Полезные материалы

Кремлівська дієта: рецепти страв з балами для першого і другого етапів, меню на кожен день, включаючи супи, десерти і салати

  1. Історія виникнення
  2. Правила і «підводні камені»
  3. Меню
  4. Страви з яєць
  5. Омлет з грибами
  6. Яєчня з помідорами
  7. яйця фаршировані
  8. салати
  9. рибний
  10. курячий
  11. М'ясний з овочами
  12. супи
  13. курячий
  14. з баранини
  15. Гарбузовий з індичкою
  16. Цибулевий з сиром
  17. Гаряче
  18. Курка з грибами
  19. Кета запечена з грибами
  20. Десерти
  21. Запіканка сирна
  22. висновки

Зміст статті

Доводиться приймати той факт, що соціум висуває до нас свої вимоги. І деякі стосуються зовнішнього вигляду, ваги і захопленості ЗСЖ.

Чи не збігається з масовою позиція може заважати займатися улюбленою справою або знайти партнера - все це приводить нас до думки про те, щоб наблизитися до одобрюваного суспільством стандарту.

Чи не збігається з масовою позиція може заважати займатися улюбленою справою або знайти партнера - все це приводить нас до думки про те, щоб наблизитися до одобрюваного суспільством стандарту

А вага в цьому стандарті - маркер успішності, здоров'я і матеріального благополуччя. В результаті багато хто шукає простий шлях до стрункості.

Тільки не поспішайте різко сідати на дієту! Для цього спочатку варто зрозуміти:

  • яка ваша мета ;
  • які вихідні дані;
  • чи немає протипоказань з боку здоров'я.

Якщо говорити про схуднення, то краще за все (і тут все дієтологи і фітнес-тренери солідарні) працюють планомірні фізичні навантаження в поєднанні з новим режимом харчування.

Якщо тренування з яких-небудь причин неможливі - залишається так звана побутова активність і дієта. Побутова активність - це те, що ви і так робите день у день: прання, прибирання, миття посуду, похід в магазин, прогулянка до подруги або до офісу. На це організм теж витрачає калорії, і, якщо збільшити ці витрати, можна змусити стрілку вагів рухатися в потрібну нам сторону!

А ось що таке дієта, давайте розбиратися.

Дієта - це система (час, періодичність, кількість і склад порції) харчування. Переробляти свою, вже усталену систему, нелегко, але ж саме вона послужила погану службу. Так що - на викид. Однак, тут постає питання, чим її замінити. Варіантів безліч.

Варіантів безліч

  • Низьковуглеводні комплекси . Принцип: скорочення споживання вуглеводів. Що в підсумку: вуглевод як основне джерело глюкози не надходить, тіло переходить на свої «поклади», кілограми відлітають.
  • Високоуглеводние. Сюди віднесемо фруктові, овочеві, сокові, дієти на кашах . Принцип: дуже мало жирів, легка їжа, яка сприяє відмінній роботі кишечника. Результат: шлунково-кишкового тракту чиститься, зайве виводиться, вага йде;
  • розвантажувальні дні . Працює по попередній моделі, але з приємним доповненням: можна влаштовувати 1 раз в тиждень, буде «харчової зигзаг». А при будь-струсу тіло використовує більше калорій вже просто на те, щоб підтримувати себе в робочому стані. Результат: кишечник не встигає засмічуватись, підвищується метаболізм (обмін речовин), вага йде.
  • Низькокалорійний режим. Принцип: збалансоване харчування з дефіцитом калоража. Результат: енергії з їжею надходить недостатньо, а витрати залишилися ті ж, отже тіло пускає в хід запаси і позбавляється від зайвих кіло.

Що краще? Ніхто не знає, крім вас. Симпатії традиційних дієтологів на стороні низькокалорійного типу харчування. Але лікарі не заперечують, що при правильно доповненої БАДами і вітамінами інший дієті, організм буде забезпечений макро- і мікронутрієнтів і без шкоди скине зайву «вантаж».

Сьогодні досить популярна Кремлівська дієта, в мережі нескінченну кількість захоплених відгуків про дієвість, простоті, зручності системи. Перевіримо!

Історія виникнення

Євген Чернов, який написав цілу книгу по Кремлівської дієти, називає досить публічні персони, нібито позбулися зайвої ваги завдяки даній системі.

Серед них Лужков і деякі члени його кабінету і поп-зірки на чолі з Ларисою Доліної. Правда, сама дієта презентується як простий спосіб «для широких мас», для тих, хто не може найняти штат дієтологів, щоб вирішити свою проблему з вагою. Є протиріччя, погодьтеся.

