі. Але це поки у нас спрацьовує погано ...

За словами експертів, найприбутковіший вид заробітку - свій сайт. Способи тут такі ж - розміщення реклами, замовних текстів, але розцінки вищі, ніж на блогах. Отримати інструкції по тому, як заробляти, можна, наприклад, за адресою http://www.tak.ru .

ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАПОВНЮВАТИ АНКЕТИ

В інтернеті готові платити гроші навіть за вашу думку! Киянин Дмитро Дроздика розповідає, що одного разу йому на електронну пошту серед спаму прийшов лист-розсилка від фірми "Онлайн-монітор" ( http://www.onlinemonitor.ru ), Яка запропонувала взяти участь в інтернет-опитуванні і заробити 30 центів. "Зайшов на їх сайт, фірма здалася солідної - своїх даних там залишати не треба, і платити теж нічого не просять - так що на обман не схоже. В опитуванні 20 питань про побутову техніку - які предмети техніки є у вас вдома, як давно купували і так далі. З особистої інформації - стать і вік. Отримати гроші можна двома способами - вказати номер свого інтернет-гаманця або номер мобільного телефону. Я вказав друге мені прийшли гроші на рахунок через пару днів ". За його словами, він брав участь в п'яти таких опитуваннях і заробив близько 15 грн. Розмір "зарплати" - від 25 центів до 3 доларів. "Якби поставив собі за мету постійно так заробляти, то зареєструвався б ще на кількох таких сайтах. Думаю, що в місяць спокійно набігало б гривень 300", - міркує Дмитро.

Можна брати участь і у виконанні завдань. Треба зареєструватися на певному сайті (наприклад, www.wmzona.com або www.vipmails.ru ) І отримувати на свою пошту завдання. Наприклад, ходити по посиланнях і заповнювати анкети. "Кожна реєстрація спочатку займає 5-10 хвилин. Потім вже доводиш до автоматизму", - говорить столична студентка Катерина Мигаль. Господарям сайтів це вигідно, адже відвідуваність їх сторінок зростає, а значить, зростає ціна рекламної площі, яку ті продають.

"Серфер" І "поштовиків" МОЖУТЬ ЛИШЕ ЗА ПАРУ ХВИЛИН ОТРИМАТИ ПАРУ ДОЛАРІВ

Найпопулярніший спосіб заробити - працювати "серфером" або "поштовиком". Є маса компаній, яким треба просувати свої товари або послуги, для чого вони і наймають спеціальні фірми. Фірмам треба зробити так, щоб сайт, на якому розміщена інформація про товар або послугу, подивилися якомога більше користувачів. За це вони і платять. Компанії не вимагають ніяких особистих даних і не просять вас внести плату. Ми спробували і за хвилин 20 (по 10 за 2 дні) заробили аж 2 долари! Сума не дуже велика, але і зусиль - практично ніяких. Спосіб "серфінгу" полягає в тому, що вам платять за те, що ви ходите по посиланнях.

Hадо мати електронний ящик. Hадо створити інтернет-гаманець, куди вам будуть надходити гроші. Зробити це можна на таких інтернет-банківських системах як E-Gold і WebMoney ( http://www.e-gold.com і http://www.webmoney.ru ), Натиснувши там на "Безкоштовна реєстрація" або "Зареєструватися". Гроші, які ви будете отримувати, можна перевести на ваш реальний банківський рахунок або обміняти на готівку в одному зі спеціальних обмінних пунктів (адреси є на сайтах. У Києві, наприклад, таких більше 10). Mи зареєструвалися на performancebux.com. Вказали адресу ящика, номер інтернет-гаманця, країну, місто, стать, вік і вигадане ім'я користувача. Після реєстрації прийшов лист з підтвердженням реєстрації, і можна починати клікати на посилання на сайті. За кожен ви будете заробляти. Mожно працювати і на російськомовних. користувачі називають http://www.hotrusclick.com і http://wmmail.ru .

У кожної фірми є свої особливості роботи, про які можна почитати на їх сайтах. Спільним є те, що гроші можна зняти, заробивши мінімум (як правило, 2 долари). Hе варто намагатися обдурити фірми - вас вирахують і закриють доступ до сайту. Найпоширенішими способами обману є відкриття двох і більше рахунків на сайті однієї і тієї ж фірми. Обчислюється це просто, якщо ви користуєтеся рахунками з одного комп'ютера. Також не варто кликати на дві посилання одночасно (наприклад, поки пройде 25 секунд на одній, клікнути ще на парочку) - за такі переходи вам не зараховуватимуть гроші.

ЗМІНЮВАТИСЯ ФАЙЛАМИ

Заробляти в мережі можна, сидячи на форумах і розміщуючи в мережі файли. Заробіток на файлах полягає в тому, що ви завантажуєте файл (наприклад, кліп, пісню або фільм) на певний сайт-файлообмінник (наприклад http://upload.com.ua ) І починаєте "розкручувати" його, тобто розміщувати посилання на цей файл на всіляких форумах. Якщо хто зацікавлюється вашим файлом і викачує його - ви отримуєте гроші.

"Що більше посилань закине в форуми - тим більше грошей отримаєте. Популяризувати можна все що завгодно. Наприклад, почати з того, що завантажити на сайт-файлообмінник фільми і музику, які є у вас на комп'ютері вдома або на роботі. Потім закинути посилання на ці фільми або музику на форуми, де обговорюють кіно, музику ", - радить стоматолог Андрій Мороз, який займається файлами вже кілька місяців. Зареєструватися можна, наприклад, на сайті http://depositfiles.com/ru .

У мережі платять навіть за ваше спілкування на форумах! За одне повідомлення або створену тему платять 0,1-1 цент. Плюс в повідомленнях можна залишати посилання на свій сайт або блог, а також на файлообмінники, де лежать ваші фільми або музика. Почати можна з реєстрації, наприклад, на сайті http://forum-wmpochta.ru .

ГРАТИ У ПОКЕР

Можна заробляти гроші і іграми, в тому числі азартними - є маса сайтів з казино, покером і рулеткою. "За минулий рік я заробив 7 тисяч доларів. Правда, я справжній фанат покеру і граю дуже добре. Якщо ви гравець так собі - спробуйте, але не вдавайтеся, щоб не програти занадто багато", - радить киянин Сергій Кравець. За його словами, треба відкрити свій інтернет-гаманець, щоб отримувати виграші або платити програші. "Привів на сайт колегу, заробив 50 доларів. Ставки можна робити і по 1 долару. Контингент, як правило, непрофесійний, так що такий недосвідчений гравець, як я, заробляє доларів за 50 в місяць", - розповідає менеджер великої компанії мобільного зв'язку Володимир Стрітенко. Спробувати свої сили можна на сайтах www.ru.888.com або www.online-casino.com . Є там і гри простіше - наприклад, "Орел -решка", "Вгадування чисел" і т.д.

Є в інтернеті і улюблена багатьма гра "О, щасливчик", де потрібно давати відповіді на питання. Мінімальна ставка - 0,5 долара. Зупинитися можна в будь-який момент, як тільки питання здасться складним. Спробувати можна, наприклад, тут: http://amgame.net .

ПРОДАВ ЖИТТЯ

Деякі люди в інтернеті заробили шалені гроші і увійшли в історію, зайвий раз довівши - головне в цій сфері це нестандартна ідея.

Історія канадця Кайла Макдоналда, який по інтернету поміняв звичайну канцелярську скріпку на ... власний будинок, облетіла весь світ. На сайті www.craigslist.org він написав, що змінює просту червону скріпку на що-небудь. Дві подруги прислали йому за скріпку звичайну ручку в формі рибки, яку знайшли. Ручка сподобалася знайомої художниці Кайла, і вона віддала за неї саморобну глиняну ручку від дверей. І на неї знайшовся попит - знайомий Кайла, який переїжджав в інше місто, віддав йому за неї зайву переносну плитку. Плитку Кайл виміняв на електрогенератор. Його - на неонову вивіску "Будвайзер", а знайомий диск-жокей поміняв його на старий снігохід.

Оригінальний блог помітили журналісти, і про Кайлі написала місцева преса. В інтерв'ю він заявив, що хотів би поміняти снігохід на поїздку в канадський гірський курорт Як. Один з журналів про снігоходах зробив його мрію і купив йому путівку. Яку Кайл поміняв на старий вантажівка, його - на контракт із звукозаписною студією, який він продав співачка за право жити в її квартирі рік.

Але і це Кайл поміняв! На один вечір спілкування з відомим рок-музикантом Елісом Купером, а цю можливість він поміняв на куля, наповнена водою. Його він віддав голлівудському режисерові-колекціонерові взамін на роль в його фільмі, яку він продав за будинок в канадському місті Кіплінг. Права на історію Кайла вже купівлі в Голлівуді.

Британець Алекс Тью заробив гроші на навчання в університеті, створивши свій сайт і продаючи там місця під рекламу за ціною 1 долар за піксель. Про сайт Алекс розповідав друзям. Через пару днів перші 40 пікселів купив один з музичних сайтів, і про сторінці Алекса дізналося більше людей. Через місяць Тью заробив понад 152 тис. Доларів, а останні 1000 пікселів його вже знаменитого сайту пішли з інтернет-аукціону eBay за 40 тисяч доларів.

44-річний австралієць Іен Ашер після розлучення з дружиною вирішив почати нове життя і виставив на інтернет-аукціон eBay своє життя. Під життям Ашер мав на увазі все своє майно, місце роботи, контакти всіх друзів. Виявляється, навіть на такий дивний товар є свій покупець! "Життя" купили за 380 тисяч доларів. Собі Ашер залишив тільки паспорт і одяг, яка була на ньому і, забравши гроші, поїхав подорожувати.

НЕ ДОПОМАГАЙТЕ "африканці" І ПРОСМОТРИТЕ ЧОРНИЙ СПИСОК САЙТІВ, НА ЯКИХ ОШУКУЮТЬ "заробітчан"

В інтернеті гроші можна не тільки заробити, а й втратити. Найпопулярніші способи шахрайства, на які можуть попастися новачки, старі як світ. Як тільки ви зареєструєте свій інтернет-гаманець, вам почнуть приходити листи з проханнями перерахувати на певні гаманці гроші. Технології зразкову ті ж, що і у звичайних жебраків на вулиці - померла мати, при смерті син, пограбували рекетири, надішліть хоч один цент на такий-то рахунок.

Є й оригінальні листи, які у свій час приходили багатьом користувачам. Одне з них було написано нібито дівчиною з якоюсь маловідомою африканської країни, яка розповідала, що стався переворот, її батька-диктатора вбили, а 10 мільйонів доларів на його рахунку в США заблоковані. "Щоб розблокувати рахунок, мені треба всього 100 тисяч доларів. Допоможіть хоча б кількома центами, і я віддам вам частину грошей, коли зніму їх в банку", - вказувалося в листі.

Іноді шахраї займаються справжнім рекетом - пишуть, щоб ви прислали їм пару доларів на їх рахунок, а якщо цього не зробите, то загрожують написати адміністратору сайту, що ви шлете спам зі своєї пошти, і вас закриють. В такому випадку бувалі радять негайно написати лист адміністратору, в текст якого скопіювати лист-загрозу, яке ви отримали.

Також не варто шукати в мережі халяви - там, як правило, гроші можна тільки втратити. Тому купуватися на всякі супертоталізатори, вклади під великі відсотки, чарівні гаманці краще не варто.

Якщо ви вирішили спробувати заробити, граючи в мережі в азартні ігри, - врахуйте, що в інтернеті знайдеться багато розумників, які розписали на своїх сторінках, як обдурити казино в мережі. На деяких сайтах азартних ігор люди, по посиланню яких ви зайшли, отримують близько 10% від суми вашого програшу. Тому купуватися на поради не варто.

Буває, що обманюють і самі сайти, які обіцяють платити гроші. "Буває, що просто не платять або сплачують менше, ніж ти заробив. Також вас можуть звинуватити в обмані і закрити вам доступ на сайт, навіть якщо ви нічого такого не робили. Але в інтернеті є свої чорні списки таких ненадійних фірм. Тому перш ніж реєструватися, походіть по форумам інтернет- "заробітчан", їх маса. Там дізнаєтеся, які сайти платять надійно, а які часто обманюють ", - радить харків'янин Юрій Крінчук, який заробляє близько 100 доларів на місяць як" серфер "і" поштовик ". Подивитися на досить значний чорний список можна, наприклад, на сайті http://www.wmjob.net/dark.html .

ПОРАДИ бувалих

Бувалі мережеві "заробітчани" радять:

1. Починати з малого. Наприклад, не кидаючи свою основну роботу, спробувати заробити кілька десятків доларів на місяць. Таке приємне доповнення до зарплати обрадує і мотивує продовжувати.

2. Не сподівайтеся відразу на великі гроші. За словами бувалих, розмір ваших доходів в мережі буде зростати в міру того, як ви будете освоюватися.

3. Щоб отримати відчутний прибуток - реєструйтеся в декількох системах, а ще краще - у всіх відразу. Наприклад, можна займатися "серфінгом", бути "поштовиком", а також заробляти на форумах і файлообмінниках. Чим більше буде роботи - тим більше грошей.

4. Головна порада для людей, які страждають на ігроманію (не можуть зупинитися) - краще не пробувати заробляти на азартних іграх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Тучинська Світлана

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць

переглядів:

переглядів:

Фото А. Іскрицької.

Інтернет проник практично в усі сфери нашого життя - в ньому спілкуються, купують і продають, дивляться фільми і слухають музику. Але в глобальній павутині можна також працювати і заробляти цілком пристойні гроші за віртуальну роботу.

У мережі течуть річки грошей - за приблизними підрахунками, дохід від інтернет-бізнесу в минулому році склав більше 700 млрд. Доларів. Виявляється, невеликий струмочок від такого потоку можна направити і до себе - чимало наших співвітчизників вже "ходять" в мережу як на роботу, вважаючи за краще працювати на себе у відповідний час, без офісів і начальників. Як показує їх практика, запрацювати вже через кілька місяців можна близько 400 доларів. Приваблює багатьох також те, що для початку не треба абсолютно ніяких вкладень коштів, а для роботи знадобиться мінімум "інструментів" - всього лише комп'ютер з хорошим доступом в інтернет і вільний час.

Особливо актуальним такий заробіток може стати під час кризи, коли роботи в реальності немає або ж її стало набагато менше. "Сегодня" дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників.

