Полезные материалы

8 архітектурних tumblr-блогів для нових ідей

  1. Ще по темі:

Tumblr, з його акцентом на візуальній складовій, став однією з найпривабливіших майданчиків для спостереження за трендами сучасного світу, в тому числі і архітектурними. Для тих, хто фетишизує історичну архітектуру, Tumblr теж по-своєму незамінний. Тут можна знайти тисячі зображень, серед яких багато володіють історичною цінністю. Tumblr за кілька років став всесвітньої бібліотекою, бездонним архівом, який можна і потрібно використовувати в пошуках нових ідей. ARCHiPEOPLE відібрав сім цікавих блогів, при перегляді яких вам відкриються безодні натхнення. Варто тільки замислитися над побаченим.

12.05.2014, 12:29 | Автор: Андрій Кановка

Subtilitas

Subtilitas

Subtilitas - багатозначне латинське слово. Серед його значень: точність, гострота, різкість, тонкість, стрункість. У блозі з такою назвою можна знайти величезну кількість фотографій споруд та інтер'єрів, які повністю відповідають вищенаведеним значенням.

Destruction is Not Negative

Блог з назвою «Руйнування - це не погано» має підзаголовок: «Ти повинен зруйнувати, щоб побудувати». Однак проповідей знищення всього сущого в блозі годі й шукати, зате в ньому багато фотографій звичайних і незвичайних споруд з абсолютно несподіваних ракурсів.

The Cosmic Inspiro-cloud

The Cosmic Inspiro-cloud

Цей блог просто створений для любителів чорно-білої зйомки. Ну, або такого фільтра в фоторедакторі. Ведуть його підопічні шотландського архітектора і урбаніст Віллі Міллера (не плутати з центральним захисником ФК «Абердін») з очолюваного ним бюро WMUD. У блозі все чинно і благородно: будівлі, сади, будиночки в лісі і будиночки на колесах ... Натяків на космос мало, але це вже не важливо.

Archive of Affinities

Американський архітектор і колекціонер Ендрю Ковач просто додає в свій блог то, що йому подобається. Нічого незвичайного? Нічого, якщо тільки не брати до уваги того, що він створює найбільшу в світі базу архітектурних зображень (схем, креслень, ескізів і т.п.), раніше ніде не з'являлися.

Fabricio Mora

Fabricio Mora

Фабрісіо Мора, архітектор з Коста-Ріки, епіграфом своєму блогу вибрав цитату з Нового завіту: «Усе досліджуючи, тримайтеся доброго». Дотримуватися новозавітну мудрість костариканцем допомагають проекти і вдало розбавляють архітектуру ... дівчата з його галереї.

Polychroniadis

Дімітріс Поліхроніадіс, грецький архітектор, сценограф та скульптор, намагається створити галерею, яка демонструє, як архітектура і дизайн стають мистецтвом і навпаки. Розпливчасте пояснення мети його блогу лякати не повинно, з популяризацією багатогранної естетики архітектури Дімітріс справляється добре.

Architecture of Doom

Architecture of Doom

Студент з Нідерландів, який вивчає історію архітектури, вибирає ті будівлі і споруди, які, на його думку, можна назвати «похмурими, неблагополучними, порожніми, тоталітарними». Привіт вам, спальні райони Москви! Назва, що передують всю цю пишність, повторює назву шведського фільму про архітектуру Третього Рейху (у нас він переведений як «Архітектор судного дня»).

The Charnel-House

Росс Вольф безумовно свідомий в політичному плані громадянин. Його блог рясніє гаслами, що виникли в першій соціалістичній країні світу, картинами Малевича і фотографіями конструктивістських будинків. Зустрічаються портрети Маркса та Леніна. Все це приємно урізноманітнить архітектурні репродукції і змушує згадати про досягнення нашої радянської батьківщини.

Ще по темі:
колумністи
Освіта

Переглядів: 9232

Залишити коментар

Нічого незвичайного?