Анжи - Зеніт 27 жовтня 2016 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 18:00 (мск) - Росія, Кубок 2016/2017, 1/8 фіналу на Soccer.ru

90 + 1 'Сенсаційний результат в Махачкалі! "Анжи" переграє "Зеніт" з великим рахунком і йде далі по кубковій сходах. Господарі почали дуже агресивно, в результаті старання перетворилися в забитий гол. "Зеніт" сьогодні був невпізнанним, практично нічого не змогли створити біля чужих воріт пітерці. В цілому перемогу "Анжи" можна вважати закономірною. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Любіть спорт, грайте у футбол, вболівайте за улюблені команди і залишайтеся з https://www.soccer.ru! 90 '

Нічого не додає суддя до матчу! Дивне рішення арбітра, але маємо, що маємо. Матч завершений, "Анжи" сенсаційно перемагає "Зеніт" і йде далі.

89 ' 89 '   88 '   87 ' 88 ' 87 '

Бійка пішла на поле, пристрасті закипіли, зараз підуть картки ...

86 '

Починає потягувати час Юрченко, хоча має це сенс при такому то рахунку?

85 '

"Анжи" продовжує діяти першим номером, а "Зеніт" чекає шансу в черговий раз втекти в контратаку.

84 '

Кокорін віддавав черпачком вперед на Дзюбу, але той на м'яч не пішов, чергова втрата в атаці.

83 ' 83 '   82 ' 82 '

Хороший матч проводить сьогодні Юрченко, воротар свою впевненість передає польовим гравцям.

81 '

Аксель Вітсель після розіграшу штрафного пробивав по воротах "Анжи", Юрченко рятує свою команду.

80 '

Мірча Луческу засмучений, він явно не очікував такого результату подій.

80 '

Пішли останні десять хвилин в матчі, чи зуміє "Зеніт" забити гол престижу у ворота "Анжи"?

79 '

Спіймали футболісти "Анжи" гравців "Зеніту" на контратаці і вийшовши втрьох на ворота суперника, зуміли переграти Лодигіна, 4: 0! Холодний душ на голову гостей, вони явно не розраховували на такий прийом в Махачкалі.

78 ' 78 '   77 ' 77 '

Продовжують шукати успіх лівим флангом в атаці футболісти "Зеніту", але наблизитися до воріт суперника поки не виходить.

76 ' 76 '   75 ' 75 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Зеніту", намагаючись розтягнути оборону суперника.

74 '

"Анжи" сьогодні виглядає об'єктивно сильніше, якщо суддя навіть і начудив з червоною карткою для Кержакова.

73 '

Чи не здаються гравці "Зеніту", атакують по центру, але поле в'язке, м'яч почав застрявати в траві, не виходить швидко проходити оборону.

72 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

71 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

70 ' 70 '   69 ' 69 '

Помилилися в центрі поля зенітовци, вискочив в результаті Будковський один на один з Лодигіним і перегравши воротаря відправив м'яч у сітку воріт! 3: 0!

68 ' 68 '   67 ' 67 '

Правим флангом намагалися атакувати гості, Анюков помилився при передачі на партнера, м'яч втрачений.

66 '

Маурісіо наносив потужний удар по воротах з-за меж штрафного, м'яч пролітає в небезпечній близькості від воріт!

65 ' 65 '   64 ' 64 '

"Зеніт" вибрався в атаку і заробив кутовий, низом вирішили подавати гості, але до небезпечного моменту це не привело.

63 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

62 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

61 '

Гаджибеков прострілив з правого флангу на Будковского, форвард "Анжи" в боротьбі з Нету встиг проштовхнути м'яч у ворота Лодигіна, 2: 0!

60 ' 60 '   59 ' 59 '

Дуже мобільно грає "Анжи", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

58 ' 58 '   57 '   57 ' 57 ' 57 '

Лодигін готується вступити в гру замість вилученого Михайла Кержакова.

Лодигін готується вступити в гру замість вилученого Михайла Кержакова

56 ' 56 '   55 ' 55 '

"Зеніт" йде в високі пресинг активно задіюючи флангові підключення захисників.

54 '

Маурісіо підкараулив м'яч у чужій штрафній і в дотик пробив по воротах низом, Юрченко ловить!

53 ' 53 '   52 ' 52 '

Анюков класно грає в підкаті проти Бериши і чисто вибиває м'яч, підкат для підручника з футболу.

51 '

Високої вийшла подача з кута поля, до м'яча дотягнутися не вдалося, відбивається "Анжи".

50 '

Небезпечний момент створює Дзюба біля чужих воріт, але Юрченко не дозволив форварду відзначитися, відбивши м'яч на кутовий!

49 '

Нічого небезпечного створити біля воріт "Зеніта" після подачі з кутового створити не вдалося, "Зеніт" виходить в атаку.