Сегодня дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників

ПИСАТИ НА ПРОДАЖ

Для тих, хто вміє складно писати і кому це цікаво, є в мережі і такий підробітків. Тексти на найрізноманітніші теми (від ландшафтного дизайну до бойових мистецтв та полювання з риболовлею) купують, наприклад, на сайті www.textsale.ru . За тисячу знаків там заробляють від півтора до трьох доларів. "За освітою я юрист, а тепер в декреті, тому читаю масу літератури про виховання дитини. Накопичилося багато знань з цих питань, ось перший матеріал я і написала - як привчити дитину до горщика. Здавалося б, хто такий текст купить? І сама не чекала, а його взяли за півтора долара за тисячу знаків через три дні! " - розповідає одна з авторів сайту Ельвіра, що отримала гроші на свій рахунок.

Писати можна дійсно про що завгодно, причому для цього, як видно, не потрібно бути дипломованим фахівцем в цій сфері. Багато пишуть про свої спостереження і враження під час подорожей, діляться кулінарними секретами, радять на теми любові і відносин або ж надають консультації в тій сфері, в якій вони професійно працюють. Можна писати тексти і під замовлення - для цього на сайті можна розмістити адресу своєї електронної пошти і сфери, в яких ви пишете.

ПРОДАВАТИ РЕКЛАМУ на своїй сторінці

У день створюється близько мільйона блогів (щоденників). Багато блогерів непогано на цьому заробляють. Перший спосіб - писати статті про певні послуги та продуктах і розміщувати їх у себе на сторінці, за умови, що вона досить популярна. На такому можна заробити близько $ 10 за 1000 знаків. Можна розміщувати у себе в щоденнику і рекламні оголошення. Блогер отримує винагороду за переходи з його сайту по оголошеннях. Заробити так пропонують пошукові системи Google, Yandex та інші. Правда, скільки заробляють на цьому - відомі блогери не визнаються.

Створити свій блог або персональну сторінку в інтернеті можна безкоштовно. Для блогів можна вибрати сайти www.livejournal.com , www.wordpress.com , www.blogosphere.com.ua . Треба залучити на свою сторінку якомога більше відвідувачів - для цього бажано писати на тему, яка може зацікавити багатьох користувачів (мода, дієти, спорт, подорожі). Коли до вас регулярно заходитиме велика кількість користувачів, можна переходити до етапу продажу рекламних місць на сторінці.

Ще один популярний спосіб заробити на блозі - збирати ... пожертвування. "Так як я пишу дуже корисні статті, які ви читаєте, прошу віддячити мене на такий-то номер мого інтернет-гаманця", - такий напис нерідко можна побачити на блогах і особистих сторінках в мережі. Але це поки у нас спрацьовує погано ...

За словами експертів, найприбутковіший вид заробітку - свій сайт. Способи тут такі ж - розміщення реклами, замовних текстів, але розцінки вищі, ніж на блогах. Отримати інструкції по тому, як заробляти, можна, наприклад, за адресою http://www.tak.ru .

ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАПОВНЮВАТИ АНКЕТИ

В інтернеті готові платити гроші навіть за вашу думку! Киянин Дмитро Дроздика розповідає, що одного разу йому на електронну пошту серед спаму прийшов лист-розсилка від фірми "Онлайн-монітор" ( http://www.onlinemonitor.ru ), Яка запропонувала взяти участь в інтернет-опитуванні і заробити 30 центів. "Зайшов на їх сайт, фірма здалася солідної - своїх даних там залишати не треба, і платити теж нічого не просять - так що на обман не схоже. В опитуванні 20 питань про побутову техніку - які предмети техніки є у вас вдома, як давно купували і так далі. З особистої інформації - стать і вік. Отримати гроші можна двома способами - вказати номер свого інтернет-гаманця або номер мобільного телефону. Я вказав друге мені прийшли гроші на рахунок через пару днів ". За його словами, він брав участь в п'яти таких опитуваннях і заробив близько 15 грн. Розмір "зарплати" - від 25 центів до 3 доларів. "Якби поставив собі за мету постійно так заробляти, то зареєструвався б ще на кількох таких сайтах. Думаю, що в місяць спокійно набігало б гривень 300", - міркує Дмитро.

Можна брати участь і у виконанні завдань. Треба зареєструватися на певному сайті (наприклад, www.wmzona.com або www.vipmails.ru ) І отримувати на свою пошту завдання. Наприклад, ходити по посиланнях і заповнювати анкети. "Кожна реєстрація спочатку займає 5-10 хвилин. Потім вже доводиш до автоматизму", - говорить столична студентка Катерина Мигаль. Господарям сайтів це вигідно, адже відвідуваність їх сторінок зростає, а значить, зростає ціна рекламної площі, яку ті продають.

"Серфер" І "поштовиків" МОЖУТЬ ЛИШЕ ЗА ПАРУ ХВИЛИН ОТРИМАТИ ПАРУ ДОЛАРІВ

Найпопулярніший спосіб заробити - працювати "серфером" або "поштовиком". Є маса компаній, яким треба просувати свої товари або послуги, для чого вони і наймають спеціальні фірми. Фірмам треба зробити так, щоб сайт, на якому розміщена інформація про товар або послугу, подивилися якомога більше користувачів. За це вони і платять. Компанії не вимагають ніяких особистих даних і не просять вас внести плату. Ми спробували і за хвилин 20 (по 10 за 2 дні) заробили аж 2 долари! Сума не дуже велика, але і зусиль - практично ніяких. Спосіб "серфінгу" полягає в тому, що вам платять за те, що ви ходите по посиланнях.

Hадо мати електронний ящик. Hадо створити інтернет-гаманець, куди вам будуть надходити гроші. Зробити це можна на таких інтернет-банківських системах як E-Gold і WebMoney ( http://www.e-gold.com і http://www.webmoney.ru ), Натиснувши там на "Безкоштовна реєстрація" або "Зареєструватися". Гроші, які ви будете отримувати, можна перевести на ваш реальний банківський рахунок або обміняти на готівку в одному зі спеціальних обмінних пунктів (адреси є на сайтах. У Києві, наприклад, таких більше 10). Mи зареєструвалися на performancebux.com. Вказали адресу ящика, номер інтернет-гаманця, країну, місто, стать, вік і вигадане ім'я користувача. Після реєстрації прийшов лист з підтвердженням реєстрації, і можна починати клікати на посилання на сайті. За кожен ви будете заробляти. Mожно працювати і на російськомовних. користувачі називають http://www.hotrusclick.com і http://wmmail.ru .

У кожної фірми є свої особливості роботи, про які можна почитати на їх сайтах. Спільним є те, що гроші можна зняти, заробивши мінімум (як правило, 2 долари). Hе варто намагатися обдурити фірми - вас вирахують і закриють доступ до сайту. Найпоширенішими способами обману є відкриття двох і більше рахунків на сайті однієї і тієї ж фірми. Обчислюється це просто, якщо ви користуєтеся рахунками з одного комп'ютера. Також не варто кликати на дві посилання одночасно (наприклад, поки пройде 25 секунд на одній, клікнути ще на парочку) - за такі переходи вам не будуть зараховувати гроші.

ЗМІНЮВАТИСЯ ФАЙЛАМИ

Заробляти в мережі можна, сидячи на форумах і розміщуючи в мережі файли. Заробіток на файлах полягає в тому, що ви завантажуєте файл (наприклад, кліп, пісню або фільм) на певний сайт-файлообмінник (наприклад http://upload.com.ua ) І починаєте "розкручувати" його, тобто розміщувати посилання на цей файл на всіляких форумах. Якщо хто зацікавлюється вашим файлом і викачує його - ви отримуєте гроші.

"Чим більше посилань закине в форуми - тим більше грошей отримаєте. Популяризувати можна все що завгодно. Наприклад, почати з того, що завантажити на сайт-файлообмінник фільми і музику, які є у вас на комп'ютері вдома або на роботі. Потім закинути посилання на ці фільми або музику на форуми, де обговорюють кіно, музику ", - радить стоматолог Андрій Мороз, який займається файлами вже кілька місяців. Зареєструватися можна, наприклад, на сайті http://depositfiles.com/ru .

У мережі платять навіть за ваше спілкування на форумах! За одне повідомлення або створену тему платять 0,1-1 цент. Плюс в повідомленнях можна залишати посилання на свій сайт або блог, а також на файлообмінники, де лежать ваші фільми або музика. Почати можна з реєстрації, наприклад, на сайті http://forum-wmpochta.ru .

ГРАТИ У ПОКЕР

Можна заробляти гроші і іграми, в тому числі азартними - є маса сайтів з казино, покером і рулеткою. "За минулий рік я заробив 7 тисяч доларів. Правда, я справжній фанат покеру і граю дуже добре. Якщо ви гравець так собі - спробуйте, але не вдавайтеся, щоб не програти занадто багато", - радить киянин Сергій Кравець. За його словами, треба відкрити свій інтернет-гаманець, щоб отримувати виграші або платити програші. "Привів на сайт колегу, заробив 50 доларів. Ставки можна робити і по 1 долару. Контингент, як правило, непрофесійний, так що такий недосвідчений гравець, як я, заробляє доларів за 50 в місяць", - розповідає менеджер великої компанії мобільного зв'язку Володимир Стрітенко. Спробувати свої сили можна на сайтах www.ru.888.com або www.online-casino.com . Є там і гри простіше - наприклад, "Орел -решка", "Вгадування чисел" і т.д.

Є в інтернеті і улюблена багатьма гра "О, щасливчик", де потрібно давати відповіді на питання. Мінімальна ставка - 0,5 долара. Зупинитися можна в будь-який момент, як тільки питання здасться складним. Спробувати можна, наприклад, тут: http://amgame.net .

ПРОДАВ ЖИТТЯ

Деякі люди в інтернеті заробили шалені гроші і увійшли в історію, зайвий раз довівши - головне в цій сфері це нестандартна ідея.

Історія канадця Кайла Макдоналда, який по інтернету поміняв звичайну канцелярську скріпку на ... власний будинок, облетіла весь світ. На сайті www.craigslist.org він написав, що змінює просту червону скріпку на що-небудь. Дві подруги прислали йому за скріпку звичайну ручку в формі рибки, яку знайшли. Ручка сподобалася знайомої художниці Кайла, і вона віддала за неї саморобну глиняну ручку від дверей. І на неї знайшовся попит - знайомий Кайла, який переїжджав в інше місто, віддав йому за неї зайву переносну плитку. Плитку Кайл виміняв на електрогенератор. Його - на неонову вивіску "Будвайзер", а знайомий диск-жокей поміняв його на старий снігохід.

Оригінальний блог помітили журналісти, і про Кайлі написала місцева преса. В інтерв'ю він заявив, що хотів би поміняти снігохід на поїздку в канадський гірський курорт Як. Один з журналів про снігоходах зробив його мрію і купив йому путівку. Яку Кайл поміняв на старий вантажівка, його - на контракт із звукозаписною студією, який він продав співачка за право жити в її квартирі рік.

Але і це Кайл поміняв! На один вечір спілкування з відомим рок-музикантом Елісом Купером, а цю можливість він поміняв на куля, наповнена водою. Його він віддав голлівудському режисерові-колекціонерові взамін на роль в його фільмі, яку він продав за будинок в канадському місті Кіплінг. Права на історію Кайла вже купівлі в Голлівуді.

Британець Алекс Тью заробив гроші на навчання в університеті, створивши свій сайт і продаючи там місця під рекламу за ціною 1 долар за піксель. Про сайт Алекс розповідав друзям. Через пару днів перші 40 пікселів купив один з музичних сайтів, і про сторінці Алекса дізналося більше людей. Через місяць Тью заробив понад 152 тис. Доларів, а останні 1000 пікселів його вже знаменитого сайту пішли з інтернет-аукціону eBay за 40 тисяч доларів.

44-річний австралієць Іен Ашер після розлучення з дружиною вирішив почати нове життя і виставив на інтернет-аукціон eBay своє життя. Під життям Ашер мав на увазі все своє майно, місце роботи, контакти всіх друзів. Виявляється, навіть на такий дивний товар є свій покупець! "Життя" купили за 380 тисяч доларів. Собі Ашер залишив тільки паспорт і одяг, яка була на ньому і, забравши гроші, поїхав подорожувати.

НЕ ДОПОМАГАЙТЕ "африканці" І ПРОСМОТРИТЕ ЧОРНИЙ СПИСОК САЙТІВ, НА ЯКИХ ОШУКУЮТЬ "заробітчан"

В інтернеті гроші можна не тільки заробити, а й втратити. Найпопулярніші способи шахрайства, на які можуть попастися новачки, старі як світ. Як тільки ви зареєструєте свій інтернет-гаманець, вам почнуть приходити листи з проханнями перерахувати на певні гаманці гроші. Технології зразкову ті ж, що і у звичайних жебраків на вулиці - померла мати, при смерті син, пограбували рекетири, надішліть хоч один цент на такий-то рахунок.

Є й оригінальні листи, які у свій час приходили багатьом користувачам. Одне з них було написано нібито дівчиною з якоюсь маловідомою африканської країни, яка розповідала, що стався переворот, її батька-диктатора вбили, а 10 мільйонів доларів на його рахунку в США заблоковані. "Щоб розблокувати рахунок, мені треба всього 100 тисяч доларів. Допоможіть хоча б кількома центами, і я віддам вам частину грошей, коли зніму їх в банку", - вказувалося в листі.

Іноді шахраї займаються справжнім рекетом - пишуть, щоб ви прислали їм пару доларів на їх рахунок, а якщо цього не зробите, то загрожують написати адміністратору сайту, що ви шлете спам зі своєї пошти, і вас закриють. В такому випадку бувалі радять негайно написати лист адміністратору, в текст якого скопіювати лист-загрозу, яке ви отримали.

Також не варто шукати в мережі халяви - там, як правило, гроші можна тільки втратити. Тому купуватися на всякі супертоталізатори, вклади під великі відсотки, чарівні гаманці краще не варто.

Якщо ви вирішили спробувати заробити, граючи в мережі в азартні ігри, - врахуйте, що в інтернеті знайдеться багато розумників, які розписали на своїх сторінках, як обдурити казино в мережі. На деяких сайтах азартних ігор люди, по посиланню яких ви зайшли, отримують близько 10% від суми вашого програшу. Тому купуватися на поради не варто.

