Полезные материалы

О, мій. Блог. Найпопулярніші блогери Білорусі

  1. Алена Стогова
  2. Приклад творчості:
  3. Катя Коба
  4. Приклад творчості:
  5. Антон Мотолько
  6. Приклад творчості:
  7. Ніка Сандрос
  8. Приклад творчості:
  9. Віктор Малишевський
  10. Приклад творчості:
  11. Дмитро Ермузевіч
  12. Приклад творчості:
  13. Тетяна Курбат
  14. Приклад творчості:
  15. Денис Бліщ
  16. Приклад творчості:
  17. Катерина Таберко
  18. Приклад творчості:

Це літо стало розквітом білоруського блогера. Подобається вам це чи ні, але блогерів особливо завзято взялися запрошувати на презентації, про них почали писати в соціальних мережах і говорити в суспільстві. «Великий» впевнений, жоден з білоруських блогерів ще не доріс до рівня покійного через брак грошей журналу «Таймер» - але їм вже готові платити. Ми вивчили білоруських блогерів і вибрали найбільш популярних і яскравих. До кого-то ми плекаємо симпатію, над ким-то посміюємося, але просимо не ображатися нікого. Адже ми теж майже що блогери.

Алена Стогова

«Блогер номер один в Білорусі», як називає Олену більшість, а в першу чергу вона сама, пише про різне. Про те, що трапилося за день, про те, яку сукню вона купила, про стерилізацію собак і про те, як приготувати Пічі з кучерявою капустою. Однак пам'ятають її багато як «п'яну блогершу з метро». Після того як Олену попало похитується ходою піднятися сходами переходу станції метро «Парк Челюскінців», спробувати поцілувати міліціонера, який пропонував їй скористатися наземним транспортом, а потім написати гнівний пост у своєму журналі - розгорівся неабиякий скандал не меншої сили, ніж якби в метро не пустили Джулію Робертс. Галас була недовгою і без виведення, як і всі висмоктане з пальця.

Приклад творчості:

«У своєму природному позерстві багато самі людини схожі: проходячи повз стіл з двома цікавими самцями в костюмах, випрямити спину і втягнути живіт, непомітно відтягнувши на стегні коротке плаття. Але при цьому дивитися в бік (або в телефон), щоб, привертаючи до себе увагу, уваги до себе не привертати. Якось так. Так, я сама з таких самочок, чого вже лукавити ».

Катя Коба

Про скільки нам відкриттів дивних готує Каті Коби блог. Чи не готує, якщо тільки Селфі в машині і вид ззаду в симпатичних трусиках не є для вас відкриттям. Катя - володарка чарівних особи, різнокольорових нарядів і «бентлі» - словом, все, що забезпечує кілька сотень тисяч передплатників в Instagram (триста, Карл, триста!). Втім, ображати Катю - це як бити дитину. Будучи однією з перших в Білорусі, кому вдалося монетизувати свій блог, Катя активно розповідає про переваги тієї чи іншої помади, скрабу для тіла і знімається в рекламі всього. На питання, чому вона не використовує популярність своєї сторінки в благодійних цілях, Катя відповіла: «Мені не пропонували». Катя, пропонуємо!

Приклад творчості:

Приклад творчості:

Чому ви стали блогером? :
Ілля Прохоров, блогер:
- Я став блогером жартома: подивився, що все навколо раптом виявилися блогерами - і написав на Facebook: «І я теж буду вести блог!» Запустив його 1 квітня, це символічно. І до сих пір продовжую в ньому писати. Чому? По-перше, тому, що я звик висловлювати свої думки «на папері», а журналістський досвід привчив до того, що все написане має бути десь опубліковано. По-друге, в блозі ніхто не заважає писати те, що ти думаєш, на відміну, наприклад, від авторських колонок в журналах, які намагається правити редактор. З тих пір, як я став блогером, кілька разів мене звали в такі місця, куди без блогу не запросили б. Були навіть замовлення на платні публікації - але я ж не кладу життя на вівтар блогу і не буду робити все що завгодно, тільки б на ньому заробити. Збираюся я в принципі монетизувати свій блог? Звичайно, якщо він стане дуже читаним і аудиторія його складе тисячі, мільйони людей, я задумаюся про те, як звернути їх інтерес в гроші. Але поки я на цьому не «повернуть»: напевно, єдиний в Білорусі блогер, який перевіряє статистику раз на місяць.

