- техніка
- Спорт
Підйом штанги на біцепс стоячи
Підйоми гантелей на біцепс стоячи
Підйом гантелей на біцепс сидячи
молоток
Підйом EZ-штанги на біцепс в лаві Скотта
Підйом гантелей на біцепс в лаві Скотта
Підйом на біцепс у блоковому тренажері стоячи
Згинання рук на біцепс в кросовері
Концентрований підйом на біцепс
Підйом штанги на біцепс зворотним хватом
Згинання рук в зап'ястях
Згинання рук на біцепс в кросовері
Середина ( «пік») біцепса / Изолирующее вправу / Піднімає пік і ущільнює біцепс
техніка
- Прикріпіть D-рукоятки до обох тросів, які проходять через верхні блоки кросовера. Візьміться за обидві рукоятки хватом знизу (долоні спрямовані вгору), а потім станьте або сядьте чітко посередині між стійками тренажера.
- У вихідному положенні руки можна злегка зігнути в ліктях або тримати повністю випрямленими. Головне, щоб вони були спрямовані чітко на блоки, в одну лінію з натягнутими тросами, які підняли вага з упорів.
- Зробіть вдих і затримайте дихання. Напружте біцепси і, згинаючи лікті, потягніть рукоятки до голови.
- Коли долоні виявляться над дельтами, зупиніться на 1-2 секунди і ще сильніше напружте біцепси.
- Видихніть і плавно поверніть рукоятки в стартову позицію.
- Ноги, тулуб і верхня частина рук повинні залишатися нерухомими до самого кінця сету. Особливо важливо зафіксувати плечовий пояс і тримати торс рівно.
Поради
- Нерухомість верхній частині рук - ось ключ до досягнення максимального скорочення всіх задіяних м'язів: біцепса, плечовий і плече-променевий м'язів, завдяки якому середина біцепса росте вгору. Опускаючи або піднімаючи лікті, ви тільки послабляєте навантаження на біцепс.
- Обидві руки повинні згинатися одночасно і плавно. Для цього стійте строго по центру кросовера.
- Відпрацьовувати згинання однією рукою надзвичайно складно, так як при цьому вкрай важко втриматися від нахилу торса в сторону ваги, особливо якщо він досить важкий.
- Затримка дихання під час згинання рук полегшує завдання утримання тіла в нерухомому положенні і дозволяє краще сконцентруватися на скороченні м'язів.
- Якщо блоки кросовера можна регулювати (опускати і піднімати), то встановіть їх на 30-40 см вище рівня плечей. Це забезпечить оптимальну амплітуду руху. Якщо блоки розташовані занадто високо, то амплітуда руху може виявитися дуже короткою.
- Коли руки розведені в сторони і лікоть знаходиться на рівні плечей, то при згинанні рук навантаження фокусується на середині довгої головки біцепса, завдяки розвитку якої біцепс набуває опуклу форму (пік біцепса).
- Чи не розслабляйте кисті, тримайте їх міцно і не дозволяйте зап'ясть розгинатися, коли ви тягнете рукоятки до голови.
- Допускається трохи згинати зап'ястя в міру наближення до верхньої точки. Це посилить навантаження на передпліччя і допоможе сильніше скоротити біцепс. Фіксація або ж легке згинання зап'ястя - необхідні умови, дотримуючись яких, ви уникнете травми і досягнете максимального скорочення біцепса.
застосування
Кому: Досвідченим атлетам і майстрам.
Коли: В кінці тренування біцепсів. Перед сгибаниями рук на біцепс в кросовері відпрацюйте підйоми на біцепс зі штангою і гантелями.
Скільки: 3-4 сети по 10-15 повторень.


Спорт
Згинання рук в тренажері, як жодне інше вправу, «видуває» середину біцепса і надає йому виразну «пікову» форму.
Від сили і злагодженої роботи м'язів, що згинають руку, багато в чому залежить ваше майстерність на боксерському рингу (прямий і бічний удари, блоки), на льодовому полі (будь-які рухи ключкою), на тенісному корті (бічні удари ракеткою по м'ячу), на баскетбольному майданчику (кидок м'яча збоку, прийом м'яча), на борцівський арені (захоплення противника, підтягування противника до себе).