7 кращих матчів Аршавіна в англійській прем'єр-лізі

1. 7. «Блекберн» - «Арсенал» 1: 2 (28 серпня 2010)
  2. 6. «Віган» - «Арсенал» 2: 2 (29 грудня 2010)
  3. 5. «Арсенал» - «Евертон» 2: 1 (1 лютого 2011)
  4. 4. «Ліверпуль» - «Арсенал» 1: 2 (13 грудня 2009 року)
  5. 3. «Вест Бромвіч» - «Арсенал» 2: 2 (19 березня 2011)
  6. 2. «Арсенал» - «Сток» 2: 0 (5 грудня 2009)
  7. 1. «Ліверпуль» - «Арсенал» 4: 4 (21 квітня 2009)

7. «Блекберн» - «Арсенал» 1: 2 (28 серпня 2010)

Прагматична гра Аршавіна, в якій він був далеко не в центрі уваги, але з'являвся з тіні рівно в той момент, коли це було необхідно. Півзахисник взяв участь в першому голі «Арсеналу», а потім записав на свій рахунок переможний м'яч, який якось зумів знайти дорогу крізь частокіл ніг у штрафному «Блекберна».

Що про нього писали: «Крапку в матчі поставив Андрій Аршавін, продемонструвавши залізну холоднокровність, без якого не вдалося б зломити самовіддану« Блекберн »» (BBC).

6. «Віган» - «Арсенал» 2: 2 (29 грудня 2010)

Під новий 2011 рік Аршавін, якого напередодні критикували за погану форму, приготував подарунок уболівальникам у вигляді голу ножицями при рахунку 1: 0 на користь «Вігана». Через п'ять хвилин він віддав результативну передачу Никласу Бендтнеру. На жаль, Аршавін не використав один відмінний гольовий момент, а під завісу гри Скіллачі забив у свої ворота. «Арсенал» втратив перемогу, але за загальний внесок росіянин був визнаний кращим гравцем матчу фанами «канонірів».

Що про нього писали: «Аршавін останнім часом частіше розчаровував, але завдяки чарівному удару з літа зрівняв рахунок за шість хвилин до перерви. Цей гол, здається, вдихнув життя в млявий «Арсенал», не кажучи вже про російський футболіста, який пізніше організував гол Бендтнера »(Sky Sports).

5. «Арсенал» - «Евертон» 2: 1 (1 лютого 2011)

У новому році Аршавін кардинально не поліпшив форму, тому в грі проти «Евертона» з'явився на полі на 62-й хвилині, «Арсенал» на той час поступався 0: 1. Через вісім хвилин він забив свій перший гол в 2011 році. Приклад Андрія виявився заразливим, і дуже скоро переможний м'яч записав на свій рахунок Лоран Косьельні. Арсен Венгер назвав російського півзахисника «особливим», а вболівальники знову визнали його найкращим в матчі.

Що про нього писали: «Вихід на поле Андрія Аршавіна нарешті запалив слабо тліючий« Арсенал »(Sky Sports)

4. «Ліверпуль» - «Арсенал» 1: 2 (13 грудня 2009 року)

Не минуло й року з того моменту, який, як всі вже здогадалися, буде на вершині хіт-параду, а Аршавін знову забив на «Енфілді». Правда, на цей раз за все один гол, зате переможний. Причому в першому таймі нічого не натякало на подібну розв'язку, «Ліверпуль» виглядав переконливіше. Андрій був визнаний кращим гравцем матчу.

Що про нього писали: «Росіянин дуже технічно прийняв м'яч і завдав вражаючий постріл по воротах Рейни. Магія Аршавіна повністю придушила волю господарів поля »(BBC).

3. «Вест Бромвіч» - «Арсенал» 2: 2 (19 березня 2011)

За 20 хвилин до фінального свистка «Арсенал» програвав 0: 2, але завдяки Аршавіну гостям на «Хоторнс» вдалося врятуватися. Російський плеймейкер забив ефектний гол з передачі Шамаха, а через вісім хвилин навісив в штрафну, де після нетривалої метушні Робін ван Персі зрівняв рахунок. На офіційному сайті «Арсеналу» Аршавін був названий автором кращого гола місяця.

Що про нього писали: «Андрій Аршавін майстерно зупинив м'яч, створив сам собі вільну зону, з якої завдав зовсім не береться удар по воротах Скотта Карсона - так почався камбек« Арсеналу »» (Sky Sports).

2. «Арсенал» - «Сток» 2: 0 (5 грудня 2009)

Так як всі діючі нападники «канонірів» зібралися в лазареті, Аршавіну проти потужного «Стоку» довелося зіграти центрфорварда. У цій ролі росіянин виглядав напрочуд органічно - забив красивий гол, який став для нього сотим у кар'єрі, а також асистував Аарона Ремзі. Крім того, Андрій заробив пенальті, який, правда, не зумів реалізувати Сеск Фабрегас.

Що про нього писали: «Роль форварда дісталася блукає зірку - Андрію Аршавіну, гравцеві технічно обдарованій і для суперників непередбачуваного. Коли Аршавін в гарному настрої, він чудовий. Сьогодні він виступив так, що впору запитати Венгера, чому Аршавін так рідко грає центрального нападника? Арсен найбільше любить відводити йому позицію на фланзі, але він фантастично виглядає в центрі »(The Guardian).

1. «Ліверпуль» - «Арсенал» 4: 4 (21 квітня 2009)

Без сумніву, матч-бенефіс Андрія в його острівної епопеї. В одній з самих запальних ігор сезону Аршавін зробив покер на «Енфілді», причому, мабуть, найкращій команді «Ліверпуля» в новітній історії, яка в той час боролася з «Манчестер Юнайтед» за чемпіонський титул. Виступ російського футболіста, тричі по ходу зустрічі виводив «Арсенал» вперед, надихнуло на абсолютно епічний коментар Георгія Черданцева, а чотири голи Андрія як головна спортивна подія року потрапили в новини на Першому каналі. Саме за цей подвиг Аршавін був названий кращим гравцем місяця в прем'єр-лізі.

Що про нього писали: «Чотири удари по воротах, з них чотири у ворота - чотири голи. На відміну від безлічі інших придбань «Арсеналу», яких було потрібно доводити до потрібного рівня, в особі Аршавіна Венгер отримав завершений виріб »(The Guardian).