Полезные материалы

Бої Володимира Кличка

  1. ТОНИ ТОМПСОН Дата локація переможець Німеччина Хасім Рахман
  2. РУСЛАН ЧАГАЄВ
  3. Едді Чемберс
  4. Семюел Пітер
  5. ДЕВІД ХЕЙ
  6. Жан-Марк Мормек
  7. ТОНИ ТОМПСОН
  8. ВСЕ ПОЄДИНКИ ВОЛОДИМИРА КЛИЧКА
  9. Дивитися бій Володимир проти Монте Баррет
  10. Поєдинок Володимира Кличка і Дерріка Джефферсона
  11. Дивитися бій проти Леймона Брюстера (третьої поразки Володимира)
  12. Володимир Кличко - Келвін Брок (дивитися поєдинок)
  13. Дивитися поєдинок із Семюелем Пітером
  14. Бій Владимера проти Едді Чемберса
  15. Володимир Кличко - Хасім Рахман
  16. Дивитися Володимир Кличко проти Девіда Хея
  17. Противник Маріуш Вах
  18. Поєдинок c Россом Пьюріті (першої поразки Владимера Кличко)
  19. Друга поразка Володимира Кличка. Бій проти Коррі Сандерса
ТОНИ ТОМПСОН

Дата

локація

переможець

Німеччина Німеччина

Хасім Рахман

Дата

локація

переможець

Німеччина Німеччина

РУСЛАН ЧАГАЄВ

Дата

локація

переможець

Німеччина Німеччина

Едді Чемберс

Дата

локація

переможець

Німеччина Німеччина

Семюел Пітер

Дата

локація

переможець

Німеччина Німеччина

ДЕВІД ХЕЙ

Дата

локація

переможець

Німеччина Німеччина

Жан-Марк Мормек

Дата

локація

переможець

Німеччина Німеччина

ТОНИ ТОМПСОН

Дата

локація

переможець

ВСЕ ПОЄДИНКИ ВОЛОДИМИРА КЛИЧКА

Вступ

Володимир Кличко   був народжений навесні, 25 березня 1976, Семипалатинську Володимир Кличко був народжений навесні, 25 березня 1976, Семипалатинську. Навчався в самій звичайній школі і ріс звичайним хлопчиком. З дитинства його приваблював спорт, яким він так ретельно цікавився при першій-ліпшій можливості. Коли підріс - «гриз граніт науки» в училище олімпійського резерву м Бровари (1990 - 1992), а чотири роки після - в пед. інституті, м Переяслав-Хмельницький. Потім в національному університеті фіз. виховання і спорту м.Києва з гордістю захистив кандидатську дисертацію і став кандидатом наук (18 січня 2001 року).

Природно, Володимир завжди був дуже розвиненою людиною. Він цікавився не тільки одним боксом, а ще й захоплювався катанням на сноудборде і лижах, непогано грав у футбол і шахи, читає і дивиться захоплююче кіно в незалежне від роботи і тренувань час.

Володимир за власну настільки довгу кар'єру став фаворитом Світу з боксу серед майстрів вищої категорії за версіями WBA-2011, WBO-2000, 2003, 2008, IBF-2006, IBO-2006 і версії журналу «The Ring» -2009 Володимир за власну настільки довгу кар'єру став фаворитом Світу з боксу серед майстрів вищої категорії за версіями WBA-2011, WBO-2000, 2003, 2008, IBF-2006, IBO-2006 і версії журналу «The Ring» -2009. Менший брат відомого боксера - Віталій Кличко ще був удостоєний орденом «За мужність» 1 ступеня в 2006 році.

У 1996 році стартувала проф доля Володимира, як і у старшого брата . Їх взяв під опіку німецький тренер Фріц Здунека, перед тим, як вони порозумілися договір з Universum Box-Promotion. І почалися поєдинки Володимира Кличка. Один з 1-х поєдинків, в 1997 році, він провів проти Карлоса Монро . Тоді ворог Кличко був дескваліфіцірован за те, що головою завдав розсічення. Наступним суперником був австралієць Бико Ботовамангу, який разом зі своїм кутом звинувачували українця в застосуванні заборонених прийомів. Однак практично ніякі провокації не завадили Володимиру закінчити бій тех. нокаутом (23 серпня 1997 г.).

Лютий 1998 року та ось 1-ий титульний поєдинок чемпіона WBC, який закінчився для Маркуса Макінтайр нокаутом в 3-му раунді. Липень цього ж року знову прославив Володю жорстким нокаутом в 1-му раунді, а для не мала раніше Найджи Шахіда - неприємним і ганебним фіаско. Ніхто і не очікував, що настільки молодий боксер розгромить просто на друзки свого опонента.

