Молоді уральські спортсмени повернулися з міжнародних ігор "Діти Азії"

За кількістю завойованих медалей наш регіон посів четверте місце.

У Єкатеринбург з міжнародних спортивних ігор "Діти Азії" повернулася дитяча збірна Уральського федерального округу. У неофіційному медальному заліку наші спортсмени посіли четверте місце, завоювавши 56 медалей - 15 золотих, 25 срібних і 16 бронзових.

Як повідомляють організатори, в іграх "Діти Азії" 2016 року прийняли участь 35 зарубіжних команд і 8 команд, що представляють російські федеральні округи і регіони (УФО, СФО, ДФО, Москва, Татарстан, Башкортостан, Якутія) - всього 2 841 учасник. Обслуговувала змагання суддівська колегія, до складу якої увійшли понад 700 суддів.

З великим відривом від суперників перше місце зайняли юні спортсмени Сибірського федерального округу, які завоювали 114 медалей (49 золотих, 29 срібних, 36 бронзових). На другому місці збірна команда Республіки Саха (Якутія) (27, 34, 36), на третьому - збірна Казахстану (25, 28, 36).

До офіційної делегації від УрФО увійшли 333 людини, юних спортсменів - 146 юнаків і 104 дівчини. З 15 золотих медалей, завойованих нашими спортсменами, рівно третина припала на плавання, ще 4 - на дзюдо. Також наша збірна виявилася кращою з шашок (як серед юнаків, так і серед дівчат). Повний список медалей, які виграли молоді уральці, можна подивитися на офіційному сайті змагань .

Повний список медалей, які виграли молоді уральці, можна подивитися на   офіційному сайті змагань

Текст: Ілля МОРОЗОВ