Вірменія - Казахстану 26 березня 2017 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 19:00 (мск) - Відбір ЧС-2018, Європа, 5 тур на Soccer.ru

90 + 4 'Збірна Вірменії видобуває складну перемогу над Казахстаном і заробляє важливі три очки. Складно сказати як склався б матч, якщо не видалили б гравця в складі Казахстану. Виділявся на тлі інших Генріх Мхітарян, Генріх тримав весь матч оборону гостей в напрузі. Боротьба за друге місце в групі буде серйозною. Будемо стежити за розвитком подій і далі. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій. Любіть спорт, красивих вам перемог і до нових зустрічей на трансляціях футбольних матчів, залишайтеся з https://www.soccer.ru ! 90 + 3 '

Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі!

90 + 2 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

90 + 1 '

3 хвилини компенсувала суддівська бригада арбітрів до основного часу матчу.

90 '

Дуже мобільно грає Вірменія, постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

89 '

Схоже на те, що Казахстан вже змирився з поразкою, немає активності в їх діях.

88 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

87 '

Гості вийшли в контратаку і ледь не засмутили місцевих уболівальників, вчасно вискочив з воріт Бегларян Арсен і врятував свою команду.

86 ' 86 '   85 ' 85 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти Вірменії, намагаючись розтягнути оборону суперника.

84 '

Починають кураж господарі, пішли п'яти у виконанні Мхітаряна, але йому можна, він головна зірка в матчі.

83 '

Свого задоволення грають футболісти Вірменії, намагаються за рахунок короткого пасу проникнути в чужу штрафну площу.

82 ' 82 '   81 ' 81 '

Вірменія надає високий пресинг і не дає супернику перейти на свою половину поля.

80 '

Пішли останні десять хвилин матчу, чи зуміє забити Казахстан і повернути інтригу в матч?

79 ' 79 '   78 ' 78 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: Вірменія (53%), Казахстан (47%).

77 ' 77 '   76 ' 76 '

Забули одного на дальній штанзі Озбіліз Араса, той після флангової передачі зміг у дотик переправити м'яч у сітку воріт! Зовсім розклеїлася гра в обороні у гостей.

75 ' 75 '   74 ' 74 '

Вірменія намагається грати в атакуючому ключі і далі, через лівий фланг виходили в атаку, але втратили м'яч.

73 '

Все-таки не дотерпіли гості, Генріх Мхітарян отримав м'яч, розвернувся і пробив низом точно в дальній нижній кут воріт, воротар врятувати не зміг!

72 ' 72 '   71 ' 71 '

Класно діють флангові захисники господарів, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

70 '

Гості намагаються збити темп і потримати м'яч в центрі поля, Вірменія перехоплює м'яч і починає свою чергову атаку.

69 ' 69 '   68 ' 68 '

Вірменія продовжує пробувати пройти через центр, але в обороні Казахстан грає щільно і уважно.

67 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

66 '

Лорія Давид продовжує затягувати час довго вводячи м'яч в гру, арбітр показує, що в наступний раз покаже картку жовтого кольору.

65 '

Не виходить швидко вийти з оборони Казахстану, у них на одного футболіста в складі тепер менше.

64 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти Вірменії, але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

63 ' 63 '   62 '   61 ' 62 ' 61 '

Вірменія вийшла в контратаку, Мхітарян проривався по лівому флангу, але його збили, буде штрафний.

60 '

Готується заміна у господарів, можливо цією заміною вийде розворушити атакуючі дії.

59 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

58 '

Бауржан Ісламхан спробував засмутити воротаря господарів дальнім ударом по воротах, м'яч полетів вище воріт.

57 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

56 '

Трибуни все частіше і частіше несхвально гудуть, їх збірна не може забити, та ще й контратаки дозволяє робити супернику.

55 '

Казахстан затримався на чужій половині поля, футболісти комбінували з м'ячем, але удару по воротах не було.

54 '

В останні хвилини темп гри дещо спав, Вірменія контролює м'яч в центральній зоні.

53 '

Намагаються господарі доставити проблем обороні Казахстану, але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

52 '

Вірменія намагається діяти технічно, Казахстан вступає в відбір м'яча ще в центрі поля.

51 ' 51 '   50 ' 50 '

Відкрита пішла гра, команди обмінялися швидкими контратаками, назріває гол.

