Полезные материалы

Як бинтувати руки

  1. Як бинтувати руки спосіб №1 відео
  2. Як бинтувати руки спосіб №2 відео

Для початківців боксерів завжди стоїть питання: як правильно бинтувати руки? Цим способом бинтували руки боксери в Радянському Союзі, а деякі продовжують бинтувати до сих пір.

повинен бути еластичним (злегка тягнутися), мати петельку (бинти без петельки намотувати дуже незручно) і довжину 4-5 м повинен бути еластичним (злегка тягнутися), мати петельку (бинти без петельки намотувати дуже незручно) і довжину 4-5 м. Надіваємо петельку бинта на великий палець лівої руки і починаємо намотувати в протилежному напрямку, тобто по зовнішній частині кисті, щоб петля неможливо зіскочила. Робимо кілька оборотів бинта навколо зап'ястя.

Потім робимо один оборот навколо великого пальця: по зовнішній стороні кисті накидаємо бинт зверху на палець, робимо оборот і відводимо бинт на зап'ясті. Робимо один оборот навколо зап'ястя і переходимо на бинтування пальців.

Починаємо з вказівного Починаємо з вказівного. Для зручності бинтування трохи розставляємо пальці. Стежимо за тим, щоб на поверхні бинта не утворювалися складки, особливо на ударній поверхні, інакше можна сильно натерти руки в рукавичках. Пальці наметовому бинтом не далі першої фаланги. Накладаємо бинт на кисть у напрямку до вказівного пальця, обводимо між середнім і вказівним пальцями, заводимо за вказівним і повертаємо на зовнішню сторону кисті руки. Знову обводимо бинт навколо зап'ястя.

Тепер проводимо бинт між середнім і безіменним пальцями, обертаємо за середнім пальцем і виводимо на зовнішню сторону Тепер проводимо бинт між середнім і безіменним пальцями, обертаємо за середнім пальцем і виводимо на зовнішню сторону. Знову обертаємо бинт навколо зап'ястя. І аналогічно замотуємо безіменний палець і мізинець. Вивівши бинт на зовнішню сторону кисті після обертання навколо мізинця, робимо пару обертів навколо ударної поверхні кисті руки. Решта бинт домативаем на зап'ясті.

Якщо в кінці бинтування липучка виявилася не на тому боці, на якій її можна приклеїти, то потрібно перевернути бинт на зап'ястку на внутрішній поверхні руки. Продовжуємо намотувати бинт на зап'ястку. В кінці бинтування приклеюємо липучку, закріплюючи бинт. При правильній хорошою намотуванні кулак буде щільно стиснутий бинтом, а у вільному стані бинт намотаний щільно, але не сильно внатяжку. При такому бинтуванні ймовірність травмування невелика.

Бинти потрібно зберігати в згорнутому вигляді. Звернувши вологий бинт після тренування в кільце, його краще покласти на батарею: так бинт і висохне, і розгладиться.

Як бинтувати руки спосіб №1 відео

«Як бинтувати руки» і «як правильно бинтувати руки» - це дві великі різниці. Для чого ми бинтуємо руку? Кулак повинен мати свою жорсткість, а також повинен бути сильно і жорстко пов'язаний з зап'ястям, щоб воно не виляти при ударі, інакше при ударі в тверду зону ви можете зламати свою руку.

Перш за все, бинт повинен бути скачаний і лежати петелькою верх Перш за все, бинт повинен бути скачаний і лежати петелькою верх. І з петельки ми починаємо бинтувати. Одягнувши її на великий палець, ведемо бинт по внутрішній стороні кисті на зап'ясті і робимо навколо нього два оберти бинта. Потім по внутрішній стороні кисті заводимо бинт за вказівний палець, обертаємо навколо нього і обертаємо навколо зап'ястя.

Аналогічно обертаємо бинт навколо середнього пальця і ​​фіксуємо оборотом навколо зап'ястя. Повторюємо операції з безіменним пальцем і мізинцем. Навколо мізинця робимо два оберти бинта.

Через долоню ведемо бинт на зап'ястку, обертаємо навколо нього і ведемо бинт на ударну зону - головки кісточок вказівного і середнього пальців, які беруть участь в ударі Через долоню ведемо бинт на зап'ястку, обертаємо навколо нього і ведемо бинт на ударну зону - головки кісточок вказівного і середнього пальців, які беруть участь в ударі. Навколо ударної зони робимо три оберти бинта, ведучи його внатяжку, щоб відчути жорсткість. Перевіряємо бинтування, стискаючи кулак: якщо бинт НЕ натягнутий, то кулак його не відчує і не буде жорстко стояти. Якщо ж бинт перетягнуть, то кулаками не зігнеться.

Переводимо бинт на зап'ястку, роблячи оборот, потім обертаємо великий палець три рази. Перевіряємо натяжку бинта на великому пальці стисненням кулака - він повинен бути жорстким. Після цього йдемо на подбінтовку - бинтуємо проблемні зони (можна бинтувати зап'ястя, ударну зону або великий палець). Коли бинта залишається небагато, обертаємо його навколо зап'ястя і фіксуємо його липучкою.

Як бинтувати руки спосіб №2 відео

Це найпоширеніший спосіб як бинтувати руки.

Закріпивши бинт на великому пальці, бинтуємо навколо лучезапястного суглоба Закріпивши бинт на великому пальці, бинтуємо навколо лучезапястного суглоба. Потім бинтуються п'ясткові фаланги пальців і поступово бинтується кожен суглоб окремо. Важливо стежити, щоб бинт ні перетягнуть: відкрита долоня повинна відчувати себе вільно, але при стислому кулаці кисть повинна перетворитися в кістяк.

Кожна п'ясткова головка кістки бинтується окремо. Також важливо, щоб бинт лягав на кисть рівно, не перекручуючи і не перетискаючи кисть.

Особливу увагу боксери приділяють бинтування великого пальця, оскільки при нанесенні бічні ударів цей палець виявляється найменш захищеним Особливу увагу боксери приділяють бинтування великого пальця, оскільки при нанесенні бічні ударів цей палець виявляється найменш захищеним. Закінчуємо бинтування на лучезапястном суглобі кисті, закріплюючи бинт липучкою.

Зробимо висновок. Відповідей на питання «як правильно бинтувати руки в боксі?» Багато, і всі вони вірні, оскільки при правильній намотуванні забезпечують захист кисті, руки і зап'ястя в цілому. А кожен боксер вибирає зручний для себе спосіб.

Як бинтувати руки спосіб №3 відео

Для чого ми бинтуємо руку?
Відповідей на питання «як правильно бинтувати руки в боксі?