Текстова трансляція фінального дня «регулярки» КХЛ

Пари плей-офф на Сході (перша команда має перевагу домашнього майданчика): «Ак Барс» - «Автомобіліст», «Сибір» - «Трактор», «Металург» Мг - «Салават Юлаєв», «Авангард» - «Барис».
Пари плей-офф на Заході (перша команда має перевагу домашнього майданчика): ЦСКА - ХК «Сочі», СКА - «Торпедо», «Динамо» М - «Локомотив», «Йокеріт» - «Динамо» Мн.

Нагадаємо, як завершилися матчі заключного ігрового дня регулярного чемпіонату КХЛ: «Адмірал» - «Амур» - 6: 0 , «Авангард» - «Металург» Нк - 2: 3 ОТ , «Барис» - «Торпедо» - 4: 2 , «Салават Юлаєв» - «Сибір» - 3: 2 , «Трактор» - «Автомобіліст» - 3: 2 Б , «Югра» - «Металург» Мг - 4: 3 ОТ , «Локомотив» - «Северсталь» - 2: 1 ОТ , «Нафтохімік» - «Ак Барс» - 0: 6 , «Витязь» - ЦСКА - 1: 2 ОТ , ХК «Сочі» - «Лада» - 3: 1 , «Атлант» - «Динамо» Р - 7: 2 , «Динамо» М - «Динамо» Мн - 3: 1 .

21:50. Незважаючи на те що в плей-офф потрапити не вийшло, «Атлант» порадував уболівальників розгромом ризького «Динамо»: матч завершився з рахунком 7: 2. «Атлант» встановив особистий рекорд результативності в цьому сезоні. Всього в нинішній «регулярке» митіщінци тричі обігравали суперника з різницею в п'ять шайб: на домашній арені були биті «Югра» і «Салават Юлаєв» з однаковим рахунком 6: 1.

21:40. Перемога московського «Динамо» над мінських одноклубників робить гру в Братиславі формальністю. Всі питання зняті, всі пряники роздані!

21:35. Як тільки підопічні В'ячеслава Буцаева офіційно вийшли в плей-офф, жителі півдня пропустили. Так як, в більшості! Мартін Затьович зірвав «на нуль» своєму співвітчизнику Томашу Пёпперле, але не свято всьому Сочі.

21.30. Дотиснули хокеїсти «Локомотива» «Северсталь». Череповчан можна зрозуміти, «Сочі» впевнено веде в рахунку в зустрічі з «Ладою», і надії на осічку не залишається.

Весь сезон для «Северстали» в одному фото

21:20. Гол Дмитра Вишневського в «Лужниках» виводить москвичів вперед! До кінця зустрічі з гостями з Мінська менше 10 хвилин, а це значить, що ми майже гарантовано побачимо серію «Динамо» - «Локомотив»

21:15. Сочінці закидають в ворота «Лади» третю шайбу, і їх вже не турбує, що гравці «Северстали» в Ярославлі грають внічию. Підопічні В'ячеслава Буцаева господарі своєї долі - вони практично вирішили головне завдання.

21:00. Повернемося до гри в Митищах. Незважаючи на будній день, на матчі «Атланта» вільних місць майже немає: на грі присутні 6400 глядачів.

20:50. Нестримний Шарль Лінгл забиває свою 23-у шайбу в сезоні, дозволяючи «зубрів» піти на другу перерву з рахунком 1: 1. Таким чином, у мінчан з'являється теоретичний шанс зіграти в першому раунді з москвичами. Але чи треба це підопічним Любомира Поковіча? Пішли на другу перерву і «Сочі» з «Ладою». Там кому було треба, той поки своє бере. У Ярославлі «Северсталь» втратила свій запал. Воно і зрозуміло, головний конкурент впевнено веде в рахунку. До розв'язки в боротьбі за восьме місце на Заході залишається 20 хвилин чистого часу.

