Полезные материалы

Скарби нації. Як заробляють зірки хокею і шоу-бізнесу

  1. Диригент Валерій Гергієв - 16,5 млн доларів
  2. Григорій Лепс - 15 млн доларів
  3. Стас Михайлов - 9,8 млн доларів vs Ілля Ковальчук - 10,3 млн доларів
  4. Наталя Водянова - 8,6 млн доларів vs Олександр Радулов - 7,5 млн доларів
  5. Максим Галкін - 6,2 млн доларів v s Сергій Зінов'єв - 4,7 млн доларів
  6. Микита Михалков - 2,5 млн доларів vs Денис Кокарев - 2,3 млн доларів
  7. «Уральські пельмені» - 2,8 млн доларів vs гравці «Автомобіліста» - 11 мільйонів доларів
  8. Лера Кудрявцева vs Ігор Макаров
  9. Михайло Галустян - 1,9 млн доларів vs Михайло Анісіна - 1,9 млн доларів (останній контракт хокеїста в «Донбасі»)
  10. 35 найбільш високооплачуваних зірок російського шоу-бізнесу, згідно Forbes:
  11. 90 найбільших зарплат КХЛ
  12. 8 найдорожчих воротарів КХЛ

Скільки в Радулова Нюш, Ілля Ковальчук проти Стаса Михайлова, а також статистика Дениса Кокарєва і Микити Михалкова - блог «Руд Булліт» зіставляє семизначні цифри зірок КХЛ-ТВ зі знаменитостями інших телеканалів.

Шоу-бізнес і спорт, буває, перетинаються

Шоу-бізнес і спорт, буває, перетинаються. фото: nyusha.ru

Для початку, мабуть, варто зробити застереження, чому мова йде саме про шоу-бізнесі, а не будь-яких інших сферах життєдіяльності. Тут все просто - півтора роки тому ми вже вимірювали річні зарплати хокеїстів в інженерах і вчителів , І результати виглядали більш ніж гнітюче - можна було легко впасти в депресію від недосконалості цього світу. Та й до того ж якщо професійний спорт на всій планеті для глядачів вважається шоу, розвагою, то в цій робочій галузі і стоїть проводить перекличку.

Скажемо чесно, хокеїсти з НХЛ і мріяти б не могли б про порівняння гонорарами з найбільш високооплачуваними знаменитостями Північної Америки: у одній лише Леді Гаги останній річний дохід як сумарні перші 8 років Сідні Кросбі по новому контракту з «Піттсбургом». Тому навіть з урахуванням рекламних договорів заокеанські хокеїсти далекі від двадцятки "Мідас». Так що якщо ви з корисливих цілей зберетеся віддавати дитину в спорт, подумайте: може, костюм з завалявся в морозилці яловичини і поставлений голос принесуть йому в житті більше дивідендів?

Вітчизняні «зірки» сцени і кіно отримують в рази менше, хоча в тому ж інтернеті аноніми постійно і люблять принизливо приводити їм в порівняння заокеанських колег - правда, мова чомусь йде виключно про професіоналізм, а не гонорари. Зате достаток російських артистів цілком можна порівнювати з хокеїстами КХЛ, ніж, мабуть, і займемося.

Диригент Валерій Гергієв - 16,5 млн доларів

У нас для вас дві новини - хороша і погана. Почнемо з другої - ніхто з хокеїстів Континентальної ліги не може зрівнятися з лідером рейтингу російських знаменитостей Forbes. Але ж з іншого боку, давайте по-чесному, все тут очікували побачити кого-небудь з надрезультативною трійки нападу Лепс - Михайлов - Ваєнга, але ніяк не диригента? Художній керівник Маріїнського театру, який провів за неповний рік 211 ​​концертів, своїм прикладом показує, що люди високого мистецтва теж вміють заробляти.

По-хорошому б, Валерій Гергієва як керівника варто було б порівняти з ким-небудь з тренерів КХЛ, але хокейні фахівці жахливо далекі від таких сум.

