Календар ФК Барселона 2015/16 - Барселона 1 - 3 Манчестер Юнайтед - ФК Барселона

1. Новини команди
  2. думка тренера
  3. форма команди
  4. Історія
  5. перша поразка
  6. невдача

О 1:00 вечора PST і 23:00 за московським часом, два найбільших клубу Європи зустрінуться віч-на-віч на стадіоні Левайс в Санта Кларі. О 1:00 вечора PST і 23:00 за московським часом, два найбільших клубу Європи зустрінуться віч-на-віч на стадіоні Левайс в Санта Кларі

Іван Ракітіч, ​​як очікується, буде грати в матчі з Юнайтед / ФОТО: FCB

Стадіон Левайс, домашній для Сан Франциско 49-е в Санта Клара, Каліфорнія, місце наступного для ФК Барселони і другого товариського матчу на передсезонної підготовки 2015/16, який стартує в 1:00 вечора PST або о 23:00 за московським часом в суботу , 25 липня. Стадіон місткістю в 68,500 глядачів, як очікується буде забитий повністю в матчі Кубка Міжнародних Чемпіонів 2015 з Манчестер Юнайтед, яку Барса вигравала в фіналах Ліги Чемпіонів у 2009 і 2011 роках.

Новини команди

Барса провела тренування на стадіоні Кокс в Університеті Сан Франциско складом з 24 гравців: Тер Штеген, Масіп, Піке, Ракітіч, Серхіо Бускетс, Педро, Іньєста, Луїс Суарес, Рафінья, Бартра, Дуглас, Жорді Альба, Роберто Адріано, Вермален, Матьє , Арда Туран, Алейкс Відаль, Сандро, Мунір і Халилович, плюс три гравці з резервної команди: Хосе Суарес, Сампер і гумбай. Єдині відсутні п'ять південноамериканців, які грали на Кубку Америки в Чилі (Клаудіо Браво, Лео Мессі, Хав'єр Маскерано, Дані Алвес і Неймар), вони до сих пір у відпустці.

Після двох років без трофеїв, Манчестер Юнайтед має свої погляди на речі в цьому сезоні. Команда була підкріплена Мемфісом Депайем, Маттео Дарміаном, Морганом Шнейдерліном і Бастианом Швайнштайгер, всі вони готуються до старту сезону Прем'єр-ліги 8 серпня. Швайнштайгер пропустить гру проти Барси через незначної травми, але воротар Давид Де Хеа, як очікується, зіграє. Незважаючи на чутки щодо майбутнього Анхеля Ді Марії, головний тренер Луї Ван Галь наполягає, що аргентинський нападаючий приєднається з команді в США, але не буде грати в цій грі.

думка тренера

Відповідаючи на питання про свої враження після першої перемоги Барси над ЛА Гелаксі, Луїс Енріке зазначив, що "Мені сподобалася команда, тому що ми були інтенсивними і ми не зробили серйозних помилок, але ми можемо покращитися у всіх областях. Сьогодні ми грали добре, але ми повинні зробити це знову і ще краще ".

Напередодні матчу Луї Ван Галь заявив, що "Це фантастика зіграти проти Барселони, тому що тоді ви знаєте, якщо ви на певному рівні. Звичайно, я знаю, що це передсезонна підготовка. Ми дуже добре знаємо, що перемога буде не справжня, тому що в сезоні гра не така, як в предсезонке. Якість гри важливіший за результат ".

форма команди

У вівторок, Барселона обіграла Лос Анджелес Гелаксі в першій грі після фіналу Ліги Чемпіонів. З впевненою і домінуючою продуктивністю, завдяки голам Луїса Суареса і Роберто, у чемпіонів МЛС гол престижу забив Майер. Барса зіграє ще один матч в Америці, перш ніж повернеться в Європу, проти Челсі 29 липня в 3:00 за московським часом.

Манчестер Юнайтед потрібно буде пройти відбірковий матч для того, щоб забезпечити собі місце в Лізі Чемпіонів цього сезону. Поки їх плани в Америці йдуть за планом. вони обіграли клуб Америка з Мехіко з рахунком 1-0, а новий гравець Шнайдерлін забив єдиний гол. Потім вони обіграли Сан Хосе Ертквейкс з рахунком 3-1, завдяки голам Хуана Мати, Мемфіса Депая і Андреаса Перейри.

