- дійте комплексно
- Вправи для внутрішньої частини стегна: ефект очевидний
Щоб підтримувати ноги в ідеальному стані, систематично застосовуйте фізичні навантаження.
Сьогодні портал про схуднення «Худеем без проблем» розповість, які вправи для внутрішньої частини стегна будуть особливо корисні.
дійте комплексно
Боротися з проблемами в зоні стегон досить складно, тому використовуйте весь арсенал засобів, починаючи від лікувальної косметики, закінчуючи салонними методами. Детальнішу інформацію можна отримати, як зробити ідеальною внутрішню частину стегна , На порталі hudeem-bez-problem.ru.
Важливе місце займають спортивні тренування, куди входять спеціальні вправи для внутрішньої частини стегна. Фахівці з фітнесу стверджують, що очевидний результат з'явиться приблизно через місяць з умовою того, що тренування будуть проводитися регулярно.

Вправи для внутрішньої частини стегна: ефект очевидний
Щоб ваші зусилля увінчалися успіхом, знадобляться деякі спортивні снаряди і пристосування. Приготуйте гантелі для фітнесу, обважнювачі для ніг, гумовий м'ячик.
В комплекс, який відповідає на питання, як підтягти внутрішню частину стегна, вправи входять такі, як:
- розтяжка
- махи з обважнювачами
- присідання
Підготовчий етап - розминка. Вона розігріє м'язи, зробить їх більш еластичними, допоможе уникнути травм.
Почніть з ритмічної ходьби по кімнаті з опорою на зовнішню сторону ступні. Після цього перейдіть до ходьби на місці, високо піднімаючи коліна.
На закінчення затисніть між стегнами гумовий мячик і пройдіться по кімнаті кілька разів, намагаючись не втратити його.
Основний комплекс починається з розтяжки. Ви побачите, як підтягти внутрішню частину стегна, вправи на розтяжку м'язів ретельно виконуючи.
- Сядьте на підлогу, розставивши широко ноги. При цьому стежте, щоб вони не відривалися від підлоги. Тримаючи ступні носками вгору, робіть ритмічні нахили вперед, торкаючись руками шкарпеток. Затримайтеся в цьому положенні і відчуйте, як напружується мускулатура стегон. Не слід розтягуватися понад силу, щоб не травмувати м'язи. Згодом амплітуда розтяжки буде збільшуватися.
- «Метелик». Зберігайте вихідне положення, зігнувши ноги в колінах, притиснувши ступні одна до одної. Натискаючи руками на коліна, постарайтеся ноги розводити якомога ширше.
- "Жаба". Ляжте на спину, притискаючи стопи. Згинаючи коліна, ноги підтягуйте якомога ближче до паху; зафіксуйте на кілька секунд, роблячи глибокі вдихи.
- Випади. Зігніть одну ногу в коліні і зіпріться на неї руками, іншу відведіть назад. Робіть 10 ритмічних присідань, переносячи вагу на коліно, потім поміняйте ногу.
- Встаньте рівно, тримаючи спину прямою. Зробіть широкий крок у бік однієї ногою, зігніть її в коліні і перенесіть вагу тіла на неї. Інша нога випрямлена, коліно практично стосується статі. Коли відчуєте, що м'язи натягнуті до межі, поверніться на стартову позицію.
- Повороти. Лежачи на спині, зігніть ноги в колінах, трохи розвівши їх в сторони. По черзі повертайте в різні боки, намагаючись притиснути одну ногу до підлоги, а другу тримаючи зігнутою.

Махи з обважнювачами - високоефективні вправи для слабкої внутрішньої частини стегна. Вони змусять напружувати мускулатуру набагато сильніше, тим самим прискорять процес ліквідації «вушок» і жиру.
- Станьте біля опори і робіть по черзі прямою ногою махи в сторони, що нагадують маятник.
- Зробіть упор руками на опору, тулуб тримайте прямо в похилому положенні. По черзі виконуйте махи ногою вперед (нога зігнута в коліні і дістає до грудей), тому (нога пряма). Амплітуда розмаху повинна бути якомога ширше.
- Лежачи на боці, підніміть одну пряму ногу під кутом 45 º і затримайте, приєднавши до неї іншу. Повільно опустіть обидві ноги і повторіть, потім поміняйте сторону. Слідкуйте за напругою м'язів преса і стегон.
- Вихідна позиція та ж, права нога пряма. Ліву зігніть і перекиньте через праву так, щоб стопа опинилася на рівні коліна. Піднімайте пряму ногу, відриваючи від підлоги на 15 см.
- Лежачи на спині, робіть ногами «ножиці» в середньому темпі. Можна міняти кут розмаху ніг від невеликого до широкого.
- Не змінюючи позиції, виконуйте вправу для внутрішньої частини стегна під назвою «велосипед».
Присідання пліє слід виконувати з гантелями або іншими важкими предметами.
- Стартова позиція :, ноги на ширині плечей, в руках гантелі, ступні розгорнуті носками назовні під кутом 45º, живіт втягнутий, спина пряма, коліна напівзігнуті, таз злегка виштовхнуть вперед, сідниці стиснуті. Повільно робіть неглибокі присідання, які не випрямляючи колін.
- Розгорніть ступні, з'єднавши п'яти разом. Коліна повинні «дивитися» в тому ж напрямку, що і шкарпетки. На вдиху поволі опускайтеся, розгортаючи при цьому стегна назовні. П'яти будуть підніматися над підлогою, допомагаючи присідання. На видиху починайте підніматися.
Закінчити тренування можна так: сядьте і затисніть м'ячик між ногами, ритмічно стискаючи його. Дані вправи для внутрішньої частини стегна одні з найскладніших. Освоївши весь комплекс, ви побачите результативність: підтягнуті м'язи, красивий рельєф.
І ще трохи вправ для внутрішньої поверхні ніг ...
Автор - Наталія Вікторівна, портал про схуднення ХУДЕЕМ без проблем!