48 '

П'ятий кутовий вже буде подавати "Анжи", багато стандартних положень в матчі.

47 '

Мірча Луческу зривається на своїх футболістів за втрату м'яча у простій ситуації, "Зеніту" треба зібратися.

46 ' 46 '   46 '   46 ' 46 ' 46 '

Все готово до початку другого тайму, футболісти вже на полі, суддя дає свисток, другий тайм матчу розпочався!

45 + 2 '

Відмінний перший тайм провели команди, гостріші діють господарі. "Зеніт" намагається комбінувати в центрі поля і розігрувати комбінації біля чужих воріт, але ніяк не може знайти свою гру. У будь-якому випадку, найцікавіші події будуть проходити в другому таймі. "Зеніт" без сумніву піде відіграватися, буде цікаво.

45 + 1 'Суддя дає свисток, на цьому перший тайм завершено! Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs. 45 '

1 хвилину компенсує Володимир Москальов до першого тайму матчу.

44 '

Зовсім без роботи в першому таймі Юрченко, Луческу напевно проведе серйозну розмову зі своїми футболістами в перерві матчу.

43 '

Хаві Гарсія отримав неприємне ушкодження, скоріш за все на другий тайм він буде замінений.

43 '

Здорово атакують господарі, пішов пас у штрафну на Беришу, але той не зміг обробити м'яч.

42 '

Багато порушень в першому таймі, а ось технічного футболу замало, багато в чому зіграло свою роль поле в Махачкалі.

41 '

Хаві Гарсія пресингував суперника у чужій штрафній і порушив правила, суддя фіксує чергове порушення.

40 '

Прострілювали синьо-біло-блакитні в чужу штрафну площу, Юрченко грає на виході.

39 '

Збивають Роберта Мака в центрі поля, Мусалов був неправий, гості розіграють м'яч.

38 '

Не виходить нічого в першому таймі у "Зеніта" в атаці, один удар в площину воріт на даний момент.

37 '

Будковський проривався до воріт "Зеніта", Кержаков вийшов з воріт і в останній момент встиг вибити м'яч.

36 '

Розпалюються пристрасті на полі, гра пішла агресивна, ніхто не хоче поступатися в боротьбі за м'яч.

35 ' 35 '   34 '   33 ' 34 ' 33 '

"Анжи" не зупиняється, а продовжує діяти на високих швидкостях, але пройти в штрафну не виходить.

32 '

Тигієв отримав пошкодження в центрі поля, лікарі надають футболістові необхідну допомогу, пауза в грі.

31 ' 31 '   30 ' 30 '

Пів години в матчі зіграно, краще поки виглядає "Анжи", господарі атакують з іскрою в очах.

29 '

Догралися захисники "Зеніту", "Анжи" періодично атакував і одна з таких атак призвела до взяття воріт. З правого флангу прострелили уздовж воротарського, на дальній штанзі виявився Гасанов, який і замкнув простріл, 1: 0!

28 ' 28 '   27 ' 27 '

І знову виручає гостей Михайло Кержаков! Суперник вибігав один на один з голкіпером "Зеніту", але переграти того не зміг!

26 '

Хаві Гарсія отримав неприємний удар м'ячем в обличчя, невелика пауза в грі, гравець приходить до тями.

25 '

Після подачі з кутового, Юрченко вийшов з воріт і впевнено забрав м'яч у руки.

24 '

Шатов робив високу подачу на дальню штангу, захисник вибиває м'яч на кутовий.

23 '

Нічого небезпечного на полі не відбувається, м'яч знаходиться переважно в центрі поля.

22 '

А тепер правила гри порушені в центрі поля гравцями "Зеніту", господарі пішли в чужу штрафну площу, буде навіс.

21 '

Олег Шатов пробіг повз м'яча, а пробив по воротах Маурісіо, м'яч після його удару полетів набагато вище воріт.

20 '

Небезпечний штрафний заробляє Олег Шатов, порушував правила Менса. Суддя відлічує покладені метри, гості збираються пробивати.

19 '

Намагаються швидко виходити в атаку і ті і інші, але ударів по воротах поки замало.

18 '

Класно розіграли м'яч в атаці гості, Шатов був на підборі, але після його удару по воротах, захисник кинувся під м'яч і заблокував удар.

17 '

Все-таки газон потихеньку дає про себе знати, Михайло Кержаков вибиваючи від своїх воріт послизнувся, але партнери зуміли зберегти м'яч.

16 '

А ось і перший кутовий заробили гості, правда подавати не став, а розіграли м'яч зенітовци, але тут же послідувала втрата.

15 '

Чергову атаку провели гості, захисники "Анжи" не ризикують, вибиваючи м'яч в аут.

14 '

Чи не вийшла подача у Олега Шатова в штрафний майданчик, відбиваються господарі.