Антон Мотолько

Саме стараннями Антона парковка в центрі стала платною, а працівники довколишніх офісів - незадоволеними. Взагалі Антон - приклад блогера, який витрачає енергію і електрику на користь. Антон бореться за те, щоб дерева у дворі були политі, гроші на хоспіс зібрані, кущі пострижені, а машини припарковані паралельно один одному. До активної громадянської позиції додайте безперечний талант фотографа і здатність опинятися в потрібному місці в потрібний час.

Приклад творчості:

«Друзі, не думайте, що вам завжди і все повинні. Іноді і самим потрібно зробити зовсім небагато (та хоча б ПОВІДОМИТИ про проблему) - як бачите - півдня - і все вирішується. Ну і запам'ятайте - не працює світлофор, невдало / неправильно поставили знаки - не лінуйтеся і зателефонуйте в СМЕП Мінміськвиконкому ».

Ніка Сандрос

З Ніки Сандрос варто було б брати приклад багатьом білоруським блогерам - по крайней мере, по частині продуктивності. Інший популярний блогер, яскравою метеликом пурхаючи з презентації на презентацію, цідить тексти по чайній ложці - Ніка Сандрос ж зрошує читача тропічною зливою відвертих і чесних історій: трохи про політику, трохи про страхи, трохи про минуле і багато про своє особисте життя, але не в розрізі «любимка подарував червоні троянди, так люблю його», а з рекомендаціями, які варто почитати багатьом юних дів.

Приклад творчості:

«Юна людина-жінка: я дуже боюся старіти.
Я: дитинко, що не турбуйся. Тільки у везунчиков буде старість. Більшість піде раніше. Багато хто, не залишивши нічого.
Продовжую мріяти стати давньої старою ».

Віктор Малишевський

Широко відомий у вузьких колах байнета антіжурналіст Віктор Малишевський в своєму блозі відкриває очі в'язням БТ і «СБ України. Білорусь сьогодні », б'ючи середньостатистичного білоруса під дих несподіваними для Белстата цифрами. У блогу Малишевського ми можемо знайти тільки два недоліки: по-перше, ми гуманітарії, перед цифрами тремтячі, а по-друге, після чергового Вітіного поста хочеться емігрувати або випити. Віктор, є і світлі сторони цього світу!

Приклад творчості:

«З президентських виборів (грудень 2010 року) середня зарплата білоруса зросла з 1 595 900 до 6 536 100 рублів - або з 531 до 450 доларів».

Дмитро Ермузевіч

А хто це у нас тут такий «халёсенькій»? Це школяр з Гомеля, який дав прос ..., вибачте, дав жару багатьом досвідченим блогерам. Діма не п'є пиво біля під'їзду і не курить за школою (по крайней мере, таких фотографій немає в його Instagram), а робить пости в свій відеоблог на «Ютьюб» про те, що «пипец як холодно чекати в Москві таксон до хостелу», і не викликає нічого, крім теплих почуттів і надії на це нове світле покоління. Почавши так рано і так бадьоро, в майбутньому Діма напевно здогадається, що популярність - це не тільки про Селфі, але і як мінімум про полив дерев.

