МЮ - Арсенал 2: 1 в чемпіонаті Англії 29 квітня

1. Орфографічна помилка в тексті:

29 квітня 2018, 20:36 Переглядів: 29 квітня 2018, 20:36 Переглядів:   Феллайні забиває переможний гол

Феллайні забиває переможний гол. Фото AFP.

У 35 турі чемпіонаті Англії з футболу зійшлися гранди АПЛ "Манчестер Юнайтед" і "Арсенал". Нещодавно головний тренер "канонірів" Арсен Венгер заявив, що покине команду після закінчення сезону . Це був його останній візит на "Олд Траффорд". І перед матчем Венгер отримав подарунок від легендарного екс-наставника манкуніанців сера Алекса Фергюсона.

Шотландський фахівець подарував Венгеру мініатюрний срібний кубок в чорній коробці. Венгер запросив сфотографуватися головного тренера "МЮ" Жозе Моурінью, з яким у нього виникали конфлікти в минулому. Фахівці потиснули один одному руки.

На жаль, футболісти "МЮ" Венгеру подарунок не зробили. На 16-й хвилині Ромелу Лукаку зробив подачу на дальню штангу на вільного Алексіса Санчеса, удар чилійця прийшовся в стійку, а після відскоку м'яч дістався Полю Погба, який розстріляв дев'ятку воріт. На початку другого тайму хавбек "Арсеналу" Генріх Мхітарян підбіг до чужого штрафного і точно пробив у дальній нижній кут своєї колишньої команди.

На першій компенсованій хвилині до другого тайму Ешлі Янг в атаці другим темпом зробив подачу на дальню штангу, де Граніт Джака програв боротьбу Маруану Феллайні, що не перешкодивши того підправити м'яч у ближній кут воріт.

Перемога "Манчестер Юнайтед" - 2: 1.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "" Арсенал "програв" МЮ ", а Венгер отримав Кубок від Фергюсона". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"