Поступово впевненість в своїх силах накопичувалася і в сутичці з Стівом Панееллой доля, здавалося б, підставила підніжку, так як в 1-му раунді суперник вислав його в нокдаун . Одначе не тут-то було, ніщо тоді не могло зламати його і Кличко все ж нокаутував ворога.

Дивитися бій Володимир проти Монте Баррет

15 липня 2000 р Англія 15 липня 2000 р Англія. Це була зустріч Кличка з шалено потужним суперником, у якого за всю його кар'єру було тільки одне, і то спірне поразки. З 240 ударів Володимира 107 - припали навпростець в ціль. Він кілька разів «кидав» конкурента, однак остаточно, в 7-му раунді, Баррет з кровотечею над правим оком уже не зміг піднятися.

Поєдинок Володимира Кличка і Дерріка Джефферсона

24 березня 2001 року 24 березня 2001 року. З самого початку Деррік поводився шалено зухвало, відверто показуючи "своє" ставлення. Всім здавалося, що Джефферсон становить ОГРОМАДНОЕ загрозу, але на 2-й хвилині 2-го раунду лівим аперкотом в щелепу Кличка покарав кривдника і отримав чемпіонський титул WBO у важкій вазі. Після таких дій Володимира, рефері Дженардо Родрігесу елементарно довелося призупинити бій.

Дивитися бій проти Леймона Брюстера (третьої поразки Володимира)

10 квітня 2004 року засмутило не тільки самого Володимира, а й усіх його затятих фанатів 10 квітня 2004 року засмутило не тільки самого Володимира, а й усіх його затятих фанатів. Перші чотири раунди не віщували біди, адже легко справляючись, українець ні крапельки не шкодував нокдауну. Але в кінці 5-о раунду Брюстер, відчув втому супротивника і «розстріляв» Кличко найпотужнішими ударами. Роберд Берд (рефері) відрахував стоячий нокдаун і зупинив бій, після чого знеможений українець просто звалився. Так, іноді поєдинки Володимира Кличка зовсім несподівані.

Володимир Кличко - Келвін Брок (дивитися поєдинок)

2006 р 11 листопада 2006 р 11 листопада. Цей бій повністю контролювався Володимиром, завдяки його знаменитому джебу, боксер був суперактивна. У 7-му раунді Володимир неперевершено спрацював двійкою, за рахунок чого Брок, піднявшись, чи стояв на ногах, тому бій було закінчено. Володя отримав титул МБФ і титул МБО у важкій вазі. Такі бої Володимира варто дивитися, не відриваючи очей.

Дивитися поєдинок із Семюелем Пітером

11 вересня 2010 року 11 вересня 2010 року. Франкфурт, Німеччина. Ще один «щасливець» - Пітер. Йому тричі доводилося битися з "великими і жахливими" братами Кличками. В даний раз Пітер демонстрував величезну разнокалиберность підходів і ударів, але все-таки геть звалився з ніг від аперкоту в 10-му раунді.

Бій Владимера проти Едді Чемберса

20 березня 2010 року Еспріт Арена демонструвала нам розкішний бій 20 березня 2010 року Еспріт Арена демонструвала нам розкішний бій. Ніякі бійцівські прийоми ніяк не врятували «Швидкого Едді» від найпотужніших ударів і в кінцівці - важкого нокауту всього за 14-ть секунд до кінця. Ми думаємо, що Чемберс і не зрозумів як він опинився на підлозі, а побачив це вже в запису бою.

Володимир Кличко - Хасім Рахман

Замість прогнозованого усіма бою з Повєткіним 14 грудня 2008 р Володимиру довелося битися з двократним чемпіоном світу - Хасимом Рахманом. Однак практично ніякі звання не допомогло 115-кілораммовому бійцеві врятуватися від нокауту на початку 7-о раунду.

Дивитися Володимир Кличко проти Девіда Хея

2 липня 2011 року через дурні чудіковатих «фокусів» Девіда Хея (падіння на коліна з аппелірованіем перед рефері - Хенаро Родрігесом) Володимиру винесли попередження 2 липня 2011 року через дурні чудіковатих «фокусів» Девіда Хея (падіння на коліна з аппелірованіем перед рефері - Хенаро Родрігесом) Володимиру винесли попередження. А даремно! При черговому з таких театральних падінь рефері зарахував удар і оголосив нокдаун. Кличко заробив пояс чемпіона WBA, а Хей, напевно, пошкодував про свою постановку. Завжди бої Сталевого Молота відрізнялися оригінальністю.

