Полезные материалы

Бодібілдинг і йогурт - FixBody: спорт, бодібілдинг, фітнес, Кроссфіт, мотивація

Й огурти виробляють шляхом додавання в молоко окремих культур кисломолочних бактерій, що переробляють лактозу в молочну кислоту Й огурти виробляють шляхом додавання в молоко окремих культур кисломолочних бактерій, що переробляють лактозу в молочну кислоту. З одного боку, це надає йогурту кислий смак, з іншого - з практичної - робить можливим його вживання для осіб, які страждають непереносимістю лактози і для ендоморфов, у яких жирові відкладення ростуть при питті молока, на жаль, більш високими темпами, ніж м'язи.


Живі культури, до того ж, пригнічують гнильні процеси, що сприяє кращому очищенню травної системи, нормалізації її роботи і загальному оздоровленню організму. Також живі культури відновлюють мікрофлору.
У підсумку все це веде до того, що в організмі тривалий час підтримується анаболічні середу. При цьому йогурт надає благотворну дію на травну систему ще й в тому сенсі, що значно збільшується поглинання багатьох нутрієнтів, в першу чергу протеїну.
У йогуртах міститься кальцій - будівельний матеріал для кісток, регулятор водно-соляного балансу і пригнічувач гормону, що виробляє жир. У деяких дослідженнях йдеться про те, що кальцій цілеспрямовано впливає на жирові відкладення в проблемних зонах: на сідницях, стегнах, животі. Нарешті, сам йогурт є для організму джерелом молочного протеїну.
Йогурт можна вживати щодня, окремо і разом з іншими продуктами харчування. Наприклад, суміш 140 грам сиру і 150 мл йогурту дає близько 32-35 г протеїнів, не менше 1 г кальцію, фосфор (у вигляді фосфокальціевого активного комплексу). Молочний протеїн містить всі амінокислоти, в тому числі BCAA.

Переглядів: 8451