Полезные материалы

Бої без правил, розглянемо детально

Бої без правил або «мікс файт» - спорт, який включає в себе прийоми різних єдиноборств

Бої без правил або «мікс файт» - спорт, який включає в себе прийоми різних єдиноборств.

Мікс файт - перекладається з англійської, як «мікс технік і стилів єдиноборств». Тут присутні елементи боксу, боротьба на підлозі, фрі- файт, бойове самбо і рукопашка.

«Бої без правил» прижилися в Росії 1979 р році, коли в частинах ВДВ стали проходити змагання з рукопашного бою. Це були заходи закритого формату. Бої без правил »стали на цьому базуватися. У 1981 році ці змагання вже стали проводиться регулярно. З 1997 року Федерація боїв без правил проводить Чемпіонати за участю спортсменів з Росії і зарубіжних бійців.

У мікс - файт лідирують спортсмени, які застосовують техніки бойового самбо та рукопашного бою. Ці види єдиноборств є просто створені для ведення бою в реальному часі і з самого початку є змішаними. Техніка бою універсальна і дозволяє застосовувати прийоми рукопашного бою в будь-яких ситуаціях і дуже ефективно діє в плані самозахисту.

Мікс- файт дозволяє вести бій на будь-якій дистанції і з застосуванням будь-яких технік. Щоб перемогти, спортсмен може застосовувати ударну техніку і техніку боротьби, дозволені всі прийоми, з різних бойових єдиноборств. Заборонені лише ті прийоми, які можуть завдати шкоди здоров'ю учасників.

Якщо поєдинок не можна продовжити, «здача» трапляється рідко, так як «забити» професіонала, який прагне на критичну дистанцію, дуже важко.

Бої Mix Fight не мають перерв, часто бої переходять в партер, де застосування ударів взагалі необгрунтовано, через обмеженої свободи дій. Тобто бити можна, але, скажімо, сидячи на противника. Не можна дозволяти суперникові домінувати. Більш того, навіть при відсутності результату становище в партері «зверху» під час поєдинку суддя може оцінити як домінантне.

Російські солдати зробили собі ім'я на світових аренах і, зокрема, Федір Ємельяненко (чемпіон світу з бойового самбо, 4-х кратний чемпіон світу за версією Mix Fight - «Pride», що є найпрестижнішою). У Росії мікс- файт стає все більш популярний. Бої в змішаному стилі проводяться в Росії з 2008 року.

Раніше професійний рівень змагань залежав тільки від грошових впливів спонсорів, що часто призводило до того, що бої проходили в жахливих умовах.

Ситуація покращилася, коли в Росії з'явилася японська організація RINGS, де відзначилися, як хороші бійці: Копилов Андрій, Ілюхін Міхаіл.і Зуєв Микола.

RINGS допомогла зі стартом Ємельяненко, який пізніше став багаторазовим чемпіоном світу з ММА. ММА в Росії, розвивається не так швидко, і не так популярно, як в США, Англії, або Німеччині. ММА постійно розвивається, як спорт.

Жіночі бої мікс файт популярні, про що свідчать ролики на ютуб. Жінки в Мікс Файт - не рідкість.

Жінки із задоволенням виступають в боях, не дивлячись на малу кількість доступних організацій. В Японії дуже розвинений жіночий мікс файт, де з 2000 року проходить турнір «Валькірія».

Але будучи дуже популярним У США, жіночі змагання в ММА залучають мало спонсорів на відміну від чоловіків.

Як би там не було, з появою таких жінок в ММА, таких першопрохідців, як Джина Карано і Крістіан Сантос, жіночий Мікс файт придбав своїх затятих прихильник і прихильників. Карано, що поєднує в собі сексуальну харизму і навички справжнього бійця, завоювала звання «особи жіночої ММА».

Після розпаду «EliteXC», де вона виступала раніше, Карано пішла в «Strikeforce», першу найбільшу організацію, яка поставила жіночий ММА в якості головного бою вечора. Поєдинок Карано і Сантос, транслювався по національному телебаченню, більш 8оо тисяч телеглядачів оцінили цю животрепетну сутичку.

Тріумф Сантос був зафіксований, як першої в історії переможниці «Strikeforce» серед жінок.

Інша яскрава представниця жіночої мікс файт є японка Мегумі Фудзі, в листопаді 2010-го, вона перемогла в 22 поєдинках з 23, 18 з них вона виграла за допомогою больового і задушливого прийомів. Найвідоміші російські жінки-солдати-Березікова Юля і Дудієва Мілана.

Правила Мікс Файт, вимагають, щоб учасники були одягнені тільки в шорти, щоб учасників не душили один одного предметами одягу в розпал бою. Таким чином переваги бійців в цьому плані на рівних. Жінки б'ються в шортах і спортивних бюстгальтерах.

Є дві стратегії ведення бою в мікс файт: ударна техніка - коли спортсмен намагається виграти за допомогою ударів руками, ногами і колінами і борцівське - тут використовуються кидки, захвати і больові / задушливі прийоми. Оскільки Міксфайт дозволяє задушливі прийоми, ризик травм головного мозку в ММА нижче, ніж в боксі.

Бої без правил - спорт для сильних тілом і духом

Вам будуть цікаві: