Клуб бігу «Парсек»

1. Результати "Доби Бігом" Тетяна Фоміна (МО) і Валерій Должиков (Ростовська обл.) Стали переможцями...

Результати "Доби Бігом"

Тетяна Фоміна (МО) і Валерій Должиков (Ростовська обл.) Стали переможцями чемпіонату Росії з бігу 24 години.

Список учасників добового бігу

Підготовлено та опубліковані списки учасників чемпіонату Росії з бігу 24 години і відкритого старту "Доба Бігом".

Не стало Володимира Волкова

Вранці 7 лютого не стало Володимира Петровича Волкова.

Результати "Ночі Москви"

Переможцями на дистанції 100 км стали Василь Ларкін і Надія Шиханова. На 6-годинний дистанції кращими були Сергій Серпорезюк і Тетяна Фоміна.

Відкрита реєстрація на "Ніч Москви"

Реєстрація на НМ (6 годин, годинний біг, естафета) виконується на сайті zareg.me. Реєстрація на Кубок Росії з бігу 100км виконується на сайті ВФЛА.

Upd 22 Січня: на дистанцію 6 годин реєстрація припинена (досягнутий ліміт учасників).

Результати Семи Горбів

Євген Дюжіков (Тула) і Світлана Дудар (Троїцьк) стали переможцями 38-го пробігу "Сім Горбів" з результатами 0:33:30 і 0:39:26.

Відкрита реєстрація на "Сім Горбів"

Відкрита реєстрація учасників пробігу 14 жовтня. Попередня реєстрація виконується на сайті zareg.me, отримання номерів в "парсек" з 10 по 13 жовтня.

Чекулов і Губарєва - чемпіони Росії

Костянтин Чекулов (Москоская обл.) І Надія Губарева (Краснодарський край / КЧР) стали переможцями чемпіонату Росії з бігу 24 години з результатами 241.214 і 229.981 відповідно.

Увага учасники

Шановні спортсмени, учасники сверхмарафона Доба Бігом і чемпіонату Росії з бігу 24 години!

Надішліть будь ласка (до 8 травня) розмір своєї футболки - на пошту [email protected].