Полезные материалы

Як зварити смачну курячу грудку?

  1. Таїнства повсякденному кулінарії
  2. Ласощі, які можна приготувати з курячої грудки
  3. Маленькі хитрощі процесу
  4. Зварити курячу грудку - це просто!

З Здрастуй, дорогі мої шанувальники смачної їжі! Вітаю як тих, хто любить готувати, так і тих, хто обожнює поїсти. І сьогодні я хочу поділитися з Вами деякими секретами приготування простих і знайомих страв. А для кулінарної творчості будемо використовувати не якісь заморські і екзотичні, а самі звичайні і звичні продукти.

Зміст (Закрити)

Однак, відкрию таємницю, для тих, хто ще не знає: зі звичайних харчових компонентів справжній кулінар завжди здатний приготувати щось особливе. А приводом нашої сьогоднішньої пізнавальної бесіди стане цікаве питання про те, як зварити смачну курячу грудку? І найголовніше: як зробити це правильно, щоб порадувати власний шлунок і травлення своїх друзів і близьких.

Таїнства повсякденному кулінарії

Я думаю, що досвідченим домашнім господаркам відомо, що куряча грудка - досить практичний, вигідний і смачний продукт для приготування повсякденних страв.

Ті, хто ще не в курсі суті питання, напевно, запитують: чому? Я відповім. Куряче м'ясо непросто поживна і корисна. Це продукт, якому на кухні завжди знайдеться застосування, і він задовольнить апетит будь-якого з членів сім'ї як з особливими запитами, так і просто любителів щільно набити собі шлунок.

У чому унікальність такого м'яса? Воно не містить вуглеводів і жирів у великій кількості, тому підходить, наприклад, для тих, хто сидить на строгій дієті. Цей продукт не виявиться згубним і шкідливим суб'єктам з хворими шлунками, а також членам сім'ї, пристрасно бажаючим схуднути .

Курка - просто знахідка для сімейства з обмеженим бюджетом, так як купивши її, можливо приготувати просто чудовим, ситний і дешевий обід.

Судіть самі, при варінні курячої грудки виходить прекрасний бульйон, з якого можна зробити просто обладнаний суп. Який? Та будь-який: Овочевий, грибний або вермішелевий. А з м'якого м'яса, яке після всього цього залишиться, створити смачну і поживну другу страву. В результаті: все сімейство нагодоване до відвалу за цілком помірні гроші.

Ласощі, які можна приготувати з курячої грудки

З вареної курячої м'якоті можна приготувати оригінальний салат і смачний кулінарний шедевр з локшиною або овочами. Уже варене м'ясо можливо запекти з баклажанами, кабачками або картоплею в духовці, приготувати піцу, створити курячі оладки, побалувати себе запіканкою, наприклад, з сиром, в гранатовому соусі або в соєвому маринаді, а також сфабрикувати тривіальну шаурму, в кінці кінців.

Але особисто мені найбільше гріє душу варене куряче м'ясо, порізане шматочками і грунтовно просмажене на вершковому маслі. І ось після всього перерахованого вище, погодьтеся, навіть якщо у вашому будинку проживають одні прівереди, хіба вони не залишаться задоволені, приготованим Вами обідом?

Маленькі хитрощі процесу

Те, що куряча грудка - найнеобхідніший на кухні продукт, я думаю, ми вже з'ясували. Залишається тільки зрозуміти і усвідомити: як правильно її приготувати?

Для успішного виконання місії можу порадити взяти на замітку деякі тонкощі, які вельми і вельми стануть в нагоді всім трудящим на кулінарному терені.

1. Найароматніші на запах і смак курки, звичайно ж, попередньо вирощуються нема на птахофабриці, а спочатку бігають по двору у родичів в селі. Потім же героїчно віддають свої життя в боротьбі за здоров'я і ситість наших шлунків.

Але якщо рідні в сільській місцевості не спостерігається, підійдуть і курячі грудки, куплені в супермаркеті. Зате готується такий продукт набагато швидше, а прекрасний бульйон можна зварганити з такого м'яса вже за 20 хвилин.

2. Щоб їжа вийшла, як можна смачніше, краще використовувати для варіння свіжу курячу грудку, тому що такий продукт завжди краще замороженого і пролежав чимало часу в морозильнику.

