Баскетбол | Борисоглібська дитячо-юнацька спортивна школа

З 20 по 23 травня в Воронежі пройшло Першість області з баскетболу серед дівчат до 15 років.
З 20 по 23 травня в Воронежі пройшло Першість області з баскетболу серед дівчат до 15 років Граючи з кращими командами регіону, вихованки Ольги вовняні показали хороші навички володіння м'ячем, цілком осмислену, місцями тактично грамотну, гру. Дівчата повернулися в рідне місто бронзовими призерами змагань, підтвердивши тим самим досить високий рівень Борисоглібського баскетболу.

Вітаємо команду та її тренера з успішним виступом на головному турнірі сезону. Вітаємо команду та її тренера з успішним виступом на головному турнірі сезону

15 травня на відкритому майданчику СК «Борисоглібський» пройшли змагання з вуличного баскетболу (3 х 3), присвячені 321 річниці утворення рідного міста. 15 травня на відкритому майданчику СК «Борисоглібський» пройшли змагання з вуличного баскетболу (3 х 3), присвячені 321 річниці утворення рідного міста

У турнірних баталіях на відкритому повітрі взяли участь юні спортсмени з навчальних закладів міського округу. У турнірних баталіях на відкритому повітрі взяли участь юні спортсмени з навчальних закладів міського округу

Крім того, на спортивне свято приїхали наші старі добрі друзі-суперники - баскетболісти з Ертіль. Не дивлячись на святкову і дружню атмосферу, на майданчиках від азарту і натхнення було по-справжньому спекотно.
Крім того, на спортивне свято приїхали наші старі добрі друзі-суперники - баскетболісти з Ертіль

У молодшій віковій групі у дівчат I місце вибороли вихованки Ольги вовняні. У молодшій віковій групі у дівчат I місце вибороли вихованки Ольги вовняні

У юнаків кращими стала Ертільская дружина. Вихованці Ірини Петрикіной завоювали II і III місця. У юнаків кращими стала Ертільская дружина

У старшій віковій групі трійка призерів виглядає наступним чином:

I місце - Гімназія № 1;

II місць - ЗОШ № 10;

III місць - ЗОШ № 4. III місць - ЗОШ № 4

20-21 квітня в м Жердевка (Тамбовська область) пройшов міжмуніципального турнір з баскетболу серед дівчат 2007-2008 рр. р. Рідне місто на змаганнях представляли вихованки тренера-викладача Борисоглібській ДЮСШ Ольги вовняні. Це далеко не перший турнір в навчальному році для юних баскетболісток. Дівчата мають певний досвід турнірних баталій і вже відчули, і оцінили радість перемог, і гіркоту поразок. Вони є срібними призерами Першості Воронезької області. І тут змогли проявити себе з найкращої сторони, завоювавши перше місце. 20-21 квітня в м Жердевка (Тамбовська область) пройшов міжмуніципального турнір з баскетболу серед дівчат 2007-2008 рр

Останнім часом в Борисоглібському проходить досить багато змагань з баскетболу самого різного рівня. Так, в кінці березня, пройшло Першість Воронезької області, на початку квітня - фінал Спартакіади учнів Воронезької області і в цьому ряду є турніри, до яких, як у організаторів, так і в учасників, особливе ставлення. Це змагання, присвячені пам'яті дитячих тренерів. Саме такий турнір пройшов 13-14 квітня в ігровому залі СК «Борисоглібський», турнір пам'яті С. А. Красножона. У нашого міста прибули баскетболісти 2004-2005 рр. р. Рідний Борисоглібська на змаганнях був представлений вихованцями тренера-викладача ДЮСШ Ірини Петрикіной. Останнім часом в Борисоглібському проходить досить багато змагань з баскетболу самого різного рівня

Хлопці старалися якнайкраще виступити на домашньому паркеті, продемонструвавши при цьому добре володіння м'ячем і непогане взаєморозуміння в захисних діях. Але одна проблема, яка не дозволила юним борісоглебцам виграти турнір - це дуже низький відсоток реалізації кидків, причому з явно гольових ситуацій. Пояснити цей факт можна тільки одним - зайве хвилювання. Переможцем турніру стала дуже дружна і мобільна команда з Ертіль, борісоглебци - срібні призери. Третє місце завоювали баскетболісти з Єльця. Кращим гравцем турніру визнано Роман Путинцев, м Ертіль. Конкурси штрафних кидків виграв Олександр Сліпець, м Борисоглібська. Кращий суддя турніру - Олександр Балалаєв, м Борисоглібська. Хлопці старалися якнайкраще виступити на домашньому паркеті, продемонструвавши при цьому добре володіння м'ячем і непогане взаєморозуміння в захисних діях

З 5 по 7 квітня в СК «Борисоглібський» пройшли фінальні ігри з баскетболу XVII Спартакіади учнів Воронезької області серед дівчат 2004-2005 рр. р.

