Полезные материалы

«Швидка допомога» в англійському. Мешканка Магнітогорська допомогла французькому ТБ підготувати сюжет про чемпіонат світу з футболу »Газета« Магнітогорський робочий »

  1. «Швидка допомога» в англійському. Мешканка Магнітогорська допомогла французькому ТБ підготувати сюжет...
  2. «Калинка-малинка» в сомбреро
  3. щастя допомагати
  4. «Швидка допомога» в англійському. Мешканка Магнітогорська допомогла французькому ТБ підготувати сюжет...
  5. Do you speak English?
  6. «Калинка-малинка» в сомбреро
  7. щастя допомагати
  8. «Швидка допомога» в англійському. Мешканка Магнітогорська допомогла французькому ТБ підготувати сюжет...
  9. Do you speak English?
  10. «Калинка-малинка» в сомбреро
  11. щастя допомагати

«Швидка допомога» в англійському. Мешканка Магнітогорська допомогла французькому ТБ підготувати сюжет про чемпіонат світу з футболу

Фото: з особистого архіву героїні

Магнітогорськ. Волонтер магнітогорського центру «За покликом серця» Кароліна Назарова виявилася в центрі подій мундіалю, що проходив в Єкатеринбурзі.

Для студентки МДТУ імені Носова, що освоює спеціальність викладача німецької та англійської мов, це було не перше подія світового масштабу, в якому довелося брати участь. У 2017 році Кароліна працювала на XIX Всесвітньому фестивалі молоді і студентів в Сочі, а навесні нинішнього стала волонтером чемпіонату світу з хокею серед юніорів, матчі якого проходили в Магнітогорську. І все ж кожен такий захід - це неодмінно новий досвід, великі відкриття і відчуття причетності до головних подій світової арени.

Do you speak English?

Відбір волонтерів на чемпіонат світу з футболу було розпочато за два роки до його проведення і включав кілька етапів. Організатори звертали увагу на досвід, особистісні якості кандидатів, їх участь в навчальних програмах - наприклад, в молодіжних освітніх форумах. Великого значення надавали знання англійської мови, оскільки помічникам треба мати справу з іноземними гостями мундіалю.

Майбутні волонтери чемпіонату світу з футболу - це близько 15-ти тисяч росіян - проходили підготовку протягом півроку.

Кілька разів за цей час Кароліна виїжджала в Єкатеринбург, знайомилася з містом і майданчиками, на яких треба було працювати. Волонтерів залучали для роботи на стадіоні, у фан-зоні, де йшла безкоштовна трансляція матчів на великому екрані, а також в місті - консультантами на інфостойках, а також в аеропортах і на вокзалах, де добровільні помічники зустрічали гостей чемпіонату.

У Єкатеринбург з'їжджалися добровольці з Тюменської, Курганської, Челябінської областей, Ханти-Мансійського автономного округу. В основному це були молоді люди, студенти, активно брали участь у події і «срібні» волонтери пенсійного віку. До лав добровільних помічників чемпіонату світу влилися навіть сімейні люди середнього віку, спеціально запланували відпустку на час мундіалю і відставити дітей на піклування рідних - так хотілося бути причетними до великої події.

У Єкатеринбург волонтери з'їжджалися за тиждень до початку матчів чемпіонату. Їх знову детально знайомили з об'єктами, на яких треба було працювати, правилами безпеки, коректної поведінки. Добровольці тестували об'єкти чемпіонату - «наповнювали» стадіон, перевіряли входи і виходи, зчитувачі.

«Калинка-малинка» в сомбреро

Волонтери були розділені відповідно до виконуваних функцій на оргволонтеров, які працювали безпосередньо на стадіоні, і міських волонтерів - в їх число потрапила Кароліна, яка працювала в фан-зоні. Вона була закріплена за віп-ложею, і її «підопічними» виявилися віп-персони. Кароліні слід дбати про їхню безпеку і допомагати їм у разі потреби. У віп-ложі за час чемпіонату побували глави Єкатеринбурга, Свердловської області і сусідніх регіонів - в тому числі губернатор Челябінської області Борис Дубровський, а також представники ФІФА.

