Полезные материалы

Худнемо з Оленою Малишевої

Худнемо з Оленою Малишевої   Якщо ввести в пошукову систему «худнемо з Оленою Малишевої», вам тут же видадуть 1млн Худнемо з Оленою Малишевої

Якщо ввести в пошукову систему «худнемо з Оленою Малишевої», вам тут же видадуть 1млн. 790 тис. Посилань, а ось якщо написати «недоліки програми харчування Олени Малишевої», то посилань вже буде 2 млн. 280 тис. Мені здалося це дивним, і я вирішила докладніше вивчити це питання.

І ось що з'ясувалося: якщо ви захочете отримати дієту, то вам порекомендують масу Інтернет-сайтів, на яких запропонують за гроші «легкий спосіб схуднути» і «спеціальні дієти від Олени Малишевої». На жаль, до самої Олені Малишевої - всім відомої ведучої телепрограм «Здоров'я» і «Жити здорово!», Лікаря, доктору наук цей «бізнес» не має ніякого відношення! Сама телеведуча дізналася, що від її імені і під маркою програми «Здоров'я» продають «секрети ідеальної фігури», лише після того, як деякі довірливі люди попалися на вудку шахраїв. Думаю, правоохоронні органи з'ясують, хто написав платне меню, не тільки далеке від дієтичного харчування, але і здатне зашкодити людям, що страждають певними захворюваннями. Що вже говорити про обіцяне індивідуальному підході: ошукані люди платили великі гроші, але шахраї все одно розсилали однакові рекомендації.

А якщо ви дійсно хочете схуднути, то всі рекомендації Олена Малишева дає безкоштовно - в програмі «Здоров'я» і на сайті цього проекту .

Як правильно називає ці рекомендації сама доктор - «схема харчування», досить прості, але відкривають широкі можливості для регулювання ваги і загального оздоровлення організму.

Під час дотримання дієти має бути зведено до мінімуму споживання солі та продуктів, що містять тваринні і рослинні жири. Повного виключення (або мінімального вживання) підлягають борошняні вироби, картопля, випічка, чистий цукор, рис, морква, буряк і алкогольні напої.

Худнути разом з Малишевої вам доведеться досить довго - 2-3 місяці, але ефект варто того, адже зберігати досягнуту вагу вдається 1-2 роки після завершення режиму. Дієта призначена для тих, хто мріє не тільки схуднути, але і надовго закріпити отриманий результат, а, крім того, позбутися від зайвих кілограмів без шкоди для здоров'я. Вона допоможе вам поліпшити самопочуття і оздоровити свій організм.

Ось кілька основних правил схеми живлення від Олени Малишевої:

1-е правило: Ні в якому разі не варто голодувати.

Змучений голодом і суворими дієтами організм, дорвавшись до їжі, стане запасати калорії про запас в очікуванні наступного випробування. Таким чином, він може запасти їх стільки, що через недовгий час після закінчення дієти ви наберете набагато більшу вагу, ніж раніше.

2-е правило: Їмо маленькими порціями.

5-разовий прийом їжі, на думку Олени Малишевої, - оптимальний варіант. 3 основних прийому їжі і два додаткових не дозволять вам відчувати муки голоду. О 8 годині ранку - перший сніданок, о 10 годині - другий сніданок, в 12-13 годин - обід, о 16-17 годині - полуденок, в 18-19 годин - вечеря.

Дотримуючись другого правила Олени Малишевої і їмо часто, але потроху, ми управляємо своїм апетитом. З'ївши невелику порцію в перший раз за день, ми вичікуємо кілька годин, і їмо знову, поки наш організм ще не встиг зголодніти. Таким чином, ми виховуємо його, як би кажучи, що все добре, їжі багато, бачиш, як часто я їм. І ці сигнали дійсно спрацьовують. Ми захищаємо організм від голодного стресу, про який говорили в першому правилі дієти Олени Малишевої, і виховуємо в ньому помірність в їжі.

3-е правило: Підраховувати добову норму калорій з урахуванням ваших персональних даних: ваги, віку, статі та способу життя. Рекомендуємо вам до використання спеціальну програму - лічильник калорій, який підкаже вам оптимальні варіанти.

4-е правило: Важливу роль для досягнення бажаного результату, в даному випадку - ваги, грає психологічний настрой.

Надсилайте свій організм на правильне засвоєння надходить їжі, підбадьорюйте його фразами «Я тебе годую, їж на здоров'я». Тим самим ви даєте йому установку на перетворення їжі в життєву енергію і хороше самопочуття, а не в зайві кілограми.

5-е правило: прожовувати їжу максимально довго.

