5. водопій туру
  6. Цитата туру
  7. цифра туру

подія туру

У День металурга донецький «Шахтар» не дорахувався очок в Запоріжжі (1: 1), де пару тижнів назад познущатися в суперечці за Суперкубок України над «Таврією» (7: 1). Місцевий «Металург» виявився набагато наполегливіше кримчан, ще в першому таймі позбавивши можливості воротаря гірників Андрія П'ятова надій на встановлення нового сухого рекорду чемпіонатів України. Запорізькому козакові з нігерійськими корінням Майклу Алозі виявилося достатньо двох хвилин після появи на заміну, щоб вийти один на один з кіпером і знущальним ударом між ніг заморозити його суху серію на позначці в 767 хвилин. Надалі ж матч перетворився на бенефіс іншого воротаря - 17-річного Максима Коваля. Бразильські фантазери «Шахтаря» Коста, Вільян і Фернандіньо тікали від захисників, як гоночні автомобілі від горбатих «Запорожців», але всякий раз фінішувати їм заважав «Стрибучий поліцейський» Коваль .

Забити вдалося тільки Ферні, котра виграла боротьбу після подачі кутового. «Металург» вистояв, показавши досить зрілу гру, а гірникам потрібно працювати над реалізацією. Можливо, в цьому їм допоможе «англійська пацієнт» Едуардо да Сілва з «Арсеналу», практично який підписав контракт з «Шахтарем».

герой туру

У минулому сезоні керівництво «Дніпра», схоже, не помилилося, викупивши у «Шахтаря» трансфер форварда Євгена Селезньова , Якого буквально в останній момент вдалося відвести у «Металіста». Хлопчина родом з Макіївки, швидше за всіх їздить в «Дніпрі» на автомобілі і краще за всіх грає в карти і на більярді, так розійшовся в минулому сезоні, що керівництво дніпрян був змушений доплатити «Шахтарю» в якості бонусу до суми трансферу додаткові гроші за його плодючість . Здається, і в новій кампанії нападник має намір продемонструвати, що у нього прекрасний апетит не тільки за столом, як зазначає капітан «Дніпра» Русол, але і на полі. У суботу в матчі з повернулася в еліту після 4-річної відсутності «Волинню» форвард збірної України зробив відмінний подарунок собі на 25-річчя, забивши шикарний гол і взагалі дуже корисно попрацювавши на команду.

Також відзначимо дебют за «Волинь» екс-гравця збірної України Владислава Ващука, в першому ж матчі вийшов на гру з капітанською пов'язкою. В цілому Влад виглядав непогано, але саме він програв боротьбу в епізоді з голом Селезньова.

невдахи туру

«Джабулані» дістався і до України - в суботу в Києві «Динамо» обіграло «Таврію» (2: 1) саме цим кращим другом воротарів. Свято (так перекладається назва літаючого шибеника) для фанів «біло-блакитних» почався на початку першого тайму, коли досвідчений воротар кримчан Віталій Постранський після удару Єременко виставив перед м'ячем руки, а той рикошетом від них просочився в сітку. Незабаром Андрій Шевченко заробив і реалізував пенальті, які він в цьому сезоні домовився бити по черзі з Мілевським. Але, як і в першому турі в грі з «Оболонню», підопічним Газзаєва не вдалося заспокоїти гру: вийшовши один на один з Бойком, колишній клуб засмутив Лакі Ідахор. Надалі кияни, в складі яких дебютував кілька розчарував аргентинець Бертольо, більше атакували (Мілевський потрапив в поперечину), але рахунок так і не змінився.

У Полтаві «Ворскла» третій сезон поспіль програла перший матч чемпіонату на своєму полі. Досить несподівана поразка від «Іллічівця» (1: 3) багато в чому визначила помилка воротаря полтавчан Сергія Долганського .

тенденція

«Оболонь" не виграє протягом десяти поєдинків поспіль. Остання перемога команди Сергія Ковальця відбулася 27 березня - в гостях над Закарпаттям (1: 0). Правда, в матчі з донецьким «Металургом» (3: 0) рахунок був не зовсім по грі - моментів у киян було більш ніж достатньо, але здорово зіграв не так давно животів в запасі «Марселя» воротар Дмитро Непогодов.

водопій туру

У матчі «Севастополь» - «Металіст» (0: 0), незважаючи на 40-градусну спеку, був досить динамічний футбол. Коли ж гравці видихалися, рефері Годулян дозволяв брати невеликий тайм-аут, щоб освіжитися.

Цитата туру

- Сьогодні вийшли сім нових осіб у порівнянні з попереднім матчем. Шкода, що чотири провідних футболіста у нас вибули на півроку. У нас було достатньо хороших моментів, але позначилася нестача концентрації, чуття в завершальній стадії. Чи не зіграли на добиванні в деяких моментах, робився з запізненням підбір м'яча. Ще й удача відвернулася - Бута пробив у штангу. Чому в штангу, а не в ворота? Хоттабич НЕ підкрутив. Помилки воротаря нашого ... Я так скажу: він ще не напропускав стільки багато м'ячів, скільки повинен пропустити воротар. Кіпер повинен пропустити «мішок», а у нього ємність поки заповнена на 75%. Залишилося 25 і потім буде грати надійно. Упевнений, він буде кращим воротарем світу », - розмірковував після матчу з« Дніпром »тренер« Волині » Віталій Кварцяний .

цифра туру

Матч проти «Зорі» в Луганську виявився для воротаря київського «Арсеналу» Віталія Реви 300-м у вищому українському дивізіоні. 35-річний страж воріт, що славиться вмінням брати пенальті (на сьогодні відбив 18 з 52-х ударів з «точки»), став 16-м гравцем, який підкорив цю планку. «Каноніри» тим часом впевнено виграли (2: 0) і поки йдуть на першому місці.