У Єкатеринбурзі в період з 15 по 27 червня пройшли чотири матчі Чемпіонату світу з футболу. В цей час місто наповнили гості з різних країн світу - японці, єгиптяни, мексиканці, шведи, сенегальці, уругвайці.

«Іноземці дуже легкі на підйом, відкриті, заводні, вони із задоволенням брали участь в інтерактивних іграх, були в піднесеному настрої, з радістю знайомилися і фотографувалися з іншими вболівальниками, запрошували їх в кафе, - розповідає Кароліна. - Багато хто з іноземних гостей адресували масу добрих слів нашій країні і Катеринбургу, їм сподобалися наші природа, історія, культура, архітектура. Вони говорили, що хотіли б у майбутньому повернутися в Росію і познайомитися з нею ближче ».

У цій святковій і дружній атмосфері навіть вболівальники протиборчих команд відчували себе єдиним цілим. Кожен просто був налаштований на перемогу своєї команди. Втім, у приймаючої сторони були передбачені спеціальні заходи:

«Ми забезпечували уболівальників різними інтерактивними елементами перед матчем - іграми на згуртування і для розваги, виконували пісні та танці разом з уболівальниками, - каже Кароліна. - Часто співали "Катюшу" і танцювали під "Калинку-малинку". Ведучий трансляції теж намагався, щоб, незважаючи на спортивне протиборство, вболівальники зуміли подружитися ».

Багато іноземців встигли вивчити символічні для Росії пісні і освоїли ази розмовної мови приймаючої країни: могли привітатися, пояснити, куди вони їдуть, і попросити допомоги по-російськи. А найпопулярнішим російським словом серед іноземців на чемпіонаті було «спасибі».

Як англомовний волонтер, Кароліна нерідко допомагала приїжджим орієнтуватися в місті, викликати таксі, знайти дитину, що загубилась, звернутися за медичною допомогою. Як синхронного перекладача вона допомагала в проведенні інтерв'ю тележурналістам з Франції і Єкатеринбурга. Питання іноземних ЗМІ, адресовані гостям чемпіонату, стосувалися, здебільшого, рівня його організації і брав міста. Був навіть питання про те, чи спокійно живеться іноземцям в місті, який вважався одним з великих центрів кримінального світу в 1990-і роки.

На питання про труднощі волонтерської роботи Кароліна відповідає:

«Для мене робота була посильною, адже мені вже доводилося бути волонтером на подібних заходах, та й команда наша була дуже злагодженою - ми настільки згуртувалися, що могли без слів розуміти один одного," підхоплювати "в якісь моменти. Складно довелося, коли проходили матчі за участю Росії, що викликали великий ажіотаж серед уболівальників. Було дуже багато бажаючих їх подивитися, деяким ставало погано через спеку, так і загострення пристрастей був великим. Там нам доводилося проявляти спокій, стриманість, статечність і не піддаватися загальному настрою ».

Чемпіонат світу з футболу дав Кароліні новий досвід роботи з уболівальниками на відкритої міської майданчику.

«Такий теплої атмосфери, яка панувала у нас, навіть на стадіоні не було. Люди різних національностей відчували даний спорідненість душ. Це було незабутньо, дуже вразило і надихнуло », - розповідає наша співрозмовниця.

щастя допомагати

Якщо говорити про досвід, то на юніорському чемпіонаті з хокею, що проходив нещодавно в Магнітогорську, Кароліні Назарової вперше довелося працювати з високопоставленими персонами. Тоді вона зрозуміла, що високий суспільний статус не заважає людському спілкуванню. Участь в спортивних заходах допомогло їй розібратися в тонкощах суддівства в хокеї і футболі. Тепер Кароліна вже може роз'яснити комусь із уболівальників, чому команді призначили штрафний удар або видалили гравця.

Прийшовши в волонтерський рух два роки тому, Кароліна Назарова після участі в першому ж заході відчула себе щасливою від того, що допомагає людям. Вона каже, що це окрилює і надихає її на щось більше.