Людучін і «Сочі»: до зустрічі в плей-офф

20:40. Московське «Динамо» робить крок в сторону «Локомотива»! Контратака у виконанні Цвєткова і Волкова виводить підопічних Харійс Вітоліньш вперед в матчі з мінських одноклубників. Невже біло-блакитні так хочуть помститися «залізничникам» за минулорічний виліт в першому раунді Кубка Гагаріна?

20.30. У матчі «Атлант» - «Динамо» Рига команди демонструють унікальні показники гри в нерівних складах: все 4 видалення в матчі були реалізовані. За 2 рази відзначилися обидві команди. 4: 2 веде «Атлант», 3.38 пройшло під 2-м періоді, за цей час митіщінци забили тричі.

20:25. «Великий» стоїть на вухах! 2: 0 у заключному матчі "регулярки". Андрій Костіцин на старті другого періоду реалізував більшість. У Череповці все ще вірять в «Ладу»?

20:20. Не вірите в теорії змов? Відмітає всі звинувачення на адресу СКА? Тоді з вами згоден коментатор КХЛ ТБ Віталій Магранов. Він не бачить в двох зайвих вихідних днях у петербуржців нічого незвичайного. І в той же час пропонує нам кілька паралельних теорій, які надати форму змови ви можете самі.

20:10. Як повідомляють з Ярославля, весь фан-сектор «Северстали» несамовито підтримує не тільки свою команду, але і «Ладу». Чому б не пустити на відео-кубі «Арени-2000» трансляцію з Сочі?

20:00. Перший період вирішального матчу «регулярки» сочінці завершили з відчутною перевагою по грі, але зі слизьким - за рахунком. Всього 1: 0 наступає через велику моментів. Підійшли до кінця і стартові 20 хвилин в «Лужниках», де рахунок між московським і мінським «Динамо» поки не відкритий.

19:45. Олімпійська столиця гуляє! Блискуча атака третьої ланки Анисин - Щасливий - Вярн привела до того, що ХК «Сочі» відкрив рахунок. 1: 0 - жителі півдня роблять впевнений крок у плей-офф. А адже за пару хвилин до закинутої шайби господарів врятував каркас воріт ...

А адже за пару хвилин до закинутої шайби господарів врятував каркас воріт

розуміла досить

19.40. Закінчився перший період на «Арені-2000». «Северсталь» впевнено йде до шостої перемоги поспіль. Череповчани роблять все, що потрібно для перемоги і для продовження боротьби за потрапляння в плей-офф. Євген Монс відзначився. Гості контролювали хід зустрічі.

19:30. Головна новина для всіх уболівальників самого південного клубу КХЛ: вперше з 17 січня на лід вийшов Томаш Пёпперле! 12 матчів ХК «Сочі» провів без свого основного воротаря, а у вирішальному бою він зайняв місце у воротах! Стартував матч на арені «Великий».

19:26. З хвилини на хвилину почнеться матч в «Лужниках», де зустрінуться московський і мінське «Динамо». Судячи із записів офіційного «твіттера» білоруського клубу, підопічні Поковіча не горять бажанням зриватися з місця і летіти в Гельсінкі.

Судячи із записів офіційного «твіттера» білоруського клубу, підопічні Поковіча не горять бажанням зриватися з місця і летіти в Гельсінкі

19:25. За фактом же в Нижньокамську вже 0: 3. У Челябінську чекаємо буллітів і готуємося перебиратися на Захід. Там буде вогонь!

19:20. Тим часом закінчився матч в Ханти-Мансійську. Хокеїсти «Югри» в овертаймі обіграли магнітогорський «Металург», який теоретично ще може стати першим в конференції.

19:15. Дружина Зінетулой Білялетдінова не морочитися проблемами «Магнітки». Зі стартового вкидання пройшли 2 хвилини і 31 секунда, а на табло вже красувалися комфортні 2: 0 на користь казанців. Ну і Колпанен понуро покотив на лавочку.

19:12. «Сибір» не змогла врятуватися в Уфі, знявши воротаря в кінцівці. 3: 2 - перемога за підопічними Юрзінова! Що це означає? Доля команд в руках «Трактора», який прямо зараз грає з «Автомобіліст» внічию 2: 2. Якщо челябінці не виграють в основний час, то почнуть плей-офф в Новосибірську.

