Представники Алтайського краю стали призерами чемпіонату та першості Росії з бодібілдингу та фітнесу

24 жовтня 2017 р 14:46

В Астрахані провели чемпіонат і першість Росії з бодібілдингу та фітнесу. Змагання зібрали понад 600 учасників з Росії, України, Киргизії та Ірану. Серед них були і представники Алтайського краю.

У командному заліку збірна регіону посіла шосте місце. На рахунку спортсменів кілька титулів і медалей. Євген Шобік став абсолютним чемпіоном Росії з фітнесу, Алес Сидоренко - абсолютною чемпіонкою з бодіфітнесу та переможницею в категорії «бодіфітнес, вище 168 сантиметрів». Євген Голошубов взяв бронзу в категорії «пляжний бодібілдинг, 178 сантиметрів». В управлінні спорту та молодіжної політики Алтайського краю додають, що ще три представника регіону в своїх категоріях увійшли до шістки найсильніших. Юлія Орлова стала п'ятою в категорії «фітнес-бікіні, 160 сантиметрів», шості місця зайняли Сергій Бобро ( «бодібілдинг, 85 кілограмів») і Ольга Жінтец ( «фітнес-бікіні, 164 сантиметри»).