Сам «Кремлівський» комплекс - при найближчому розгляді нагадує раціон, розроблений доктором Аткінсом і представляє собою маловуглеводні тип харчування. Немає тільки постійного контролю стану з боку лікаря і грами вуглеводів названі балами або окулярами.

Однак, за час існування, самими худне були створені добірки з рецептами страв з урахуванням балів Кремлівської дієти. Це значно спростило процес проходження. Особливо це стосується перших двох тижнів Кремлівської дієти, коли рецепти не повинні включати інгредієнти з вуглеводами.

Правила і «підводні камені»

Основа дієти така:

Під повною забороною білий хліб, солодку газовану воду, кондитерські вироби, цукор, солодощі , Картопля.

На вході в дієту радять повністю прибрати алкоголь. Він не заборонений, але розслаблює стройнеющіх, знижує самоконтроль. А це може спричинити вживання «Не дієтними» продуктів. Солодкі напої - лікери та коктейлі - мають величезну вартість в окулярах, будьте обережні.

На старті також утримайтеся від фруктів - це фруктові цукру і вуглеводи, вони сповільнять процес.

Увага! На першому етапі Кремлівської дієти потрібно відмовитися від страв, чиї рецепти містять продукти з високим вмістом крохмалю.

Правила:

  1. Розбийте денний раціон на 3 прийому їжі, доповніть за потребою 1-2 перекушуваннями.
  2. Не їжте безпосередньо перед сном.
  3. Розподіліть кількість вуглеводів рівномірно по всьому дню.
  4. Пийте не менше 2 літрів води в день.
  5. Збільшуйте кількість рідини, якщо почалося невелике нездужання або запори.

Збільшуйте кількість рідини, якщо почалося невелике нездужання або запори

До чого бути готовим і як себе вести:

  1. На першому етапі можливі різка зміна настрій, стан пригніченості, підвищена потреба в сні. Слухайте своє тіло, спите більше, почніть приймати заспокійливі збори (пустирник і ін.).
  2. Багато на початку відзначають відчуття тяжкості від великої кількості білкової їжі. Пийте більше, скоротіть розмір порції, додайте зелених овочів - швидше за все стан прийде в норму.
  3. Відчуття нестачі солодкого смаку. Спробуйте цукрозамінники. Пізніше зможете поступово від них відмовитися або користуйтеся ними завжди: дієтою це не заборонено.
  4. Кремлівська дієта орієнтована на всіх, а значить, все значення, особливо для рецептів страв, усереднені. Індивідуальна норма очок / балів може виявитися трохи вище або нижче - це ви зможете перевірити тільки досвідченим шляхом.

Увага! Припустимо 1 вуглеводний день в тиждень. Їжте овочі, цитрусові, улюблені крупи - все, щоб заповнити недолік клітковини.

Взагалі відмовтеся від затії, якщо:

Порада! Не чекайте миттєвого результату. Система передбачає плавне зниження маси. Крім того, темп буде залежати від індивідуальних особливостей. В середньому при перевищенні норми на 10-15 кг це близько 3-4 кг на тиждень.

Меню

Таблицю з цінністю продуктів в балах / окулярах можна знайти тут . Часто в подібних таблицях Кремлівської дієти є і кількість балів до рецептів тих чи інших страв. Однак навіть у однієї господині, як то кажуть, борщ на борщ не доводиться, так що не дуже довіряйте середніх цифр.

Ми пропонуємо кілька простих рецептів Кремлівської дієти з балами і повним зазначенням інгредієнтів. Почніть з них, і розширюйте меню по-своєму, як тільки засвоїте принцип.

Запропонованих рецептів повинно вистачити для складання різноманітного меню Кремлівської дієти на тиждень.

Страви з яєць

Рецепти страв з яєць підійдуть як для першого, так і для другого етапу Кремлівської дієти.

Омлет з грибами

Складові:

  • 2 яйця;
  • 60г глив / печериць;
  • пол-цибулини;
  • 3 ст. ложки вершків;
  • масло для обсмажування.

Приготування: г ріби обсмажити з дрібно порізаною цибулею, залити яйцями, збитими з вершками, смажити 5 хвилин, перевернути, довести до готовності.

Бали: загальне - 11 балів; на 100 г - 3,7 балів.

Яєчня з помідорами

Складові:

  • 3 яйця;
  • 1 помідор (бл. 70г);
  • 3 ст. л. вершків;
  • зелена цибуля (2 стрілки);
  • масло для обсмажування.

Приготування: п омідор порізати, обсмажити до м'якості, залити яйцями, перемішані з вершками, додати сіль за смаком, смажити до готовності, перед подачею посипати зеленою цибулею.

Бали: загальне - 8 балів; на 100 г - ок. 3,3 балів.

яйця фаршировані

Складові:

  • 7 варених яєць;
  • по половині пучка зеленої цибулі і кропу;
  • 100 листового салату;
  • 2 ст. ложки сметани;
  • майонез.