Приклад творчості:

Приклад творчості:

Чому ви готові платити блогерам?
Анна Шутова, консультант в сфері РR і комунікацій:
- Я часто запрошую блогерів на заходи - але ніколи мова не заходила про те, щоб платити за їх наступні пости. Як правило, люди тестують якийсь продукт, отримують враження, а потім, за власним бажанням, відображають їх у своїх соціальних мережах. Для успіху важливо, щоб захід збігалося з інтересами блогера. Тому, запрошуючи людей, орієнтуватися потрібно не на знайому вам особисто тусовку з Facebook, а шукати і залучати тих блогерів, яким ваша тема може бути цікава. Так, наприклад, на презентацію нового сорту пива ми кличемо категорію «пивних» блогерів, а не дівчат, які вважають за краще коктейлі.
Звичайно, є категорія брендів, які вважають за краще строго контролювати контент і хочуть бачити виключно позитивні відгуки. «Тотал контрол» - це особливість білоруського ринку. В такому випадку чесні блогери позначають свій пост значком «реклама» або якось дають зрозуміти, що текст проплачений. І такі приклади на нашому ринку є.
Чому бренди звертаються за рекламою до блогерам, а не до ЗМІ? До них давно дійшло: люди вірять не логотипам, а думки інших людей. Цікаві, читаються блогери вміють якісно подати інформацію і поширюють її куди більш ефективно, ніж ЗМІ, по суті, ділячись враженнями, «як на своїй затишній кухні». Так, реклама передається не від логотипу до людини, а від людини до людини.

Тетяна Курбат

Тетяна Курбат, головна піарщиця МТС, в своєму блозі зосередилася на плоских жовтих, накачаних попів ... і потрапила в тренд: багатьом сьогодні здається, що від читання статей, присвячених кращим вправ на прес, жир з проблемних зон відлітає сам собою. Яке ж нижню білизну краще надягти в спортзал? Як не перекачатися в тренажерке, якщо ти дівчина? Що приховує спортивна сумка самої Тані? Відповіді на ці та інші важливі питання жінки знайдуть в блозі Курбат (а чоловіки там же оцінять достаток фото підтягнутих дівчачих тел зі спортзалу - в тому числі і самої Тані). Щоб ви не запідозрили в нас заздрісних пожирачів булок на ніч, похвалимо Тетяну: вона, між іншим, нещодавно отримала диплом фітнес-тренера - от би кожен білоруський блогер обзавівся реальним підтвердженням своїх незаперечних знань про все на світі!

Приклад творчості:

«У колах людей, що займаються спортом, є набила всім оскому фраза: прес робиться на кухні, а не в спортзалі. Тому потрібно спочатку навчитися створювати дефіцит калорій, а потім чекати чудес ».

Денис Бліщ

Бачили, як на афішах нового, але трошки підозрілого фільму пишуть: «Від режисера фільму« Титанік »? Приблизно так само справи йдуть у Дениса блищьила. Долі Onliner.by і його харизматичного глави розійшлися десь півроку тому - але Денис в свідомості мас все ще «колишній редактор», а не «популярний блогер». Він всіляко намагається поправити ситуацію, доповідаючи своїм відданим читачам не тільки про дійсно цікаві речі, але і про п'ять приводи побувати в Санкт-Петербурзі, власному вечері в черговому кафе і думці з приводу. Але все, що ми можемо сказати: не «Титанік», Денис, поки ще не «Титанік».

Приклад творчості:

«Я продовжую свої дослідження столичного громадського харчування: важко уявити, але за плечима вже 53 мінських закладу!»

Катерина Таберко

Нам самим здавалося, що Катерина Таберко опинилася в нашому імпровізованому рейтингу виключно по блату, але лише до тих пір, поки ми не дізналися, що в Росії її вважають одним з кращих блогерів світу дитячої літератури. Якщо ви раптом втомитеся від грубості і насильства дорослого світу, залазьте в Катин «Книжковий Шкапа» з ногами, заспокоюйте себе гарними цитатами з дитячих книжок і віддавайте інфантилізму до тих пір, поки не полегшає - або вам, або дорослого світу.

Приклад творчості:

Приклад творчості:

текст:

  • Анатолій Гриб

Ілюстрація:

  • Анастасія Нестеренко

Чому?
Збираюся я в принципі монетизувати свій блог?
Чому бренди звертаються за рекламою до блогерам, а не до ЗМІ?
Яке ж нижню білизну краще надягти в спортзал?
Як не перекачатися в тренажерке, якщо ти дівчина?
Що приховує спортивна сумка самої Тані?