Баскетболісти з Алтайського краю завоювали бронзу на міжнародних спортивних іграх «Діти Азії»

18 липня 2016 р 15:24

На VI Міжнародних спортивних іграх «Діти Азії» в Якутську відбувся турнір з баскетболу. У ньому взяли участь шість юнацьких команд. Серед них був «АлтайБаскет-2000».

За інформацією управління спорту та молодіжної політики Алтайського краю , Юнаки під керівництвом тренера Сергія Колмакова провели п'ять матчів. У першій зустрічі вони поступилися збірній Уральського федерального округу з рахунком 46:50. Потім здобули три перемоги - над Китаєм (74:56), Далекосхідним федеральним округом (72:66) і Монголією (71:64). У заключний день змагань «АлтайБаскет» зазнав поразки від збірної Якутії (58:83). У підсумку господарі майданчика стали переможцями турніру, срібло у Далекосхідного федерального округу, бронза - у представників Алтайського краю. Нагадаємо: спортсмени з Алтайського краю виступали під прапором Сибірського федерального округу. Дарина Храмойкіна з спортшколи олімпійського резерву «Олімпія» принесла команді бронзову медаль в змаганнях дівчат з дзюдо . Вона виступала у ваговій категорії до 57 кілограмів. Вихованець алтайської спортшколи олімпійського резерву «Об» Арсеній Точинський тричі став першим в естафетному плаванні . Він завоював золото в комбінованій естафеті 4х100 метрів і в естафетах 4х100 і 4х200 вільним стилем. Олександра Мельникова стала четвертою в плаванні на спині на дистанції 100 метрів. У змаганнях серед самбістів перше місце у ваговій категорії до 66 кілограмів зайняв Олександр Іванов з Заринськ. У турнірі дівчат взяли участь дві спортсменки з Бійська. Раїса Величко стала переможницею у ваговій категорії до 65 кілограмів, Христина Беспалова завоювала бронзу у ваговій категорії до 56 кілограмів. Друге місце в бігу на 400 метрів зайняла Анжеліка Паренчук. Вона фінішувала з особистим рекордом 56,57 секунди. Боксер Кирило Басалаев став срібним призером ігор . Він виступав у ваговій категорії понад 80 кілограмів.
За інформацією   управління спорту та молодіжної політики Алтайського краю   , Юнаки під керівництвом тренера Сергія Колмакова провели п'ять матчів