Григорій Лепс - 15 млн доларів

На жаль і ах, агент Іллі Ковальчука не "розкрутив» пітерський СКА на те, щоб затьмарити і без того темнуватого Григорія Лепса, а тому і тут «зірки» серйозно обходять хокеїстів. Співак, щасливий як ніхто, відмінно вибудував свою кар'єру: від нижчих регіональних ліг (сочинські ресторани) до чемпіонатів вищого рівня ( «сольники» в Кремлі). Навіть травма в нинішньому сезоні не завадила йому заробити таку суму.

До речі, будь Григорій Лепсверідзе дійсно хокеїстом, він, схоже, став би тафгаєм .

Стас Михайлов - 9,8 млн доларів vs Ілля Ковальчук - 10,3 млн доларів

Хокеїст СКА всього на 500 тисяч доларів випереджає дохід улюбленця разведенок. Погодьтеся, у випадку з вищевказаними цифрами цей факт - дрібниця, а нам приємно. До речі, всього одне результативне дію і Станіслав Володимирович Михайлов міг би обігнати Ковальчука - більш того, співак зробив цей крок, однак російські судді відхилили його позов до творців фільму «Дублер». Про те, скандували чи шанувальниці артиста відповідні речівки у будівлі суду на адресу арбітрів, не повідомляється.

В іншому ж і Михайлов, і Ковальчук свої гроші заробляють майже однаково: подорожують по містах, збирають стадіони, влаштовують шоу, іноді дають «сольники» в столицях. Можливо, в наступному році, щоб наздогнати форварда СКА, Стасу Михайлову доведеться піти ва-банк - і розстебнути свою білосніжну сорочку ще на один гудзик.

Інші кандидати - Філіп Кіркоров (9,7 млн), Микола Басков (8,9 млн).

Наталя Водянова - 8,6 млн доларів vs Олександр Радулов - 7,5 млн доларів

Продовжуємо битву фінансових важковаговиків, хоча в реальності російська модель легше форварда ЦСКА рази в два. На жаль, в цьому протистоянні хокей поступається, але будемо вважати, що харизматичний і імпульсивний Радулов просто по-джентльменськи пропустив дівчину вперед.

Та не образиться на нас Наталя за це уточнення, але вона старше запропонованого опонента, набагато частіше нього відправлялася на збори, мала більше особистих рекламних контрактів, та й, врешті-решт, у неї більше передплатників в твіттері. Зараз вона виходить на подіум лише у виняткових випадках, але за таке напевно береться і підвищений гонорар:

Так, звичайно, набагато логічніше і цікавіше було б вважати річний дохід Радулова в віртуальному протистоянні з Нюшей, в кліпі якої він свого часу знявся, але її 3,8 млн ніяк не протиставляти зарплати в ЦСКА. Зате тепер шляхом нехитрих математичних дій ми знаємо, що 1Rad = 2Nyu.

Максим Галкін - 6,2 млн доларів v s Сергій Зінов'єв - 4,7 млн доларів

Абсолютно нелогічне протистояння, але, якщо придивитися, то у цих чоловіків (��м 37 і 33 відповідно - караул, куди йде наше дитинство?) Є багато спільного.

Обидва свого часу дуже вдало влаштувалися: Зінов'єв - в «Салават», Галкін, зрозуміло, на концертній сцені і ТБ. І про того, і про іншого можна сказати «якось він розслабився в останні роки», і звідси ж народжується цілком логічне запитання: «За що він отримує такі гроші ?!» (в оригіналі написано КАПСЛОКУ і з 8-ю знаками ). Обидва були помічені в скандалах, пов'язаних з відходом від колишніх партнерів. Правда, реальною історією, схоже, був лише випадок з гравцем Уфімцев.

При цьому і пародист, і хокеїст залишаються дуже впізнаваними персонами. Вивозять, власне, на старому багажі: Зінов'єв колись вважався найкращим центрфорвардом країни, а концерти Галкіна входили в топи найпопулярніших телетрансляцій за кілька років. І куди що дівається?

