Сергій Серебренніков: "Після удару в голову Ящук знепритомнів"

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

10 лютого 2008, 17:38 Переглядів: 10 лютого 2008, 17:38 Переглядів:   Олег Ящук залишав поле на ношах

Олег Ящук залишав поле на ношах. Фото ricardwill.be.

Як ми вже повідомляли, у вчорашньому матчі чемпіонату Бельгії з "Дендере" український форвард "Серкль Брюгге" кращий бомбардир бельгійського чемпіонату Олег Ящук був замінений вже на 12-й хвилині через травму. Про подробиці пошкодження Ящука нам розповів його одноклубник Сергій Серебренніков.

"На початку матчу Олег отримав сильний удар у вухо, головою йому там врізали, так, серйозно, - каже Серебренников. - Захисник не в м'яч грав, а безпосередньо в голову Ящука. Після цього удару Олег на кілька хвилин втратив свідомість. Але, до щастя, прийшов до тями. У нього розрив барабанної перетинки, струс. Виглядало це все набагато страшніше, ніж я розповідаю. ми всі дуже за нього злякалися. Але після гри ми з ним вже нормально розмовляли. через деякий час він згадав, який страшний епізод з ним стався. А то спочатку, ледь прийшовши до тями, рвався назад в гру, говорив, що може продовжувати матч. Довелося його трохи заспокоїти. Зараз Олег будинку, лікується. Зідзвонювалися з ним сьогодні, говорить, голова ще болить. Дня два-три йому потрібно буде відпочити. Але все в "Серклі" сподіваються , що в наступному матчі Олег вже буде грати ".

Нагадаємо, "Серкль Брюгге" обіграв "Дендер" 4: 2, причому один з голів з пенальті забив Серебренников. Після 21 туру команда українців з 44 очками займає третє місце, на 4 очки відстаючи від лідера "Брюгге".