Чи не брати ви мені. Як ЦСКА завершував передсезонну підготовку матчем проти «Єнісей»

За тиждень до старту сезону ЦСКА провів товариський матч на домашній арені проти «Єнісей». Для Віктора Гончаренко це був шанс знайти і виправити ігрові помилки, а для вболівальників - подивитися на улюблений клуб без братів Березуцький, Ігнашевіча і ряду ключових легіонерів.

Для Віктора Гончаренко це був шанс знайти і виправити ігрові помилки, а для вболівальників - подивитися на улюблений клуб без братів Березуцький, Ігнашевіча і ряду ключових легіонерів

ЦСКА раніше ніколи не проводив товариські матчі на ВЕБ-Арені, а тому, вболівальники вирішили надати грі особливий статус. «Ми хочемо зробити завтрашній матч повноправним відкриттям нового футбольного сезону. Дати зрозуміти Команді, що залишилася без багаторічних лідерів, що 12-й гравець як і раніше поруч. Був, є і буде. Вже через тиждень нам усім доведеться зіграти в Суперкубку і завтра є відмінна можливість налаштувати гравців на битву за перший трофей сезону », - оголосили армійські ультрас-колективи перед грою.

Для Віктора Гончаренко, днями продовжив угоду з ЦСКА на два роки, це був останній шанс переглянути зв'язки на практиці перед суперкубковим матчем з «Локо». Армійці всю передсезонну підготовку, в тому числі і товариські спаринги, провели в торішньої екіпіровці від adidas, незважаючи на оголошене угоду з Umbro. Сьогодні армійці вийшли в чорній формі, яку можна було бачити на гравцях москвичів два сезони поспіль.

Всі вболівальники розташувалися на бічній трибуні уздовж поля. Спочатку був зайнятий тільки нижній ярус, але, коли кількість бажаючих подивитися на Кирила Набабкін з капітанською пов'язкою, організаторам довелося відкрити доступ до верхнього ярусу. До 30-й хвилині на арені ЦСКА, зовні було близько 7 тисяч уболівальників. Найактивніші розташувалися з краю, вивісили яскравий банер «Вперед, армійці», розставили великі прапори і протягом усього тайму вели своїх вперед. Не залишилися без підтримки і красноярці. Близько 30 виїзних фанатів можна було побачити за воротами з боку великої башти ЦСКА. Вони навіть вивісили невеликий банер: «Ми - Красноярськ».

- ФК «Єнісей» (@FCEnisey)

ЦСКА вийшов на поле в схемі 4 + 4 + 2, яку практикував протягом усього збору в Австрії. Одне з найбільш яскравих нововведень - перехід номінального опорника Хетага Хосонова на лівий край, при тому, що перш Гончаренко використовував молодого гравця навіть в захисті. Руйнівниками же в цій грі були Бістровіч і Дзагоєв. Алан став єдиним «збіркою» Росії, заявленим на цей матч і грав максимально по всій ширині поля, то зміщуючись на місце Вернблума, то граючи під Чалов. Федір же несподівано вийшов з 9 номером на спині, ніж збентежив багатьох уболівальників зі слабким зором.

Червоно-синій - найсильніший! Ілля Казаков - про характер ЦСКА

Армійці почали активно переводити м'яч з флангу на фланг, а «Єнісей» здорово пресингував і кілька разів ледь не змусив ЦСКА помилитися. Перший удар трапився на 10-й хвилині: з 25 метрів бив Хосоно, але потрапив в Грицаєнко. Незабаром пристрелити і Вітіну, для якого цей матч може стати останнім. Бразилець в стилі Арьєна Роббена з правого флангу змістився в центр і пробив у дальню «9», але здорово зіграв Юрченко. Незабаром після подачі з лівого флангу Дзагоєв увірвався в штрафну, головою з розвороту скинув м'яч у воротарський, де повинен був замикати Єфремов, але свій момент він реалізує вже в наступній атаці.

Прохід по лівому флангу Георгія Щенникова закінчився навісом в штрафну, точно на голову Федора Чалова, той подібно Дзагоєва скинув м'яч на Єфремова і з другої спроби Дмитро атаку трансформував в гол - 1: 0. В кінці тайму вболівальники зарядили «Ігнааашевіч Сергій», а також нагадали футболістам про майбутню гру з «Локо», скандуючи «Їдемо в Нижній за перемогою».

Добре діяв і воротар ЦСКА - Ілля Помазун, на відміну від зв'язки захисників Чернов - Магнуссон. Микита не міг розібратися, як діяти при опіці навіть з Набабкін. Так в одному з моментів Обрадович вийшов 1 на 1 з воротами ЦСКА, але надійно зіграв на виході Помазун.

Юрій Баскаков: «Все, чого я домігся, - завдяки ЦСКА. Виховали мене там »

Але і дублера Ігоря Акінфєєва удача покинула. На початку другого тайму захисники втратили м'яч, дали зробити «парашут» в штрафну, програли боротьбу, Саркісов, вийшовши 1 на 1 з Помазун, пішов в сторону і заробив пенальті. Обрадович пробив в лівий нижній кут, воротар ЦСКА вгадав кут, але від штанги м'яч влетів за «стрічку» і рахунок зрівнявся.

Дмитро Аленічев дивився матч з ложі преси в компанії з Єгором Титовим і клубним перекладачем Глібом Дворецьким, тому великі правки в гру команди не міг внести чисто фізично. Гончаренко же дав пограти Жамалетдінову з Чалов в одній зв'язці і Бістровічу з Бійолом.

Армійці закінчили передсезонну підготовку нічиєї з «Єнісеєм», але приховали козирі у вигляді повернулися з ЧС-2018 збірок і орендованого захисника - Родріго Бека.

Текст: Юрій Алеманнію