19:10. Минули 60 хвилин матчу в Ханти-Мансійську. Георгій Гелашвілі їде на лавку і намагається зламати об лід ключку. Ви не повірите, але «Магнітка» зрівняла рахунок у матчі! Нас чекає овертайм. Наш колега Сергій Ревенко міркує на вічну і болючу тему: «Кому потрібен хокей в Ханти-Мансійську»?

19.00. У Ярославлі стартувала гра між «Локомотивом» і «Северсталь». Дружині з Череповця потрібно перемагати і не думати більше ні про що. Результат сочинського матчу вони дізнаються після фінальної сирени. Для них важливо одне - обіграти «залізничників».

18:55. У Нижньокамську звучать гімни Росії та Татарстану, а «Ак Барс» стрімко втрачає мотивацію. «Магнітка» в Ханти-Мансійську «горить» 1: 3, що без варіантів залишає «барсів» на першому місці.

18:50. Поки в Челябінську відпочивають за рахунку 2: 2, «Салават» знову виходить вперед! Глухів та слепиша так відірвалися від захисників «Сибіру», що по зоні новосибирцев пронісся вітер. Слепиша благополучно завів шайбу у відкритий кут. 3: 2 в Уфі! А це означає, що хоча б тимчасово, але «Салават» вирушає в Магнітогорськ, а «Сибір» - в Челябінськ. Тримаємо руку на пульсі.

18:40. Тим часом готуються продовжити заключний день «регулярки» команди з Заходу. Їм є чим відповісти тому безумству, що діється зараз на Сході! Дворазовий олімпійський чемпіон Олександр Кожевников оцінив шанси «Сочі», «Северстали» та «Атланта» на потрапляння в плей-офф . «Якщо подивитися в турнірну таблицю, то найкращі шанси на восьме« західне »місце у« Сочі ». Південців влаштує будь-який виграш, навіть в овертаймі чи по буллітам. Адже при рівності очок вони обійдуть «Северсталь» за кількістю перемог в основний час. Череповчани залишили позитивне враження, виграли п'ять матчів поспіль, але аж надто пізно спохватилися. Зауважу, що будь-якому з цих трьох колективів буде складно чинити опір ЦСКА в першому раунді плей-офф. «Армійці» в нинішньому сезоні - відпрацьований механізм, машина. Думаю, що можливого суперника ЦСКА очікує психологічний спад, тому навряд чи «Сочі», «Северсталь» або «Атлант» пройдуть далі по турнірній сітці. Однак спробувати в будь-якому випадку потрібно », - вважає фахівець.

Однак спробувати в будь-якому випадку потрібно », - вважає фахівець

Шикарна форма у «Авангарду»

18:35. Тим часом «Автомобіліст» зрівнює рахунок у Челябінську. Відзначився Сергій Ємелін. До другого перерви «Салават» грає з «Сибіром» з таким же успіхом, а «Югра» веде у зустрічі з «Магнітка» - 2: 1. У турнірній таблиці поки статус-кво, що був напередодні цього ігрового дня. Обережність рулить?

18:30. Ексклюзивна форма до 23 лютого? Польова кухня біля арени? Перевага по ходу матчу в дві шайби? Для «Авангарду» немає нічого неможливого! Хлопці Сумманена спочатку підпустили «Кузню» до себе, потім дозволили суперникові героїчно зрівняти рахунок за 41 секунду до сирени, а в овертаймі остаточно зіпсували свято своїм вболівальникам. Дмитро Мальцев приніс команді з Новокузнецька перемогу в овертаймі - 3: 2! Після матчу з «Сибіром» Раймо назвав своїх гравців зірками Голлівуду. Якого порівняння вони здобудуть тепер?