Але якщо все ж інакше ніяк не виходить, краще розморожувати м'ясо поступово, спочатку на нижній полиці холодильника, ну а потім при звичайній кімнатній температурі.

І ні в якому разі не слід розморожувати курку під струменем теплої води. При такому підході, пристойною їжі з цієї, з дозволу сказати, субстанції у Вас не вийде, адже все найцінніше і смачне безповоротно витече по трубах в каналізацію.

3. Багато досвідчених кулінари перед варінням курячого м'яса звільняють його від плівок і шкірки. І це зовсім непоганий звичай. Однак, слід врахувати, що в цьому випадку м'ясо вийде більш сухим, втратить смакові якості і наваристого, але зате буде менш жирним і більш дієтичним. Звідси висновок: шкірку можна залишити, тому що зовсім не факт, що від цього постраждає кінцевий результат.

4. Переступаючи безпосередньо до варіння, насамперед запам'ятайте, що варити курячу грудку - це непросто кинути її в каструлю з водою і поставити на повільний вогонь, як ніби готуєте яйця круто.

Тому не варто підходити до процесу з первозданною безпосередністю. І не слід починати це робити, тупо поклавши курку в холодну воду з-під крана. А зробити це таїнство з точністю до навпаки. Тобто: дочекатися закипання вмісту каструлі, і коли в ній забулькав перші бульбашки, акуратно опустити туди грудку.

Чи важливо виконати цю умову? Ще б! А якщо не вірите, то спробуйте самі, адже при поступовому нагріванні м'ясо віддає свій смак, що оточує її, рідини, а саме виходить практично позбавленим смаку.

5. Розрізати на шматочки м'ясо теж не раджу, це не дуже позитивно впливає на кінцевий результат. Так що, краще варити курячу грудку цілком.

Зварити курячу грудку - це просто!

Якщо Ви вдумайтеся в тонкощі процесу, все інше буде непереливки Вам особливо складним, лише слід підібрати підходящу каструлю, яка не повинна бути занадто великий або занадто маленькою. Головне, щоб в ній курячу грудку повністю покривала вода.

Як визначати готовність продукту? За зовнішнім виглядом. Коли м'ясо стане досить рихлим і світлим, значить справа наближається до завершення, і скоро можна знімати каструлю з вогню.

Як правило, тривалість варіння по тривалості не перевищує півгодини. За п'ять хвилин до готовності бульйон слід посолити, і разом з сіллю краще не забути покласти кілька горошин чорного перцю і парочку лаврових листочків. Ось і всі хитрощі!

Щось ще? Ну так звичайно. На додачу до всього, від чистого серця раджу порізати куряче м'ясо маленькими скибочками і доповнити ними який-небудь гарнір, наприклад, макарони, овочі або кашу. І буде набагато краще, якщо Ви скористаєтесь все це в свіжому вигляді. Так буде і смачніше, і корисніше.

Ну ось начебто нічого не забув. Щось хочете додати? Будь ласка, завжди раз Вашим доповненням і коментарям на тему: як зварити смачну курячу грудку? А закінчуючи свій кулінарний розповідь на цій смачної ноті, пропоную підписуватися на оновлення блогу. І не забудьте поділитися своїми враженнями з друзями з соціальних мереж. Всього найкращого!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
Рейтинг: 3.3 з 5 (8 голосів)

З повагою, Володимир манерою

Передплачуйте і дізнавайтеся першим про нові статтях на сайті, прямо у себе на пошті:

А приводом нашої сьогоднішньої пізнавальної бесіди стане цікаве питання про те, як зварити смачну курячу грудку?
Ті, хто ще не в курсі суті питання, напевно, запитують: чому?
У чому унікальність такого м'яса?
Який?
І ось після всього перерахованого вище, погодьтеся, навіть якщо у вашому будинку проживають одні прівереди, хіба вони не залишаться задоволені, приготованим Вами обідом?
Залишається тільки зрозуміти і усвідомити: як правильно її приготувати?
Чи важливо виконати цю умову?
Як визначати готовність продукту?
Щось ще?
Щось хочете додати?