«У Сочі на Всесвітньому фестивалі молоді я особливо відчула себе потрібною, і це багато чого варте, - розповідає волонтер. - Там у великій змішаної натовпі учасників були і іноземці, і російські. І коли потрібна була допомога перекладача, організатор кричав: "Хто знає англійську, терміново допоможіть!" І я бігла на допомогу з усіх ніг, розуміючи, що ніхто крім мене допомогти не може ».

У Кароліни вже є плани на найближчий рік - вона хоче стати частиною Універсіади, яка відбудеться в березні 2019 року в Красноярську, а в серпні поїхати в Казань на чемпіонат світу з професійної майстерності WorldSkills. Зараз ведеться набір волонтерів, вже заявлені терміни проведення підготовчих курсів.

«Принадність таких масштабних заходів в тому, що, беручи участь в них, можна освоювати нові сфери, - вважає Кароліна. - В цьому і унікальність волонтерства - можна постійно вивчати щось нове, подорожувати, знайомитися з цікавими людьми, робити відкриття, ставати різносторонньою особистістю ».

Крім того, центр «За покликом серця» організовує багато заходів вузівського, міського і регіонального рівня. Серед них - «Екологічний енкаунтер», міські квести, акція «Новий рік в кожен дім!», Допомога в проведенні фестивалю «Вулиця палаючих ліхтарів».

«Мені близьке соціальне волонтерство, я займаюся цей напрямок, - розповідає Кароліна. - В цьому році брала участь в організації акції "Новий рік в кожен дім!", В рамках якої ми збирали подарунки для малозабезпечених багатодітних сімей. Діти з таких сімей писали листи Дідові Морозу, а потім всім бажаючим ми пропонували купити їм подарунки і принести в волонтерський центр. Напередодні Нового року Дід Мороз і Снігуронька розвозили подарунки і вручали дітям - це був прекрасний момент дарування радості. Коли чуєш від людини щирі слова подяки, розумієш, що живеш не даремно ».


Олена Куклін / Служба новин «МР» ©
Фото: з особистого архіву героїні

«Швидка допомога» в англійському. Мешканка Магнітогорська допомогла французькому ТБ підготувати сюжет про чемпіонат світу з футболу


Фото: з особистого архіву героїні

Магнітогорськ. Волонтер магнітогорського центру «За покликом серця» Кароліна Назарова виявилася в центрі подій мундіалю, що проходив в Єкатеринбурзі.

Для студентки МДТУ імені Носова, що освоює спеціальність викладача німецької та англійської мов, це було не перше подія світового масштабу, в якому довелося брати участь. У 2017 році Кароліна працювала на XIX Всесвітньому фестивалі молоді і студентів в Сочі, а навесні нинішнього стала волонтером чемпіонату світу з хокею серед юніорів, матчі якого проходили в Магнітогорську. І все ж кожен такий захід - це неодмінно новий досвід, великі відкриття і відчуття причетності до головних подій світової арени.

Do you speak English?

Відбір волонтерів на чемпіонат світу з футболу було розпочато за два роки до його проведення і включав кілька етапів. Організатори звертали увагу на досвід, особистісні якості кандидатів, їх участь в навчальних програмах - наприклад, в молодіжних освітніх форумах. Великого значення надавали знання англійської мови, оскільки помічникам треба мати справу з іноземними гостями мундіалю.

Майбутні волонтери чемпіонату світу з футболу - це близько 15-ти тисяч росіян - проходили підготовку протягом півроку.

Кілька разів за цей час Кароліна виїжджала в Єкатеринбург, знайомилася з містом і майданчиками, на яких треба було працювати. Волонтерів залучали для роботи на стадіоні, у фан-зоні, де йшла безкоштовна трансляція матчів на великому екрані, а також в місті - консультантами на інфостойках, а також в аеропортах і на вокзалах, де добровільні помічники зустрічали гостей чемпіонату.

У Єкатеринбург з'їжджалися добровольці з Тюменської, Курганської, Челябінської областей, Ханти-Мансійського автономного округу. В основному це були молоді люди, студенти, активно брали участь у події і «срібні» волонтери пенсійного віку. До лав добровільних помічників чемпіонату світу влилися навіть сімейні люди середнього віку, спеціально запланували відпустку на час мундіалю і відставити дітей на піклування рідних - так хотілося бути причетними до великої події.