18:25. КХЛ оголосила війну передбачуваності! Ви думали, «Авангард» спокійно доведе справу до перемоги? Як би не так, «Кузня» зняла воротаря в кінцівці і завдяки рикошету перевела гру в овертайм. Вам здалося, що «Сибір» після кидка Ігнатовича зрівняла рахунок? Арбітри, углядевшій гру високо піднятою ключкою, іншої думки. Замість цього новосибірці реалізували більшість. На цей раз вже гості в особі Віктора Боброва виступили королями п'ятачка. 2: 2 в Уфі! Проти сенсацій виступив тільки «Барис», який не дозволив нижегородської молоді створити сенсацію. 4: 2 - з таким рахунком закінчився матч в Астані.

18:15. У Челябінську триває справжній бій. Обидві команди налаштовані на переможну хвилю. Але хлопці Николишина зуміли вийти вперед у рахунку. Відзначився Мартін Ружичка.

18:10. Всім новосибірським уболівальникам, які побоювалися, що атакуюча карета «Сибіру» опівночі перетворилася на гарбуз, прохання не хвилюватися. Сергій Шумаков, який закинув з передачі Степана Санникова вже 16-ту шайбу в сезоні, перервав безгольову серію своєї команди. Страшно подумати, але підопічні Андрія СКАБЕЛКА АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ не забивали на протязі 153 хвилин! А це, між іншим, третя атака в лізі. Втім, з такою грою «Сибіру» на п'ятаку розраховувати на перемогу в Уфі складно. Хлопці Володимира Юрзінова роблять біля воріт Салака все, що їм заманеться.

18:05. В Уфі команди палять напалмом. Чекаємо полум'яний розклад від Дмитра Ерикалова, який стежить за цим матчем.

Шумаков перервав гольову «посуху» «Сибіру»

18:00. «Салават» не хоче їхати в Новосибірськ? Саме так можна розцінити гол Олександра Мерескіна (всього другий для нього в сезоні!) На початку другого періоду. Четверті ланки зійшлися на майданчику, і Мерескін з п'ятака замкнув передачу Степанова. 1: 0! Прямо зараз «Салават» виходить на «Магнітки», а «Сибір» буде грати в плей-офф з «Трактором».

17:55. Тим часом з усіх міст полетіли телеграми. «Барис» взявся за розум і вийшов вперед. Микола Антропов відзначився. Там рахунок - 3: 2. «Салават Юлаєв» відкрив рахунок в матчі з «Сибіром». Новосибірці вже більше 150 хвилин не можуть вразити ворота суперників. Вийшли вперед у рахунку і «мамонти» - 2: 1. У Ханти-Мансійську відзначився Павло Медведєв.

17:50. В Астані відбувається щось дивне. Скудра кинув в бій резерв в надії дати відпочити основним хокеїстам, а натомість отримує головний біль. Його хлопці буквально розривають дружину Андрія Назарова. Микита Дворічанський дубль оформив. Микита, зауважте, а не Дастін або Брендон!

17:45. Уважно стежте за нашим онлайном? Ворожите, хто потрапить в плей-офф і кому який суперник дістанеться в першому раунді? А ось для головного хокейного експерта і його напарника Романа Скворцова не залишилося секретів в останній день «регулярки». На фініші чемпіонату КХЛ тандем коментаторів «Росії 2» відправився на Байкал, де вони милуються сибірської природою, а заодно беруть участь в проекті Нічний хокейної ліги.

Сергій Гімаєв

17:40. Головний тренер «Адмірала», який на переможній ноті закінчив сезон, Сергій Шепелєв подякував уболівальникам за підтримку . «По ходу чемпіонату ми говорили хлопцям, що кожне очко на вагу золота і саме його може не вистачити. Так і вийшло. Але дуже важливо, що навіть після того, як стало зрозуміло, що ми не вийдемо в плей-офф, хлопці зібралися і провели дві дуже хороших гри. Окремо хотів би сказати спасибі нашим уболівальникам, які у значній кількості приїхали до Хабаровська, і сьогодні були чудові. На жаль, ми не потрапили в плей-офф, але за ці три місяці, що я працюю з командою, до хлопців претензій практично немає », - зазначив наставник, і, думається, вболівальники вдячні йому і команді за сезон.