Інші кандидати - Валерія (5,6 млн), Валерій Меладзе (5,0 млн)

Підібравши відповідні фінансові протистояння для трьох найбільш високооплачуваних гравців КХЛ, далі підемо хаотично, вибираючи вже виключно за принципом «від ліхтаря».

Микита Михалков - 2,5 млн доларів vs Денис Кокарев - 2,3 млн доларів

Здогадуємося, що у багатьох зараз просто очі вилізли з орбіт при такому зіставленні, а й у цих двох людей є дещо спільне.

Якщо розум вам не відмовив і після такої інформації, то відкриємо карти - статистика Михалкова і Кокарєва. Правда, якщо у голови спілки кінематографістів Росії вона позитивна - в цьому році він як режисер взяв участь в підготовці двох кінострічок - «Чужа земля» і «Сонячний удар», то ось 1 шайба форварда «Динамо» якось бентежить. І в першу чергу, напевно, самого Кокарєва: з такою точністю на Олімпіаду не особливо з'їздити. Ну якщо це його втішить, то і кіно Михалкова навряд чи отримає «Оскара».

Хоча і у того, і іншого в запасі ще є час.

«Уральські пельмені» - 2,8 млн доларів vs гравці «Автомобіліста» - 11 мільйонів доларів

Віртуальне протистояння між двома найпопулярнішими єкатеринбурзький командами виходить нерівним: у «пельменів» немає особливої ​​можливості варіювати склад, проводити обміни, викликати когось із «молодіжки», хоча з іншого боку - їм не треба витрачатися на команду в МХЛ, та й взагалі - без образ, гравці - «оранжеворубашечние» гарантовано збирають повні зали навіть на виїзді.

Переїзд Леоніда Вайсфельд явно пішов на користь уральському хокею: хоч «Автомобіліст» чуйна і випав з вісімки найсильніших на Сході, але взагалі по такій грі йому зона плей-офф дуже йде. І відзначимо, звичайно ж, що в списку 90 найбільших зарплат КХЛ немає жодного хокеїста з цього клубу. Тому і доводиться за основу брати весь зарплатний бюджет, опублікований у вересні.

До речі, якщо говорити виключно про хокей, то кавеенщики ще цілком би потягатися з командою Ємеліна - деякі «пельмені» регулярно проводять льодові тренування, іноді навіть з «Чайф» і Павлом Дацюком. До речі, якщо не вдасться перемогти «Автомобіліст» по грі, можна застосувати і адміністративний ресурс: довгий час ходили розмови про включення одного з учасників команди - Сергія Ісаєва - до наглядової ради клубу.

Лера Кудрявцева vs Ігор Макаров

У багатьох сім'ях питання «Хто заробляє більше - чоловік або дружина?» Стоїть дуже гостро. Чисто з чоловічої точки зору цілком зрозумілий дискомфорт, якщо дружина приносить в будинок набагато більше, ніж ти сам. Складно, звичайно, уявити, принциповий цей момент, якщо мова йде про гонорари з шістьма нулями і в буржуйської валюті, але не суть.

Точного річного доходу Лєри Кудрявцевої від джерела, за який можна поручитися, отримати не вдалося, зате один відомий журнал, що спеціалізується на знаменитостей , Запевняє, що вартість 3-4-годинного корпоративу телеведучої коштує від 1,5 мільйона рублів. Цю суму і будемо брати за відправну, а в якості «корпоративу» у Макарова візьмемо звичайну 2-3-годинну зустріч регулярки КХЛ. Шляхом вже складних математичних обчислень і розбитого калькулятора отримуємо, що за один матч форвард заробляє 1,2 млн «дерев'яних». Напевно, неприємна різниця, але чомусь є впевненість, що від скандалів з цього приводу зірки себе бережуть. Це той випадок, коли не можна сказати «нерви дорожче», але навіщо?

