Ліга чемпіонів. Баварія - Бешикташ 5: 0

У німецькому Мюнхені відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між командами з Німеччини і Туреччини.

20 лютого відбулися два поєдинки ЛЧ-2018. У Лондоні місцевий "Челсі" зіграв проти "Барселони", а на мюнхенській "Альянц-Арені" з'ясовували стосунки діючі чемпіони німецької Бундесліги і турецької Суперліги.

До матчу "Баварія" вважалася явним фаворитом як цього окремо взятого поєдинку, так і всього протистояння з "Чорними орлами".

Початок матчу стало справжнім кошмаром для екс-капітана київського "Динамо", хорвата Домагоя Віди (на фото). На 16-й хвилині він заробив пряму червону картку, залишивши свою команду в меншості. Виду пішов в небезпечний підкат поблизу штрафного майданчика, і потрапив в ногу Роберту Левандовскі. Суддя трактував порушення правил, як "фол останньої надії". Просто жахливий дебют Види за "Бешикташ" в єврокубках!

У більшості "Баварія" володіла тотальною перевагою, але в першому таймі забила лише один раз: на 43-й хвилині відзначився Томас Мюллер - 1: 0.

У 2-му таймі "Бешикташ" і зовсім расспался. Кінгслі Коман на 53-й хвилині, знову Мюллер на 66-й, і Левандовскі на 79-й і 88-й хвилинах оформили справжній розгром.

Підсумок матчу - 5: 0, і поєдинок у Стамбулі перетворюється на порожню формальність.

Нагадаємо, що в середу, 21 лютого, свій матч в Лізі чемпіонів проведе і донецький "Шахтар" .

підписуйся на NEWSONE в Telegram . Дізнавайся першим найважливіші новини.