У Єкатеринбург волонтери з'їжджалися за тиждень до початку матчів чемпіонату. Їх знову детально знайомили з об'єктами, на яких треба було працювати, правилами безпеки, коректної поведінки. Добровольці тестували об'єкти чемпіонату - «наповнювали» стадіон, перевіряли входи і виходи, зчитувачі.

«Калинка-малинка» в сомбреро

Волонтери були розділені відповідно до виконуваних функцій на оргволонтеров, які працювали безпосередньо на стадіоні, і міських волонтерів - в їх число потрапила Кароліна, яка працювала в фан-зоні. Вона була закріплена за віп-ложею, і її «підопічними» виявилися віп-персони. Кароліні слід дбати про їхню безпеку і допомагати їм у разі потреби. У віп-ложі за час чемпіонату побували глави Єкатеринбурга, Свердловської області і сусідніх регіонів - в тому числі губернатор Челябінської області Борис Дубровський, а також представники ФІФА.

У Єкатеринбурзі в період з 15 по 27 червня пройшли чотири матчі Чемпіонату світу з футболу. В цей час місто наповнили гості з різних країн світу - японці, єгиптяни, мексиканці, шведи, сенегальці, уругвайці.

«Іноземці дуже легкі на підйом, відкриті, заводні, вони із задоволенням брали участь в інтерактивних іграх, були в піднесеному настрої, з радістю знайомилися і фотографувалися з іншими вболівальниками, запрошували їх в кафе, - розповідає Кароліна. - Багато хто з іноземних гостей адресували масу добрих слів нашій країні і Катеринбургу, їм сподобалися наші природа, історія, культура, архітектура. Вони говорили, що хотіли б у майбутньому повернутися в Росію і познайомитися з нею ближче ».

У цій святковій і дружній атмосфері навіть вболівальники протиборчих команд відчували себе єдиним цілим. Кожен просто був налаштований на перемогу своєї команди. Втім, у приймаючої сторони були передбачені спеціальні заходи:

«Ми забезпечували уболівальників різними інтерактивними елементами перед матчем - іграми на згуртування і для розваги, виконували пісні та танці разом з уболівальниками, - каже Кароліна. - Часто співали "Катюшу" і танцювали під "Калинку-малинку". Ведучий трансляції теж намагався, щоб, незважаючи на спортивне протиборство, вболівальники зуміли подружитися ».

Багато іноземців встигли вивчити символічні для Росії пісні і освоїли ази розмовної мови приймаючої країни: могли привітатися, пояснити, куди вони їдуть, і попросити допомоги по-російськи. А найпопулярнішим російським словом серед іноземців на чемпіонаті було «спасибі».

Як англомовний волонтер, Кароліна нерідко допомагала приїжджим орієнтуватися в місті, викликати таксі, знайти дитину, що загубилась, звернутися за медичною допомогою. Як синхронного перекладача вона допомагала в проведенні інтерв'ю тележурналістам з Франції і Єкатеринбурга. Питання іноземних ЗМІ, адресовані гостям чемпіонату, стосувалися, здебільшого, рівня його організації і брав міста. Був навіть питання про те, чи спокійно живеться іноземцям в місті, який вважався одним з великих центрів кримінального світу в 1990-і роки.

На питання про труднощі волонтерської роботи Кароліна відповідає:

«Для мене робота була посильною, адже мені вже доводилося бути волонтером на подібних заходах, та й команда наша була дуже злагодженою - ми настільки згуртувалися, що могли без слів розуміти один одного," підхоплювати "в якісь моменти. Складно довелося, коли проходили матчі за участю Росії, що викликали великий ажіотаж серед уболівальників. Було дуже багато бажаючих їх подивитися, деяким ставало погано через спеку, так і загострення пристрастей був великим. Там нам доводилося проявляти спокій, стриманість, статечність і не піддаватися загальному настрою ».

Чемпіонат світу з футболу дав Кароліні новий досвід роботи з уболівальниками на відкритої міської майданчику.