Буває, що обманюють і самі сайти, які обіцяють платити гроші. "Буває, що просто не платять або сплачують менше, ніж ти заробив. Також вас можуть звинуватити в обмані і закрити вам доступ на сайт, навіть якщо ви нічого такого не робили. Але в інтернеті є свої чорні списки таких ненадійних фірм. Тому перш ніж реєструватися, походіть по форумам інтернет- "заробітчан", їх маса. Там дізнаєтеся, які сайти платять надійно, а які часто обманюють ", - радить харків'янин Юрій Крінчук, який заробляє близько 100 доларів на місяць як" серфер "і" поштовик ". Подивитися на досить значний чорний список можна, наприклад, на сайті http://www.wmjob.net/dark.html .

ПОРАДИ бувалих

Бувалі мережеві "заробітчани" радять:

1. Починати з малого. Наприклад, не кидаючи свою основну роботу, спробувати заробити кілька десятків доларів на місяць. Таке приємне доповнення до зарплати обрадує і мотивує продовжувати.

2. Не сподівайтеся відразу на великі гроші. За словами бувалих, розмір ваших доходів в мережі буде зростати в міру того, як ви будете освоюватися.

3. Щоб отримати відчутний прибуток - реєструйтеся в декількох системах, а ще краще - у всіх відразу. Наприклад, можна займатися "серфінгом", бути "поштовиком", а також заробляти на форумах і файлообмінниках. Чим більше буде роботи - тим більше грошей.

4. Головна порада для людей, які страждають на ігроманію (не можуть зупинитися) - краще не пробувати заробляти на азартних іграх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Тучинська Світлана

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць

переглядів:

переглядів:

Фото А. Іскрицької.

Інтернет проник практично в усі сфери нашого життя - в ньому спілкуються, купують і продають, дивляться фільми і слухають музику. Але в глобальній павутині можна також працювати і заробляти цілком пристойні гроші за віртуальну роботу.

У мережі течуть річки грошей - за приблизними підрахунками, дохід від інтернет-бізнесу в минулому році склав більше 700 млрд. Доларів. Виявляється, невеликий струмочок від такого потоку можна направити і до себе - чимало наших співвітчизників вже "ходять" в мережу як на роботу, вважаючи за краще працювати на себе у відповідний час, без офісів і начальників. Як показує їх практика, запрацювати вже через кілька місяців можна близько 400 доларів. Приваблює багатьох також те, що для початку не треба абсолютно ніяких вкладень коштів, а для роботи знадобиться мінімум "інструментів" - всього лише комп'ютер з хорошим доступом в інтернет і вільний час.

Особливо актуальним такий заробіток може стати під час кризи, коли роботи в реальності немає або ж її стало набагато менше. "Сегодня" дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників.

Сегодня дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників

ПИСАТИ НА ПРОДАЖ

Для тих, хто вміє складно писати і кому це цікаво, є в мережі і такий підробітків. Тексти на найрізноманітніші теми (від ландшафтного дизайну до бойових мистецтв та полювання з риболовлею) купують, наприклад, на сайті www.textsale.ru . За тисячу знаків там заробляють від півтора до трьох доларів. "За освітою я юрист, а тепер в декреті, тому читаю масу літератури про виховання дитини. Накопичилося багато знань з цих питань, ось перший матеріал я і написала - як привчити дитину до горщика. Здавалося б, хто такий текст купить? І сама не чекала, а його взяли за півтора долара за тисячу знаків через три дні! " - розповідає одна з авторів сайту Ельвіра, що отримала гроші на свій рахунок.

Писати можна дійсно про що завгодно, причому для цього, як видно, не потрібно бути дипломованим фахівцем в цій сфері. Багато пишуть про свої спостереження і враження під час подорожей, діляться кулінарними секретами, радять на теми любові і відносин або ж надають консультації в тій сфері, в якій вони професійно працюють. Можна писати тексти і під замовлення - для цього на сайті можна розмістити адресу своєї електронної пошти і сфери, в яких ви пишете.

ПРОДАВАТИ РЕКЛАМУ на своїй сторінці

У день створюється близько мільйона блогів (щоденників). Багато блогерів непогано на цьому заробляють. Перший спосіб - писати статті про певні послуги та продуктах і розміщувати їх у себе на сторінці, за умови, що вона досить популярна. На такому можна заробити близько $ 10 за 1000 знаків. Можна розміщувати у себе в щоденнику і рекламні оголошення. Блогер отримує винагороду за переходи з його сайту по оголошеннях. Заробити так пропонують пошукові системи Google, Yandex та інші. Правда, скільки заробляють на цьому - відомі блогери не визнаються.

Створити свій блог або персональну сторінку в інтернеті можна безкоштовно. Для блогів можна вибрати сайти www.livejournal.com , www.wordpress.com , www.blogosphere.com.ua . Треба залучити на свою сторінку якомога більше відвідувачів - для цього бажано писати на тему, яка може зацікавити багатьох користувачів (мода, дієти, спорт, подорожі). Коли до вас регулярно заходитиме велика кількість користувачів, можна переходити до етапу продажу рекламних місць на сторінці.

Ще один популярний спосіб заробити на блозі - збирати ... пожертвування. "Так як я пишу дуже корисні статті, які ви читаєте, прошу віддячити мене на такий-то номер мого інтернет-гаманця", - такий напис нерідко можна побачити на блогах і особистих сторінках в мережі. Але це поки у нас спрацьовує погано ...

За словами експертів, найприбутковіший вид заробітку - свій сайт. Способи тут такі ж - розміщення реклами, замовних текстів, але розцінки вищі, ніж на блогах. Отримати інструкції по тому, як заробляти, можна, наприклад, за адресою http://www.tak.ru .

ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАПОВНЮВАТИ АНКЕТИ

В інтернеті готові платити гроші навіть за вашу думку! Киянин Дмитро Дроздика розповідає, що одного разу йому на електронну пошту серед спаму прийшов лист-розсилка від фірми "Онлайн-монітор" ( http://www.onlinemonitor.ru ), Яка запропонувала взяти участь в інтернет-опитуванні і заробити 30 центів. "Зайшов на їх сайт, фірма здалася солідної - своїх даних там залишати не треба, і платити теж нічого не просять - так що на обман не схоже. В опитуванні 20 питань про побутову техніку - які предмети техніки є у вас вдома, як давно купували і так далі. З особистої інформації - стать і вік. Отримати гроші можна двома способами - вказати номер свого інтернет-гаманця або номер мобільного телефону. Я вказав друге мені прийшли гроші на рахунок через пару днів ". За його словами, він брав участь в п'яти таких опитуваннях і заробив близько 15 грн. Розмір "зарплати" - від 25 центів до 3 доларів. "Якби поставив собі за мету постійно так заробляти, то зареєструвався б ще на кількох таких сайтах. Думаю, що в місяць спокійно набігало б гривень 300", - міркує Дмитро.

Можна брати участь і у виконанні завдань. Треба зареєструватися на певному сайті (наприклад, www.wmzona.com або www.vipmails.ru ) І отримувати на свою пошту завдання. Наприклад, ходити по посиланнях і заповнювати анкети. "Кожна реєстрація спочатку займає 5-10 хвилин. Потім вже доводиш до автоматизму", - говорить столична студентка Катерина Мигаль. Господарям сайтів це вигідно, адже відвідуваність їх сторінок зростає, а значить, зростає ціна рекламної площі, яку ті продають.

"Серфер" І "поштовиків" МОЖУТЬ ЛИШЕ ЗА ПАРУ ХВИЛИН ОТРИМАТИ ПАРУ ДОЛАРІВ

Найпопулярніший спосіб заробити - працювати "серфером" або "поштовиком". Є маса компаній, яким треба просувати свої товари або послуги, для чого вони і наймають спеціальні фірми. Фірмам треба зробити так, щоб сайт, на якому розміщена інформація про товар або послугу, подивилися якомога більше користувачів. За це вони і платять. Компанії не вимагають ніяких особистих даних і не просять вас внести плату. Ми спробували і за хвилин 20 (по 10 за 2 дні) заробили аж 2 долари! Сума не дуже велика, але і зусиль - практично ніяких. Спосіб "серфінгу" полягає в тому, що вам платять за те, що ви ходите по посиланнях.

Hадо мати електронний ящик. Hадо створити інтернет-гаманець, куди вам будуть надходити гроші. Зробити це можна на таких інтернет-банківських системах як E-Gold і WebMoney ( http://www.e-gold.com і http://www.webmoney.ru ), Натиснувши там на "Безкоштовна реєстрація" або "Зареєструватися". Гроші, які ви будете отримувати, можна перевести на ваш реальний банківський рахунок або обміняти на готівку в одному зі спеціальних обмінних пунктів (адреси є на сайтах. У Києві, наприклад, таких більше 10). Mи зареєструвалися на performancebux.com. Вказали адресу ящика, номер інтернет-гаманця, країну, місто, стать, вік і вигадане ім'я користувача. Після реєстрації прийшов лист з підтвердженням реєстрації, і можна починати клікати на посилання на сайті. За кожен ви будете заробляти. Mожно працювати і на російськомовних. користувачі називають http://www.hotrusclick.com і http://wmmail.ru .

У кожної фірми є свої особливості роботи, про які можна почитати на їх сайтах. Спільним є те, що гроші можна зняти, заробивши мінімум (як правило, 2 долари). Hе варто намагатися обдурити фірми - вас вирахують і закриють доступ до сайту. Найпоширенішими способами обману є відкриття двох і більше рахунків на сайті однієї і тієї ж фірми. Обчислюється це просто, якщо ви користуєтеся рахунками з одного комп'ютера. Також не варто кликати на дві посилання одночасно (наприклад, поки пройде 25 секунд на одній, клікнути ще на парочку) - за такі переходи вам не будуть зараховувати гроші.

ЗМІНЮВАТИСЯ ФАЙЛАМИ

Заробляти в мережі можна, сидячи на форумах і розміщуючи в мережі файли. Заробіток на файлах полягає в тому, що ви завантажуєте файл (наприклад, кліп, пісню або фільм) на певний сайт-файлообмінник (наприклад http://upload.com.ua ) І починаєте "розкручувати" його, тобто розміщувати посилання на цей файл на всіляких форумах. Якщо хто зацікавлюється вашим файлом і викачує його - ви отримуєте гроші.

"Чим більше посилань закине в форуми - тим більше грошей отримаєте. Популяризувати можна все що завгодно. Наприклад, почати з того, що завантажити на сайт-файлообмінник фільми і музику, які є у вас на комп'ютері вдома або на роботі. Потім закинути посилання на ці фільми або музику на форуми, де обговорюють кіно, музику ", - радить стоматолог Андрій Мороз, який займається файлами вже кілька місяців. Зареєструватися можна, наприклад, на сайті http://depositfiles.com/ru .

У мережі платять навіть за ваше спілкування на форумах! За одне повідомлення або створену тему платять 0,1-1 цент. Плюс в повідомленнях можна залишати посилання на свій сайт або блог, а також на файлообмінники, де лежать ваші фільми або музика. Почати можна з реєстрації, наприклад, на сайті http://forum-wmpochta.ru .

ГРАТИ У ПОКЕР

Можна заробляти гроші і іграми, в тому числі азартними - є маса сайтів з казино, покером і рулеткою. "За минулий рік я заробив 7 тисяч доларів. Правда, я справжній фанат покеру і граю дуже добре. Якщо ви гравець так собі - спробуйте, але не вдавайтеся, щоб не програти занадто багато", - радить киянин Сергій Кравець. За його словами, треба відкрити свій інтернет-гаманець, щоб отримувати виграші або платити програші. "Привів на сайт колегу, заробив 50 доларів. Ставки можна робити і по 1 долару. Контингент, як правило, непрофесійний, так що такий недосвідчений гравець, як я, заробляє доларів за 50 в місяць", - розповідає менеджер великої компанії мобільного зв'язку Володимир Стрітенко. Спробувати свої сили можна на сайтах www.ru.888.com або www.online-casino.com . Є там і гри простіше - наприклад, "Орел -решка", "Вгадування чисел" і т.д.

Є в інтернеті і улюблена багатьма гра "О, щасливчик", де потрібно давати відповіді на питання. Мінімальна ставка - 0,5 долара. Зупинитися можна в будь-який момент, як тільки питання здасться складним. Спробувати можна, наприклад, тут: http://amgame.net .

ПРОДАВ ЖИТТЯ

Деякі люди в інтернеті заробили шалені гроші і увійшли в історію, зайвий раз довівши - головне в цій сфері це нестандартна ідея.

Історія канадця Кайла Макдоналда, який по інтернету поміняв звичайну канцелярську скріпку на ... власний будинок, облетіла весь світ. На сайті www.craigslist.org він написав, що змінює просту червону скріпку на що-небудь. Дві подруги прислали йому за скріпку звичайну ручку в формі рибки, яку знайшли. Ручка сподобалася знайомої художниці Кайла, і вона віддала за неї саморобну глиняну ручку від дверей. І на неї знайшовся попит - знайомий Кайла, який переїжджав в інше місто, віддав йому за неї зайву переносну плитку. Плитку Кайл виміняв на електрогенератор. Його - на неонову вивіску "Будвайзер", а знайомий диск-жокей поміняв його на старий снігохід.

Оригінальний блог помітили журналісти, і про Кайлі написала місцева преса. В інтерв'ю він заявив, що хотів би поміняти снігохід на поїздку в канадський гірський курорт Як. Один з журналів про снігоходах зробив його мрію і купив йому путівку. Яку Кайл поміняв на старий вантажівка, його - на контракт із звукозаписною студією, який він продав співачка за право жити в її квартирі рік.

Але і це Кайл поміняв! На один вечір спілкування з відомим рок-музикантом Елісом Купером, а цю можливість він поміняв на куля, наповнена водою. Його він віддав голлівудському режисерові-колекціонерові взамін на роль в його фільмі, яку він продав за будинок в канадському місті Кіплінг. Права на історію Кайла вже купівлі в Голлівуді.

Британець Алекс Тью заробив гроші на навчання в університеті, створивши свій сайт і продаючи там місця під рекламу за ціною 1 долар за піксель. Про сайт Алекс розповідав друзям. Через пару днів перші 40 пікселів купив один з музичних сайтів, і про сторінці Алекса дізналося більше людей. Через місяць Тью заробив понад 152 тис. Доларів, а останні 1000 пікселів його вже знаменитого сайту пішли з інтернет-аукціону eBay за 40 тисяч доларів.

44-річний австралієць Іен Ашер після розлучення з дружиною вирішив почати нове життя і виставив на інтернет-аукціон eBay своє життя. Під життям Ашер мав на увазі все своє майно, місце роботи, контакти всіх друзів. Виявляється, навіть на такий дивний товар є свій покупець! "Життя" купили за 380 тисяч доларів. Собі Ашер залишив тільки паспорт і одяг, яка була на ньому і, забравши гроші, поїхав подорожувати.