Історія

Було багато класичних зустрічей між цими двома командами протягом багатьох років, одним з найбільш пам'ятних став фінал Кубка володарів кубків 1991 року в Роттердамі, в якому Марк Хьюз забив двічі у ворота своєї колишньої команди і приніс перемогу 2-1 для Юнайтед. Після перетину шляхів двічі на груповому етапі Ліги Чемпіонів, вони зустрілися в півфіналі в 2008 році, тоді Юнайтед вийшли в фінал, завдяки голу Пола Скоулза, єдиний гол за 180 хвилин протистояння. Але Барса помстилася. У фіналі 2009 року в Римі, а потім у фіналі на Уемблі в 2011 році, каталонці перемогли червоних дияволів, завоювавши свій третій і четвертий Кубок Чемпіонів.

Останній раз команди зустрічалися на передсезонної підготовки в США. МЮ обіграв Барсу 2-1 в Вашингтоні, завдяки голам Нані і Оуена, а Тьяго відіграв один для FCB, але барса була не в самому бойовому складі.

Рафінья забиває єдиний гол за каталонців, але Барса програють Манчестеру 1-3 в північній Каліфорнії.

Рафінья забив єдиний гол за Барсу на стадіоні Левайс в Санта Клара, штат Каліфорнія / ФОТО: MIGUEL RUIZ - FCB

Уейн Руні і Джессі Лингард забив у першому таймі, ніж принесли перемогу Манчестер Юнайтед 1-3 над ФК Барселона на Міжнародному Кубку Чемпіонів, на стадіоні Левайс присутнє 68,416 уболівальників в Санта Клара, штат Каліфорнія.

Рафінья забив за Барсу на 90-й хвилині матчу, але надії команди відігратися швидко впали, коли Аднан Янузай поставив крапку в матчі.

перша поразка

Поразка Барси стало першим на передсезонної підготовки. Після поразки каталонці полетять до Вашингтона, округ Колумбія, де зіткнуться з Челсі в фінальному матчі на американському континенті у вівторок, гра розпочнеться о 8:00 вечора ET.

Руні забив на восьмій хвилині, коли гравець збірної Англії перевів м'яч у ворота після подачі кутового удару, Марк-Андре тер Штеген був безсилий, рахунок став 0-1.

невдача

Результат для ФК Барселона міг бути не такий гнітючий, через низку факторів, з дуже солідною грою Давида Де Хеа в воротах, часткою невезіння в реалізації моментів.

Каталонці потрапили в штангу три рази за гру, нападник Луїс Суарес перший раз потрапив в штангу на ранній стадії матчу і в другій половині, а півзахисник Іван Ракітіч за 17 хвилин до кінця матчу.

Хоча Суарес упустив левову частку нереалізованих моментів Барси, кращий шанс в грі, можливо, був у півзахисника Роберто, який виходив один на один з Де Хеа.

Барса відреагувала на гол Руні, перемістивши Серхіо Бускетса для стабілізації півзахисту, а форварди грали далі, пресингуючи захист. Юнайтед відповідним чином відкоригував свою стратегію і захищався, граючи на контратаках.

Одна з цих контратак закінчилася сутичкою перед тер Штегеном, в якій Барсі пощастило і вона вийшла сухою з води.

Барса, здавалося, боролася з жорсткою грою на утримання рахунку. Кожен ключовий гравець і підкат гравців обох команд розривали шматки дерну.

Після 63 хвилини, головний тренер Манчестер Луї Ван Галь замінив всі 11 гравців на полі. Масова заміна відразу дала про себе знати і Лігард збільшив перевагу, зробивши рахунок 0-2.

Головний тренер ФК Барселона Луїс Енріке зробив п'ять замін на 70 хвилині.

Свіжі сили принесли поштовх на останні двадцять хвилин гри, але було недостатньо небезпечних моментів, поки два швидкі голи Рафінья і Янузі не поставили крапку в кінці гри.