Полезные материалы

Йога для вагітних онлайн відео

  1. Три золотих правила йоги для вагітних
  2. Йога для вагітних з Оленою Якіменко- відео
  3. Основні пози для вагітних
  4. Переваги пренатальної йоги
  5. Чи існують пози йоги небезпечно під час вагітності?
Основні пози для вагітних

Короткий зміст статті:

Систему вправ йогою цілком можна назвати чи не єдиним з видів спорту, яким дозволяється займатися жінкам під час вагітності практично на будь-якому терміні. Такі заняття допоможуть зміцненню м'язів стегон і преса, а також оптимальному розвитку м'язів матки, що дуже сприятливо відбитися під час пологової діяльності. Щоб зрозуміти, як виконується йога для вагітних , Відео вам буде дуже до речі!

Йога для вагітних онлайн відео

Відео уроки йога для вагітних
Йога для вагітних онлайн відео
Йога для вагітних просто творить чудеса! Якщо ви будете тренуватися регулярно, то у вас не буде абсолютно ніяких проблем, пов'язаних з тиском і зайвою вагою.

Також ви можете позбавити себе від безсоння і дуже болісного токсикозу, якщо будете займатися всього по 10 хвилин кожен день. знайти відео уроки йога для вагітних дуже просто, а приділяти цьому всього кілька хвилин - аж ніяк не складніше.

Три золотих правила йоги для вагітних

Найголовніше - запам'ятайте три золотих правила і дотримуйтесь їх неухильно:

  • Обов'язково потрібно займатися регулярно.
    Це не залежить від того, яка кількість часу ви приділяєте занять і вправ (10 або 30 хвилин), важливо займатися кожен день. Пам'ятайте, що йога - це медитативно-розслаблення стан тіла і душі. Тому знайдіть йога для вагітних онлайн відео і практикуйте його не поспішаючи, без фанатизму, але регулярно.

Не варто гвалтувати себе і дуже засмучуватися, якщо сьогодні вам не вдалося зробити якусь розтяжку, спробуєте зробити її в наступний раз.

Три золотих правила йоги для вагітних

Кращий час, щоб почати виконувати вправи йоги, це ранній ранок. Причому бажано робити це ще і до сніданку.

Якщо ви вирішили зайнятися йогою під час вагітності, то краще за все тренуйтеся спортивному клубі, де за вами буде спостерігати досвідчений інструктор. Однак дуже складно знайти подібні класи по заняттю йогою для вагітних.

Йога для вагітних з Оленою Якіменко- відео

Ви цілком можете ходити і на звичайні заняття, але тільки заздалегідь попередьте про своє «цікаве положення» вашого тренера. Ну, а якщо ж у вас немає такої можливості, то можете самі виконувати три основні асани для вагітних. На щастя, йога для вагітних відео скачати можна на безлічі сайтів.

Основні пози для вагітних

Одна з них називається позою риб. Вам потрібно сісти на підлогу і зігнути ноги в колінах. Схрещує ступні і піднімаєте руки над головою. Далі дуже плавно і повільно опускаетесь на спину, поки не торкнетеся ній статі. У такій позі можна бути близько трьох хвилин. Щоб краще вникнути в суть поз, просто знайдіть йога для вагітних відео, яке можна дивитися в онлайні і одночасно повторювати.

Наступна з асан для вагітних це метелик. Вона схожа на всім відому позу лотоса. Ця поза дуже важлива для вагітних, так як вона дозволяє ефективно розтягнути м'язи тазу. Більш того, її дозволяється виконувати безпосередньо до самих пологів. Знову ж сідайте на підлогу і розсовуєте в сторони ноги.

Далі сгибаете коліна, підтягуєте їх до себе і розводите в сторони, щоб ваші ступні торкалися підлоги. Далі тисніть долоньками на коліна, таким чином, намагаючись їх притиснути до підлоги. В цей же самий момент намагаєтеся підтягти п'яти до промежини.

Ну, і остання це поза плуга. Вам потрібно лягти на спину і витягнути уздовж тулуба руки так, щоб долоні при цьому дивилися в підлогу. Далі дуже повільно починаєте піднімати корпус і прямі ноги вгору за себе. Головною вашим завданням є те, що вам потрібно торкнутися підлоги за головою пальцями ног.Также важливо, щоб ноги при цьому були як струнки прямі, а підборіддя впирався в груди.

Основні пози для вагітних

Природно, є й інші йога для вагітних відео вправи , Які ви можете вибрати в індивідуальному порядку. Але порадьтеся, при цьому, з лікарем або інструктором.

Виконуючи ці нескладні заняття щодня потроху, ви полегшите свої пологи, і допоможете собі уникнути всіляких наслідків.

Пам'ятайте, що йога для вагітних будинку, при правильних відео, може бути не менш результативною, ніж заняття в залі. Легких і хороших вам тренувань, а також спокійно протікають вагітності і пологів!

Переваги пренатальної йоги

Заняття пренатальна йогою більш популярні, ніж будь-коли. У поєднанні з серцево - судинними вправами, такими як ходьба, йога може бути ідеальним способом залишатися у формі під час вагітності. Ця практика підтримає вас в порядку, тонізує м'язи і суглоби, поліпшить баланс і кровообіг. А відео для заняття йогою для вагітних покажуть вам як правильно це робити!

Переваги пренатальної йоги

Йога також вигідна, тому що це допоможе вам навчитися дихати глибоко і розслабтеся, що стане в нагоді, коли ви зіткнетеся з труднощами пологів. Справді, одним з перших речей, які ви дізнаєтеся в класі йоги це те, як повністю дихати. Техніка дихання відомий як удджайі вимагає від вас, повільно вдихати через ніс, наповнюючи легені, і видихати, поки ваш шлунок не стиснеться.

Навчання, як зробити подих удджайі, ви також вчіться, як зберігати спокій, коли вам це потрібно найбільше. Коли вам боляче або страшно, ваш організм виробляє адреналін і може виробляти менше окситоцину - гормону, який робить з праці прогрес. Регулярна практика йоги допоможе вам боротися з бажанням плакати, коли ви відчуваєте біль, і показати вам, як розслабитися замість цього.

Правильні асани запорука успіху

У тому ж дусі, згідно з доповіддю, в квітні 2009 року в журналі Гарвардського психічного здоров'я ретельні дослідження знайшли наукове доказ, що йога допомагає організму справитися зі стресом, сповільнюючи серце і дихання, викликаючи зниження артеріального тиску, що може принести користь майбутніх мам і після того , як народиться дитина.

Чи існують пози йоги небезпечно під час вагітності?

Так, є такі вправи , Виконання яких краще уникнути. Наступні пози і позиції не рекомендується під час вагітності:

  • Лежачи на спині після 16 тижнів;
  • дихальні вправи , Які включають проведення коротких, енергійних вдихів;
  • вправи в складному становищі, які ставлять вас в напрузі;
  • Лежачи на животі (нахили);
  • У перевернутому вниз стані (інверсії);
  • Повороти спини;
  • Сильні скручування.

Йога для вагітних онлайн відео - відео

Рекомендуємо прочитати:

Чи існують пози йоги небезпечно під час вагітності?