"Барса", бережи Короля! Мессі розгромив "Челсі"

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. 1/8 фіналу. матч-відповідь

Блискуча гра одного з найсильніших футболістів світу не залишила "Челсі" жодних шансів. Ліонель Мессі , Зробив дубль, обидва рази пославши м'яч між ногами Тібо Куртуа , І забив свій 100-й гол у Лізі чемпіонів.

БАРСЕЛОНА - ЧЕЛСІ - 3: 0 (2: 0)
Голи: Мессі , 3 (1: 0). Дембеле , 20 (2: 0). Мессі , 63 (3: 0).
"Барселона" : Тер Штеген, Роберто, Піке, Юмтіті, Жорді Альба, Дембеле (Алейш Відаль, 67), Ракітіч, Бускетс (Андре Гомеш, 61), Іньєста (Паулінью, 56), Мессі, Луїс Суарес.
"Челсі" : Куртуа, Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Мозес (Дзаппакоста, 67), Фабрегас, Канте, Алонсо, Вілліан, Жиру (Мората, 67), Азар (Педро, 82).
Попередження: Роберто, 22. Вілліан, 45. Жиру, 49. Алонсо, 75.
Суддя: Скоміна (Словенія).
14 березня. Барселона. Стадіон "Камп Ноу".
Перший матч - 1: 1.

"Барса" нещадна. Звичайно, вона могла б відсидітися в окопах, повбивати час поперечними передачами і приспати суперника. Могла б, якби її тренував Жозе Моурінью. І точно програла б.

Але "Барса" завжди була відображенням безпосередньо гри в футбол, що і довела забійним півгодиною на "Камп Ноу". Минуло всього 128 секунд, коли Мессі розділ синю захист і пустив м'яч між ногами Куртуа. Знущання? Ні, чистий професіоналізм і найшвидший гол аргентинського світила в його насиченій кар'єрі.

Вболівальники "Барселони" перед грою розгорнули масивний банер із зображенням Мессі і написом "Боже, бережи Короля" (алюзія на назву гімну Великобританії). Короля це послання надихнуло, і в середині першого тайму він подарував своєму народові ще один гол. Сам відібрав м'яч у Фабрегаса в центральному колі, сам протягнув його до штрафної і сам видав Дембеле розрізану передачу на гол. 105-мільйонний француз чар - це його перший забитий м'яч за "Барселону".

"Боже, бережи короля" - банер фанатів "Барси" перед початком зустрічі. фото REUTERS

Перед грою Антоніо Конте твердив, що для перемоги "Челсі" повинен зіграти ідеально. Італієць мав на увазі і дебют, але лондонці його провалили. До 30-й хвилині за гостей грав тільки Вілліан - він палив газон на лівому фланзі і до перерви створив кілька гольових моментів. За годину до стартового свистка Твіттер "Челсі" випадково опублікував склад з двома Вілліаном і без Азара. У цій помилці більше правди, ніж в реальності - бразилець чудовий в останніх матчах, а бельгієць скис.

Перед перервою гості могли реанімувати інтригу, але Маркос Алонсо зі штрафного влучив у штангу. 20 сантиметрів лівіше - і на другий тайм "Челсі" вийшов би в іншому настрої. А якби відразу після перерви арбітр Скоміна призначив пенальті за фол Піке на Алонсо, то, може, ми і не говорили б про велич Мессі.

Але Король на те і Король, щоб перемагати навіть умовний спосіб. У момент, коли "Челсі" начебто наблизився до голу, Мессі знову зробив ривок і знову пронизав Куртуа ударом між ногами. Яке прокляття "Челсі"? Про що ви взагалі? Аргентинець перетворив лондонців в середняка чемпіонату Іспанії, а Лігу чемпіонів - в турнір імені себе. Ну і Кріштіану Роналду. Відтепер у обох тризначне число голів в головному єврокубку, тільки у португальця 117, а у аргентинця - рівно 100.

0: 3 "Челсі" не заслужив, але йому не щастило. На 90-й хвилині Рюдігер міг забити гол престижу, але влучив у поперечину. Хоча б останній удар залишився за лондонцями, але це слабка втіха для Конте. Його можуть звільнити вже на днях.