НЕ ДОПОМАГАЙТЕ "африканці" І ПРОСМОТРИТЕ ЧОРНИЙ СПИСОК САЙТІВ, НА ЯКИХ ОШУКУЮТЬ "заробітчан"

В інтернеті гроші можна не тільки заробити, а й втратити. Найпопулярніші способи шахрайства, на які можуть попастися новачки, старі як світ. Як тільки ви зареєструєте свій інтернет-гаманець, вам почнуть приходити листи з проханнями перерахувати на певні гаманці гроші. Технології зразкову ті ж, що і у звичайних жебраків на вулиці - померла мати, при смерті син, пограбували рекетири, надішліть хоч один цент на такий-то рахунок.

Є й оригінальні листи, які у свій час приходили багатьом користувачам. Одне з них було написано нібито дівчиною з якоюсь маловідомою африканської країни, яка розповідала, що стався переворот, її батька-диктатора вбили, а 10 мільйонів доларів на його рахунку в США заблоковані. "Щоб розблокувати рахунок, мені треба всього 100 тисяч доларів. Допоможіть хоча б кількома центами, і я віддам вам частину грошей, коли зніму їх в банку", - вказувалося в листі.

Іноді шахраї займаються справжнім рекетом - пишуть, щоб ви прислали їм пару доларів на їх рахунок, а якщо цього не зробите, то загрожують написати адміністратору сайту, що ви шлете спам зі своєї пошти, і вас закриють. В такому випадку бувалі радять негайно написати лист адміністратору, в текст якого скопіювати лист-загрозу, яке ви отримали.

Також не варто шукати в мережі халяви - там, як правило, гроші можна тільки втратити. Тому купуватися на всякі супертоталізатори, вклади під великі відсотки, чарівні гаманці краще не варто.

Якщо ви вирішили спробувати заробити, граючи в мережі в азартні ігри, - врахуйте, що в інтернеті знайдеться багато розумників, які розписали на своїх сторінках, як обдурити казино в мережі. На деяких сайтах азартних ігор люди, по посиланню яких ви зайшли, отримують близько 10% від суми вашого програшу. Тому купуватися на поради не варто.

Буває, що обманюють і самі сайти, які обіцяють платити гроші. "Буває, що просто не платять або сплачують менше, ніж ти заробив. Також вас можуть звинуватити в обмані і закрити вам доступ на сайт, навіть якщо ви нічого такого не робили. Але в інтернеті є свої чорні списки таких ненадійних фірм. Тому перш ніж реєструватися, походіть по форумам інтернет- "заробітчан", їх маса. Там дізнаєтеся, які сайти платять надійно, а які часто обманюють ", - радить харків'янин Юрій Крінчук, який заробляє близько 100 доларів на місяць як" серфер "і" поштовик ". Подивитися на досить значний чорний список можна, наприклад, на сайті http://www.wmjob.net/dark.html .

ПОРАДИ бувалих

Бувалі мережеві "заробітчани" радять:

1. Починати з малого. Наприклад, не кидаючи свою основну роботу, спробувати заробити кілька десятків доларів на місяць. Таке приємне доповнення до зарплати обрадує і мотивує продовжувати.

2. Не сподівайтеся відразу на великі гроші. За словами бувалих, розмір ваших доходів в мережі буде зростати в міру того, як ви будете освоюватися.

3. Щоб отримати відчутний прибуток - реєструйтеся в декількох системах, а ще краще - у всіх відразу. Наприклад, можна займатися "серфінгом", бути "поштовиком", а також заробляти на форумах і файлообмінниках. Чим більше буде роботи - тим більше грошей.

4. Головна порада для людей, які страждають на ігроманію (не можуть зупинитися) - краще не пробувати заробляти на азартних іграх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Тучинська Світлана

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць

переглядів:

переглядів:

Фото А. Іскрицької.

Інтернет проник практично в усі сфери нашого життя - в ньому спілкуються, купують і продають, дивляться фільми і слухають музику. Але в глобальній павутині можна також працювати і заробляти цілком пристойні гроші за віртуальну роботу.

У мережі течуть річки грошей - за приблизними підрахунками, дохід від інтернет-бізнесу в минулому році склав більше 700 млрд. Доларів. Виявляється, невеликий струмочок від такого потоку можна направити і до себе - чимало наших співвітчизників вже "ходять" в мережу як на роботу, вважаючи за краще працювати на себе у відповідний час, без офісів і начальників. Як показує їх практика, запрацювати вже через кілька місяців можна близько 400 доларів. Приваблює багатьох також те, що для початку не треба абсолютно ніяких вкладень коштів, а для роботи знадобиться мінімум "інструментів" - всього лише комп'ютер з хорошим доступом в інтернет і вільний час.

Особливо актуальним такий заробіток може стати під час кризи, коли роботи в реальності немає або ж її стало набагато менше. "Сегодня" дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників.

Сегодня дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників

ПИСАТИ НА ПРОДАЖ

Для тих, хто вміє складно писати і кому це цікаво, є в мережі і такий підробітків. Тексти на найрізноманітніші теми (від ландшафтного дизайну до бойових мистецтв та полювання з риболовлею) купують, наприклад, на сайті www.textsale.ru . За тисячу знаків там заробляють від півтора до трьох доларів. "За освітою я юрист, а тепер в декреті, тому читаю масу літератури про виховання дитини. Накопичилося багато знань з цих питань, ось перший матеріал я і написала - як привчити дитину до горщика. Здавалося б, хто такий текст купить? І сама не чекала, а його взяли за півтора долара за тисячу знаків через три дні! " - розповідає одна з авторів сайту Ельвіра, що отримала гроші на свій рахунок.

Писати можна дійсно про що завгодно, причому для цього, як видно, не потрібно бути дипломованим фахівцем в цій сфері. Багато пишуть про свої спостереження і враження під час подорожей, діляться кулінарними секретами, радять на теми любові і відносин або ж надають консультації в тій сфері, в якій вони професійно працюють. Можна писати тексти і під замовлення - для цього на сайті можна розмістити адресу своєї електронної пошти і сфери, в яких ви пишете.

ПРОДАВАТИ РЕКЛАМУ на своїй сторінці

У день створюється близько мільйона блогів (щоденників). Багато блогерів непогано на цьому заробляють. Перший спосіб - писати статті про певні послуги та продуктах і розміщувати їх у себе на сторінці, за умови, що вона досить популярна. На такому можна заробити близько $ 10 за 1000 знаків. Можна розміщувати у себе в щоденнику і рекламні оголошення. Блогер отримує винагороду за переходи з його сайту по оголошеннях. Заробити так пропонують пошукові системи Google, Yandex та інші. Правда, скільки заробляють на цьому - відомі блогери не визнаються.

Створити свій блог або персональну сторінку в інтернеті можна безкоштовно. Для блогів можна вибрати сайти www.livejournal.com , www.wordpress.com , www.blogosphere.com.ua . Треба залучити на свою сторінку якомога більше відвідувачів - для цього бажано писати на тему, яка може зацікавити багатьох користувачів (мода, дієти, спорт, подорожі). Коли до вас регулярно заходитиме велика кількість користувачів, можна переходити до етапу продажу рекламних місць на сторінці.

Ще один популярний спосіб заробити на блозі - збирати ... пожертвування. "Так як я пишу дуже корисні статті, які ви читаєте, прошу віддячити мене на такий-то номер мого інтернет-гаманця", - такий напис нерідко можна побачити на блогах і особистих сторінках в мережі. Але це поки у нас спрацьовує погано ...

За словами експертів, найприбутковіший вид заробітку - свій сайт. Способи тут такі ж - розміщення реклами, замовних текстів, але розцінки вищі, ніж на блогах. Отримати інструкції по тому, як заробляти, можна, наприклад, за адресою http://www.tak.ru .

ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАПОВНЮВАТИ АНКЕТИ

В інтернеті готові платити гроші навіть за вашу думку! Киянин Дмитро Дроздика розповідає, що одного разу йому на електронну пошту серед спаму прийшов лист-розсилка від фірми "Онлайн-монітор" ( http://www.onlinemonitor.ru ), Яка запропонувала взяти участь в інтернет-опитуванні і заробити 30 центів. "Зайшов на їх сайт, фірма здалася солідної - своїх даних там залишати не треба, і платити теж нічого не просять - так що на обман не схоже. В опитуванні 20 питань про побутову техніку - які предмети техніки є у вас вдома, як давно купували і так далі. З особистої інформації - стать і вік. Отримати гроші можна двома способами - вказати номер свого інтернет-гаманця або номер мобільного телефону. Я вказав друге мені прийшли гроші на рахунок через пару днів ". За його словами, він брав участь в п'яти таких опитуваннях і заробив близько 15 грн. Розмір "зарплати" - від 25 центів до 3 доларів. "Якби поставив собі за мету постійно так заробляти, то зареєструвався б ще на кількох таких сайтах. Думаю, що в місяць спокійно набігало б гривень 300", - міркує Дмитро.

Можна брати участь і у виконанні завдань. Треба зареєструватися на певному сайті (наприклад, www.wmzona.com або www.vipmails.ru ) І отримувати на свою пошту завдання. Наприклад, ходити по посиланнях і заповнювати анкети. "Кожна реєстрація спочатку займає 5-10 хвилин. Потім вже доводиш до автоматизму", - говорить столична студентка Катерина Мигаль. Господарям сайтів це вигідно, адже відвідуваність їх сторінок зростає, а значить, зростає ціна рекламної площі, яку ті продають.

"Серфер" І "поштовиків" МОЖУТЬ ЛИШЕ ЗА ПАРУ ХВИЛИН ОТРИМАТИ ПАРУ ДОЛАРІВ

Найпопулярніший спосіб заробити - працювати "серфером" або "поштовиком". Є маса компаній, яким треба просувати свої товари або послуги, для чого вони і наймають спеціальні фірми. Фірмам треба зробити так, щоб сайт, на якому розміщена інформація про товар або послугу, подивилися якомога більше користувачів. За це вони і платять. Компанії не вимагають ніяких особистих даних і не просять вас внести плату. Ми спробували і за хвилин 20 (по 10 за 2 дні) заробили аж 2 долари! Сума не дуже велика, але і зусиль - практично ніяких. Спосіб "серфінгу" полягає в тому, що вам платять за те, що ви ходите по посиланнях.

Hадо мати електронний ящик. Hадо створити інтернет-гаманець, куди вам будуть надходити гроші. Зробити це можна на таких інтернет-банківських системах як E-Gold і WebMoney ( http://www.e-gold.com і http://www.webmoney.ru ), Натиснувши там на "Безкоштовна реєстрація" або "Зареєструватися". Гроші, які ви будете отримувати, можна перевести на ваш реальний банківський рахунок або обміняти на готівку в одному зі спеціальних обмінних пунктів (адреси є на сайтах. У Києві, наприклад, таких більше 10). Mи зареєструвалися на performancebux.com. Вказали адресу ящика, номер інтернет-гаманця, країну, місто, стать, вік і вигадане ім'я користувача. Після реєстрації прийшов лист з підтвердженням реєстрації, і можна починати клікати на посилання на сайті. За кожен ви будете заробляти. Mожно працювати і на російськомовних. користувачі називають http://www.hotrusclick.com і http://wmmail.ru .

У кожної фірми є свої особливості роботи, про які можна почитати на їх сайтах. Спільним є те, що гроші можна зняти, заробивши мінімум (як правило, 2 долари). Hе варто намагатися обдурити фірми - вас вирахують і закриють доступ до сайту. Найпоширенішими способами обману є відкриття двох і більше рахунків на сайті однієї і тієї ж фірми. Обчислюється це просто, якщо ви користуєтеся рахунками з одного комп'ютера. Також не варто кликати на дві посилання одночасно (наприклад, поки пройде 25 секунд на одній, клікнути ще на парочку) - за такі переходи вам не будуть зараховувати гроші.

ЗМІНЮВАТИСЯ ФАЙЛАМИ

Заробляти в мережі можна, сидячи на форумах і розміщуючи в мережі файли. Заробіток на файлах полягає в тому, що ви завантажуєте файл (наприклад, кліп, пісню або фільм) на певний сайт-файлообмінник (наприклад http://upload.com.ua ) І починаєте "розкручувати" його, тобто розміщувати посилання на цей файл на всіляких форумах. Якщо хто зацікавлюється вашим файлом і викачує його - ви отримуєте гроші.

"Чим більше посилань закине в форуми - тим більше грошей отримаєте. Популяризувати можна все що завгодно. Наприклад, почати з того, що завантажити на сайт-файлообмінник фільми і музику, які є у вас на комп'ютері вдома або на роботі. Потім закинути посилання на ці фільми або музику на форуми, де обговорюють кіно, музику ", - радить стоматолог Андрій Мороз, який займається файлами вже кілька місяців. Зареєструватися можна, наприклад, на сайті http://depositfiles.com/ru .

У мережі платять навіть за ваше спілкування на форумах! За одне повідомлення або створену тему платять 0,1-1 цент. Плюс в повідомленнях можна залишати посилання на свій сайт або блог, а також на файлообмінники, де лежать ваші фільми або музика. Почати можна з реєстрації, наприклад, на сайті http://forum-wmpochta.ru .

ГРАТИ У ПОКЕР

Можна заробляти гроші і іграми, в тому числі азартними - є маса сайтів з казино, покером і рулеткою. "За минулий рік я заробив 7 тисяч доларів. Правда, я справжній фанат покеру і граю дуже добре. Якщо ви гравець так собі - спробуйте, але не вдавайтеся, щоб не програти занадто багато", - радить киянин Сергій Кравець. За його словами, треба відкрити свій інтернет-гаманець, щоб отримувати виграші або платити програші. "Привів на сайт колегу, заробив 50 доларів. Ставки можна робити і по 1 долару. Контингент, як правило, непрофесійний, так що такий недосвідчений гравець, як я, заробляє доларів за 50 в місяць", - розповідає менеджер великої компанії мобільного зв'язку Володимир Стрітенко. Спробувати свої сили можна на сайтах www.ru.888.com або www.online-casino.com . Є там і гри простіше - наприклад, "Орел -решка", "Вгадування чисел" і т.д.

Є в інтернеті і улюблена багатьма гра "О, щасливчик", де потрібно давати відповіді на питання. Мінімальна ставка - 0,5 долара. Зупинитися можна в будь-який момент, як тільки питання здасться складним. Спробувати можна, наприклад, тут: http://amgame.net .