17:30. А ми знову повертаємося до Денису Захарову, який із захопленням стежить за матчем в Астані, де торпедовскіе резервісти влаштували пристрасну карусель біля воріт «Барис». Від себе додамо, що за підсумками 40 хвилин гри, за рахунку 2: 1 на користь господарів, перевага за кидками за нижегородцам - 27-9!

17:25. Ух, як хвацько все розкручується в Челябінську! Дерон Куінто зрівнює рахунок - 1: 1.

17:20. У Ханти-Мансійську «Магнітка» зрівнює рахунок у матчі. Тім Брент відзначився. А ось в Челябінську в рахунку веде «Автомобіліст» - 1: 0.

17:15. У Ханти-Мансійську гра - вогонь! «Магнітка» почала активно, шість кидків за сім хвилин. Після цього підопічні Андрія Потайчук перехопили ініціативу, створили кілька небезпечних моментів і відкрили рахунок у матчі!

17:10. А ось і перша бійка дня! «Салават» і «Сибір» не збираються економити сили перед можливою зустріччю в плей-офф і вже зараз готові розв'язати війну. Хлистів припечатує Санникова до борту? Ігнатович це не прощає! Максим тут же накинувся на капітана юлаевцев, і нехай в бою виглядав не дуже переконливо, за напарника він заступився. Відео бою

17:05. На просторах Інтернету вже щосили коментують нашу новина про те, що Ілля Проскуряков не отримає нового контракту від «Адмірала» .

17:00 146 хвилин знадобилося «Авангарду», щоб на рідному льоду вразити ворота непоступливою «Кузні». Мучилися-мучилися підопічні Раймо Сумманена, а відзначився Сергій Широков. Цікаво, що кількома хвилинами раніше він влучив у поперечину і змусив суддів вдатися до відеопереглядів. На цей раз - ніяких сумнівів! Схоже, перша інтрига цього дня благополучно померла.

16:55. Паралельно в Ханти-Мансійську в боротьбу вступить ще одна південно-уральська дружина - «Магнітка». Підопічні Майка Кінен будуть битися за можливість забратися на першу сходинку Східної конференції.

16:50. У Челябінську стартує матч, в якому дружина Андрія Николишина буде битися за честь зустрітися в першому раунді Кубка Гагаріна з «Магнітка» або «Ак Барсом». Побажаємо «трактористам» удачі!

16:45. «Сибір» ось-ось почне свій матч в Уфі, де битиметься з потенційним суперником по першому раунду Кубка Гагаріна. Тим часом прес-аташе клубу Марія Левинська в своєму «твіттері» ділиться вболівальницьких креативом. Справа в тому, що прямо зараз біля кас ЛДС «Сибір» люди займають чергу, щоб завтра вранці викупити квитки на ігри плей-офф. Хокейне божевілля в Новосибірську!

Хокейне божевілля в Новосибірську

16:35. Екс-наставник «Магнітки» Федір Канарейкин вважає, що «Ак Барс» не поступиться «сталеварів» перше місце на Сході : «Магнітка» грає в Ханти-Мансійську, «Ак Барс» - в Нижньокамську і випереджає магнітогорцев на одне очко. Не думаю, що казанці поступляться перше місце на Сході. Але взагалі, не думаю, що перше місце - це дуже значимий фактор. Ніхто собі супротивників по плей-офф не підбирає. Може, бувають і незручні суперники, але плей-офф - це окремі ігри. До цього люди готуються весь сезон. Зараз «Трактор» виходить на «Магнітки». Глядачам буде цікаво уральське дербі. Але якщо подивитися на результат сезону, то «Трактор» програв «Магнітці» всі п'ять ігор. Я не знаю, чи будуть враховувати цей момент керівники клубу ».

16:30. Коментатор КХЛ ТБ Денис Захаров зриває завісу і ділиться з нами на своїй сторінці в «Твіттері» головною інформацією сьогоднішнього ігрового дня. Ми будемо уважно стежити за цим матчем разом з вами, Денис.

