Полезные материалы

Калькулятор калорій.

  1. Калькулятор калорій страв.
  2. Як користуватися калькулятором калорій?

Вітаю любий друже Вітаю любий друже. У цій темі ми продовжимо те, що почали в «математики схуднення». Сьогодні ми виберемо для себе програму, яка називається «Калькулятор калорій». Вона дозволяє швидко і зручно порахувати калорійність і кількість корисних елементів в їжі, яку ми готуємо і їмо.

Калькулятор калорій страв.

Якщо ви шукаєте, де і як завантажити безкоштовно калькулятор калорій, то ви прийшли за адресою! У цій статті ми познайомимося ближче з творінням Тетяни Попової, яким я сам користуюся донині. Для початку потрібно звідси . Встановлюємо за допомогою setup.exe, чекаємо пару секунд і можна починати працювати.

А так-же, якщо вам потрібна таблиця Калорійність готових страв, скачати її у форматі Word можна тут .

Як користуватися калькулятором калорій?

Основний інтерфейс програми.

Розберемося з основним екраном. Вікно 1 - це бібліотека всього, що є в базі. Калькулятор пропонує великий вибір продуктів, але я настійно раджу додавати в базу продукти, які купуєте і їсте саме ви.

Вікно 2 відповідає за пошук. Рекомендую вибирати розширений пошук для більш точних результатів. Звичайний часто видає, наприклад, за запитом «молоко» «картопляне пюре з молоко м»

Вікно 3 відповідає або за результати швидкого пошуку, або відображає зміст директорії, в нашому прикладі це «сири»

І нарешті, вікно 4 показує ваш поточний раціон з урахуванням білків, жирів, вуглеводів і загальної калорійності. Якщо поставити галочку внизу праворуч, він покаже процентне співвідношення калорій від білків, жирів і вуглеводів відповідно. Важливо: ця функція відображає процентне співвідношення калорій, отримане з елемента. Адже білки, жири і вуглеводи розщеплюються організмом з різними результатами. Наприклад, 1 грам жиру дає 9 ккал, а 1 грам білка - 4 ккал.

Тепер розберемося з тим, як додавати свої продукти. Тут теж нічого складного.

Додавання продуктів.

Наприклад, ми хочемо додати новий сорт хліба. Тиснемо кнопку «додати» з 3 вікна, і вводимо інформацію про продукт. Назва, Визначити групу, куди ми збираємося його визначити, а калорійність і БЖУ-склад ми читаємо на пачці. Взагалі, добру пораду - читайте все те, що написано на пачці дрібними літерами. Дуже мотивує.

Дуже мотивує

Створення готового блюда.

Останнє, і найважливіше. Вчимося створювати готову страву з наявних інгредієнтів. У цьому прикладі ми самі варимо борщ. Для початку додаємо в раціон список продуктів, які ми використовуємо. Натискаємо кнопку "Записати як готову страву». У вікні вписуємо приблизний вага в грамах. Не забудьте врахувати вагу води. Натискаємо ОК, і програма сама розрахує калорійність і БЖУ на 100 грам, нам залишається тільки вибрати категорію і вписати назву. Як бачите, калорійність будь-якого супу дуже мала, через це такі супи як щі, борщ, грибний або курячий так цінуються худне людьми. Головне - не додавати майонез :)

Вітаю, ми тільки що освоїли основну програму, яка стане нам добрим другом на довгий час. Ну і не забувайте про таблицю Калорійність готових страв, скачати яку можна за посиланням на початку статті. Вдалого вам дня і успішних кулінарних експериментів, друзі мої!

Відмінний сайт де можна підібрати гаджети для своєї душі - ось. А найголовніше це все портативний, саме те для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя.

Як користуватися калькулятором калорій?
Як користуватися калькулятором калорій?