«Такий теплої атмосфери, яка панувала у нас, навіть на стадіоні не було. Люди різних національностей відчували даний спорідненість душ. Це було незабутньо, дуже вразило і надихнуло », - розповідає наша співрозмовниця.

щастя допомагати

Якщо говорити про досвід, то на юніорському чемпіонаті з хокею, що проходив нещодавно в Магнітогорську, Кароліні Назарової вперше довелося працювати з високопоставленими персонами. Тоді вона зрозуміла, що високий суспільний статус не заважає людському спілкуванню. Участь в спортивних заходах допомогло їй розібратися в тонкощах суддівства в хокеї і футболі. Тепер Кароліна вже може роз'яснити комусь із уболівальників, чому команді призначили штрафний удар або видалили гравця.

Прийшовши в волонтерський рух два роки тому, Кароліна Назарова після участі в першому ж заході відчула себе щасливою від того, що допомагає людям. Вона каже, що це окрилює і надихає її на щось більше.

«У Сочі на Всесвітньому фестивалі молоді я особливо відчула себе потрібною, і це багато чого варте, - розповідає волонтер. - Там у великій змішаної натовпі учасників були і іноземці, і російські. І коли потрібна була допомога перекладача, організатор кричав: "Хто знає англійську, терміново допоможіть!" І я бігла на допомогу з усіх ніг, розуміючи, що ніхто крім мене допомогти не може ».

У Кароліни вже є плани на найближчий рік - вона хоче стати частиною Універсіади, яка відбудеться в березні 2019 року в Красноярську, а в серпні поїхати в Казань на чемпіонат світу з професійної майстерності WorldSkills. Зараз ведеться набір волонтерів, вже заявлені терміни проведення підготовчих курсів.

«Принадність таких масштабних заходів в тому, що, беручи участь в них, можна освоювати нові сфери, - вважає Кароліна. - В цьому і унікальність волонтерства - можна постійно вивчати щось нове, подорожувати, знайомитися з цікавими людьми, робити відкриття, ставати різносторонньою особистістю ».

Крім того, центр «За покликом серця» організовує багато заходів вузівського, міського і регіонального рівня. Серед них - «Екологічний енкаунтер», міські квести, акція «Новий рік в кожен дім!», Допомога в проведенні фестивалю «Вулиця палаючих ліхтарів».

«Мені близьке соціальне волонтерство, я займаюся цей напрямок, - розповідає Кароліна. - В цьому році брала участь в організації акції "Новий рік в кожен дім!", В рамках якої ми збирали подарунки для малозабезпечених багатодітних сімей. Діти з таких сімей писали листи Дідові Морозу, а потім всім бажаючим ми пропонували купити їм подарунки і принести в волонтерський центр. Напередодні Нового року Дід Мороз і Снігуронька розвозили подарунки і вручали дітям - це був прекрасний момент дарування радості. Коли чуєш від людини щирі слова подяки, розумієш, що живеш не даремно ».


Олена Куклін / Служба новин «МР» ©
Фото: з особистого архіву героїні

«Швидка допомога» в англійському. Мешканка Магнітогорська допомогла французькому ТБ підготувати сюжет про чемпіонат світу з футболу


Фото: з особистого архіву героїні

Магнітогорськ. Волонтер магнітогорського центру «За покликом серця» Кароліна Назарова виявилася в центрі подій мундіалю, що проходив в Єкатеринбурзі.

Для студентки МДТУ імені Носова, що освоює спеціальність викладача німецької та англійської мов, це було не перше подія світового масштабу, в якому довелося брати участь. У 2017 році Кароліна працювала на XIX Всесвітньому фестивалі молоді і студентів в Сочі, а навесні нинішнього стала волонтером чемпіонату світу з хокею серед юніорів, матчі якого проходили в Магнітогорську. І все ж кожен такий захід - це неодмінно новий досвід, великі відкриття і відчуття причетності до головних подій світової арени.

Do you speak English?

Відбір волонтерів на чемпіонат світу з футболу було розпочато за два роки до його проведення і включав кілька етапів. Організатори звертали увагу на досвід, особистісні якості кандидатів, їх участь в навчальних програмах - наприклад, в молодіжних освітніх форумах. Великого значення надавали знання англійської мови, оскільки помічникам треба мати справу з іноземними гостями мундіалю.