р

З приходом календарної весни Спартакіада ​​виходить на фінішну пряму і команди прагнули якомога краще виступити на турнірі, показати красиву, а головне, результативну гру, і тим самим, трохи поправити турнірне становище в загальному заліку своїх муніципальних районів. З приходом календарної весни Спартакіада ​​виходить на фінішну пряму і команди прагнули якомога краще виступити на турнірі, показати красиву, а головне, результативну гру, і тим самим, трохи поправити турнірне становище в загальному заліку своїх муніципальних районів

Здебільшого гри пройшли в цікавій, безкомпромісній боротьбі, і якщо часом юним баскетболісткам десь не вистачало майстерності, то вони з лишком компенсували це азартом і бажанням боротися за кожен м'яч. Здебільшого гри пройшли в цікавій, безкомпромісній боротьбі, і якщо часом юним баскетболісткам десь не вистачало майстерності, то вони з лишком компенсували це азартом і бажанням боротися за кожен м'яч

Окрасою всього турніру стала зустріч за I місце в групі, між господинями паркету і командою з Лисок. Гра тримала глядачів у напрузі до фінальної сирени. Гості за лічені секунди до кінця основного часу зрівняли рахунок в матчі. В овертаймі кожна з команд могла схилити чашу терезів на свою користь - по черзі виходячи вперед. І, все ж удача в цей день посміхнулася господарям. З різницею в одне очко вони вийшли в фінал, де поступилися одноліток з Воронежа. У зустрічі за III місце Острогожськ переграв Лиски і став бронзовим призером Спартакіади. Окрасою всього турніру стала зустріч за I місце в групі, між господинями паркету і командою з Лисок Колектив ДЮСШ вітає тренера Ольгу вовняні і її вихованок з блискучим виступом.

Колектив ДЮСШ продовжує в 2019 р організовувати і проводити змагання, присвячені 75-річчю утворення спортивної школи. Колектив ДЮСШ продовжує в 2019 р організовувати і проводити змагання, присвячені 75-річчю утворення спортивної школи

Так, протягом 2-х днів - 16-17 лютого в ФОК «Юність» пройшов міжмуніципального турнір з баскетболу серед дівчат 2004-2005 рр. р.

Рідну школу на змаганнях представляли вихованки тренера-викладача - Ольги вовняні. Дівчата свою першу гру поступилися чемпіонка Тамбовської області - команді з Жердевка. Гості вже в першій чверті змогли переконливо заявити про свої претензії на перемогу, вони «начисто» переграли «господинь» під щитом, 80% підбору залишалося за ними, та й позиційний напад у тамбовчанок завжди завершувалося логічно - кидком по кільцю. Решта зустрічей, вихованки Ольги Ігорівни провели більш переконливо, перегравши команди з Єльця і ​​Ертіль. У підсумку - друге місце.

У конкурсах переможцями стали:

«Триочковий кидок» - Поліна Андропова (м Єлець);

«Штрафний кидок» - Ольга Жабина (м Жердевка);

«Кращий гравець» - Катерина Страхова (м Борисоглібська)

З 4 по 6 січня в ФОК «Юність» пройшли зональні змагання Регіонального етапу Всеукраїнського турніру з баскетболу серед школярів «КЕС-Баскет». З 4 по 6 січня в ФОК «Юність» пройшли зональні змагання Регіонального етапу Всеукраїнського турніру з баскетболу серед школярів «КЕС-Баскет»
В даних змаганнях беруть участь команди, сформовані на базі однієї загальноосвітньої школи. Борисоглібський міської округ в цьому році було надано дівчатам школи № 10 і юнаками гімназії №
1.

Обидві команди намагалися якомога успішніше виступити на домашньому паркеті. Але, на жаль, не у всіх це вийшло однаково добре: якщо гімназисти не перший рік беруть участь в турнірі і тут вони вважалися фаворитами, то у дівчат - це був, свого роду дебютний старт. Команда не змогла впоратися з хвилюванням і не показала максимум своїх можливостей, ставши бронзовим призером. Хоча, справедливості заради, хочеться відзначити, наші дівчата були на три роки молодший за своїх суперниць. Обидві команди намагалися якомога успішніше виступити на домашньому паркеті

У юнаків все було прогнозовано: гімназисти, не зустрівши особливого опору, завоювали кубок переможця, золоті медалі та путівку в фінал змагань.

З 21 по 23 грудня в Рязані пройшов Міжрегіональний передноворічний турнір з баскетболу серед дівчаток 2007-2008 рр. р.

У змаганнях взяли участь вихованки тренера-викладача спортивної школи - Ольги вовняні. Зараз у дівчаток йде становлення команди: награються ігрові зв'язки, відпрацьовуються тактико-технічні дії.

Зараз у дівчаток йде становлення команди: награються ігрові зв'язки, відпрацьовуються тактико-технічні дії

Даний турнір, в першу чергу, і розглядався як закріплення командно-ігрових дій з сильними суперниками. І хочеться відзначити: дівчата відмінно впоралися з тренерської установкою, показавши хорошу вишкіл і характер. Поступившись у впертій боротьбі господаркам паркету 5 очок, вихованки Ольги вовняні стали срібними призерами турніру.

Кращими гравцями визнано: Катерина Страхова і Юлія Журавльова, за «Волю до перемоги» приз отримала Софія Волощук.