Завершився тенісний турнір «Атлант-М»

14 грудня 2014 року відбулися фінальні матчі триденного Різдвяного VIP-турніру «Атлант-М» з тенісу. Всього в змаганнях, що проходили в минулий уїк-енд на двох майданчиках, взяли участь майже 200 любителів тенісу. В основну сітку турніру з відбіркового етапу пройшли 96 осіб, або 48 пар. Як і раніше цей турнір залишається одним з найбільших аматорських змагань, що проходять в Білорусі.

Як і раніше цей турнір залишається одним з найбільших аматорських змагань, що проходять в Білорусі

У парах з білоруськими і російськими бізнесменами і чиновниками виступали діючі тенісистки, що займають топові місця в рейтингу Білоруської тенісної асоціації. В цьому році в турнірі взяли участь майстри спорту міжнародного класу, гравці світового рівня Тетяна Пучек, Надія Островська, Іма Богуш, Ольга Барабанщикова, Поліна Пехова, Дар'я Шульженок. І провідні гравці юнацької збірної: Віра Лапко і Аріна Соболевська.

У неділю першими визначилися переможці втішного турніру. Ними стали Олександр Зубарєв з Могильова і Микита Міхневич з Мінська, що переграли у фіналі Анастасію Шлепцову і Олександра Макашев. А головними переможцями змагання стали Тетяна Пучек і Олексій Акулов (Москва). Ця пара піднялася на п'єдестал в третій раз за історію турніру, за що, звичайно, наш гість з Москви повинен дякувати свою партнерку, яка чотирнадцять разів виходила у фінал турнірів WTA, і сім з них виграла. Найбільш успішно Тетяна Пучек виступала на турнірі в Ташкенті (WTA): фінал в одиночному розряді в 2002 році і п'ять титулів переможця в парі (сім фіналів). Тетяна представляла Республіку Білорусь на Олімпійських іграх в Пекіні і є рекордсменкою за кількістю проведених матчів у складі команди Білорусі в розіграші Кубка Федерації, починаючи з 1997 року.

Друге місце в турнірі «Атлант-М» зайняв Голова правління «МТБанк» Андрій Жішкевіч, що грав в парі з Ариной Собольовськой, переможницею чотирьох юніорських турнірів Міжнародної тенісної федерації серед 18-річних. Аріна входить до юніорської національну збірну Республіки Білорусь.

Ну а бронзу в нелегкій боротьбі завоювала пара Олександр Захарченко-Василь Фоменко (заступник голови правління футбольного клубу БАТЕ і інструктор з тенісу).