Майбутні волонтери чемпіонату світу з футболу - це близько 15-ти тисяч росіян - проходили підготовку протягом півроку.

Кілька разів за цей час Кароліна виїжджала в Єкатеринбург, знайомилася з містом і майданчиками, на яких треба було працювати. Волонтерів залучали для роботи на стадіоні, у фан-зоні, де йшла безкоштовна трансляція матчів на великому екрані, а також в місті - консультантами на інфостойках, а також в аеропортах і на вокзалах, де добровільні помічники зустрічали гостей чемпіонату.

У Єкатеринбург з'їжджалися добровольці з Тюменської, Курганської, Челябінської областей, Ханти-Мансійського автономного округу. В основному це були молоді люди, студенти, активно брали участь у події і «срібні» волонтери пенсійного віку. До лав добровільних помічників чемпіонату світу влилися навіть сімейні люди середнього віку, спеціально запланували відпустку на час мундіалю і відставити дітей на піклування рідних - так хотілося бути причетними до великої події.

У Єкатеринбург волонтери з'їжджалися за тиждень до початку матчів чемпіонату. Їх знову детально знайомили з об'єктами, на яких треба було працювати, правилами безпеки, коректної поведінки. Добровольці тестували об'єкти чемпіонату - «наповнювали» стадіон, перевіряли входи і виходи, зчитувачі.

«Калинка-малинка» в сомбреро

Волонтери були розділені відповідно до виконуваних функцій на оргволонтеров, які працювали безпосередньо на стадіоні, і міських волонтерів - в їх число потрапила Кароліна, яка працювала в фан-зоні. Вона була закріплена за віп-ложею, і її «підопічними» виявилися віп-персони. Кароліні слід дбати про їхню безпеку і допомагати їм у разі потреби. У віп-ложі за час чемпіонату побували глави Єкатеринбурга, Свердловської області і сусідніх регіонів - в тому числі губернатор Челябінської області Борис Дубровський, а також представники ФІФА.

У Єкатеринбурзі в період з 15 по 27 червня пройшли чотири матчі Чемпіонату світу з футболу. В цей час місто наповнили гості з різних країн світу - японці, єгиптяни, мексиканці, шведи, сенегальці, уругвайці.

«Іноземці дуже легкі на підйом, відкриті, заводні, вони із задоволенням брали участь в інтерактивних іграх, були в піднесеному настрої, з радістю знайомилися і фотографувалися з іншими вболівальниками, запрошували їх в кафе, - розповідає Кароліна. - Багато хто з іноземних гостей адресували масу добрих слів нашій країні і Катеринбургу, їм сподобалися наші природа, історія, культура, архітектура. Вони говорили, що хотіли б у майбутньому повернутися в Росію і познайомитися з нею ближче ».

У цій святковій і дружній атмосфері навіть вболівальники протиборчих команд відчували себе єдиним цілим. Кожен просто був налаштований на перемогу своєї команди. Втім, у приймаючої сторони були передбачені спеціальні заходи:

«Ми забезпечували уболівальників різними інтерактивними елементами перед матчем - іграми на згуртування і для розваги, виконували пісні та танці разом з уболівальниками, - каже Кароліна. - Часто співали "Катюшу" і танцювали під "Калинку-малинку". Ведучий трансляції теж намагався, щоб, незважаючи на спортивне протиборство, вболівальники зуміли подружитися ».

Багато іноземців встигли вивчити символічні для Росії пісні і освоїли ази розмовної мови приймаючої країни: могли привітатися, пояснити, куди вони їдуть, і попросити допомоги по-російськи. А найпопулярнішим російським словом серед іноземців на чемпіонаті було «спасибі».

Як англомовний волонтер, Кароліна нерідко допомагала приїжджим орієнтуватися в місті, викликати таксі, знайти дитину, що загубилась, звернутися за медичною допомогою. Як синхронного перекладача вона допомагала в проведенні інтерв'ю тележурналістам з Франції і Єкатеринбурга. Питання іноземних ЗМІ, адресовані гостям чемпіонату, стосувалися, здебільшого, рівня його організації і брав міста. Був навіть питання про те, чи спокійно живеться іноземцям в місті, який вважався одним з великих центрів кримінального світу в 1990-і роки.

