- Навіщо, кому і коли?
- техніка виконання
- Поради і нюанси
Задній пучок «дельт» - одна з найбільш швидко реагують на фізичні навантаження м'язів, причому її розвиток дуже швидко надає більш значний вид як спині, так і рукам. Для її тренування існує значна кількість найрізноманітніших вправ, і розведення гантелей в наклонево чому є найефективнішим і оптимальним варіантом.
Навіщо, кому і коли?
Як накачати плечі , За допомогою розведень в нахилі? Перш ніж приступати до опису техніки, коротко охарактеризуємо саме вправу. Основна м'яз, на яку припадає велика частина навантаження при його виконанні - задній пучок «дельт». Він бере активну участь в рухах плечового суглоба, таких, як відведення і махове рух назад. Розвиток цієї м'язової зони дуже швидко відбивається на зовнішньому вигляді спортсмена - додає рельєфною «бугристости» спині і додатковий обсяг рук при погляді збоку.
Розведення рук з гантелями в наклоне- одне з небагатьох ізолюючих вправ, які однаково корисно виконувати як досвідченим спортсменам, так і новачкам, які почали практикувати бодібілдинг нещодавно. Це обумовлено тим, що навіть початківець атлет при регулярних тренуваннях дуже швидко зможе помітити результат в дзеркалі, а на додаток це позначиться ще й на силових показниках в «тягових» вправах.
Крім незаперечною користі в бодібілдингу, «розводка» є відмінним способом в боротьбі з сутулістю.
техніка виконання
Запорукою високої ефективності виконання будь-якої вправи є правильна техніка. Можна працювати з середніми або навіть мінімальними вагами, якісно роблячи підхід, і досягти, куди більших результатів, ніж при роботі з великою вагою, але неправильною технікою. Отже, як же саме необхідно виконувати розведення гантелей в нахилі:
- Встаньте рівно, ноги - по ширині плечей, в руках - гантелі з невеликим (для початку) вагою, долоні спрямовані один до одного. Нахиліться вперед. В ідеалі - щоб корпус був паралельний підлозі - таким чином, навантаження на задній пучок дельтоподібних м'язів буде максимальною. Руки при цьому вільно опустіть вниз, щоб вони виявилися строго перпендикулярні підлозі і знаходиться якраз під грудною кліткою.
- Тепер - рух. Плавно починайте розводити руки в сторони, рухаючи ними тільки в плечовому суглобі. Лікоть при цьому повинен бути зафіксований в тому положенні, в якому було розпочато рух. Розводите руки, наскільки це буде можливо.
- У верхній точці ненадовго затримаєтеся, максимально напружуючи задній пучок «дельт». Після цього плавно починайте зводити руки до вихідної, поки гантелі знову не опиняться під грудною кліткою.
- Виконайте розведення гантелей в наклоненужное кількість разів.

Поради і нюанси
Як і будь-яке інше вправу, розведення гантелей має кілька дуже важливих і серйозних тонкощів, знання і виконання яких дозволить досягти максимальної ефективності.
- Положення тіла. Як говорилося вище - в ідеалі корпус повинен бути паралельний підлозі. Однак далеко не у всіх м'язи задньої поверхні стегна дозволять прийняти таке положення, і тим більше - утримувати його в процесі виконання підходу. Тому багато спортсменів трохи згинають коліна, або виконують вправу сидячи. Для цього можна взяти горизонтальну лаву, сісти на неї і нахилитися вперед.
- Не забувайте про фіксацію ліктьового суглоба. Під час руху гантелей вгору він обов'язково повинен залишатися нерухомим. В ідеалі - злегка зігнутим, що забезпечить максимальний комфорт і зручність при виконанні.
- Чи не обертайте кистю під час виконання. Правильний варіант - долоні спрямовані один до одного в вихідної позиції, і дивляться вниз - у верхній точці.
- Виконуючи рух, що не зводите лопатки - це частково задіє м'язи спини, розвантажуючи при цьому «дельти».
- Руки в плечовому суглобі не повинні відхилятися вгору або вниз - уявіть, що вам необхідно просто розвести їх в сторони, і не відхилятися від цієї траєкторії.
- Не слід брати максимальну вагу, навіть досвідченим спортсменам. Оптимальна кількість повторень в підході - 8-10, так що вибирайте гантелі, виходячи з цих цифр.

Так само хочу порадити наступні статті:
- Підйом штанги на біцепс зворотним хватом
- Концентрований підйом на біцепс
- Біцепс на лаві Скотта
- Підйом гантелей на біцепс сидячи
- Вправа «Молоток»
- Підйом штанги на біцепс стоячи
Навіщо, кому і коли?
Навіщо, кому і коли?