Баварія - Реал: огляд матчу і результат

Баварія поступилася Реалу у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1: 2. Огляд матчу читайте на сайті "Футбол 24".

Головні дійові особи - на флангах

Практично всі гольові події, які вплинули на підсумковий рахунок, залежали від флангових виконавців обох команд. Тут Баварія відразу була в програшному положенні. По-перше, зліва в обороні травмованого Алабу заміняв нестабільний Рафінья, який з другої спроби таки привіз гол на власні ворота, обрізавши всю команду. По-друге, на перших хвилинах через пошкодження покинув поле Роббен , Чия присутність в зоні відповідальності Марсело було б дуже до речі - Мюллер не зміг стати справжньою проблемою для бразильця.

Баварія - Реал - 1: 2 - відео голів та огляд матчу

Марсело був однією з центральних фігур на полі, він справив двояке враження. У деяких епізодах біля своїх воріт він надійно дограв до кінця, але також звично для себе дуже часто затримувався на чужій половині поля. І це двічі відбилося на табло. Коли забивала Баварія, бразилець прогулювався далеко на позиції крайнього форварда, а Кіммі в цей час не мав опору в його зоні. Однак в кінці тайму Марсело також просто довго перебував на одній лінії з Роналду, де знайшов можливість забити.

Однак в кінці тайму Марсело також просто довго перебував на одній лінії з Роналду, де знайшов можливість забити

Дуже важливою була дуель Рібері та Карвахаля. Франк сьогодні був найактивнішим в атаці Баварії. Він постійно йшов в дриблінг (5 вдалих спроб) і стріляв по воротах (4 удари). Француз мав 3-4 хороші гольові можливості, і можна констатувати, що Карвахаль не «закрив» його. Дані активно допомагали і Каземіро з Васкес, однак Навас все одно в двох епізодах довелося рятувати Реал.

Баварія сама програла матч, Реал не показав нічого видатного

Є об'єктивні причини - травми Роббена і Боатенга. Юпп Хайнкес ще в першому таймі провів 2 вимушені заміни, тому надалі не мав можливості повноцінно коригувати гру з лави запасних. Сюди ж (до незалежного від команди) можна віднести перебування в лазареті Комана, Відаля і Алаби.

Реал на виїзді переміг Баварію в півфіналі Ліги чемпіонів

Однак і самі футболісти недопрацювали на поле. Про Рафінья, як і, відповідно, про другий гол Реала, взагалі не потрібно говорити. Його фейлов нікого не здивували - з травмою Алаби відразу стало зрозуміло, де Баварії чекати біди. А ось від Мюллера явно очікували кращого. Томас розчинився на полі, він віддавав багато неточних передач і діяв інертно, що тільки підсилює значення пошкодження Роббена.

Томас розчинився на полі, він віддавав багато неточних передач і діяв інертно, що тільки підсилює значення пошкодження Роббена

Посередню гру провів Левандовські, який зазвичай значно краще розпоряджається нечисленними шансами. Навіть краще з сьогоднішніх баварців - Рібері - потрібно висловлювати претензії. Як мінімум, за епізод в першому таймі, коли він не приборкав м'яч фактично перед порожніми воротами.

Мюнхенці створили достатньо гольових можливостей і до перерви, і після, але не реалізували їх. Зате подарували другий гол "вершковим". Баварія сьогодні мала найбільшу перевагу по xG для програшного матчу в цьому сезоні ЛЧ. Реал не був зразковим ні в обороні, ні в атаці - підопічним Зінедіна Зідана навіть важко підібрати якісь гучні компліменти за перемогу в півфіналі ЛЧ. Втім, цього й не потрібно. Досить того, що Баварія сама вручила супернику перемогу.

Цікаві факти

- Кріштіану Роналду виграв 96 матчів ЛЧ - найбільше в історії турніру.

- Реал став першою командою в історії, яка виграла 150 матчів ЛЧ.

- Томас Мюллер зіграв 13 матч в півфіналах ЛЧ - найбільше серед німецьких гравців.

- Марсело став найрезультативнішим захисником в історії плей-офф ЛЧ - 7 голів.

- Баварія програла останні 6 матчів ЛЧ проти Реала.

- Йозуа Кіммі забив 100 гол команд Юппа Хайнкеса в ЛЧ.

Ліверпуль - Рома: Салах - феноменальний, а римляни мають мало підстав для повторення чуда