Полезные материалы

Чемпіонат Росії з футболу (РПЛ) | «Анжи» чекає допомоги уряду

  1. Де новий Керімов?
  2. Розпродажі гравців не буде
  3. Скільки уболівальників у «Анжи»?
  4. Хто заплатить за «Анжи»?
  5. Які клуби закрилися в 2018 році

У липні «Анжи» оголосив про фінансові проблеми: борги становили більше 250 мільйонів рублів. РФС заборонила клубу заявляти нових футболістів і зобов'язав виплатити колишньому тренеру Вадиму Скрипченко борг із зарплати за чотири місяці. «Молодіжка» «Анжи» добиралася на матч з «Уфою» на автобусі: два дня, 36 годин, потужність 2200 кілометрів.

У клубу, за який виступали Самюель Ето'О і Роберто Карлос, Зараз найбідніший склад на всі 16 учасників РПЛ . Два сезони поспіль, в 2016 та 2017 років роках, «Анжи» рятувався лише в стикових матчах, а тепер уникнув падіння в ФНЛ лише внаслідок закриття «Амкара». Чи врятуються дагестанці на цей раз?

Де новий Керімов?

Флешмоб # АнжіЖіві не вплинув на фінансову ситуацію в Махачкалінському клубі. Де взяти грошей для клубу - не ясно. Якби в «Анжи» знали відповідь на це питання, жодної проблеми б не стояло, сказав генеральний директор Олег Флегонтов в розмові з кореспондентом «Спорту День за Днем».

- Звернулися до уряду, джерел у нас немає. Зрушення? У плані переговорів є. Минулого тижня я зустрічався з Гаджімагомедов Гаджібуттаевічем Гусейновим (т.в.о. заступника голови уряду Республіки Дагестан. - «Спорт День за Днем»), він дивився кошторису. Після цього змін немає, - сказав Флегонтов.

Уряд Дагестану не виділить «Анжи» кошти з бюджету. Про це стало відомо ще в липні, коли влада відмовила видати клубу 300 млн рублів, узгоджені з попереднім керівництвом регіону.

- Я розумію, що бюджет республіки вже зверстаний, і, напевно, буде складно в ньому знайти якісь кошти до змісту «Анжи». Ми чекаємо допомоги в пошуку людей, компаній або якогось одного спонсора, яким свого часу був Сулейман Керімов, - додав генеральний директор.

Розпродажі гравців не буде

Розпродажі гравців не буде

У серпні «Анжи» покинули два футболісти: захисник Мірал Самарджич і півзахисник Паул Антон, який забив переможний гол у матчі першого туру РПЛ проти «Уралу» (1: 0). За словами генерального директора, в даному випадку мова про розпродаж гравців не йде.

- З Паулом Антоном була домовленість, що ми його відпустимо, якщо він отримає хорошу пропозицію. Керівництво вирішило, що не має права утримувати гравця в такій ситуації. Заборгованість перед Антоном у «Анжи» залишилася.

Скільки уболівальників у «Анжи»?

В середньому на домашню гру «Анжи» в сезоні-2017/2018 (згідно зі звітом РПЛ) приходило 4750 чоловік. Це найнижчий показник відвідуваності серед всіх клубів ліги за минулий сезон. Правда, в прес-службі клубу цю цифру не підтвердили: «Ця цифра нижча за реальну. На кілька тисяч більше було ».

На останній матч з «Оренбургом» (1: 3) прийшло 6253 людини. Клуб, до слова, оплачував оренду цієї гри на «Анжи Арені», місткість якої складає 26 400 чоловік.

В середньому квитки на домашні ігри клуб продає за 150-200 рублів. Виручка з одного матчу в минулому сезоні становила 600-700 тисяч.

- Приблизно за гру було близько 600-700 тисяч, не більше. Якісь матчі, я дивився за статистикою, були і по 300 тисяч. На чотири зустрічі взагалі роздавали безкоштовні квитки, - зазначив Олег Флегонтов.

Як повідомили «Спорту День за Днем» в прес-службі клубу, показники відвідуваності не відображують реальний інтерес до команди:

- У Дагестані спорт завжди любили, в тому числі футбол. Ні волейбольної, ні баскетбольної, ні будь-якої іншої команди у нас немає. Нещодавно головний тренер Магомед Адієв говорив, що нашу гру зі «Спартаком» (матч третього туру РПЛ завершився з рахунком 1: 0 на користь московського клубу, у «Анжи» були вилучені два гравця. - «Спорт День за Днем») дивилося біля телевізора 80% населення Дагестану.

Хто заплатить за «Анжи»?

Хто заплатить за «Анжи»

«Анжи» в звичному режимі готується до матчу 5-го туру РПЛ проти «Локомотива». Що чекає клуб далі - невідомо. На інтересі вболівальників «Анжи» не запрацює. Президент ліги Сергій Прядкін говорив про можливе створення резервного фонду , Який буде допомагати командам, які потрапили в складну фінансову ситуацію. Але цей проект тільки в планах, і на даний момент допомоги від ліги чекати нічого. Поки залишається надія на уряд, який один раз вже відмовило.

Які клуби закрилися в 2018 році

Після закінчення сезону-2017/18 закрилися два клуби РПЛ - «Тосно» і «Амкар».

ФНЛ з початком нового сезону недорахувався відразу п'яти клубів. Московський «Арарат» за підсумками минулого сезону посів перше місце в групі «Центр», але переїхав до Вірменії, астраханський «Волгарь» через нестачу фінансових гарантій перейшов в ПФЛ. Ще три клуби стали носити нові назви - пітерське «Динамо» стало ФК «Сочі», «Олімпієць» перетворився в «Нижній Новгород», а краснодарська «Кубань» була перейменована в «Урожай» і заявлена ​​в ПФЛ.

У ПФЛ не приймуть участі пензенський «Зеніт» і «Анжи-Юніор» з Зеленодольська.

Використано фото:

ФК «Анжи», РПЛ

Оцініть матеріал:

Де новий Керімов?
Хто заплатить за «Анжи»?
Чи врятуються дагестанці на цей раз?
Де новий Керімов?
Зрушення?
Скільки уболівальників у «Анжи»?
Хто заплатить за «Анжи»?