Ретельно пережовуючи їжу, ми у величезній мірі допомагаємо нашому травленню. По-перше, слина - це те ж, що і шлунковий сік, тільки в набагато меншій концентрації. Жуючи довше, а значить, довше тримаючи їжу в роті, Ви провокуєте початок травлення за допомогою слини, яка активно розщеплює вуглеводи. Вуглеводи, «переварені» в роті, практично не мають шансів на те, щоб в подальшому перетворитися в жир, який неодмінно осяде на вашому тілі. Розумієте тепер, наскільки важливо скрупульозно розжовувати кожен шматочок їжі?

Меню схеми харчування Олени Малишевої

Ідеальний сніданок - це вівсянка, залита окропом. Саме вівсянка (НЕ варена, а залита окропом!) Допомагає виведенню холестерину. Крім цього, в цей прийом їжі рекомендується включити знежирений йогурт або кисле молоко.

Обід обов'язково повинен складатися з білкових продуктів: по можливості, м'ясо, курка, риба, яйце. І намагайтеся вживати мінімальна кількість солі.

На вечерю, який повинен пройти не пізніше 19 годин, можна їсти лише салати, знежирений кефір, зрідка до цього меню додавайте варене яйце.

Додаткові прийоми їжі включають в себе фрукти: 2 яблука, або 2 мандарина. Якщо цих фруктів немає, то їх можна замінити іншими.

Як бачите, схема досить нескладна, але, повірте, дуже ефективна, для тих, хто в точності дотримується всіх її принципи. Головне - не виходити за рамки покладеного обсягу калорій.

Схема харчування Малишевої забороняє такі продукти: рис, картопля (крохмаль, що перетворюється в вуглевод), буряк (високий вміст цукру), сіль, кондитерські вироби, здобні випічку, напівфабрикати, тваринні жири і алкоголь. З решти можна готувати страви на пару, на грилі або в духовці, відварювати, робити супи, запіканки, рагу і салати.

Багатьох лякає пропозицію протягом 3 місяців, а саме стільки триває програма Малишевої, харчуватися без солі. Насправді сіль замінюється всілякими спеціями. Використовуйте трави, лимон і лайм, перець, сушені овочі, гвоздику, барбарис і майоран, все, що вам захочеться. Багатьох лякає пропозицію протягом 3 місяців, а саме стільки триває програма Малишевої, харчуватися без солі

Тижневе меню цієї програми можна знайти на порталі «Здоров'я - інфо» ( http://www.zdorovieinfo.ru/ ). І тут ми бачимо, пряма вказівка на те, що меню розроблено дієтологом проекту «Скинь зайве» Наталією Григор'євої, тобто дієту справедливіше назвати «Дієтою проекту« Скинь зайве ».

Пропоную познайомитися з тижневим раціоном. Він включає в себе продукти, сумарна калорійність яких не перевищує 1200 ккал в день.

1 день

Сніданок: каша гречана 200 г, 1 яйце круто, салат з моркви 100 г з 1 ч. Л. раст. масла, яблуко 1 шт.
2-й сніданок: запіканка сирна з знежиреного сиру без цукру 150 г (з додаванням замість борошна крупи манної), 1 ст. л. сметани 10%, сухофрукти (чорнослив, курага) 4 шт., чай
Обід: суфле з відвареної яловичини на пару 120 г, відварна цвітна капуста 200 г, відвар шипшини 1 стакан
Полудень: 1 грейпфрут
Вечеря: капуста тушкована з кабачками 200 г, яблуко печене з корицею
Перед сном: кефір 1% 1 стакан

2 день

Сніданок: каша геркулесова 200 г, ягоди свіжоморожені 1 ст. ложка, молоко 0,5% жирності 1 склянка
2-й сніданок: салат з буряка з чорносливом 200 г з 1 ч.л. раст. масла, хлібці житні з висівками 2 шт.
Обід: салат з капусти з помідором і зеленню 100 г з 1 ч.л. раст. масла, плов з овочами та курячою грудкою (рис з овочами в готовому вигляді 150 г, філе куряче 70 г). Через 30 хвилин відвар шипшини 1 стакан
Полудень: сир 100 г не більше 2% жирності, біойогурт 125 г
Вечеря: суфле з тріски парове 150 г (рибне філе, яєчний білок, без додавання пшеничного хліба), зелена квасоля відварна 200 г.
Перед сном: кефір 1% 1 стакан.

