ХК «Барановичі» йде на новорічні канікули, перемігши «Хімік» з Новополоцка

Барановичский хокейний клуб здобув суху перемогу 3: 0 над новополоцькою командою «Хімік». Матч пройшов 29 грудня о Льодовому палаці нашого міста.

Наші хлопці хотіли реабілітуватися за позавчорашнє поразку від «Локомотива-Орші». Вони з перших секунд намагалися атакувати, і швидкий гол став їм нагородою - на 2-й хвилині Олександр Янчук закинув свою 7-у шайбу в сезоні з передачі Олега Філіппова .

Вони з перших секунд намагалися атакувати, і швидкий гол став їм нагородою - на 2-й хвилині   Олександр Янчук   закинув свою 7-у шайбу в сезоні з передачі   Олега Філіппова

Олександр Янчук (№74) відкрив рахунок в матчі. Фото: Владислав ИГОРЕВИЧ, hcbaranovichi.by

Потім гра проходила в рівній боротьбі з обопільними шансами на успіх. Кінцівка стартовою третини була за «льотчиками», але рахунок залишився незмінним - 1: 0.

У другому періоді картина гри не змінилася: можливість відзначитися мали форварди обох команд, але голкіпери були надійні (у нас ворота захищав Леонід Рубан). Відпочивати вдруге суперники пішли з тими ж цифрами на табло - мінімальну перевагу ХК «Барановичі».

На останній секунді другого періоду пішов «хімік» Віктор Гавриленко , Крім двох хвилин за удар ключкою виклопотав персональні 20 хвилин за розмови з арбітрами.

Цей епізод став, мабуть, ключовим. Наші хокеїсти розіграли більшість вже на 37-й секунді періоду номер три, не давши отямитися гостям: Віктор Артюшенко ( Сергій Романович , 3-й пас, Володимир Ткачук , 4-й пас, 40.37). Наш капітан Віктор Артюшенко як і раніше кращий в команді як по голам (13), так і пасам (12) - а його 25 результативних балів - це 7-й результат серед бомбардирів всій ліги.

На 11-й хвилині Артем Логунов (9-й гол) і Павло Голубєв (9-й пас) закріпили успіх товаришів по команді, які утримали сухий рахунок і допомогли оформити голкіперу Рубану почесний «шат-аут».

3: 0 - і без малого тисяча глядачів (982), натхнені успіхом «льотчиків», напевно отримали заряд відмінного новорічного настрою!

Олександр Руммо, головний тренер ХК «Барановичі», на післяматчевій прес-конференції зазначив, що Барановицька команда побоювалася нападу «Новополоцка», який завжди потужно атакує. Як і очікувалося нашими тренерами, барановічане більшу частину матчу відбивалися.

- Гравці «Новополоцка» тримали-тримали, але не виводили, зазвичай на ударі у них хтось виводився, а тут якось ми всі ці загрози блокували, плюс воротар.

Наш тренер особливо підкреслив, що у його хокеїстів було бажання закінчити рік з перемогою після невдалої гри з «Оршею», де багато пропустили і нічого не забили. Ключами до перемоги, яка була рівною, навіть з територіальною перевагою суперника, стали надійна гра його команди в обороні, контратаки і більшість.

ХК «Барановичі» (5-е місце, 29 ігор, 41 очко), перемігши команду з першої четвірки екстраліги «Б», наблизився до неї. Відставання від «Бреста» (4-е місце, 28 ігор, 47 очок) - 6 пунктів.

Наступний матч чемпіонату країни в Екстралізі «Б» ХК «Барановичі» проведе 8 січня на домашньому льоду. В гості до нашої команди приїдуть «Пінськ Яструби». Початок зустрічі о 19.00.