49 '

Казахстан провів пару гострих контратак, але обидва рази були промахи по воротах, Вірменія почала відкривати вільні зони в обороні.

48 ' 48 '   47 ' 47 '

Як і очікувалося, дуже активно почали грати в другому таймі гравці Вірменії, але пробити по воротах не виходить.

46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 3 '

Досить цікаво розгортаються події в матчі, Вірменія грає першим номером, виділяється в складі Мхіторян, але рахунок як і раніше не відкритий - 0: 0. Чи зможуть команди порадувати забитими м'ячами в другому таймі? Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 2 'Суддя дає свисток на перерву, перший тайм завершено! Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 + 1 '

М'яч потрапив у руку комусь із гравців Казахстану, суддя призначає штрафний удар. Піццеллі пробивав точно в дальній кут, але воротар вибив м'яч кулаками.

45 '

Два кутових поспіль подавали господарі, але переграти в повітрі захисників Казахстану не змогли.

44 '

Перший тайм наближається до свого логічного завершення, господарі намагаються забити гол до перерви.

43 '

Генріх Мхітарян отримав м'яч, підробив собі під праву і вистрілив, м'яч пролетів над поперечиною.

42 '

Приблизна рівність по володінню м'ячем на дану хвилину, непогане враження справляють обидві збірні.

41 '

Лайнсмен піднімає прапорець, в положення "поза грою" потрапив Артур Саркісов, оборона грамотно вийшла в лінію.

40 '

Пробують грати різноманітно футболісти Вірменії, але на підступах до чужого штрафного втрачають м'яч.

39 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

38 '

Піццеллі потрапив м'яч в обличчя, лікарі надають футболісту допомогу, є час перевести дух і попити води.

37 '

Добре виглядає гра по темпу, інтенсивно діють і ті і інші, але забитих м'ячів і раніше немає.

36 '

Безумовно така зірка як Генріх Мхітарян буде весь матч тримати оборону гостей в напрузі.

35 '

Супер момент упускає Генріх Мхітарян! Генріх вискочив один на один і пробив низом у дальній кут, м'яч влучив у штангу і покинув межі поля!

34 '

Збірна Вірменії провела свою атаку, м'яч навісили у штрафний майданчик, захисники гостей впоралися.

33 '

Гості намагаються контролювати м'яч в центрі поля, але при виході в атаку втрачають м'яч.

32 '

Бауржан Ісламхан виконував подачу з кута поля, все закінчилося неточним ударом по воротах у виконанні Тунгишбаева Еркебулана.

31 '

Чи не розібралися в обороні господарі, воротар не зміг дістатися до м'яча, але захисник вибив м'яч на кутовий.

30 '

Пів години в матчі зіграно, з невеликою перевагою грає Вірменія, Казахстан розраховує на контратаки.

29 '

Пошкодження в центрі поля отримав Бауржан Ісламхан, суддя зупиняє гру, футболістові надають допомогу.

28 '

Мхітарян віддав м'яч на Піццеллі, той пробивав по воротах, м'яч полетів вище поперечини.

27 '

Контрвипад організували гості, пішла подача верхом, Бегларян Арсен вийшов з воріт і забрав м'яч в руки.

26 ' 26 '   25 ' 25 '

Артур Саркісов впав близько чужій штрафній, арбітр показує що був нирок, штрафного удару не буде.

24 '

Гарна атмосфера на трибунах стадіону, вболівальники запустили хвилю, але на поле небезпечних моментів поки не виникає.

23 '

У центрі поля порушені правила проти гравця Вірменії, арбітр був поруч і розгледів порушення правил.

22 '

Генріх Мхітарян отримав м'яч і спробував пробити по воротах з-за меж штрафного майданчика, м'яч полетів повз ворота.

21 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

20 '

Генріх Мхітарян виконував удар зі стандарту, м'яч знову потрапив лише в "стінку", нічого небезпечного.

19 '

Воротар вибудовує "стінку", суддя відраховує належні метри, Вірменія готується пробивати штрафний.

18 ' 18 '   17 '   16 ' 17 ' 16 '

Лівим флангом атакували господарі, але не вистачило техніки, м'яч втрачений за лицьову, аут для Казахстану.

15 '

В районі центрального кола ведуть перепасовку гравці Вірменії, при першій же спробі вийти вперед, втрачають м'яч.

