Досягнення Мессі, гол екс-армійця і перервав гру кіт: як «Баварія» і «Барселона» вийшли в чвертьфінал ЛЧ

1. Кот вкрав шоу
  2. ювіляр Мессі

Володимир Зайвий

Німецька «Баварія» і іспанська «Барселона» стали останніми командами, пробилися до чвертьфіналу футбольної Ліги чемпіонів. Мюнхенці вдруге обіграли «Бешикташ», в складі якого голом відзначився колишній гравець ЦСКА Вагнер Лав. Каталонці ж на своєму полі розгромили «Челсі» завдяки історичному дублю Ліонеля Мессі.

Кот вкрав шоу

Другий матч між «Бешикташем» та «Баварією» був формальністю з турнірної точки зору. Турецькому клубу відігратися з рахунку 0: 5 було ніяк неможливо. Але вимоглива стамбульська публіка не дозволила б своїй команді зіграти абияк, так що мюнхенцям обов'язково треба було підійти до гри у всеозброєнні.

«Бешикташ» дійсно не виглядав дворової командою на тлі суперника, і в дебюті зустрічі турецькі футболісти відзначилися парою непоганих моментів. Але в обороні як і раніше не було належної цілісності, і це негайно позначилося на результаті. На 18-й хвилині Томас Мюллер знайшов передачею Тьяго Алькантара в чужій штрафній. Іспанець тут же скористався шансом відзначити повернення на поле після травми. Правда, ще до кінця першого тайму він знову отримав пошкодження і попросив заміну.

Ще гірше оборона «Бешикташа» проявила себе на початку другого тайму, коли чергова не сама хитра атака мюнхенців збила з пантелику воротаря Толгу Зенгіна і захисника Гекхан Генюл. В результаті останній сам же закотив м'яч у свої ворота. Матч незабаром був перерваний, але зовсім не через те, що сенс продовжувати гру випарувався. На поле стадіону «Водафон Арена» несподівано з'явився рудий кіт. Знадобився певний час, щоб тварина покинуло газон.

У «Баварії» в цей момент настала цілком зрозуміла розслабленість. «Бешикташу» ж захотілося вперше в історії протистоянь з німецьким грандом порадувати глядачів голом. Автором забитого м'яча став колишній нападник ЦСКА Вагнер Лав. Скориставшись втратою гостей на своїй половині поля, бразилець вразив ворота Свена Ульрайха. Більше баварці подібних трюків не дозволяли, а під кінець матчу повернули розрив в два м'ячі - Сандро Вагнер скористався проривом Давида Алаби по флангу.

«Баварія» без зайвих проблем оформила путівку в чвертьфінал Ліги чемпіонів, а її наставник Юпп Хайнкес встановив унікальне для тренерів досягнення - для нього остання перемога над «Бешикташем» стала 11-ю поспіль в головному європейському клубному турнірі. Його серія почалася ще в сезоні 2012/2013, а продовжилася в нинішньому розіграші, коли німецький фахівець повернувся в команду.

ювіляр Мессі

Вихід англійських клубів з Ліги чемпіонів триває. Після того як «Тоттенхем» і «Манчестер Юнайтед» завершили виступ в турнірі, настала черга «Челсі» розвантажувати календар. У лондонців ще був непоганий шанс продовжити боротьбу, адже 1: 1 у домашньому матчі з «Барселоною» дорогого коштують. Але переповнений «Камп Ноу» просто не міг уявити, щоб команда Антоніо Конте раптом повернулася б на рік назад, коли вона дійсно представляла з себе силу європейського масштабу.

Також по темі

Провал Моурінью і виліт українців: «Рома» та «Севілья» вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів Провал Моурінью і виліт українців: «Рома» та «Севілья» вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів

«Рома» та «Севілья» змогли пробитися в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Після поразки на виїзді італійська команда вдома з мінімальним ...

Гостям стало тяжко вже на третій хвилині матчу. Завдяки рикошету Луїс Суарес заволодів м'ячем в чужій штрафній, віддав пас п'ятою Ліонелю Мессі, і аргентинець спрямував снаряд між ніг Тібо Куртуа. Для Мессі цей гол став найшвидшим в кар'єрі і 99-м в Лізі чемпіонів.

Для «Челсі» один пропущений м'яч ще не був трагедією - англійцям в будь-якому випадку треба самим забивати, щоб хоча б сподіватися на продовження боротьби в овертаймі. Гол Мессі тільки прискорив гостей, і вони провели ряд вражаючих атак. Однак одна з них принесла лише нещастя. Після невдалого удару Едена Азара м'яч відкотився в центр поля до Сеска Фабрегаса, а той чомусь віддав пас назад тікає Мессі. Аргентинець почекав з дублем і дозволив Усману Дембеле відзначитися дебютним голом за «Барселону».

На цьому спроби англійського клубу врятувати ситуацію закінчилися. Залишок першого тайму і весь другий гості вже не намагалися стрибнути вище голови. Окремі моменти біля воріт Марка-Андре тер Штегена виникали, але це були скоріше разові акції, з якими голкіпер або його свита цілком справлялися. Мессі ж отримав необмежену кількість часу, щоб стати другим гравцем в історії, який забив сто м'ячів в Лізі чемпіонів. Сталося це через годину після його першого гола. Аргентинець знову знущально забив Куртуа в «будиночок».

«Барселона» розгромила «Челсі» з рахунком 3: 0 і збільшила представництво іспанських клубів у чвертьфіналі Ліги чемпіонів до трьох - раніше путівки вибороли «Реал» і «Севілья». Також до цієї стадії дійшли «Манчестер Сіті», «Ліверпуль», «Баварія», «Ювентус» і «Рома».