3 день

Сніданок: омлет з 2 білків і 1 жовтка з додаванням молока (1 ст. Ложка) паровий, салат з моркви з яблуком 100 г з 1 ч. Л. раст. масла
2-й сніданок: 1 яблуко
Обід: суп овочевий 150 г, філе куряче відварне 100 г із зеленою квасолею 100 м
Полудень: капуста тушкована з морквою і яблуком 200 г з 1 ч.л. раст. масла
Вечеря: сир не більше 2% жирності 150 г
Перед сном: кефір 1% 1 стакан

4 день

Сніданок: відварна яловичина 50 г, зелений горошок 100 г, хлібці житні 2 шт.
2-й сніданок: вінегрет з раст. маслом 150 г, хлібці з висівками 2 шт.
Обід: капуста тушкована з морквою 150 г, риба відварна (тріска, хек) 100 г, відвар шипшини 1 стакан
Полудень: горіхи волоські 30 г, яблуко зелене 1 шт.
Вечеря: запіканка з сиру з морквою 200 г (без цукру, з додаванням яєчного білка, випікати в формі без масла), 1 ст. ложка сметани 10%.
Перед сном: кефір 1% 1 стакан

5 день

Сніданок: пластівці геркулесові 4 стіл. ложки з молоком (100 г) і сухофруктами (30 г)
2-й сніданок: пюре з кабачків і баклажанів 200 г
Обід: відварна риба (тріска, хек, пікша) 100 г, тушковані овочі 200 г з 1 ч.л. раст. масла, через 30 хвилин відвар шипшини 1 стакан
Полудень: плов з овочами (рису в готовому вигляді 70 г, овочів -100 г)
Вечеря: сир не більше 2% 100 г
Перед сном: кефір 1% 1 стакан

6 день

Сніданок: 1 яйце круто, сир 30 г, зелений горошок 50 г
2-й сніданок: картопля запеч.1 шт, салат з капусти квашеної з цибулею 100 г з 1 ч.л. раст. масла
Обід: суп гороховий 150 г, філе куряче відп. 100 г, кабачки тушковані з морквою 150 г, хлібці з висівками - 2 шт.
Полудень: салат зі свіжих овочів (200 г) зі сметаною 10% (1 ст.л.),
Вечеря: капуста цвітна запечена 250 г, сир 50 г
Перед сном: кефір 1% 1 стакан

7 день

Сніданок: каша перлова на воді 200 г, морква тушкована з яблуком 50 г
2-й сніданок: 1 апельсин.
Обід: капуста тушкована з м'ясом 200 / яловичина пісна 70 г, яблуко зелене 1 шт.
Полудень: сир 100 г не більше 2% жирності, зелень.
Вечеря: рибне суфле 150 г (без борошна, з додаванням яєчних білків), квасоля зелена відп. 150 г
Перед сном: кефір 1% 1 стакан
Крім того, протягом дня бажано випивати не менше 2 л води - один стакан за годину до їжі і 1 стакан через годину після їжі.

Аналізуючи тижневе меню, можу сказати, що в цій схемі живлення, як в будь-який низькокалорійної дієти є свої недоліки, властиві всім дієтам з різким обмеженням калорій Аналізуючи тижневе меню, можу сказати, що в цій схемі живлення, як в будь-який низькокалорійної дієти є свої недоліки, властиві всім дієтам з різким обмеженням калорій.

По-перше, через такого обмеження калорій обмін речовин, на жаль, гальмується.

По-друге, виключається досить багато продуктів, а різкі обмеження завжди викликають почуття «протесту» організму, і, як на зло, починає хотітися саме «заборонені» страви і продукти. Я, наприклад, не вітаю повна відмова від солодощів, адже вони є єдиним харчуванням для клітин головного мозку. Більш раціонально включати їх в раціон (при цьому щодня!), Але строго контролюючи кількість.

Далі, вживання знежирених продуктів теж не несе вираженою користі, як і «перекушування» одними фруктами. При відсутності в харчуванні тварин і рослинних жирів не тільки не будуть засвоюватися багато вітамінів, які є жиророзчинними, але і спостерігатися застій жовчі в жовчних шляхах. Крім того, людина таким чином збіднює себе в необхідних жирних кислотах Омега-3 і Омега-6, які містяться в рослинних жирах. А ще без тваринного жиру не засвоюється рослинний білок.

Буряк і моркву також краще не виключати, можна обмежити їх вживання. Наприклад, для схуднення розроблені навіть особливі розвантажувальні дні на цих продуктах (наприклад, картопляний - для пацієнтів, які страждають від надмірної ваги і при підвищеному тиску). До того ж сучасна дієтологія дозволяє їсти ці овочі в якості першого або другого прийому їжі.

По-третє, дієта досить тривала, при цьому раціон досить жорсткий, що досить складно витримати так довго.

По-четверте, один з плюсів дієти - повільне зниження ваги - стає і її недоліком: відсутність видимого результату сприяє «опускання рук».

По-п'яте, програма ніяк не обумовлює фізичне навантаження, а, як відомо, без адекватного фізичного навантаження жодна програма харчування не буде ефективною.

А в цілому, враховуючи позитивні відгуки і результати дієти, опубліковані в Інтернеті, її можна рекомендувати тим, хто вирішив розлучитися із зайвими кілограмами! Шкоди від неї точно не буде!

Розумієте тепер, наскільки важливо скрупульозно розжовувати кожен шматочок їжі?