Противник Маріуш Вах

10 листопада 2012 року O2 World Arena бачила морально найважче бій Володимира Кличка. При підготовці до цього бою Кличко опікувався Джонатон Бенкс, екс-вихованець легендарного тренера. Після тривалого захворювання - раку, 25 жовтня помер його тренер Емануель Стюард. Саме цей бій Володимир повинен був перемогти будь-яким методом, присвятивши його наставнику.

Сильвестр Сталлоне став родзинкою даного бою, представивши мюзикл Майкла Баффера «   Роккі   » Сильвестр Сталлоне став родзинкою даного бою, представивши мюзикл Майкла Баффера « Роккі ». Доктор сталевий молот відразу ж кинувся в найактивнішу атаку, завдаючи численне-точні удари.

Видовищних раундом виявився 8-й. У ньому українець з першої до останньої секунди «молотив» конкурента. Хоч і не було жодного нокдауну, судді виявилися на стороні Володі (10-8). Кличко зберіг чемпіонські пояси, в заробивши до того ж 6 800 000 $.

Зараз на рахунку Володимира 18 перемог поспіль з 60, з них 52 - нокаутом. Звичайно ж, не обійшлося і без поразок.

Поєдинок c Россом Пьюріті (першої поразки Владимера Кличко)

У сутичці з Россом Пьюріті 1998 року Кличко швидко знесилити, пропускав багато зустрічних ударів, сам промахувався, але з усіх решти сил намагався покласти ворога У сутичці з Россом Пьюріті 1998 року Кличко швидко знесилити, пропускав багато зустрічних ударів, сам промахувався, але з усіх решти сил намагався "покласти" ворога. І що в 10-м, що в 11-му раундах Володимир опинявся в нокдауні. Не давайте рефері дорахувати до кінця, Володя піднімався і продовжувати йти вперед. Але в черговий раз виявився в ненависному для себе нокдауні, що і стало причиною зупинки бою.

Друга поразка Володимира Кличка. Бій проти Коррі Сандерса

В даний раз триразовий нокдаун позначив фінал сутички. І після цього Володимир Кличко «скотився» на шість ступенів і втратив звання чемпіона світу.

У цьому розділі можна переглянути всі сутички Володимира Кличка і переконатися в унікальності цього боксера.

  1. Фабіан Меза
  2. Ексума Спайт
  3. Білл Корріган
  4. Трой Вейда
  5. Карлос Монро
  6. Марк Янг
  7. Марк Уіллз
  8. Пол Ешлі
  9. Сальвадор Антунеш
  10. Джильберто Вільямс
  11. Бико Ботовамунгу
  12. Джеймс Прітчард
  13. Марко Гонзалес
  14. Джеррі Хелстід
  15. Ладіслав Хусарік
  16. Деррік Лемпкінс
  17. Маркус МакІнтайр
  18. Еверетт Мартін
  19. Коди Кох
  20. Найджи Шахід
  21. Карлос Монро
  22. Стів Пеннелл
  23. Елі Діксон
  24. Доннелл Уінфелд
  25. Росс Пьюріті
  26. Зоран Вуджечіч
  27. Еверетт Мартін
  28. Тоні Ларос
  29. Джозеф Чінгангу
  30. Аксель Шульц
  31. Філ Джексон
  32. Лайос Ерос
  33. Паеа Вольфграмм
  34. Девід Бостіс
  35. Монті Барретт
  36. Кріс Берд
  37. Деррік Джефферсон
  38. Чарльз Шаффорд
  39. Франсуа Бота
  40. Рей Мерсер
  41. Джаміль Макклайн
  42. Коррі Сандерс
  43. Фабіо-Едуардо Молі
  44. Даніель Ніколсон
  45. Леймон Брюстер
  46. Деварріл Вільямсон
  47. Елізео Кастільо
  48. Семюел Пітер
  49. Кріс Берд
  50. Кельвін Брок
  51. Рей Остін
  52. Леймон Брюстер
  53. султан Ібрагімов
  54. Тоні Томпсон
  55. Хасім Рахман
  56. Руслан Чагаєв
  57. Едді Чемберс
  58. Семюел Пітер
  59. Девід Хей
  60. Жан-Марк Мормек
  61. Тоні Томпсон
  62. Маріуш Вах
  63. Франческо П'янета
  64. Олександр Повєткін
  65. Алекс Леапаї
  66. Кубрат Пулєв