Михайло Галустян - 1,9 млн доларів vs Михайло Анісіна - 1,9 млн доларів (останній контракт хокеїста в «Донбасі»)

Так, український «насяльника», якщо вірити свіжому «скетчу» хокеїста, підвів Анісіна і тому реальний рахунок в нинішньому протистоянні 1,9 млн - 0. Не допомогли форварду ні талант співака, ні статистика, хоча в даному випадку можна вести мову про її відсутності. А адже в принципі, якби не дурив, хоча б в лікарні, міг заробляти на рівні одного з найпопулярніших гумористів країни. І що нам тепер, Анісіна, з тобою робити?

35 найбільш високооплачуваних зірок російського шоу-бізнесу, згідно Forbes:

1. Валерій Гергієв, класична музика - 16,5 млн доларів

2. Григорій Лепс, поп-музика - 15

3. Стас Михайлов, поп-музика - 9,8

4. Філіп Кіркоров, поп-музика - 9,7

5. Микола Басков, поп-музика - 8,9

6. Наталія Водянова, модельний бізнес - 8,6

7. Максим Галкін, телебачення - 6,2

8. Валерія, поп-музика - 5,6

9. Валерій Меладзе, поп-музика - 5

10. Олег Газманов, поп-музика - 4,4

11. Діма Білан, поп-музика - 4

12. Нюша, поп-музика - 3,8

13. Семен Слєпаков, гумор - 3,5

14. Тіна Канделакі, телебачення - 3,3

15 - 16. Олена Ваєнга, поп-музика - 3

15 - 16. Юрій Башмет, класична музика - 3

17. «Уральські пельмені», гумор - 2,8

18. Іван Ургант, гумор - 2,7

19 - 22. Алла Пугачова, поп-музика - 2,5

19 - 22. Тіматі, поп-музика - 2,5

19 - 22. Микита Михалков, кіно - 2,5

19 - 22. Земфіра, поп-музика - 2,5

23. Павло Воля, гумор - 2,4

24 - 26. Баста, реп-музика - 2

24 - 26. Іван Охлобистін, кіно - 2

24 - 26. Група «Любе», поп-музика - 2

27 - 28. Федір Бондарчук, кіно - 1,9

27 - 28. Михайло Галустян, гумор - 1,9

29. Денис Мацуєв, класична музика - 1,7

30 - 31. Лоліта, поп-музика - 1,5

30 - 31. Гоша Куценко, кіно - 1,5

32 - 33. Ксенія Собчак, телебачення - 1,4

32 - 33. Сергій Лазарєв, поп-музика - 1,4

34 - 35. Андрій Малахов, телебачення - 1,3

34 - 35. Дар'я Донцова, література - 1,3

90 найбільших зарплат КХЛ

КХЛ vs НХЛ. Як заробляють хокеїсти в двох головних лігах

8 найдорожчих воротарів КХЛ

Гра за гранню. Як проявили себе 7 хокеїстів КХЛ, виведених з-під стелі зарплат

фото: РІА Новини / Володимир Астапкович, Роман Яндолін і Валерій Левітін, Ілля Питалєв і Олександр Вільф

Так що якщо ви з корисливих цілей зберетеся віддавати дитину в спорт, подумайте: може, костюм з завалявся в морозилці яловичини і поставлений голос принесуть йому в житті більше дивідендів?
Але ж з іншого боку, давайте по-чесному, все тут очікували побачити кого-небудь з надрезультативною трійки нападу Лепс - Михайлов - Ваєнга, але ніяк не диригента?
?м 37 і 33 відповідно - караул, куди йде наше дитинство?
І про того, і про іншого можна сказати «якось він розслабився в останні роки», і звідси ж народжується цілком логічне запитання: «За що він отримує такі гроші ?
І куди що дівається?
Це той випадок, коли не можна сказати «нерви дорожче», але навіщо?
І що нам тепер, Анісіна, з тобою робити?