Динамо Київ - Баварія Мюнхен - 3: 3. Знаменитому півфіналу Ліги чемпіонів виповнюється 19 років, відео

Найдраматичніший поєдинок в історії українського футболу було зіграно 7 квітня в Києві, на стадіоні "Олімпійський", на стадії півфіналу Ліги чемпіонів.

Цей матч любителі футболу досі згадують, як нездійснені мрії. Ніколи (ні до, ні після) жоден наш клуб не підбирався настільки близько до фіналу Ліги чемпіонів, як в 1999 році. Хоча особисто для "Динамо" це був уже 3-й в історії півфінал найпрестижнішого єврокубку. Але саме те "Динамо" Лобановського було ближче всіх до успіху. На попередній стадії 1/4 фіналу українці в ибілі з розіграшу чинного володаря Кубка чемпіонів, мадридський "Реал" , А 7 квітня зустрілись із найсильнішим клубом Німеччини в першому півфіналі

Не зайвим буде нагадати всіх діючих персонажів - що за імена!

Не зайвим буде нагадати всіх діючих персонажів - що за імена

протокол матчу

"Динамо" (Київ) - "Баварія" (Мюнхен, Німеччина) - 3: 3

Голи: 1: 0 - Шевченко (16), 2: 0 - Шевченко (43), 2: 1 - Тарнат (45), 3: 1 - Косівський (50), 3: 2 - Еффенберг (78), 3: 3 - Янкер (88).

"Динамо": Шовковський, Лужний, Головко, Ващук, Каладзе, Косівський, Шевченко, Ребров, Гусін, Хацкевич (Кирюхін, 81), Белькевич.

"Баварія": Кан, Баббель, Куффур, Шолль (Циклер, 72), Штрунц, Маттеус, Еффенберг, Йереміс, Тарнат, Янкер (Даеї, 90), Саліхаміджіч.

"Динамо" грало просто феєрично, вело 2: 0, але пропустило в самій кінцівці 1-го тайму непотрібний і безглуздий (воротар Шовковський помилився, так) гол від Тарнат - 2: 1.

Не біда - у 2-му таймі підопічні тренера Валерія Лобановського забили ще раз, а після удару Віталія Косовського рахунок повинен був стати 4: 1, але м'яч влучив у купину на поле "Олімпійського", і пройшов повз ціль (цей момент на відео - на позначці 5:40). І замість 4: 1 вийшло 3: 3.

Згадуємо, як це було.

На жаль, але від шоку через упущеної перемоги кияни не одужали - в поєдинку у відповідь у Мюнхені гості не були схожі самі на себе, і "Баварія" здобула мінімальну перемогу (1: 0), і пройшла у фінал. Єдиний гол забив Маріо Баслер (на фото).

Єдиний гол забив Маріо Баслер (на фото)

Хоча, з іншого боку, якби саме "Динамо" пройшло у фінал, то тоді не трапився б кращий матч в історії Ліги чемпіонів? Той самий, "Манчестер Юнайтед" - "Баварія" на Барселонському стадіоні "Камп Ноу" , Коли англійці програвали на 89-й хвилині, але вирвали перемогу і забрали трофей.

Нагадаємо, що в ніч з 5 на 6 квітня відбулися чвертьфінали Ліги Європи, які були багаті на події і красиві голи .

Хоча, з іншого боку, якби саме "Динамо" пройшло у фінал, то тоді не трапився б кращий матч в історії Ліги чемпіонів?