Ювентус подав Лаціо, Кріштіано все ще чекає свого першого гола в Серії А (відео + галерея)

Чемпіон Італії Ювентус переможений Лаціо з 2: 0 у матчі між двома раундами серії А. Міралем Піаніч на 30-й хвилині він взяв "біанконів" вперед і на 75-й хвилині Маріо Манюкіч додав ще один гол, який фактично вирішив боротьбу на користь Торінезе. "Старенька" почала новий чемпіонат з важкою 3: 2 перемогою Кієво як гість, а "орли" з Риму втратили вдома з 1: 2 від Наполі . Отже, у «Юві» 6 очок, а гравці в Софії все ще 0. У наступному раунді обидві команди матимуть матчі з новачками - «Ювентус» Парма і Лаціо приймає " Олімпіко " Frosinone .
У 11-ій хвилині деконцентровані дії у своїй половині могли коштувати Ювентуса. М'яч досяг Сенад Луліч , яка стріляє дуже небезпечно, але Войцех Шксний добре реагує і забиває.

@@@ @@@

У 19-й хвилині Торіанці були дуже близькі до гола після подвійного шансу, в якому м'яч не знайшов чуда в сітці позаду Томас Страшоша . По-перше Семмі Кедера Вдарив лівий стовп стопи Томаса Страхоши, і відразу після цього охоронець Лаціо врятував кулак Федеріко Бернардескі.

Незадовго до цього, Крістіано Роналду намагався в ситуації рукою виявити м'яч, який торкнувся кінчика пальців.

Потім Лулич знову погрожував дверям Шчени, цього разу з невеликим кутом, але постріл був неточним.

На 30-й хвилині Міралем Піаніч дав перевагу Ювентусу в дуже приємній меті. Боснійський півзахисник не залишив шансів Стракоші з блискучим ривком руху з дуги поля.

На 63-й хвилині, Крістіано Роналду відкрив шанс на 2: 0, але португальська суперзірка неправильно пробила голову.

@@@ @@@

У 70-ій хвилині Роналдо випробував Страхошу потужним ударом недалеко від штрафного майданчика, але охоронець зробив велике заощадження.

@@@ @@@

У 75-й хвилині рахунок становив 2: 0. Кріштіану Роналду, після правильного центрування, отримав чудову можливість зробити свій перший гол у серії А. Проте йому завадив Стракоша, але м'яч потрапив в Маріо Манюкич, а срібний призер з чемпіонату світу 2018 з Хорватією з безжалісним доповненням майже розбив мережу. До кінця матчу гравці Allegro з легкістю зберегли хороший результат для них і продовжили наступний захист scudetto без помилкового кроку досі. СТАТИСТИКА МАТЧ