11 грудня 2007, 18:09 Переглядів:
У Дніпропетровську нова мода - бійки. Вечорами всі бажаючі збираються в умовленому місці і відчайдушно б'ють один одного. Свої збори називають бійцівським клубом. Правил всього два: якщо прийшов, зобов'язаний битися, і бій закінчується, тільки коли один з противників визнає свою поразку. Глядачів, суддів, уболівальників і журналістів туди не пускають, але для нас зробили виняток.
Що таке бійка, знає кожен, тому обійдемося без репортажу з місця подій. Перейдемо відразу до того, що розповідали учасники після турніру. Так, саме таким мирним словом забіяки називають мордобій з двома правилами. Організатор забави, Павло, в звичайному житті - програміст. Чому придумав бійцівські поєдинки, він говорить так: "Щоб люди могли побороти страх. Взагалі ж сюди приходять з різних причин: хтось щоб побитися, хтось щоб виплеснути гнів і лють. Одна справа - вибивати пил з груші в спортзалі і зовсім інша - реальний бій. Багато хлопців, які показують непогані результати на тренуваннях, впадають в ступор і не можуть протистояти в умовах справжнього бою. Тут зовсім інше - ось тобі реальний противник, давай, покажи на що здатний ". Учасники з Павлом згодні: "Крім фізичного тренування ми психічно розряджається. У будь-якої людини накопичується злість". "Я завжди боявся суперників, які більше мене, - розповів невисокий хлопець. - І тут бився тільки з великими. Ну, отримував, звичайно, спочатку. Було боляче. Зате тепер знаю: біль можна подолати. Я більше не боюся". "Поки до серйозних травм справа не доходила, - продовжує Павло. - Так, синці, садна, забиті місця. Але ж кожен приходить добровільно, а значить, і відповідальність теж несе сам за себе. Ми не вуличні хулігани і не бандити. Ми звичайні хлопці , яким подобається битися. Ми не пропагуємо насильство. Ми все одно все коли-небудь помремо. Так що вистачить боятися. Адже як ти можеш знати себе, якщо ніколи не бився? "
НІ ТІЛА - НІ СПРАВИ. Міліціонери на забаву не реагують, хоча і знають про неї. "Із заявами від потерпілих ніхто не звертався, даних з лікарень не передавали, - відповіли нам в Дніпропетровському ЦГЗ УМВС і попросили не називати їхніх імен. - А взагалі то, що молодь займається єдиноборством ... Так кулачні бої на Русі практикувалися ще з давніх часів. Якщо тренувальний бій відбувається за обопільною згодою, то ніяких протиправних дій не відбувається. Якщо буде заява про те, що когось змусили битися і були нанесені тілесні ушкодження, то будемо вживати заходів. Але поки заяв не надходило ".
ЖИТЕЛІ - ЗА. "Все найгучніші кримінальні справи, по-моєму, справа рук наших городян, - вважає студентка ДДУ Ольга М. - Серійний вбивця Сергій Ткач, переплюнувшій Чикатило, - наш земляк. Банда під керівництвом колишнього" беркутівця ", яка вбила 10 осіб, - дніпропетровська . Хлопчаки, які вчинили заради забави 19 вбивств цього літа, - теж місцеві. я думаю, що вміння битися - просто необхідна річ в нашому місті. Свого майбутнього сина я обов'язково віддам в якусь бійцівського школу ". "Від кулі кілера у нас не застраховані ні підприємці, ні самі міліціонери, - вважає колишній опер Андрій В. - Я без зброї на вулицю не виходжу. І створення бійцівського клубу теж вітаю. Тут по-іншому не виживеш".
ЯК І ЧИМ БИТИСЯ
Будь-яка зброя, як і ідейні, політичні, національні, релігійні суперечки - заборонені. Засіб захисту тільки одне - силіконові пластини для зубів. Немає провокаторів і "групи підтримки". Ім'я, вік, рід занять і ступінь підготовки значення не мають. Але як показує практика сюди приходять, як правило, менеджери і бізнесмени. Вік від 18 до 35 років. Тактику і стратегію бою кожен визначає сам для себе. Бій закінчується тільки в разі, якщо один з противників визнає свою поразку. На наших очах одному з бійців зламали ніс і пару ребер. Але він не здався. Стікаючи кров'ю, молода людина продовжував битися. Через кілька хвилин його противник підняв руки - бій припинений.
"Непогано розрядки. АЛЕ Я ПРОТИ"
"З одного боку - ці бійки дійсно різновид зарядки: і психологічної та фізичної, - каже спортивний психолог Олена Портянская. - І нічого поганого немає в тому, щоб чоловік умів постояти сам за себе, міг чинити опір хуліганам, був фізично тренований. Але з іншого боку - вміння вдарити живу людину, а адже саме цьому вчаться в подібних іграх, - це таке ж зброю як пістолет, ніж або кастет. І хто може гарантувати, що при нервовому зриві, людина зможе розпорядитися цією зброєю грамотно? Крім того, ін ачун може потрапити під вплив скінхедів, терористів, екстремістів, релігійних фанатів або нацистів? І він виявиться просто хорошим вбивцею. Не виключена також можливість того, що побившись тут "по-доброму", назавтра натренований умілець не піде з поставленим ударом "вчити життя "інших таких же молодих хлопців? Взагалі, я однозначно проти. Навчання різних видів єдиноборств має відбуватися тільки під керівництвом досвідченого тренера, який одночасно з інформацією про больові точки людини," вкладе "в голову і інформацію про за онах, моралі і гідність ".
Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram
Ви зараз переглядаєте новина "У Дніпропетровську утворився бійцівський клуб". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"
Леонтьєва Анна
Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Послати повідомлення про помилку автора?
Виділіть некоректний текст мишкою
Дякуємо! Повідомлення відправлено.
Адже як ти можеш знати себе, якщо ніколи не бився?Copyleft © 2017 . www.vremya-sporta.od.ua