Полезные материалы

млинці російські

Janecheh Кухарчук 7 рівня

  • 27 лютого 2011, 19:00
  • 76532

Печу різні млинці та налисники, але ці млинці - найулюбленіші. Так пекла моя прабабуся, і смак цих млинців мені дорожче всіх солодощів.

Так пекла моя прабабуся, і смак цих млинців мені дорожче всіх солодощів

Після закінчення зазначеного часу опара повинна збільшитися приблизно в 2 рази, в неї додаємо сіль цукор, розтоплене масло, розтерті жовтки (заздалегідь відокремити жовтки від білків), решту борошна розмішуємо і поступово доливаємо залишився тепле молоко. Добре все розмішуємо, можна міксером, так як тісто не густе, накриваємо чистим рушником. І ставимо підходити (до збільшення тесту в 2 рази).

Згідно В. Похлeбкіну, традиційні російські млинці завжди робилися опарним способом (з дріжджового тіста, яке піднімалося два або три рази):
"Млинці - одне з найдавніших виробів російської кухні, що з'явилося ще до IX ст. В язичницькі часи. Слово« млинець »- спотворене« млин »від дієслова« молоти ».« Мелін », або« млин », означає виріб з намеленного, т. е. борошняний виріб. Це чи не саме економне борошняне блюдо, для якого потрібно мінімум борошна при максимумі рідини (води, молока), оскільки для млинців вживається дуже розріджений тісто. Ще більш збільшують об'єм цього тесту дріжджі. Зустрічається нині використання соди для млинців запозичене з Заходу порівняно не давно і не властиво російській кухні. Російські млинці відрізняються абсолютно особливою консистенцією, вони м'які, рихлі, ніздрюватого, пишні, легкі і при цьому як би напівпрозорі, з чітко помітним малюнком численних пор. Такі млинці як губка вбирають в себе розтоплене масло, сметану, чому робляться соковитими, лискучий і смачними "
Згідно В
Цей рецепт - учасник акції "Готуємо разом - кулінарна тиждень". Обговорення приготування на форумі - http://forum.povarenok.ru/viewtopic.php?f=34&t=5421

Php?