ПРОДАВ ЖИТТЯ

Деякі люди в інтернеті заробили шалені гроші і увійшли в історію, зайвий раз довівши - головне в цій сфері це нестандартна ідея.

Історія канадця Кайла Макдоналда, який по інтернету поміняв звичайну канцелярську скріпку на ... власний будинок, облетіла весь світ. На сайті www.craigslist.org він написав, що змінює просту червону скріпку на що-небудь. Дві подруги прислали йому за скріпку звичайну ручку в формі рибки, яку знайшли. Ручка сподобалася знайомої художниці Кайла, і вона віддала за неї саморобну глиняну ручку від дверей. І на неї знайшовся попит - знайомий Кайла, який переїжджав в інше місто, віддав йому за неї зайву переносну плитку. Плитку Кайл виміняв на електрогенератор. Його - на неонову вивіску "Будвайзер", а знайомий диск-жокей поміняв його на старий снігохід.

Оригінальний блог помітили журналісти, і про Кайлі написала місцева преса. В інтерв'ю він заявив, що хотів би поміняти снігохід на поїздку в канадський гірський курорт Як. Один з журналів про снігоходах зробив його мрію і купив йому путівку. Яку Кайл поміняв на старий вантажівка, його - на контракт із звукозаписною студією, який він продав співачка за право жити в її квартирі рік.

Але і це Кайл поміняв! На один вечір спілкування з відомим рок-музикантом Елісом Купером, а цю можливість він поміняв на куля, наповнена водою. Його він віддав голлівудському режисерові-колекціонерові взамін на роль в його фільмі, яку він продав за будинок в канадському місті Кіплінг. Права на історію Кайла вже купівлі в Голлівуді.

Британець Алекс Тью заробив гроші на навчання в університеті, створивши свій сайт і продаючи там місця під рекламу за ціною 1 долар за піксель. Про сайт Алекс розповідав друзям. Через пару днів перші 40 пікселів купив один з музичних сайтів, і про сторінці Алекса дізналося більше людей. Через місяць Тью заробив понад 152 тис. Доларів, а останні 1000 пікселів його вже знаменитого сайту пішли з інтернет-аукціону eBay за 40 тисяч доларів.

44-річний австралієць Іен Ашер після розлучення з дружиною вирішив почати нове життя і виставив на інтернет-аукціон eBay своє життя. Під життям Ашер мав на увазі все своє майно, місце роботи, контакти всіх друзів. Виявляється, навіть на такий дивний товар є свій покупець! "Життя" купили за 380 тисяч доларів. Собі Ашер залишив тільки паспорт і одяг, яка була на ньому і, забравши гроші, поїхав подорожувати.

НЕ ДОПОМАГАЙТЕ "африканці" І ПРОСМОТРИТЕ ЧОРНИЙ СПИСОК САЙТІВ, НА ЯКИХ ОШУКУЮТЬ "заробітчан"

В інтернеті гроші можна не тільки заробити, а й втратити. Найпопулярніші способи шахрайства, на які можуть попастися новачки, старі як світ. Як тільки ви зареєструєте свій інтернет-гаманець, вам почнуть приходити листи з проханнями перерахувати на певні гаманці гроші. Технології зразкову ті ж, що і у звичайних жебраків на вулиці - померла мати, при смерті син, пограбували рекетири, надішліть хоч один цент на такий-то рахунок.

Є й оригінальні листи, які у свій час приходили багатьом користувачам. Одне з них було написано нібито дівчиною з якоюсь маловідомою африканської країни, яка розповідала, що стався переворот, її батька-диктатора вбили, а 10 мільйонів доларів на його рахунку в США заблоковані. "Щоб розблокувати рахунок, мені треба всього 100 тисяч доларів. Допоможіть хоча б кількома центами, і я віддам вам частину грошей, коли зніму їх в банку", - вказувалося в листі.

Іноді шахраї займаються справжнім рекетом - пишуть, щоб ви прислали їм пару доларів на їх рахунок, а якщо цього не зробите, то загрожують написати адміністратору сайту, що ви шлете спам зі своєї пошти, і вас закриють. В такому випадку бувалі радять негайно написати лист адміністратору, в текст якого скопіювати лист-загрозу, яке ви отримали.

Також не варто шукати в мережі халяви - там, як правило, гроші можна тільки втратити. Тому купуватися на всякі супертоталізатори, вклади під великі відсотки, чарівні гаманці краще не варто.

Якщо ви вирішили спробувати заробити, граючи в мережі в азартні ігри, - врахуйте, що в інтернеті знайдеться багато розумників, які розписали на своїх сторінках, як обдурити казино в мережі. На деяких сайтах азартних ігор люди, по посиланню яких ви зайшли, отримують близько 10% від суми вашого програшу. Тому купуватися на поради не варто.

Буває, що обманюють і самі сайти, які обіцяють платити гроші. "Буває, що просто не платять або сплачують менше, ніж ти заробив. Також вас можуть звинуватити в обмані і закрити вам доступ на сайт, навіть якщо ви нічого такого не робили. Але в інтернеті є свої чорні списки таких ненадійних фірм. Тому перш ніж реєструватися, походіть по форумам інтернет- "заробітчан", їх маса. Там дізнаєтеся, які сайти платять надійно, а які часто обманюють ", - радить харків'янин Юрій Крінчук, який заробляє близько 100 доларів на місяць як" серфер "і" поштовик ". Подивитися на досить значний чорний список можна, наприклад, на сайті http://www.wmjob.net/dark.html .

ПОРАДИ бувалих

Бувалі мережеві "заробітчани" радять:

1. Починати з малого. Наприклад, не кидаючи свою основну роботу, спробувати заробити кілька десятків доларів на місяць. Таке приємне доповнення до зарплати обрадує і мотивує продовжувати.

2. Не сподівайтеся відразу на великі гроші. За словами бувалих, розмір ваших доходів в мережі буде зростати в міру того, як ви будете освоюватися.

3. Щоб отримати відчутний прибуток - реєструйтеся в декількох системах, а ще краще - у всіх відразу. Наприклад, можна займатися "серфінгом", бути "поштовиком", а також заробляти на форумах і файлообмінниках. Чим більше буде роботи - тим більше грошей.

4. Головна порада для людей, які страждають на ігроманію (не можуть зупинитися) - краще не пробувати заробляти на азартних іграх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Тучинська Світлана

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць

переглядів:

переглядів:

Фото А. Іскрицької.

Інтернет проник практично в усі сфери нашого життя - в ньому спілкуються, купують і продають, дивляться фільми і слухають музику. Але в глобальній павутині можна також працювати і заробляти цілком пристойні гроші за віртуальну роботу.

У мережі течуть річки грошей - за приблизними підрахунками, дохід від інтернет-бізнесу в минулому році склав більше 700 млрд. Доларів. Виявляється, невеликий струмочок від такого потоку можна направити і до себе - чимало наших співвітчизників вже "ходять" в мережу як на роботу, вважаючи за краще працювати на себе у відповідний час, без офісів і начальників. Як показує їх практика, запрацювати вже через кілька місяців можна близько 400 доларів. Приваблює багатьох також те, що для початку не треба абсолютно ніяких вкладень коштів, а для роботи знадобиться мінімум "інструментів" - всього лише комп'ютер з хорошим доступом в інтернет і вільний час.

Особливо актуальним такий заробіток може стати під час кризи, коли роботи в реальності немає або ж її стало набагато менше. "Сегодня" дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників.

Сегодня дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників

ПИСАТИ НА ПРОДАЖ

Для тих, хто вміє складно писати і кому це цікаво, є в мережі і такий підробітків. Тексти на найрізноманітніші теми (від ландшафтного дизайну до бойових мистецтв та полювання з риболовлею) купують, наприклад, на сайті www.textsale.ru . За тисячу знаків там заробляють від півтора до трьох доларів. "За освітою я юрист, а тепер в декреті, тому читаю масу літератури про виховання дитини. Накопичилося багато знань з цих питань, ось перший матеріал я і написала - як привчити дитину до горщика. Здавалося б, хто такий текст купить? І сама не чекала, а його взяли за півтора долара за тисячу знаків через три дні! " - розповідає одна з авторів сайту Ельвіра, що отримала гроші на свій рахунок.

Писати можна дійсно про що завгодно, причому для цього, як видно, не потрібно бути дипломованим фахівцем в цій сфері. Багато пишуть про свої спостереження і враження під час подорожей, діляться кулінарними секретами, радять на теми любові і відносин або ж надають консультації в тій сфері, в якій вони професійно працюють. Можна писати тексти і під замовлення - для цього на сайті можна розмістити адресу своєї електронної пошти і сфери, в яких ви пишете.

ПРОДАВАТИ РЕКЛАМУ на своїй сторінці

У день створюється близько мільйона блогів (щоденників). Багато блогерів непогано на цьому заробляють. Перший спосіб - писати статті про певні послуги та продуктах і розміщувати їх у себе на сторінці, за умови, що вона досить популярна. На такому можна заробити близько $ 10 за 1000 знаків. Можна розміщувати у себе в щоденнику і рекламні оголошення. Блогер отримує винагороду за переходи з його сайту по оголошеннях. Заробити так пропонують пошукові системи Google, Yandex та інші. Правда, скільки заробляють на цьому - відомі блогери не визнаються.

Створити свій блог або персональну сторінку в інтернеті можна безкоштовно. Для блогів можна вибрати сайти www.livejournal.com , www.wordpress.com , www.blogosphere.com.ua . Треба залучити на свою сторінку якомога більше відвідувачів - для цього бажано писати на тему, яка може зацікавити багатьох користувачів (мода, дієти, спорт, подорожі). Коли до вас регулярно заходитиме велика кількість користувачів, можна переходити до етапу продажу рекламних місць на сторінці.

Ще один популярний спосіб заробити на блозі - збирати ... пожертвування. "Так як я пишу дуже корисні статті, які ви читаєте, прошу віддячити мене на такий-то номер мого інтернет-гаманця", - такий напис нерідко можна побачити на блогах і особистих сторінках в мережі. Але це поки у нас спрацьовує погано ...

За словами експертів, найприбутковіший вид заробітку - свій сайт. Способи тут такі ж - розміщення реклами, замовних текстів, але розцінки вищі, ніж на блогах. Отримати інструкції по тому, як заробляти, можна, наприклад, за адресою http://www.tak.ru .

ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАПОВНЮВАТИ АНКЕТИ

В інтернеті готові платити гроші навіть за вашу думку! Киянин Дмитро Дроздика розповідає, що одного разу йому на електронну пошту серед спаму прийшов лист-розсилка від фірми "Онлайн-монітор" ( http://www.onlinemonitor.ru ), Яка запропонувала взяти участь в інтернет-опитуванні і заробити 30 центів. "Зайшов на їх сайт, фірма здалася солідної - своїх даних там залишати не треба, і платити теж нічого не просять - так що на обман не схоже. В опитуванні 20 питань про побутову техніку - які предмети техніки є у вас вдома, як давно купували і так далі. З особистої інформації - стать і вік. Отримати гроші можна двома способами - вказати номер свого інтернет-гаманця або номер мобільного телефону. Я вказав друге мені прийшли гроші на рахунок через пару днів ". За його словами, він брав участь в п'яти таких опитуваннях і заробив близько 15 грн. Розмір "зарплати" - від 25 центів до 3 доларів. "Якби поставив собі за мету постійно так заробляти, то зареєструвався б ще на кількох таких сайтах. Думаю, що в місяць спокійно набігало б гривень 300", - міркує Дмитро.

Можна брати участь і у виконанні завдань. Треба зареєструватися на певному сайті (наприклад, www.wmzona.com або www.vipmails.ru ) І отримувати на свою пошту завдання. Наприклад, ходити по посиланнях і заповнювати анкети. "Кожна реєстрація спочатку займає 5-10 хвилин. Потім вже доводиш до автоматизму", - говорить столична студентка Катерина Мигаль. Господарям сайтів це вигідно, адже відвідуваність їх сторінок зростає, а значить, зростає ціна рекламної площі, яку ті продають.

"Серфер" І "поштовиків" МОЖУТЬ ЛИШЕ ЗА ПАРУ ХВИЛИН ОТРИМАТИ ПАРУ ДОЛАРІВ

Найпопулярніший спосіб заробити - працювати "серфером" або "поштовиком". Є маса компаній, яким треба просувати свої товари або послуги, для чого вони і наймають спеціальні фірми. Фірмам треба зробити так, щоб сайт, на якому розміщена інформація про товар або послугу, подивилися якомога більше користувачів. За це вони і платять. Компанії не вимагають ніяких особистих даних і не просять вас внести плату. Ми спробували і за хвилин 20 (по 10 за 2 дні) заробили аж 2 долари! Сума не дуже велика, але і зусиль - практично ніяких. Спосіб "серфінгу" полягає в тому, що вам платять за те, що ви ходите по посиланнях.

Hадо мати електронний ящик. Hадо створити інтернет-гаманець, куди вам будуть надходити гроші. Зробити це можна на таких інтернет-банківських системах як E-Gold і WebMoney ( http://www.e-gold.com і http://www.webmoney.ru ), Натиснувши там на "Безкоштовна реєстрація" або "Зареєструватися". Гроші, які ви будете отримувати, можна перевести на ваш реальний банківський рахунок або обміняти на готівку в одному зі спеціальних обмінних пунктів (адреси є на сайтах. У Києві, наприклад, таких більше 10). Mи зареєструвалися на performancebux.com. Вказали адресу ящика, номер інтернет-гаманця, країну, місто, стать, вік і вигадане ім'я користувача. Після реєстрації прийшов лист з підтвердженням реєстрації, і можна починати клікати на посилання на сайті. За кожен ви будете заробляти. Mожно працювати і на російськомовних. користувачі називають http://www.hotrusclick.com і http://wmmail.ru .

У кожної фірми є свої особливості роботи, про які можна почитати на їх сайтах. Спільним є те, що гроші можна зняти, заробивши мінімум (як правило, 2 долари). Hе варто намагатися обдурити фірми - вас вирахують і закриють доступ до сайту. Найпоширенішими способами обману є відкриття двох і більше рахунків на сайті однієї і тієї ж фірми. Обчислюється це просто, якщо ви користуєтеся рахунками з одного комп'ютера. Також не варто кликати на дві посилання одночасно (наприклад, поки пройде 25 секунд на одній, клікнути ще на парочку) - за такі переходи вам не будуть зараховувати гроші.