Приготування: я йца розрізати на половинки, вийняти жовтки, перетерти з з подрібненою зеленню і салатом, змішати зі сметаною і майонезом, розкласти по половинкам яєць.

Бали: загальне - 16 балів; на 100 г - ок. 4 балів.

салати

Рецепти салатів на Кремлівської дієти в основному легкі і коштують зовсім небагато в балах.

рибний

Складові:

  • 1 банка консервів в маслі;
  • 2 варені яйця;
  • цибуля зелена (1 пучок);
  • 1 огірок свіжий середній;
  • майонез для заправки.

Приготування: до онсерви пом'яти виделкою, яйця і огірок натерти на крупній тертці, цибулю подрібнити, всі складові змішати з майонезом.

Бали: загальне - 8,5 балів; на 100 г - ок. 2,5 бала.

курячий

Складові:

  • відварна куряча грудка;
  • 2 варені яйця;
  • стебло селери (50 г);
  • 0,5 цибулини;
  • 0,5 банки квасолі або горошку;
  • 2 ст.л. каперсів;
  • майонез.

Приготування: до уріцу, яйця, цибуля, селера подрібнити, змішати з квасолею або горошком, заправити майонезом, зверху приправити каперсами.

Бали: загальне - 14 балів; на 100 г - близько 4,5 балів.

М'ясний з овочами

Складові:

  • яловичина відварна (200 г);
  • рукола / листя салату (50 г);
  • 1 цукіні;
  • помідори черрі (7-10 шт);
  • 2 ст.л. оливкового масла;
  • гірчиця.

Приготування: в се інгредієнти, крім оливок і черрі, подрібнити, все змішати, заправити оливковою олією, приправленим гірчицею.

Бали: загальне - 22 бали; на 100 г - близько 5 балів.

супи

Одним з найпопулярніших страв на Кремлівській дієті є супи, ми зібрали добірку з 4 рецептів на будь-який смак.

Рецепти перших страв на Кремлівській дієті можуть дорого коштувати в балах. Звертайте увагу на інгредієнти і на фінальну вартість.

курячий

Складові:

  • 0,5 курячої тушки;
  • 1 цибулина;
  • 2 головки часнику;
  • стручкова квасоля 200 г;
  • 1 морква;
  • вода;
  • спеції.

Приготування: до уріцу опустити в киплячу воду, відварити до напівготовності, додати сіль, спеції, терту моркву і порізані цибулю і квасолю. Заправити дрібно порізаним часником, довести до готовності.

Бали: загальне - 10 балів; на 100 г - 1, 4 бали.

з баранини

Складові:

  • 500 г баранини;
  • 4 помідори;
  • 2 болгарських перцю;
  • корінь петрушки;
  • 2 головки цибулі;
  • 4 зубчики часнику;
  • 1 ст.л. рису;
  • чорний перець горошком;
  • лавровий лист.

Приготування: б араніну відварити до напівготовності. У сковороді обсмажити нашатковану цибулю з петрушкою і видавленим часником. Запустити в бульйон засмажку, розім'яті помідори, порізаний перець, горошини перцю і рис. Перед закінченням варіння додати лавровий лист.

Бали: загальне - 57 балів; на 100 г - близько 4,5 балів.

Гарбузовий з індичкою

Складові:

  • філе індички 600 г;
  • 3 моркви;
  • 2 картоплини;
  • 500 гарбуза;
  • 2 цибулини;
  • 3 зубчики часнику;
  • корінь селери;
  • корінь петрушки;
  • зелень (0,5 склянки);
  • 2 ст.л. масла для обсмажування;
  • сіль, спеції.

Приготування: л ук, часник, корінь селери, корінь петрушки подрібнити, обсмажувати на олії в сковороді до напівпрозорості лука, додати порізане на шматочки філе, обсмажувати до зміни кольору м'яса на блідий. Перекласти все в каструлю, додати гарбуз, моркву і картоплю шматочками, варити до готовності, приправивши спеціями за смаком.

Бали: загальне - 160 балів; на 100 г - 5, 8 бала.

Цибулевий з сиром

Складові:

  • 1 ст. тертого твердого сиру;
  • 120-130 г адигейського сиру;
  • 3 цибулини;
  • 4 зубчики часнику;
  • 4 ст. м'ясного або курячого бульйону;
  • 2 ст.л. сушеного базиліка;
  • раст. масло для обсмажування;
  • 2 варені яйця;
  • 0,5 ст. молока;
  • 0,3 ст. борошна;
  • кріп і зелену цибулю для прикраси, сіль, спеції.