14 '

Під керівництвом Петросяна збірна Вірменії провела поки єдиний офіційний матч і результат тієї зустрічі зі збірною Чорногорії був вражаючим - 3: 2.

13 '

Казахстан вийшов в атаку через лівий фланг, проте комбінаційної гри не вийшло, м'яч втрачений.

12 '

Воротар Казахстану довго вводить м'яч в гру, вболівальникам на трибунах це явно не подобається, піднімається свист.

11 '

Сповільнилося темп гри в останні хвилини, гравці Вірменії в центрі поля спокійно ведуть перепасовку між собою.

10 '

Гості вийшли в атаку, проте лайнсмен зафіксував офсайд у когось з гравців в жовтій формі.

9 '

Маркос Піццеллі пробивав зі стандарту, але потрапив лише в "стінку" з футболістів у жовтій формі.

8 '

Господарі вийшли в атаку і заробили небезпечний штрафний удар, м'яч встановлюється буквально на лінії штрафного майданчика.

7 '

Генріх Мхітарян відгукнувся на простріл від партнера, але пробив у бік воріт вкрай неточно.

6 '

Стадіон вибухає оваціями коли збірна Вірменії виходить в контратаку, але створити момент не виходить.

5 '

Казахстан провів свою атаку і заробив перший кутовий у матчі, подача якого нічим небезпечним біля воріт господарів не завершилася.

4 ' 4 '   3 ' 3 '

Геворг Казарян отримав пошкодження після зіткнення з суперником, лікарі надають йому допомогу, пауза в грі.

2 '

Вірменія буде грати в домашній формі червоного кольору, Казахстан вийшов на гру в яскраво жовтій формі.

1 '

Суддя дає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Республіканський" розпочався!

0 '

Казахстанці є суто домашньою командою, і набирати очки у виїзних матчах їм вдається вкрай рідко. Нещодавно очолив команду Олександру Бородюку належить ще багато працювати, щоб поліпшити гру команди, але в даний момент збірна Вірменії виглядає краще практично у всіх аспектах. Вірмени досить непогано виглядали в матчах з лідерами, так і програли в Польщі на останній хвилині. Нас чекає цікавий матч, в якому окуляри треба брати і тієї й іншої збірної.

0 '

Незважаючи на відносні успіхи Казахстану на клубному рівні в Європі, національна збірна цієї країни ніяк не може претендувати на щось вартісне. Остання серйозна перемога казахстанців датована ще 10-річної давністю, коли вони обіграли вдома сербів. Нинішній цикл для збірної Казахстану почався вражаючою нічиєї в домашньому матчі проти Польщі (2: 2), потім була нічия з Румунією (0: 0). А ось на виїзді в пасиві у Казахстану лише дві поразки - від Чорногорії 0: 5 і Данії 1: 4. Поки що така гра принесла лише останнє місце в групі.

0 '

Ще не всі забули чудову гру вірмен в минулих відбіркових кампаніях, хоча якраз останній завершений відбір на Євро-2016 закінчився для збірної Вірменії повним провалом - команда набрала в своїй не найсильнішою групі всього 2 очки. Збірна Вірменії вкрай невдало розпочала виступ у нинішньому відборі. Протягом перших трьох турів команда Артура Петросяна встигла програти Данії 0: 1, Румунії 0: 5 і Польщі 1: 2. Припинити падіння в низ вірменам вдалося в останньому турі, коли вдома команда здолала одного з лідерів - Чорногорію 3: 2. Пропустивши два м'ячі в першому таймі, команда Артура Петросяна не тільки зуміла відігратися, а й вирвала на останніх хвилинах матчу перемогу.

0 'Вітаємо всіх шанувальників футболу на матчі 5-го туру європейського відбіркового циклу до чемпіонату світу 2018. У очному матчі зійдуться аутсайдери групи E - збірні Вірменії та Казахстану. Теоретично, обидві команди ще можуть претендувати на друге місце в своїй групі, але для цього в сьогоднішньому матчі необхідно грати обов'язково на перемогу. Обидві збірні в останнім часом не дуже радують своїх уболівальників успішними результатами. Команди невдало почали турнір, яка ж з них поправить турнірне становище після цієї зустрічі? сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

0. Чи зможуть команди порадувати забитими м'ячами в другому таймі?
Команди невдало почали турнір, яка ж з них поправить турнірне становище після цієї зустрічі?