ЗМІНЮВАТИСЯ ФАЙЛАМИ

Заробляти в мережі можна, сидячи на форумах і розміщуючи в мережі файли. Заробіток на файлах полягає в тому, що ви завантажуєте файл (наприклад, кліп, пісню або фільм) на певний сайт-файлообмінник (наприклад http://upload.com.ua ) І починаєте "розкручувати" його, тобто розміщувати посилання на цей файл на всіляких форумах. Якщо хто зацікавлюється вашим файлом і викачує його - ви отримуєте гроші.

"Чим більше посилань закине в форуми - тим більше грошей отримаєте. Популяризувати можна все що завгодно. Наприклад, почати з того, що завантажити на сайт-файлообмінник фільми і музику, які є у вас на комп'ютері вдома або на роботі. Потім закинути посилання на ці фільми або музику на форуми, де обговорюють кіно, музику ", - радить стоматолог Андрій Мороз, який займається файлами вже кілька місяців. Зареєструватися можна, наприклад, на сайті http://depositfiles.com/ru .

У мережі платять навіть за ваше спілкування на форумах! За одне повідомлення або створену тему платять 0,1-1 цент. Плюс в повідомленнях можна залишати посилання на свій сайт або блог, а також на файлообмінники, де лежать ваші фільми або музика. Почати можна з реєстрації, наприклад, на сайті http://forum-wmpochta.ru .

ГРАТИ У ПОКЕР

Можна заробляти гроші і іграми, в тому числі азартними - є маса сайтів з казино, покером і рулеткою. "За минулий рік я заробив 7 тисяч доларів. Правда, я справжній фанат покеру і граю дуже добре. Якщо ви гравець так собі - спробуйте, але не вдавайтеся, щоб не програти занадто багато", - радить киянин Сергій Кравець. За його словами, треба відкрити свій інтернет-гаманець, щоб отримувати виграші або платити програші. "Привів на сайт колегу, заробив 50 доларів. Ставки можна робити і по 1 долару. Контингент, як правило, непрофесійний, так що такий недосвідчений гравець, як я, заробляє доларів за 50 в місяць", - розповідає менеджер великої компанії мобільного зв'язку Володимир Стрітенко. Спробувати свої сили можна на сайтах www.ru.888.com або www.online-casino.com . Є там і гри простіше - наприклад, "Орел -решка", "Вгадування чисел" і т.д.

Є в інтернеті і улюблена багатьма гра "О, щасливчик", де потрібно давати відповіді на питання. Мінімальна ставка - 0,5 долара. Зупинитися можна в будь-який момент, як тільки питання здасться складним. Спробувати можна, наприклад, тут: http://amgame.net .

ПРОДАВ ЖИТТЯ

Деякі люди в інтернеті заробили шалені гроші і увійшли в історію, зайвий раз довівши - головне в цій сфері це нестандартна ідея.

Історія канадця Кайла Макдоналда, який по інтернету поміняв звичайну канцелярську скріпку на ... власний будинок, облетіла весь світ. На сайті www.craigslist.org він написав, що змінює просту червону скріпку на що-небудь. Дві подруги прислали йому за скріпку звичайну ручку в формі рибки, яку знайшли. Ручка сподобалася знайомої художниці Кайла, і вона віддала за неї саморобну глиняну ручку від дверей. І на неї знайшовся попит - знайомий Кайла, який переїжджав в інше місто, віддав йому за неї зайву переносну плитку. Плитку Кайл виміняв на електрогенератор. Його - на неонову вивіску "Будвайзер", а знайомий диск-жокей поміняв його на старий снігохід.

Оригінальний блог помітили журналісти, і про Кайлі написала місцева преса. В інтерв'ю він заявив, що хотів би поміняти снігохід на поїздку в канадський гірський курорт Як. Один з журналів про снігоходах зробив його мрію і купив йому путівку. Яку Кайл поміняв на старий вантажівка, його - на контракт із звукозаписною студією, який він продав співачка за право жити в її квартирі рік.

Але і це Кайл поміняв! На один вечір спілкування з відомим рок-музикантом Елісом Купером, а цю можливість він поміняв на куля, наповнена водою. Його він віддав голлівудському режисерові-колекціонерові взамін на роль в його фільмі, яку він продав за будинок в канадському місті Кіплінг. Права на історію Кайла вже купівлі в Голлівуді.

Британець Алекс Тью заробив гроші на навчання в університеті, створивши свій сайт і продаючи там місця під рекламу за ціною 1 долар за піксель. Про сайт Алекс розповідав друзям. Через пару днів перші 40 пікселів купив один з музичних сайтів, і про сторінці Алекса дізналося більше людей. Через місяць Тью заробив понад 152 тис. Доларів, а останні 1000 пікселів його вже знаменитого сайту пішли з інтернет-аукціону eBay за 40 тисяч доларів.

44-річний австралієць Іен Ашер після розлучення з дружиною вирішив почати нове життя і виставив на інтернет-аукціон eBay своє життя. Під життям Ашер мав на увазі все своє майно, місце роботи, контакти всіх друзів. Виявляється, навіть на такий дивний товар є свій покупець! "Життя" купили за 380 тисяч доларів. Собі Ашер залишив тільки паспорт і одяг, яка була на ньому і, забравши гроші, поїхав подорожувати.

НЕ ДОПОМАГАЙТЕ "африканці" І ПРОСМОТРИТЕ ЧОРНИЙ СПИСОК САЙТІВ, НА ЯКИХ ОШУКУЮТЬ "заробітчан"

В інтернеті гроші можна не тільки заробити, а й втратити. Найпопулярніші способи шахрайства, на які можуть попастися новачки, старі як світ. Як тільки ви зареєструєте свій інтернет-гаманець, вам почнуть приходити листи з проханнями перерахувати на певні гаманці гроші. Технології зразкову ті ж, що і у звичайних жебраків на вулиці - померла мати, при смерті син, пограбували рекетири, надішліть хоч один цент на такий-то рахунок.

Є й оригінальні листи, які у свій час приходили багатьом користувачам. Одне з них було написано нібито дівчиною з якоюсь маловідомою африканської країни, яка розповідала, що стався переворот, її батька-диктатора вбили, а 10 мільйонів доларів на його рахунку в США заблоковані. "Щоб розблокувати рахунок, мені треба всього 100 тисяч доларів. Допоможіть хоча б кількома центами, і я віддам вам частину грошей, коли зніму їх в банку", - вказувалося в листі.

Іноді шахраї займаються справжнім рекетом - пишуть, щоб ви прислали їм пару доларів на їх рахунок, а якщо цього не зробите, то загрожують написати адміністратору сайту, що ви шлете спам зі своєї пошти, і вас закриють. В такому випадку бувалі радять негайно написати лист адміністратору, в текст якого скопіювати лист-загрозу, яке ви отримали.

Також не варто шукати в мережі халяви - там, як правило, гроші можна тільки втратити. Тому купуватися на всякі супертоталізатори, вклади під великі відсотки, чарівні гаманці краще не варто.

Якщо ви вирішили спробувати заробити, граючи в мережі в азартні ігри, - врахуйте, що в інтернеті знайдеться багато розумників, які розписали на своїх сторінках, як обдурити казино в мережі. На деяких сайтах азартних ігор люди, по посиланню яких ви зайшли, отримують близько 10% від суми вашого програшу. Тому купуватися на поради не варто.

Буває, що обманюють і самі сайти, які обіцяють платити гроші. "Буває, що просто не платять або сплачують менше, ніж ти заробив. Також вас можуть звинуватити в обмані і закрити вам доступ на сайт, навіть якщо ви нічого такого не робили. Але в інтернеті є свої чорні списки таких ненадійних фірм. Тому перш ніж реєструватися, походіть по форумам інтернет- "заробітчан", їх маса. Там дізнаєтеся, які сайти платять надійно, а які часто обманюють ", - радить харків'янин Юрій Крінчук, який заробляє близько 100 доларів на місяць як" серфер "і" поштовик ". Подивитися на досить значний чорний список можна, наприклад, на сайті http://www.wmjob.net/dark.html .

ПОРАДИ бувалих

Бувалі мережеві "заробітчани" радять:

1. Починати з малого. Наприклад, не кидаючи свою основну роботу, спробувати заробити кілька десятків доларів на місяць. Таке приємне доповнення до зарплати обрадує і мотивує продовжувати.

2. Не сподівайтеся відразу на великі гроші. За словами бувалих, розмір ваших доходів в мережі буде зростати в міру того, як ви будете освоюватися.

3. Щоб отримати відчутний прибуток - реєструйтеся в декількох системах, а ще краще - у всіх відразу. Наприклад, можна займатися "серфінгом", бути "поштовиком", а також заробляти на форумах і файлообмінниках. Чим більше буде роботи - тим більше грошей.

4. Головна порада для людей, які страждають на ігроманію (не можуть зупинитися) - краще не пробувати заробляти на азартних іграх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Тучинська Світлана

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць

переглядів:

переглядів:

Фото А. Іскрицької.

Інтернет проник практично в усі сфери нашого життя - в ньому спілкуються, купують і продають, дивляться фільми і слухають музику. Але в глобальній павутині можна також працювати і заробляти цілком пристойні гроші за віртуальну роботу.

У мережі течуть річки грошей - за приблизними підрахунками, дохід від інтернет-бізнесу в минулому році склав більше 700 млрд. Доларів. Виявляється, невеликий струмочок від такого потоку можна направити і до себе - чимало наших співвітчизників вже "ходять" в мережу як на роботу, вважаючи за краще працювати на себе у відповідний час, без офісів і начальників. Як показує їх практика, запрацювати вже через кілька місяців можна близько 400 доларів. Приваблює багатьох також те, що для початку не треба абсолютно ніяких вкладень коштів, а для роботи знадобиться мінімум "інструментів" - всього лише комп'ютер з хорошим доступом в інтернет і вільний час.

Особливо актуальним такий заробіток може стати під час кризи, коли роботи в реальності немає або ж її стало набагато менше. "Сегодня" дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників.

Сегодня дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників

ПИСАТИ НА ПРОДАЖ

Для тих, хто вміє складно писати і кому це цікаво, є в мережі і такий підробітків. Тексти на найрізноманітніші теми (від ландшафтного дизайну до бойових мистецтв та полювання з риболовлею) купують, наприклад, на сайті www.textsale.ru . За тисячу знаків там заробляють від півтора до трьох доларів. "За освітою я юрист, а тепер в декреті, тому читаю масу літератури про виховання дитини. Накопичилося багато знань з цих питань, ось перший матеріал я і написала - як привчити дитину до горщика. Здавалося б, хто такий текст купить? І сама не чекала, а його взяли за півтора долара за тисячу знаків через три дні! " - розповідає одна з авторів сайту Ельвіра, що отримала гроші на свій рахунок.

Писати можна дійсно про що завгодно, причому для цього, як видно, не потрібно бути дипломованим фахівцем в цій сфері. Багато пишуть про свої спостереження і враження під час подорожей, діляться кулінарними секретами, радять на теми любові і відносин або ж надають консультації в тій сфері, в якій вони професійно працюють. Можна писати тексти і під замовлення - для цього на сайті можна розмістити адресу своєї електронної пошти і сфери, в яких ви пишете.

ПРОДАВАТИ РЕКЛАМУ на своїй сторінці

У день створюється близько мільйона блогів (щоденників). Багато блогерів непогано на цьому заробляють. Перший спосіб - писати статті про певні послуги та продуктах і розміщувати їх у себе на сторінці, за умови, що вона досить популярна. На такому можна заробити близько $ 10 за 1000 знаків. Можна розміщувати у себе в щоденнику і рекламні оголошення. Блогер отримує винагороду за переходи з його сайту по оголошеннях. Заробити так пропонують пошукові системи Google, Yandex та інші. Правда, скільки заробляють на цьому - відомі блогери не визнаються.

Створити свій блог або персональну сторінку в інтернеті можна безкоштовно. Для блогів можна вибрати сайти www.livejournal.com , www.wordpress.com , www.blogosphere.com.ua . Треба залучити на свою сторінку якомога більше відвідувачів - для цього бажано писати на тему, яка може зацікавити багатьох користувачів (мода, дієти, спорт, подорожі). Коли до вас регулярно заходитиме велика кількість користувачів, можна переходити до етапу продажу рекламних місць на сторінці.

Ще один популярний спосіб заробити на блозі - збирати ... пожертвування. "Так як я пишу дуже корисні статті, які ви читаєте, прошу віддячити мене на такий-то номер мого інтернет-гаманця", - такий напис нерідко можна побачити на блогах і особистих сторінках в мережі. Але це поки у нас спрацьовує погано ...

За словами експертів, найприбутковіший вид заробітку - свій сайт. Способи тут такі ж - розміщення реклами, замовних текстів, але розцінки вищі, ніж на блогах. Отримати інструкції по тому, як заробляти, можна, наприклад, за адресою http://www.tak.ru .

ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАПОВНЮВАТИ АНКЕТИ

В інтернеті готові платити гроші навіть за вашу думку! Киянин Дмитро Дроздика розповідає, що одного разу йому на електронну пошту серед спаму прийшов лист-розсилка від фірми "Онлайн-монітор" ( http://www.onlinemonitor.ru ), Яка запропонувала взяти участь в інтернет-опитуванні і заробити 30 центів. "Зайшов на їх сайт, фірма здалася солідної - своїх даних там залишати не треба, і платити теж нічого не просять - так що на обман не схоже. В опитуванні 20 питань про побутову техніку - які предмети техніки є у вас вдома, як давно купували і так далі. З особистої інформації - стать і вік. Отримати гроші можна двома способами - вказати номер свого інтернет-гаманця або номер мобільного телефону. Я вказав друге мені прийшли гроші на рахунок через пару днів ". За його словами, він брав участь в п'яти таких опитуваннях і заробив близько 15 грн. Розмір "зарплати" - від 25 центів до 3 доларів. "Якби поставив собі за мету постійно так заробляти, то зареєструвався б ще на кількох таких сайтах. Думаю, що в місяць спокійно набігало б гривень 300", - міркує Дмитро.

Можна брати участь і у виконанні завдань. Треба зареєструватися на певному сайті (наприклад, www.wmzona.com або www.vipmails.ru ) І отримувати на свою пошту завдання. Наприклад, ходити по посиланнях і заповнювати анкети. "Кожна реєстрація спочатку займає 5-10 хвилин. Потім вже доводиш до автоматизму", - говорить столична студентка Катерина Мигаль. Господарям сайтів це вигідно, адже відвідуваність їх сторінок зростає, а значить, зростає ціна рекламної площі, яку ті продають.

