2. Дебют на дорослих турнірах
  3. перші нагороди
  4. програми
  5. Особисте життя

Артур Гачінскій - відомий російський фігурист. Виступав з поодинокими програмами. Завойовував медалі різного ґатунку на чемпіонатах світу та Європи. Має звання майстра спорту міжнародного класу.

біографія спортсмена

Артур Гачінскій народився в Москві в 1993 році. У дитинстві активно катався на роликах, в шість років почав займатися фігурним катанням. Зі столиці в місто на Неві його сім'я переїхала в 2002 році.
Тут у нього вперше з'явився свій особистий тренер. Ним став Олексій Мішин, який виступав раніше в парному катанні з Тамарою Москвіною. Свого часу він вигравав чемпіонат СРСР, завойовував срібні медалі на чемпіонаті світу в американському Колорадо-Спрінгс і чемпіонаті Європі в шведському Вестеросі.
Гачінскій домагався серйозних успіхів на дитячих змаганнях. Причому тоді на них виступав під прізвищем своєї матері - Хіль.

Дебют на дорослих турнірах

Перших успіхів Артур Гачінскій домігся в 2006 році, коли став третім на російській першості серед юніорів. Наступного року Федерація фігурного катання прийняла рішення дозволити йому брати участь у дорослому першості країни. На той момент йому було всього 13 років.
Це було унікальне рішення. Ніколи раніше такий молодий спортсмен не брав участі в російській першості. Всього на лід виходили 18 учасників. Гачінскій набрав 161 бал і посів 14 місце. Переможцем того турніру став Андрій Грязев, який набрав більше 222 балів.
Починаючи з 2008 року, виступав на міжнародній арені. Відібрали у фінал Гран-прі серед юніорів. Це щорічні змагання, в яких виступають кращі спортсмени сезону. Артур Гачінскій посів восьме, останнє, місце. У тому ж році ще раз виступив на чемпіонаті Росії. На цей раз став дев'ятим. Перемогу ж здобув Сергій Воронов.

перші нагороди

У наступному сезоні Гачінскій знову відібрали на юніорський Гран-прі і знову зайняв там останнє місце. Він потрапив до складу збірної Росії на юніорський чемпіонат світу, але знявся за кілька днів до старту через серйозну застуди. Наступний чемпіонат світу серед юніорів для нього склався більш вдало. Він став третім, поступившись тільки китайцеві Сун Наню і японцеві Юдзуру Ханю.
На російській першості виступив на минулорічному рівні, посівши 10 місце. У 2010 році став 13-м на російській першості, тоді настала епоха Євгена Плющенка. Саме він завоював золоту медаль.
2011 рік став ключовим в кар'єрі спортсмена. На російському чемпіонаті він виступив як ніколи успішно, завоювавши срібну медаль. Костянтину Меньшова, який посів перше місце, він поступився близько 14 балів.
На наступний сезон він повторив своє досягнення. На цей раз перемога дісталася Євгену Плющенко, який отримав на 5 балів більше за кожен виступ, ніж Артур Гачінскій. Фігурист, фото якого стали з'являтися в спортивних виданнях, не здавався. Однак на наступний рік і зовсім не потрапив на п'єдестал, залишившись четвертим. Перемога знову у Плющенко. Основні суперники Артура - Воронов і Меньшов, другий і третій відповідно.
У 2014 році змінює тренера Артура Гачінскій. Фігурист готує свіжі номери, проте на чемпіонаті Росії знову не завоював медалей. Посів шосте місце. Тріумфатором першості на цей раз став Максим Ковтун.
І в 2015 році Гачінскій - шостий. У грудні він оголосив про завершення кар'єри.

програми

У світ фігурного катання Гачінскій прийшов з короткою програмою "Фламенко" - яскравим, експресивним іспанським танцем. У довільній програмі він підкорював суддів танцем за мотивами твору "Ромео і Джульєтта" на музику італійського композитора Ніно Рота. А в показових виступах катався під Елвіса Преслі.
За свою кар'єру він підготував кілька десятків номерів в короткій і довільній програмах. Виступав під саундтреки до фільмів "Містер і місіс Сміт" на музику британського композитора Джона Пауелла, "Анна Кареніна" італійця Даріо Маріанеллі, "Інтерв'ю з вампіром" американця Еліота Голденталь, "451 градус за Фаренгейтом" поляка Войцеха Кіляра. Використовував композиції Дмитра Шостаковича, Томазо Альбіоні, Кейко Мацуї і Майкла Джексона.

Особисте життя

Артур Гачінскій - відомий російський фігурист

За власним визнанням, рішення про завершення кар'єри далося Гачинському досить легко.
Головними причинами стали численні травми, які переслідували фігуриста практично кожен сезон. З великого спорту він пішов в 22 роки. До того ж спортсмен зазначив, що зупинився на місці в своєму розвитку, перестав вдосконалюватися. Своїм колегам він побажав удачі і сил перевершити японця Юдзуру Ханю, який останнім часом став домінувати на міжнародній арені.
Артур Гачінскій, фігурист, і його дружина мають намір приділяти більше часу собі і подорожувати. Про обраницю спортсмена відомо небагато. У ЗМІ докладно висвітлювалася історія попередньої обраниці Артура - фігуристки Катаріни Гербольдт. Вона також тренувалася у Мішина.
Вони разом їздили відпочивати на морські курорти і навіть зняли квартиру, в якій стали жити удвох. Саме в цей період Гачінскій домігся основних успіхів на російській та міжнародній арені. Однак незабаром вони розлучилися, причому ініціатором була Катаріна, яка заявила, що спочатку не розглядала ці відносини як довготривалі.