Ми будемо уважно стежити за цим матчем разом з вами, Денис

Твіттер коментатора КХЛ ТБ Дениса Захарова

16:25. Добрий вечір з Астани! А ось і почалися неприємності для молоді Скудра. Варто було нижегородцам один раз порушити правила, як сьоме більшість ліги зробило свою справу. Найджел Доус вже не наздожене Стіва Мозеса в списку кращих бомбардирів, але його 12-я шайба в більшості - привід для гордості. Більше в лізі немає ні у кого.

16:20. У нас тим часом триває матч в Омську. Які інтрігі у цього матчу? «Авангард» Вже НЕ підніметься вищє четвертого місця в конференции, «Кузня» - вищє 13-го. До того ж омичи більше місяця назад зняли «Новокузнецький прокляття», вперше в сезоні обігравши команду Германа Титова. Але у «яструбів», до складу яких повернулися Микита Півцакін і Володимир Соботка, все ж є один стимул: на «Арені Омськ» омичи новокузнечане ще не забивали. Микита Ложкін, як справи? І помилуйтеся ще раз на форму, в якій «яструби» вийшли на цю зустріч.

Форма ХК «Авангард» у військовому стилі

16:15. Один з головних питання дня - чи будуть команди підгадується собі суперників? Ось що думає з цього приводу відомий хокейний фахівець Федір Канарейкин: «Чи можна підгадати суперника? Не можу відповісти на це питання. У моїй кар'єрі такого не було, щоб спеціально програвали, щоб на когось вийти », - поділився екс-наставник «Спартака» думкою з читачами «Чемпіонату» .

16:10. Ви вже помітили, що у СКА на два дні більше, щоб підготуватися до плей-офф, ніж у «Торпедо»? Помітив це і Петеріс Скудра, одним помахом руки прибравши зі складу відразу 8 (!) Гравців основного складу. В Астані не зіграє воротар Михайло Бірюков, два з трьох кращих бомбардирів команди Войтек Вольські і Яркко Іммонен, провідний захисник команди Юусо Хіетанен, а також Дмитро Казіонов, Вадим Краснослободцев, Олексій Пепеляєв і Геннадій Столяров. Зате очікується дебют в КХЛ Данила Ільїна, а також ігрову практику отримає інша Нижегородська молодь.

16:05. На даний момент останній матч «регулярний», а разом з тим і всього сезону, вже провели дві далекосхідні команди . «Адмірал», який не зумів вдруге поспіль вийти в плей-офф, розгромив сусідів з Хабаровська. Глядачі, що прийшли на «Фетисов-Арену», побачили шість шайб у одні ворота. Як заключні ігри сезону проведуть інші команди? Перчинки додає те, що для уболівальників деяких клубів ігри 24 лютого можуть стати останньою можливістю побачити своїх улюбленців. Справа в тому, що 27 лютого в Санкт-Петербурзі пройде засідання ради директорів КХЛ, на якому будуть вирішуватися доленосні питання. У тому числі - про склад учасників ліги.

У тому числі - про склад учасників ліги

Вболівальники «Адмірала» сповнені оптимізму

16:00. Ось він - фініш регулярного чемпіонату! 24 лютого відбудеться 13 матчів, які дадуть відповіді на останні питання «регулярки» . Чи стане матч «Салават Юлаєв» - «Сибір» репетицією першого раунду Кубка Гагаріна? Бути чи «зеленого» дербі? Чи стане «Трактор» уникати зустрічі з «Магнітка», якій челябінці програли всі матчі в сезоні? Кому дістанеться ярославський «Локомотив» - один з головних порушників спокою минулорічного плей-офф? А головне - хто стане останнім, 16-м, учасником весняного божевілля: ХК «Сочі» або «Северсталь»? За перипетіями настільки захоплюючого хокейного вечора ми будемо стежити в нашому онлайні.

Невже біло-блакитні так хочуть помститися «залізничникам» за минулорічний виліт в першому раунді Кубка Гагаріна?