"Серфер" І "поштовиків" МОЖУТЬ ЛИШЕ ЗА ПАРУ ХВИЛИН ОТРИМАТИ ПАРУ ДОЛАРІВ

Найпопулярніший спосіб заробити - працювати "серфером" або "поштовиком". Є маса компаній, яким треба просувати свої товари або послуги, для чого вони і наймають спеціальні фірми. Фірмам треба зробити так, щоб сайт, на якому розміщена інформація про товар або послугу, подивилися якомога більше користувачів. За це вони і платять. Компанії не вимагають ніяких особистих даних і не просять вас внести плату. Ми спробували і за хвилин 20 (по 10 за 2 дні) заробили аж 2 долари! Сума не дуже велика, але і зусиль - практично ніяких. Спосіб "серфінгу" полягає в тому, що вам платять за те, що ви ходите по посиланнях.

Hадо мати електронний ящик. Hадо створити інтернет-гаманець, куди вам будуть надходити гроші. Зробити це можна на таких інтернет-банківських системах як E-Gold і WebMoney ( http://www.e-gold.com і http://www.webmoney.ru ), Натиснувши там на "Безкоштовна реєстрація" або "Зареєструватися". Гроші, які ви будете отримувати, можна перевести на ваш реальний банківський рахунок або обміняти на готівку в одному зі спеціальних обмінних пунктів (адреси є на сайтах. У Києві, наприклад, таких більше 10). Mи зареєструвалися на performancebux.com. Вказали адресу ящика, номер інтернет-гаманця, країну, місто, стать, вік і вигадане ім'я користувача. Після реєстрації прийшов лист з підтвердженням реєстрації, і можна починати клікати на посилання на сайті. За кожен ви будете заробляти. Mожно працювати і на російськомовних. користувачі називають http://www.hotrusclick.com і http://wmmail.ru .

У кожної фірми є свої особливості роботи, про які можна почитати на їх сайтах. Спільним є те, що гроші можна зняти, заробивши мінімум (як правило, 2 долари). Hе варто намагатися обдурити фірми - вас вирахують і закриють доступ до сайту. Найпоширенішими способами обману є відкриття двох і більше рахунків на сайті однієї і тієї ж фірми. Обчислюється це просто, якщо ви користуєтеся рахунками з одного комп'ютера. Також не варто кликати на дві посилання одночасно (наприклад, поки пройде 25 секунд на одній, клікнути ще на парочку) - за такі переходи вам не будуть зараховувати гроші.

ЗМІНЮВАТИСЯ ФАЙЛАМИ

Заробляти в мережі можна, сидячи на форумах і розміщуючи в мережі файли. Заробіток на файлах полягає в тому, що ви завантажуєте файл (наприклад, кліп, пісню або фільм) на певний сайт-файлообмінник (наприклад http://upload.com.ua ) І починаєте "розкручувати" його, тобто розміщувати посилання на цей файл на всіляких форумах. Якщо хто зацікавлюється вашим файлом і викачує його - ви отримуєте гроші.

"Чим більше посилань закине в форуми - тим більше грошей отримаєте. Популяризувати можна все що завгодно. Наприклад, почати з того, що завантажити на сайт-файлообмінник фільми і музику, які є у вас на комп'ютері вдома або на роботі. Потім закинути посилання на ці фільми або музику на форуми, де обговорюють кіно, музику ", - радить стоматолог Андрій Мороз, який займається файлами вже кілька місяців. Зареєструватися можна, наприклад, на сайті http://depositfiles.com/ru .

У мережі платять навіть за ваше спілкування на форумах! За одне повідомлення або створену тему платять 0,1-1 цент. Плюс в повідомленнях можна залишати посилання на свій сайт або блог, а також на файлообмінники, де лежать ваші фільми або музика. Почати можна з реєстрації, наприклад, на сайті http://forum-wmpochta.ru .

ГРАТИ У ПОКЕР

Можна заробляти гроші і іграми, в тому числі азартними - є маса сайтів з казино, покером і рулеткою. "За минулий рік я заробив 7 тисяч доларів. Правда, я справжній фанат покеру і граю дуже добре. Якщо ви гравець так собі - спробуйте, але не вдавайтеся, щоб не програти занадто багато", - радить киянин Сергій Кравець. За його словами, треба відкрити свій інтернет-гаманець, щоб отримувати виграші або платити програші. "Привів на сайт колегу, заробив 50 доларів. Ставки можна робити і по 1 долару. Контингент, як правило, непрофесійний, так що такий недосвідчений гравець, як я, заробляє доларів за 50 в місяць", - розповідає менеджер великої компанії мобільного зв'язку Володимир Стрітенко. Спробувати свої сили можна на сайтах www.ru.888.com або www.online-casino.com . Є там і гри простіше - наприклад, "Орел -решка", "Вгадування чисел" і т.д.

Є в інтернеті і улюблена багатьма гра "О, щасливчик", де потрібно давати відповіді на питання. Мінімальна ставка - 0,5 долара. Зупинитися можна в будь-який момент, як тільки питання здасться складним. Спробувати можна, наприклад, тут: http://amgame.net .

ПРОДАВ ЖИТТЯ

Деякі люди в інтернеті заробили шалені гроші і увійшли в історію, зайвий раз довівши - головне в цій сфері це нестандартна ідея.

Історія канадця Кайла Макдоналда, який по інтернету поміняв звичайну канцелярську скріпку на ... власний будинок, облетіла весь світ. На сайті www.craigslist.org він написав, що змінює просту червону скріпку на що-небудь. Дві подруги прислали йому за скріпку звичайну ручку в формі рибки, яку знайшли. Ручка сподобалася знайомої художниці Кайла, і вона віддала за неї саморобну глиняну ручку від дверей. І на неї знайшовся попит - знайомий Кайла, який переїжджав в інше місто, віддав йому за неї зайву переносну плитку. Плитку Кайл виміняв на електрогенератор. Його - на неонову вивіску "Будвайзер", а знайомий диск-жокей поміняв його на старий снігохід.

Оригінальний блог помітили журналісти, і про Кайлі написала місцева преса. В інтерв'ю він заявив, що хотів би поміняти снігохід на поїздку в канадський гірський курорт Як. Один з журналів про снігоходах зробив його мрію і купив йому путівку. Яку Кайл поміняв на старий вантажівка, його - на контракт із звукозаписною студією, який він продав співачка за право жити в її квартирі рік.

Але і це Кайл поміняв! На один вечір спілкування з відомим рок-музикантом Елісом Купером, а цю можливість він поміняв на куля, наповнена водою. Його він віддав голлівудському режисерові-колекціонерові взамін на роль в його фільмі, яку він продав за будинок в канадському місті Кіплінг. Права на історію Кайла вже купівлі в Голлівуді.

Британець Алекс Тью заробив гроші на навчання в університеті, створивши свій сайт і продаючи там місця під рекламу за ціною 1 долар за піксель. Про сайт Алекс розповідав друзям. Через пару днів перші 40 пікселів купив один з музичних сайтів, і про сторінці Алекса дізналося більше людей. Через місяць Тью заробив понад 152 тис. Доларів, а останні 1000 пікселів його вже знаменитого сайту пішли з інтернет-аукціону eBay за 40 тисяч доларів.

44-річний австралієць Іен Ашер після розлучення з дружиною вирішив почати нове життя і виставив на інтернет-аукціон eBay своє життя. Під життям Ашер мав на увазі все своє майно, місце роботи, контакти всіх друзів. Виявляється, навіть на такий дивний товар є свій покупець! "Життя" купили за 380 тисяч доларів. Собі Ашер залишив тільки паспорт і одяг, яка була на ньому і, забравши гроші, поїхав подорожувати.

НЕ ДОПОМАГАЙТЕ "африканці" І ПРОСМОТРИТЕ ЧОРНИЙ СПИСОК САЙТІВ, НА ЯКИХ ОШУКУЮТЬ "заробітчан"

В інтернеті гроші можна не тільки заробити, а й втратити. Найпопулярніші способи шахрайства, на які можуть попастися новачки, старі як світ. Як тільки ви зареєструєте свій інтернет-гаманець, вам почнуть приходити листи з проханнями перерахувати на певні гаманці гроші. Технології зразкову ті ж, що і у звичайних жебраків на вулиці - померла мати, при смерті син, пограбували рекетири, надішліть хоч один цент на такий-то рахунок.

Є й оригінальні листи, які у свій час приходили багатьом користувачам. Одне з них було написано нібито дівчиною з якоюсь маловідомою африканської країни, яка розповідала, що стався переворот, її батька-диктатора вбили, а 10 мільйонів доларів на його рахунку в США заблоковані. "Щоб розблокувати рахунок, мені треба всього 100 тисяч доларів. Допоможіть хоча б кількома центами, і я віддам вам частину грошей, коли зніму їх в банку", - вказувалося в листі.

Іноді шахраї займаються справжнім рекетом - пишуть, щоб ви прислали їм пару доларів на їх рахунок, а якщо цього не зробите, то загрожують написати адміністратору сайту, що ви шлете спам зі своєї пошти, і вас закриють. В такому випадку бувалі радять негайно написати лист адміністратору, в текст якого скопіювати лист-загрозу, яке ви отримали.

Також не варто шукати в мережі халяви - там, як правило, гроші можна тільки втратити. Тому купуватися на всякі супертоталізатори, вклади під великі відсотки, чарівні гаманці краще не варто.

Якщо ви вирішили спробувати заробити, граючи в мережі в азартні ігри, - врахуйте, що в інтернеті знайдеться багато розумників, які розписали на своїх сторінках, як обдурити казино в мережі. На деяких сайтах азартних ігор люди, по посиланню яких ви зайшли, отримують близько 10% від суми вашого програшу. Тому купуватися на поради не варто.

Буває, що обманюють і самі сайти, які обіцяють платити гроші. "Буває, що просто не платять або сплачують менше, ніж ти заробив. Також вас можуть звинуватити в обмані і закрити вам доступ на сайт, навіть якщо ви нічого такого не робили. Але в інтернеті є свої чорні списки таких ненадійних фірм. Тому перш ніж реєструватися, походіть по форумам інтернет- "заробітчан", їх маса. Там дізнаєтеся, які сайти платять надійно, а які часто обманюють ", - радить харків'янин Юрій Крінчук, який заробляє близько 100 доларів на місяць як" серфер "і" поштовик ". Подивитися на досить значний чорний список можна, наприклад, на сайті http://www.wmjob.net/dark.html .

ПОРАДИ бувалих

Бувалі мережеві "заробітчани" радять:

1. Починати з малого. Наприклад, не кидаючи свою основну роботу, спробувати заробити кілька десятків доларів на місяць. Таке приємне доповнення до зарплати обрадує і мотивує продовжувати.

2. Не сподівайтеся відразу на великі гроші. За словами бувалих, розмір ваших доходів в мережі буде зростати в міру того, як ви будете освоюватися.

3. Щоб отримати відчутний прибуток - реєструйтеся в декількох системах, а ще краще - у всіх відразу. Наприклад, можна займатися "серфінгом", бути "поштовиком", а також заробляти на форумах і файлообмінниках. Чим більше буде роботи - тим більше грошей.

4. Головна порада для людей, які страждають на ігроманію (не можуть зупинитися) - краще не пробувати заробляти на азартних іграх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Тучинська Світлана

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць

переглядів:

переглядів:

Фото А. Іскрицької.

Інтернет проник практично в усі сфери нашого життя - в ньому спілкуються, купують і продають, дивляться фільми і слухають музику. Але в глобальній павутині можна також працювати і заробляти цілком пристойні гроші за віртуальну роботу.

У мережі течуть річки грошей - за приблизними підрахунками, дохід від інтернет-бізнесу в минулому році склав більше 700 млрд. Доларів. Виявляється, невеликий струмочок від такого потоку можна направити і до себе - чимало наших співвітчизників вже "ходять" в мережу як на роботу, вважаючи за краще працювати на себе у відповідний час, без офісів і начальників. Як показує їх практика, запрацювати вже через кілька місяців можна близько 400 доларів. Приваблює багатьох також те, що для початку не треба абсолютно ніяких вкладень коштів, а для роботи знадобиться мінімум "інструментів" - всього лише комп'ютер з хорошим доступом в інтернет і вільний час.

Особливо актуальним такий заробіток може стати під час кризи, коли роботи в реальності немає або ж її стало набагато менше. "Сегодня" дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників.

Сегодня дізналася, за що в інтернеті платять гроші, скільки і що треба зробити, щоб потрапити в когорту віртуальних працівників

ПИСАТИ НА ПРОДАЖ

Для тих, хто вміє складно писати і кому це цікаво, є в мережі і такий підробітків. Тексти на найрізноманітніші теми (від ландшафтного дизайну до бойових мистецтв та полювання з риболовлею) купують, наприклад, на сайті www.textsale.ru . За тисячу знаків там заробляють від півтора до трьох доларів. "За освітою я юрист, а тепер в декреті, тому читаю масу літератури про виховання дитини. Накопичилося багато знань з цих питань, ось перший матеріал я і написала - як привчити дитину до горщика. Здавалося б, хто такий текст купить? І сама не чекала, а його взяли за півтора долара за тисячу знаків через три дні! " - розповідає одна з авторів сайту Ельвіра, що отримала гроші на свій рахунок.

Писати можна дійсно про що завгодно, причому для цього, як видно, не потрібно бути дипломованим фахівцем в цій сфері. Багато пишуть про свої спостереження і враження під час подорожей, діляться кулінарними секретами, радять на теми любові і відносин або ж надають консультації в тій сфері, в якій вони професійно працюють. Можна писати тексти і під замовлення - для цього на сайті можна розмістити адресу своєї електронної пошти і сфери, в яких ви пишете.

ПРОДАВАТИ РЕКЛАМУ на своїй сторінці

У день створюється близько мільйона блогів (щоденників). Багато блогерів непогано на цьому заробляють. Перший спосіб - писати статті про певні послуги та продуктах і розміщувати їх у себе на сторінці, за умови, що вона досить популярна. На такому можна заробити близько $ 10 за 1000 знаків. Можна розміщувати у себе в щоденнику і рекламні оголошення. Блогер отримує винагороду за переходи з його сайту по оголошеннях. Заробити так пропонують пошукові системи Google, Yandex та інші. Правда, скільки заробляють на цьому - відомі блогери не визнаються.