13 '

Гаджибеков порушує правила на своїй половині поля, суддя все бачив і призначив штрафний.

12 '

Взявся контролювати м'яч на своїй половині поля "Зеніт", ніхто не хоче форсувати події на полі.

11 '

Шатов увірвався в чужу штрафну, змістився вліво і прострілив уздовж воріт, ніхто з партнерів не пішов на м'яч.

10 '

"Зеніт" поки не може увійти в гру, перейти половину поля не виходить, "Анжи" вступає в відбір використовуючи пресинг.

9 '

У грі Михайло Кержаков! Супер сейв голкіпера не дозволив "Анжи" відкрити рахунок в матчі!

Супер сейв голкіпера не дозволив Анжи відкрити рахунок в матчі

9 '

Супер сейв робить Михайло Кержаков після удару Будковского з-за меж штрафного у верхній кут воріт!

8 '

Гасанов пробивав після небезпечної подачі з кута поля по воротах "Зеніта", запізнився до свого гравцеві Нема, але Кержаков виявився на місці.

7 '

"Анжи" провів хорошу атаку, Нема втрутився в боротьбу з суперником і вибив м'яч на кутовий.

6 '

Лайнсмен піднімає прапорець, зафіксовано положення "поза грою" у Олега Шатова.

5 '

Беріша увірвався в штрафну суперника і впав на газон, суддя всім своїм виглядом показує, що пенальті не буде.

4 '

Рясні дощі пройшли днями в Махачкалі, але поле в гарному стані, можна показувати футбол високого рівня.

3 '

На перших хвилинах матчу трохи більше м'ячем володіють гості, Луческу виставив практично найсильніший склад на матч.

2 '

Господарі грають сьогодні в зеленій формі, футболісти пітерського "Зеніту" вийшли в формі кольору арктичного льоду.

1 '

Суддя дає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Анжи-Арена" розпочався!

0 '

Не до кінця поки ясно, яким складом "Зеніт" буде грати в Кубку, але напевно дуже ризикувати всіма лідерами Луческу не буде. Графік зараз напружений і зайві травми команді абсолютно не потрібні. У хід матчу цілком може втрутитися і погода, вже тиждень в Каспійську дощитиме і за словами очевидців поле зараз не найкращої якості. Перевага в очних протистояннях на стороні "Зеніту", але матчі за рідкісним винятком проходять у впертій боротьбі, і майбутня зустріч не стане винятком. "Анжи" перебуває в хорошій формі. Господарі постараються нав'язати боротьбу більш кваліфікованому супернику.

0 '

"Зеніт" також на чолі з новим наставником показує футбол високого рівня. Команда в поточному сезоні ще не зазнала гіркоти поразки. Пітерці в таблиці як і раніше ділять першу сходинку зі "Спартаком". Проте, перемоги синьо-біло-блакитним останнім часом даються нелегко. Тренерський штаб змушений проводити ротацію складу. Резервні футболісти поки не готові замінити провідних виконавців. З великими труднощами "Зеніт" в крайньому турі чемпіонату Росії здолав "Оренбург" (1: 0), а в Лізі Європи команда витратила чимало сил щоб зломити опір скромного "Дандолку" (2: 1). У лазареті у гостей знаходиться Данні.

0 '

"Анжи" в поточному сезоні проявляє себе з найкращої сторони. З приходом на пост головного тренера Павела Врби результати команди помітно покращилися. У таблиці чемпіонату Росії "Анжі" поки розташувався рівно посередині турнірної таблиці і набрав після 11 ігор 16 очок. На "Анжи-Арені" в нинішньому сезоні здобути перемогу зміг тільки московський "Спартак" (2: 0). Останнім часом програв махачкалінський клуб на виїзді "Крильям Светов" (1: 2). Нічийними стали поєдинки проти "Зеніту" (2: 2) і "Терека" (0: 0), перемоги прийшли в гостьових іграх проти "Уралу" (1: 0) і "Томі" (3: 0). Точно не зіграє в складі господарів Рабіу.

0 'Добрий вечір, шановні шанувальники футболу! Сьогодні пройдуть три поєдинки 1/8 фіналу Кубка Росії, в одному з них зустрінуться махачкалінський "Анжи" і "Зеніт" із Санкт-Петербурга. Майбутній поєдинок можна вважати одним з центральних на даному етапі розіграшу Кубка Росії. Представники вищого дивізіону підійшли до чергового очного протистояння в хорошій формі. В кінці вересня команди вже зустрічалися в Каспійську в рамках Прем'єр-ліги і виявити тоді сильнішого не змогли. Чи вийде у "Анжи" і в Кубку Росії нав'язати лідеру чемпіонату рівну боротьбу? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

Чи вийде у "Анжи" і в Кубку Росії нав'язати лідеру чемпіонату рівну боротьбу?