На питання про труднощі волонтерської роботи Кароліна відповідає:

«Для мене робота була посильною, адже мені вже доводилося бути волонтером на подібних заходах, та й команда наша була дуже злагодженою - ми настільки згуртувалися, що могли без слів розуміти один одного," підхоплювати "в якісь моменти. Складно довелося, коли проходили матчі за участю Росії, що викликали великий ажіотаж серед уболівальників. Було дуже багато бажаючих їх подивитися, деяким ставало погано через спеку, так і загострення пристрастей був великим. Там нам доводилося проявляти спокій, стриманість, статечність і не піддаватися загальному настрою ».

Чемпіонат світу з футболу дав Кароліні новий досвід роботи з уболівальниками на відкритої міської майданчику.

«Такий теплої атмосфери, яка панувала у нас, навіть на стадіоні не було. Люди різних національностей відчували даний спорідненість душ. Це було незабутньо, дуже вразило і надихнуло », - розповідає наша співрозмовниця.

щастя допомагати

Якщо говорити про досвід, то на юніорському чемпіонаті з хокею, що проходив нещодавно в Магнітогорську, Кароліні Назарової вперше довелося працювати з високопоставленими персонами. Тоді вона зрозуміла, що високий суспільний статус не заважає людському спілкуванню. Участь в спортивних заходах допомогло їй розібратися в тонкощах суддівства в хокеї і футболі. Тепер Кароліна вже може роз'яснити комусь із уболівальників, чому команді призначили штрафний удар або видалили гравця.

Прийшовши в волонтерський рух два роки тому, Кароліна Назарова після участі в першому ж заході відчула себе щасливою від того, що допомагає людям. Вона каже, що це окрилює і надихає її на щось більше.

«У Сочі на Всесвітньому фестивалі молоді я особливо відчула себе потрібною, і це багато чого варте, - розповідає волонтер. - Там у великій змішаної натовпі учасників були і іноземці, і російські. І коли потрібна була допомога перекладача, організатор кричав: "Хто знає англійську, терміново допоможіть!" І я бігла на допомогу з усіх ніг, розуміючи, що ніхто крім мене допомогти не може ».

У Кароліни вже є плани на найближчий рік - вона хоче стати частиною Універсіади, яка відбудеться в березні 2019 року в Красноярську, а в серпні поїхати в Казань на чемпіонат світу з професійної майстерності WorldSkills. Зараз ведеться набір волонтерів, вже заявлені терміни проведення підготовчих курсів.

«Принадність таких масштабних заходів в тому, що, беручи участь в них, можна освоювати нові сфери, - вважає Кароліна. - В цьому і унікальність волонтерства - можна постійно вивчати щось нове, подорожувати, знайомитися з цікавими людьми, робити відкриття, ставати різносторонньою особистістю ».

Крім того, центр «За покликом серця» організовує багато заходів вузівського, міського і регіонального рівня. Серед них - «Екологічний енкаунтер», міські квести, акція «Новий рік в кожен дім!», Допомога в проведенні фестивалю «Вулиця палаючих ліхтарів».

«Мені близьке соціальне волонтерство, я займаюся цей напрямок, - розповідає Кароліна. - В цьому році брала участь в організації акції "Новий рік в кожен дім!", В рамках якої ми збирали подарунки для малозабезпечених багатодітних сімей. Діти з таких сімей писали листи Дідові Морозу, а потім всім бажаючим ми пропонували купити їм подарунки і принести в волонтерський центр. Напередодні Нового року Дід Мороз і Снігуронька розвозили подарунки і вручали дітям - це був прекрасний момент дарування радості. Коли чуєш від людини щирі слова подяки, розумієш, що живеш не даремно ».


Олена Куклін / Служба новин «МР» ©
Фото: з особистого архіву героїні

Do you speak English?
Do you speak English?
Do you speak English?
Do you speak English?
Do you speak English?