Полезные материалы

Як зробити боксерську грушу в домашніх умовах. Робимо боксерський мішок самостійно

  1. Підбираємо матеріали для спортивного снаряда
  2. Зовнішня оббивка і наповнювач
  3. Як зробити боксерську грушу: покроковий інструктаж
  4. Груша з покришок і з магазину

Спортивні снаряди для відпрацювання ударів необхідні не тільки боксерам. Ними користуються представники всіх видів єдиноборств, включаючи каратистів і прихильників капоейри. Щоб заощадити на відвідуванні тренажерного залу, але отримати можливість тренуватися щодня, можна обладнати місце для занять вдома. Розберемо, як зробити боксерську грушу в домашніх умовах - це не вимагає великих фінансових вкладень, при цьому не менш ефективно.

Підбираємо матеріали для спортивного снаряда

Більшість початківців атлетів знає тільки один варіант виконання саморобної груші: в сумку або пакет поміщається пісок, ця конструкція підвішується на найближчу гілку або турнік. На жаль, такий снаряд протримається не більше кількох тренувань. Як зробити вдома боксерську грушу, щоб вона була міцною та ефективною? Більшість початківців атлетів знає тільки один варіант виконання саморобної груші: в сумку або пакет поміщається пісок, ця конструкція підвішується на найближчу гілку або турнік

Зовнішня оббивка і наповнювач

Перший варіант самий бюджетний. Знадобиться щільна тканина, яку потрібно звернути в 4-5 шарів. Далі її можна зшити на зразок мішка або просто зв'язати кінці один з одним. Але єдиний плюс такої груші - економічність, адже у кожного вдома знайдеться непотрібна, але міцна ганчірка. мінуси:

  1. Для занять потрібні тейп або рукавички , В іншому випадку ви зітрете всю шкіру про грубу поверхню тканини.
  2. Через пори матеріалу пісок або тирсу рано чи пізно почнуть прокидатися назовні, що вплине на жорсткість груші і ефективність тренувань.
  3. Незважаючи на міцність такого снаряда, хороший боєць з поставленим ударом може пробити тканину або просто зірвати «саморобку» з кріплення.

Непогано підходить брезент, він трохи міцніше звичайної ганчірки, складеної в кілька шарів, але все ж має властивість рватися. При частій і інтенсивної експлуатації він протирається. Мінуси ті ж, що і при використанні звичайного матеріалу.

Зробити саморобну грушу для боксу можна з шкірозамінника . Це кращий матеріал, який використовується при виготовленні снарядів на виробництві. плюси:

  1. Висока міцність шкіри гарантує герметичність і довговічність груші.
  2. Немає часу - в повітрі буде менше пилу, і легкі зможуть спокійно дихати.
  3. Тренуватися можна без додаткових пристосувань, голими руками.

Тренуватися можна без додаткових пристосувань, голими руками

В якості наповнювача беруть пісок або тирсу. Перший робить снаряд важчим і щільним, тому підходить краще. Деякі використовують гальку і каміння, які утрамбовуються всередині наповнювача для більшого обважнення.

Також існують варіанти пневматичної груші , Як її зробити, ви дізнаєтеся з відео нижче.

Як зробити боксерську грушу: покроковий інструктаж

  1. Візьміть шматок шкіри необхідного розміру (приблизно 75х75 см, але краще більше), розкладіть на рівній поверхні і складіть його навпіл.
  2. Далі матеріал потрібно прошити міцної поліпропіленової ниткою: зробіть два поперечних шва. Діаметр ви обираєте самостійно - він буде таким же, як і відстань між швами.
  3. Надати шкірі форму груші можна, зігнувши з одного боку два кута так, щоб вони торкалися один до одного, а потім прошив їх по дузі. З'єднання матеріалу в мішок проводиться міцною ниткою або шнурком.
  4. Беремо шматок брезенту і аналогічним чином шиємо другий мішок, але розміром на 1-2 см менше шкіряного. Всі шви обробляються силіконовим будівельним клеєм, підійде і «Момент».

Всі шви обробляються силіконовим будівельним клеєм, підійде і «Момент»

  1. Тканий мішечок наповнюється наявними заповнювачем. Якщо є бажання включити в структуру камені, то слід зшити ще один мішок, який буде на 5-6 см менше другого.
  2. Кріплення робиться із залишків шкіри: петля пришивається після того, як груша повністю зібрана. Замість петлі можна придбати залізне кільце з альпіністськими карабінами.

Зачепити снаряд можна на шматку фанери або будь-який інший поверхні, придатної по висоті.

Груша з покришок і з магазину

Ще один відмінний варіант для чоловіків з по-справжньому міцними кулаками - зробити боксерську грушу з покришок. Вона міцна і довговічна, до того ж рухливий снаряд набагато ефективніше мішка. Досить взяти 3-4 покришки і пробити у кожній в бічній частині по 4 отвори. Довжина кола між отворами повинна збігатися на кожній шині. Крізь дірки простягається міцний канат, вся конструкція кріпиться на гілках або перекладині.

Найпростіший варіант - купити необхідне спортивне обладнання. На відміну від багатофункціональних тренажерів груші і боксерські мішки коштують не дуже дорого. Крім того, снаряди, виготовлені на конвеєрі спеціалізованими виробниками, звичайно, будуть міцнішими безпечними, довговічними і зручними для занять. Виняток становлять лише груші, зроблені з покришок - такий «хоуммейд» активно використовується і в тренажерних залах.

Для початківців спортсменів ми можемо порекомендувати прості і в той же час ефективні варіанти обладнання:

  1. Класична шкіряна груша на підвісці - виробник Green Hill пропонує моделі відмінної якості за ціною від 3 050 рублів. Вона буде служити не один рік і не прокидається навіть при сильних ударах: всередині немає наповнювача і знаходиться латексна камера з хорошою віддачею.
  2. Стандартний простий надувний мішок (наприклад, виріб від знаменитого Everlast можна придбати за 1 999 рублів). Його перевага - ви навчитеся контролювати дистанцію і ухилятися від ударів противника, поліпшите координацію рухів і просто заберете зайві жирові відкладення.
  3. Для більш просунутого рівня підійде важка груша - наприклад, снаряд від TotalBox (9 790 рублів) вагою 45 кг. Заняття з таким обладнанням дозволить навчитися бити сильно і звалювати ворога на землю одним ударом.

Як зробити вдома боксерську грушу, щоб вона була міцною та ефективною?