Алтайська легкоатлетка Поліна Міллер встановила новий рекорд Росії в бігу на 200 метрів

20 січня 2017 р 13:21

В Іркутську відбулися зимові чемпіонат і першість Сибірського федерального округу з легкої атлетики. Змагання проводили в чотирьох вікових категоріях - серед дорослих, молоді до 23 років, юніорів до 20 років, юнаків та дівчат до 18 років. На турнірі Поліна Міллер з Алтайського краю встановила новий рекорд Росії в бігу на 200 метрів серед дорослих спортсменок. Її результат - 23,86 секунди.

За даними управління спорту та молодіжної політики Алтайського краю , Колишній рекорд Росії на 200 метрах в приміщенні у дівчат до 18 років належав теж вихованці Алтайського училища олімпійського резерву Оксані Ковальової (Степичева) - 24,03 секунди. На початку дев'яностих спортсменка входила в національну збірну Росії. У 1990 році вона була на дистанції 200 метрів чемпіонкою країни, в 1991 році виграла чемпіонат Європи, в 1992 році брала участь в Олімпійських іграх в Барселоні.

Поліна Міллер була першою в Іркутську в двох дисциплінах. Крім коронної 200-метрівки вона виграла біг на 60 метрів (7,66 секунди). Представник команди регіону на цих змаганнях Надія Клевцова відзначає ряд високих результатів і у інших алтайських спортсменів. Дві перемоги на турнірі здобув Ільдар Надиров. Він був найкращим серед дорослих спортсменів на дистанціях 2000 метрів з перешкодами та в бігу на 3000 метрів. При цьому в стипль-чезі він встановив рекорд манежу «Байкал-Арена» - 5 хвилин 35,53 секунди.

Дві дистанції серед дівчат до 18 років виграла Анжеліка Паренчук: біг на 400 метрів (57,17) і 800 метрів (2.17,84). Серед молоді переможцями стали Вікторія Погребняк (60 метрів з бар'єрами - 8,36 секунди) і Євген Пронських (60 метрів з бар'єрами - 8,17 секунди). Катерина Уткіна виграла стрибки у висоту серед дівчат до 18 років з результатом 175 сантиметрів.

У командній першості збірна Алтайського краю посіла третє місце. Першими були спортсмени з Іркутська, другими стали представники Красноярська.

20 січня 2017 р 13:21   В Іркутську відбулися зимові чемпіонат і першість Сибірського федерального округу з легкої атлетики