Приготування: л ук нарізати дрібно, додати видавлений часник, обсмажити на маслі, залити молоком, поступово засипати борошно, постійно помішуючи. Суміш покласти в киплячий бульйон, додати тертий сир, базилік, спеції, сіль. Перед подачею додати шматочки адигейського сиру, посипати зеленню, в кожну тарілку покласти по половинці яйця.

Бали: про бщее - 107 балів; на 100 г - близько 6 балів.

Гаряче

Кремлівська дієта передбачає чергування рибних і м'ясних страв, для цього існують рецепти і того, і іншого на кожен день.

Курка з грибами

Складові:

  • куряче філе 600 г;
  • гриби свіжі 500 г;
  • сир твердий 100 г;
  • 0,5 ст. вершків;
  • олія. для обсмажування;
  • майонез;
  • зелень, сіль, спеції.

Приготування: до Урін філе нарізати шматочками, обсмажити з сіллю і спеціями. Гриби порізати, обсмажити в іншому посуді. Змішати гриби і курку, додати вершки, перемішані з тертим сиром і майонезом, тушкувати до середньої густини. Якщо м'ясо сиро, а блюдо вже загусло, долити вершків. Посипати зеленню.

Бали: про бщее - 14 балів; на 100 г - 0,9 бала.

Кета запечена з грибами

Складові:

  • кета 700 г;
  • гриби свіжі 500 г;
  • сир твердий тертий ⅓ ст .;
  • масло вершкове 70 г;
  • вершки 200 мл;
  • сіль, білий перець.

Приготування: р азделать рибу, порізати на невеликі шматочки, натерти сіллю з перцем, обсмажити на вершковому маслі. Гриби обсмажити на вершковому маслі. У високу сковороду скласти рибу, зверху гриби, залити вершками, змішаними з сиром. Запікати близько 30 хвилин.

Бали: загальне - 5,7 бала; на 100 г - 0,9 бала.

Десерти

Кремлівська дієта хороша хоча б тим, що на ній не потрібно відмовлятися від десертів, і можна приготувати, наприклад, сирну запіканку по одному з рецептів.

Запіканка сирна

Складові:

  • сир 0,5 кг;
  • яйця 2 шт;
  • масло вершкове 50 г;
  • крупа манна 50 г;
  • сіль, цукрозамінник.

Приготування: з мазати сковороду слив. маслом, інші інгредієнти перемішати, викласти в сковороду, запікати в духовці близько 25 хвилин.

Бали: загальне - 13 балів; на 100 г - 2,2 бала.

Додамо, що групувати окремі продукти в 1 прийом їжі набагато зручніше, так як кількість балів в кожному з них легко відшукати в тематичних таблицях.

Прикладом може служити сніданок з 2 варені яєць, 1 сосиски (60 г), листового салату (100 г) і трав'яного чаю без цукру. У балах такий сніданок вийде: 0,5 + 0,5 + 1 + 3,1 + 0 = 5,1 б.

висновки

висновки

Минулі Кремлівську дієту стверджують, що дотримуватися її можна аж до досягнення бажаної маси. Таблиця інгредієнтів з балами і готових рецептів спрощують проходження Кремлівської дієти.

Після - поступово, в тиждень на +5 балів, потрібно збільшувати кількість балів до 60. Якщо вага не піде вгору, так само плавно можна додати ще 10. На такому раціоні можна зупинитися.

Дозволяйте собі час від часу то, що любите: келих лікеру, шматочок «Наполеона», картоплю-фрі ... Але завжди пам'ятайте про зусилля, які ви доклали, щоб домогтися потрібної форми. Не дозволяйте якимось плюшками відняти її у вас. А найголовніше - залишайтеся здорові і любите себе будь-якими.

Історія читачки "Як я скинула 18 кг за 2,5 місяці"
Я все життя була товстою, страждала через зайвої ваги. У магазинах одягу вибирала розмір L, який до 25 років перетворився в XL і продовжував зростати. Я можу довго розповідати, як намагалася боротися зі своїми 30-35 зайвими кілограмами: і дієти, і голодування, і фізичні навантаження, навіть таблетки і якісь змови. Ефект був короткочасний, або був відсутній взагалі. Коротше, відчай, депресія і практично смиренність зі своїм величезним вагою. Але одного разу я натрапила на ... шоколадку, яка допомагає худнути! Спробувати її мені нічого не коштувало - шоколадки я люблю. Замовила, з'їла. І вага поповз вниз !! Це схоже на містику, але це так. Я стала вивчати питання, і зрозуміла, як це все працює. дівчата, спробуйте! Я вже 18 кг скинула за 2,5 місяці. І продовжую. Справа ваше, але ви нічого не втрачаєте, крім ваги, зрозуміло. Спробувати шоколад Choco Burn для схуднення за 147 рублів.

Що краще?