Створити свій блог або персональну сторінку в інтернеті можна безкоштовно. Для блогів можна вибрати сайти www.livejournal.com , www.wordpress.com , www.blogosphere.com.ua . Треба залучити на свою сторінку якомога більше відвідувачів - для цього бажано писати на тему, яка може зацікавити багатьох користувачів (мода, дієти, спорт, подорожі). Коли до вас регулярно заходитиме велика кількість користувачів, можна переходити до етапу продажу рекламних місць на сторінці.

Ще один популярний спосіб заробити на блозі - збирати ... пожертвування. "Так як я пишу дуже корисні статті, які ви читаєте, прошу віддячити мене на такий-то номер мого інтернет-гаманця", - такий напис нерідко можна побачити на блогах і особистих сторінках в мережі. Але це поки у нас спрацьовує погано ...

За словами експертів, найприбутковіший вид заробітку - свій сайт. Способи тут такі ж - розміщення реклами, замовних текстів, але розцінки вищі, ніж на блогах. Отримати інструкції по тому, як заробляти, можна, наприклад, за адресою http://www.tak.ru .

ПОТРІБНО ПРОСТО ЗАПОВНЮВАТИ АНКЕТИ

В інтернеті готові платити гроші навіть за вашу думку! Киянин Дмитро Дроздика розповідає, що одного разу йому на електронну пошту серед спаму прийшов лист-розсилка від фірми "Онлайн-монітор" ( http://www.onlinemonitor.ru ), Яка запропонувала взяти участь в інтернет-опитуванні і заробити 30 центів. "Зайшов на їх сайт, фірма здалася солідної - своїх даних там залишати не треба, і платити теж нічого не просять - так що на обман не схоже. В опитуванні 20 питань про побутову техніку - які предмети техніки є у вас вдома, як давно купували і так далі. З особистої інформації - стать і вік. Отримати гроші можна двома способами - вказати номер свого інтернет-гаманця або номер мобільного телефону. Я вказав друге мені прийшли гроші на рахунок через пару днів ". За його словами, він брав участь в п'яти таких опитуваннях і заробив близько 15 грн. Розмір "зарплати" - від 25 центів до 3 доларів. "Якби поставив собі за мету постійно так заробляти, то зареєструвався б ще на кількох таких сайтах. Думаю, що в місяць спокійно набігало б гривень 300", - міркує Дмитро.

Можна брати участь і у виконанні завдань. Треба зареєструватися на певному сайті (наприклад, www.wmzona.com або www.vipmails.ru ) І отримувати на свою пошту завдання. Наприклад, ходити по посиланнях і заповнювати анкети. "Кожна реєстрація спочатку займає 5-10 хвилин. Потім вже доводиш до автоматизму", - говорить столична студентка Катерина Мигаль. Господарям сайтів це вигідно, адже відвідуваність їх сторінок зростає, а значить, зростає ціна рекламної площі, яку ті продають.

"Серфер" І "поштовиків" МОЖУТЬ ЛИШЕ ЗА ПАРУ ХВИЛИН ОТРИМАТИ ПАРУ ДОЛАРІВ

Найпопулярніший спосіб заробити - працювати "серфером" або "поштовиком". Є маса компаній, яким треба просувати свої товари або послуги, для чого вони і наймають спеціальні фірми. Фірмам треба зробити так, щоб сайт, на якому розміщена інформація про товар або послугу, подивилися якомога більше користувачів. За це вони і платять. Компанії не вимагають ніяких особистих даних і не просять вас внести плату. Ми спробували і за хвилин 20 (по 10 за 2 дні) заробили аж 2 долари! Сума не дуже велика, але і зусиль - практично ніяких. Спосіб "серфінгу" полягає в тому, що вам платять за те, що ви ходите по посиланнях.

Hадо мати електронний ящик. Hадо створити інтернет-гаманець, куди вам будуть надходити гроші. Зробити це можна на таких інтернет-банківських системах як E-Gold і WebMoney ( http://www.e-gold.com і http://www.webmoney.ru ), Натиснувши там на "Безкоштовна реєстрація" або "Зареєструватися". Гроші, які ви будете отримувати, можна перевести на ваш реальний банківський рахунок або обміняти на готівку в одному зі спеціальних обмінних пунктів (адреси є на сайтах. У Києві, наприклад, таких більше 10). Mи зареєструвалися на performancebux.com. Вказали адресу ящика, номер інтернет-гаманця, країну, місто, стать, вік і вигадане ім'я користувача. Після реєстрації прийшов лист з підтвердженням реєстрації, і можна починати клікати на посилання на сайті. За кожен ви будете заробляти. Mожно працювати і на російськомовних. користувачі називають http://www.hotrusclick.com і http://wmmail.ru .

У кожної фірми є свої особливості роботи, про які можна почитати на їх сайтах. Спільним є те, що гроші можна зняти, заробивши мінімум (як правило, 2 долари). Hе варто намагатися обдурити фірми - вас вирахують і закриють доступ до сайту. Найпоширенішими способами обману є відкриття двох і більше рахунків на сайті однієї і тієї ж фірми. Обчислюється це просто, якщо ви користуєтеся рахунками з одного комп'ютера. Також не варто кликати на дві посилання одночасно (наприклад, поки пройде 25 секунд на одній, клікнути ще на парочку) - за такі переходи вам не будуть зараховувати гроші.

ЗМІНЮВАТИСЯ ФАЙЛАМИ

Заробляти в мережі можна, сидячи на форумах і розміщуючи в мережі файли. Заробіток на файлах полягає в тому, що ви завантажуєте файл (наприклад, кліп, пісню або фільм) на певний сайт-файлообмінник (наприклад http://upload.com.ua ) І починаєте "розкручувати" його, тобто розміщувати посилання на цей файл на всіляких форумах. Якщо хто зацікавлюється вашим файлом і викачує його - ви отримуєте гроші.

"Чим більше посилань закине в форуми - тим більше грошей отримаєте. Популяризувати можна все що завгодно. Наприклад, почати з того, що завантажити на сайт-файлообмінник фільми і музику, які є у вас на комп'ютері вдома або на роботі. Потім закинути посилання на ці фільми або музику на форуми, де обговорюють кіно, музику ", - радить стоматолог Андрій Мороз, який займається файлами вже кілька місяців. Зареєструватися можна, наприклад, на сайті http://depositfiles.com/ru .

У мережі платять навіть за ваше спілкування на форумах! За одне повідомлення або створену тему платять 0,1-1 цент. Плюс в повідомленнях можна залишати посилання на свій сайт або блог, а також на файлообмінники, де лежать ваші фільми або музика. Почати можна з реєстрації, наприклад, на сайті http://forum-wmpochta.ru .

ГРАТИ У ПОКЕР

Можна заробляти гроші і іграми, в тому числі азартними - є маса сайтів з казино, покером і рулеткою. "За минулий рік я заробив 7 тисяч доларів. Правда, я справжній фанат покеру і граю дуже добре. Якщо ви гравець так собі - спробуйте, але не вдавайтеся, щоб не програти занадто багато", - радить киянин Сергій Кравець. За його словами, треба відкрити свій інтернет-гаманець, щоб отримувати виграші або платити програші. "Привів на сайт колегу, заробив 50 доларів. Ставки можна робити і по 1 долару. Контингент, як правило, непрофесійний, так що такий недосвідчений гравець, як я, заробляє доларів за 50 в місяць", - розповідає менеджер великої компанії мобільного зв'язку Володимир Стрітенко. Спробувати свої сили можна на сайтах www.ru.888.com або www.online-casino.com . Є там і гри простіше - наприклад, "Орел -решка", "Вгадування чисел" і т.д.

Є в інтернеті і улюблена багатьма гра "О, щасливчик", де потрібно давати відповіді на питання. Мінімальна ставка - 0,5 долара. Зупинитися можна в будь-який момент, як тільки питання здасться складним. Спробувати можна, наприклад, тут: http://amgame.net .

ПРОДАВ ЖИТТЯ

Деякі люди в інтернеті заробили шалені гроші і увійшли в історію, зайвий раз довівши - головне в цій сфері це нестандартна ідея.

Історія канадця Кайла Макдоналда, який по інтернету поміняв звичайну канцелярську скріпку на ... власний будинок, облетіла весь світ. На сайті www.craigslist.org він написав, що змінює просту червону скріпку на що-небудь. Дві подруги прислали йому за скріпку звичайну ручку в формі рибки, яку знайшли. Ручка сподобалася знайомої художниці Кайла, і вона віддала за неї саморобну глиняну ручку від дверей. І на неї знайшовся попит - знайомий Кайла, який переїжджав в інше місто, віддав йому за неї зайву переносну плитку. Плитку Кайл виміняв на електрогенератор. Його - на неонову вивіску "Будвайзер", а знайомий диск-жокей поміняв його на старий снігохід.

Оригінальний блог помітили журналісти, і про Кайлі написала місцева преса. В інтерв'ю він заявив, що хотів би поміняти снігохід на поїздку в канадський гірський курорт Як. Один з журналів про снігоходах зробив його мрію і купив йому путівку. Яку Кайл поміняв на старий вантажівка, його - на контракт із звукозаписною студією, який він продав співачка за право жити в її квартирі рік.

Але і це Кайл поміняв! На один вечір спілкування з відомим рок-музикантом Елісом Купером, а цю можливість він поміняв на куля, наповнена водою. Його він віддав голлівудському режисерові-колекціонерові взамін на роль в його фільмі, яку він продав за будинок в канадському місті Кіплінг. Права на історію Кайла вже купівлі в Голлівуді.

Британець Алекс Тью заробив гроші на навчання в університеті, створивши свій сайт і продаючи там місця під рекламу за ціною 1 долар за піксель. Про сайт Алекс розповідав друзям. Через пару днів перші 40 пікселів купив один з музичних сайтів, і про сторінці Алекса дізналося більше людей. Через місяць Тью заробив понад 152 тис. Доларів, а останні 1000 пікселів його вже знаменитого сайту пішли з інтернет-аукціону eBay за 40 тисяч доларів.

44-річний австралієць Іен Ашер після розлучення з дружиною вирішив почати нове життя і виставив на інтернет-аукціон eBay своє життя. Під життям Ашер мав на увазі все своє майно, місце роботи, контакти всіх друзів. Виявляється, навіть на такий дивний товар є свій покупець! "Життя" купили за 380 тисяч доларів. Собі Ашер залишив тільки паспорт і одяг, яка була на ньому і, забравши гроші, поїхав подорожувати.

НЕ ДОПОМАГАЙТЕ "африканці" І ПРОСМОТРИТЕ ЧОРНИЙ СПИСОК САЙТІВ, НА ЯКИХ ОШУКУЮТЬ "заробітчан"

В інтернеті гроші можна не тільки заробити, а й втратити. Найпопулярніші способи шахрайства, на які можуть попастися новачки, старі як світ. Як тільки ви зареєструєте свій інтернет-гаманець, вам почнуть приходити листи з проханнями перерахувати на певні гаманці гроші. Технології зразкову ті ж, що і у звичайних жебраків на вулиці - померла мати, при смерті син, пограбували рекетири, надішліть хоч один цент на такий-то рахунок.

Є й оригінальні листи, які у свій час приходили багатьом користувачам. Одне з них було написано нібито дівчиною з якоюсь маловідомою африканської країни, яка розповідала, що стався переворот, її батька-диктатора вбили, а 10 мільйонів доларів на його рахунку в США заблоковані. "Щоб розблокувати рахунок, мені треба всього 100 тисяч доларів. Допоможіть хоча б кількома центами, і я віддам вам частину грошей, коли зніму їх в банку", - вказувалося в листі.

Іноді шахраї займаються справжнім рекетом - пишуть, щоб ви прислали їм пару доларів на їх рахунок, а якщо цього не зробите, то загрожують написати адміністратору сайту, що ви шлете спам зі своєї пошти, і вас закриють. В такому випадку бувалі радять негайно написати лист адміністратору, в текст якого скопіювати лист-загрозу, яке ви отримали.

Також не варто шукати в мережі халяви - там, як правило, гроші можна тільки втратити. Тому купуватися на всякі супертоталізатори, вклади під великі відсотки, чарівні гаманці краще не варто.

Якщо ви вирішили спробувати заробити, граючи в мережі в азартні ігри, - врахуйте, що в інтернеті знайдеться багато розумників, які розписали на своїх сторінках, як обдурити казино в мережі. На деяких сайтах азартних ігор люди, по посиланню яких ви зайшли, отримують близько 10% від суми вашого програшу. Тому купуватися на поради не варто.

Буває, що обманюють і самі сайти, які обіцяють платити гроші. "Буває, що просто не платять або сплачують менше, ніж ти заробив. Також вас можуть звинуватити в обмані і закрити вам доступ на сайт, навіть якщо ви нічого такого не робили. Але в інтернеті є свої чорні списки таких ненадійних фірм. Тому перш ніж реєструватися, походіть по форумам інтернет- "заробітчан", їх маса. Там дізнаєтеся, які сайти платять надійно, а які часто обманюють ", - радить харків'янин Юрій Крінчук, який заробляє близько 100 доларів на місяць як" серфер "і" поштовик ". Подивитися на досить значний чорний список можна, наприклад, на сайті http://www.wmjob.net/dark.html .

ПОРАДИ бувалих

Бувалі мережеві "заробітчани" радять:

1. Починати з малого. Наприклад, не кидаючи свою основну роботу, спробувати заробити кілька десятків доларів на місяць. Таке приємне доповнення до зарплати обрадує і мотивує продовжувати.

2. Не сподівайтеся відразу на великі гроші. За словами бувалих, розмір ваших доходів в мережі буде зростати в міру того, як ви будете освоюватися.

3. Щоб отримати відчутний прибуток - реєструйтеся в декількох системах, а ще краще - у всіх відразу. Наприклад, можна займатися "серфінгом", бути "поштовиком", а також заробляти на форумах і файлообмінниках. Чим більше буде роботи - тим більше грошей.

4. Головна порада для людей, які страждають на ігроманію (не можуть зупинитися) - краще не пробувати заробляти на азартних іграх.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "В інтернеті можна заробляти 400 доларів на місяць". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Тучинська Світлана

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Спасибі! Повідомлення надіслано.

Здавалося б, хто такий текст купить?
Здавалося б, хто такий текст купить?
Здавалося б, хто такий текст купить?
Здавалося б, хто такий текст купить?
Здавалося б, хто такий текст купить?
Здавалося б, хто такий текст купить?
Здавалося б, хто такий текст купить?